Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
دوستان اگر از این اکانت های گیم پس ۲ ماهه خریده باشیم, ظرفیت کامل و بعد دوماه از رو کنسول پاک کنیم احتمال اینکه مشکلی بوجود بیاد باز هست یا خیر؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان اگر از این اکانت های گیم پس ۲ ماهه خریده باشیم, ظرفیت کامل و بعد دوماه از رو کنسول پاک کنیم احتمال اینکه مشکلی بوجود بیاد باز هست یا خیر؟

خب مشکل قرار بود پیش بیاد توی همین ۲ ماه اتفاق میفتاد احتمالا دیگه

ولی اگه اکانت هوم کردین روی کنسول حتما قبل از پاک کردن اکانت اونو از هوم خارج کنید بعد دیلیت کنید چون اگه اکانت هوم باشه و از روی کنسول پاک کنید بازم فعال میمونه روی کنسول

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
خب مشکل قرار بود پیش بیاد توی همین ۲ ماه اتفاق میفتاد احتمالا دیگه

ولی اگه اکانت هوم کردین روی کنسول حتما قبل از پاک کردن اکانت اونو از هوم خارج کنید بعد دیلیت کنید چون اگه اکانت هوم باشه و از روی کنسول پاک کنید بازم فعال میمونه روی کنسول
تفاوت هوم و سوییچ فقط تو آنلاین و آفلاین بودن موقع بازی هست؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تفاوت هوم و سوییچ فقط تو آنلاین و آفلاین بودن موقع بازی هست؟

ببین توی گیم پس ظرفیت هوم اگه داشته باشی میتونی بعد اینکه لایسنس گیم پس چک کرد کنسول آفلاین کنی و همه بازی هارو آفلاین اجرا کنی فقط بعضی بازی ها مثل مولتی پلیر بتلفیلد یا کمپین کراس فایر ایکس مثلا امکان بازی کردنشون با اکانت هوم نیست

ظرفیت سوییچ ولی اونا رو میتونی انجام بدی فقط اینترنت قطع بشه از بازی خارج میشه

کلا اگه همیشه آنلاین هستین ظرفیت سوییچ بهتره

• Like
Reactions: hamdi113540

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
441
IMG_20220409_101725.jpg

Senior narrative director Mary DeMarle mentioned that Game Pass specifically is helping people discover the game who might not otherwise have. "What I love right now is that people, especially with Games Pass, are playing it and they're sharing the experience," DeMarle said. "We make games to touch people, we make games to hit an audience. And it's great that it's finding its audience, and it's great that it keeps going forward."​

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
588
این بازی محشره. راحت بگم از فیلم هاش خیلی بهتره. جالب اینکه از همه لحظ از کارهای سینمایی بهتره. دوبلورهای این بازی نقششون رو از بازیگرهای سینمایی خیلی بهتر بازی کردند. شما این بازی رو اگه اول انجام بدی حالت از کریس پرت در نقش استارلرد بهم میخوره. حالا نه تنها اون حتی گامورای بازی از گامورا فیلم کیلومترها بهتر هست. این ارتباطی که بین کاراکترها وجود داره، دیالوگ هایی که تو هر موقعیتی با هم برقرار میکنند بازم از فیلم هاش کیلومترها بهتره. یه لحظه تو بازی نیست که همه ساکت بمونند و اتفاقا دری وری نمیگند اگه بشینید به دیالوگ ها گوش بشید اتفاقا اون زنده بودن کاراکترها رو بیشتر احساس میکنید. اون قسمتی هم که به knowhere سفر میکنید بنظرم یکی از بهترین بخش های بازی هست. حتما تو محیط بچرخید و با بقیه ارتباط برقرار کنید که چیزهای جالبی رو تجربه میکنید.
امیدوارم ادامه بازی ساخته بشه و دنیای بازی خیلی بزرگتر بشه. نیاز هست که بازی کاملا open world بشه تا بشه به سیاره های مختلف سفر کرد. واقعا حیف هست که بازی خطی هست. با چیزی که من دیدم میتونه بهتر از 3 گانه مس افکت باشه. جای کار و بهتر شدن خیلی خیلی داره. حتما هم تجربه کنید. اگه هم که طرفدار راک و موسیقی دهه 80 هستید که بازی 10 برابر بیشتر بهتون حال میده

پ.ن:ای بابا قرار نبود اینطوری بشه که. گیم پس از نظر کارشناسان خبره قرار بود نابودگر صنعت گیم باشه و اصلا یعنی چی اقا؟ کی گفته مشتری باید با پول کم این همه خدمات الکی دریافت کنه؟ مایکروسافت که عاشق چشم و ابروی مشترک هاش نیست حتما یه سیاست حیله گری داره. مایکروسافت تازه با این گیم پس از سود شرکت ها میدزده و بدتر اونا رو بدبخت میکنه. گیم پس نابودگر صنعت گیم :(( اصلا هم مهم نیست منی که داخل خاورمیانه زندگی میکنم با این وضع تورم و فشار اقتصادی 70 دلار پول "یه دونه بازی " رو بدم.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,578
نام
محمد
سلام چنتا سوال آماتور گونه داشتم
من ۴ سال پیش x one ام‌ رو‌فروختم. اون موقع گیم پس نبود تا اطلاعاتی راجع بهش داشته باشم. واسه همین مزاحم شما شدم
۱ - من اکانتم اون موقع بریتانیا بود. اما چند وقت پیش لوکیشن اکانتم رو از تو اپ xbox به us تغییر دادم. الان اکانتم امریکاست دیگه؟
۲ - موقع فروش کنسول،اکانتم رو هم باهاش دادم. اما بعد چند وقت پشیمون شدم و‌پسووردش رو عوض کردم. امکانش هست خریدار همون موقع آنلاین شده باشه و‌من اگه بخام با کنسول جدید با اکانت قبلیم آنلاین بشم بن بشم یا مشکلی واسه کنسولم رخ بده؟
۳ - گیم پس امریکا با بریتانیا تفاوت داره یا همه کلا یه گیم پس هستن؟

• Like
Reactions: ArMaN458

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام چنتا سوال آماتور گونه داشتم
من ۴ سال پیش x one ام‌ رو‌فروختم. اون موقع گیم پس نبود تا اطلاعاتی راجع بهش داشته باشم. واسه همین مزاحم شما شدم
۱ - من اکانتم اون موقع بریتانیا بود. اما چند وقت پیش لوکیشن اکانتم رو از تو اپ xbox به us تغییر دادم. الان اکانتم امریکاست دیگه؟
۲ - موقع فروش کنسول،اکانتم رو هم باهاش دادم. اما بعد چند وقت پشیمون شدم و‌پسووردش رو عوض کردم. امکانش هست خریدار همون موقع آنلاین شده باشه و‌من اگه بخام با کنسول جدید با اکانت قبلیم آنلاین بشم بن بشم یا مشکلی واسه کنسولم رخ بده؟
۳ - گیم پس امریکا با بریتانیا تفاوت داره یا همه کلا یه گیم پس هستن؟

۱.اهمیتی نداره کجاست و بازی ها و اکانت ها رجین بندی ندارن
ولی اگه آدرس آمریکا زدین بله آمریکا هست اکانت شما

۲.هیچ بنی اتفاق نمیفته برای شما
شما سالی ۵ بار میتونید اکانت خودتون روی کنسول های مختلف هوم کنید و بی نهایت کنسول و دیوایس هم میتونید اکانت روی اونها استفاده کنید بدون مشکل

در نتیجه جای هیچ نگرانی نیست

حتی اگه روی کنسول قبلی خودتون هوم باشه و روی کنسول جدید بازم هوم کنید اتوماتیک از هوم کنسول قبلی خارج میشه و روی دستگاه جدید هوم میشه

۳.همه گیم پس ها یکسان هستن و اگه میخواید ارزون بیفته باید از استور ترکیه خرید کنید یا آرژانتین
یا اینکه از روش تبدیل گلد به گیم پس استفاده کنید

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من امروز اکس باکس سری ایکس گرفتم . فروشنده یه اکانت گیم پس ظرفیت کامل بهم فروخته . خواستم بپرسم چجوری میتوم این اکانت رو شیر کنم تا روی اکانت اصلی خودم گیم پس داشته باشم ؟؟ باید هوم کنم یا کار دیگه انجام بدم ؟

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان من امروز اکس باکس سری ایکس گرفتم . فروشنده یه اکانت گیم پس ظرفیت کامل بهم فروخته . خواستم بپرسم چجوری میتوم این اکانت رو شیر کنم تا روی اکانت اصلی خودم گیم پس داشته باشم ؟؟ باید هوم کنم یا کار دیگه انجام بدم ؟
هوم بکنی کافیه.

• Like
Reactions: Seventy One

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام دوستان یک اکانت 3 ساله گیم پس گرفتم برای pc استفاده کنم
چطور میشه روی 2 تا کنسول بدم استفاده کنن ولی رمز email دستشون نباشه
email اکانت شخصیه
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند