Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
سلام دیشب برای دیرت 5 اپدیت اومد بد از اپدیت که میرم تو بازی تو منوی بازی گزینه game installation اومده و همونجا گیر کرده؟
سلام منم آپدیت رو انجام دادم و بدون مشکل وارد بازی شدم.شاید مشکل از نت باشه، یا اگه نت اضافه داری بازیو پاک کن دوباره نصب کن.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,121
یادمه چند نفر اینجا شایعه کرده بودن که اگه اکانت بسازید و آفر 1 دلاری رو بگیرید کنسول بن میشه که همون موقع هم شدیدا معتقد بودم این حرف از طرف اکانت فروش ها شایع شده.من 3 تا اکانت دارم و همه اکانت هام هم 1 دلاریش رو استفاده کردم(هر کدوم 2 بار) بعد چند ماه کاری نداشتم تا اینکه فیفا اومد باز رفتم چک کردم هر 3 تا اکانت باز شامل آفر 1 دلاری بود که خریدم.حالا امروز دیدم دیدم آفر زده 1 دلاری بگیرید 1 ماه میده به اضافه 2 ماه هم رایگان.رفتم از ساپورتر پرسیدم که شامل اکانت من هم میشه که گفت چون روی این اکانت قبلا خریدی این آفر 3 ماهه نمیتونی استفاده کنی
ولی نکته جالبش اینه که دقیقا پرسیدم اگه اکانت جدید بسازم چی؟چون شنیدم تا 6 تا اکانت مجاز هست.که جواب داد هیچ مشکلی نداره و میتونی اکانت بسازی و از آفر استفاده کنی
حالا من نمیگم بکنید یا نه چون مسئولیتی قبول نمیکنم ولی این دقیقا حرف خود ساپورتر مایکروسافت بود.اگه هم کسی میخواد الان آفر هست که با اکانتی که قبلا روش التیمیت نخریدید میتونی 3 ماهه بگیرید 1 دلار.

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
مثل اینکه نیو ip های خفنی در راه gamepass
Xbox exec teases new IP for Games Pass that will “blow your mind”
Screenshot_20210513-001224_Chrome.jpg
جالبه تو بخشی از این مطلب هم اومده که طبق نظر خواهی که مایکرو کرده ۶۰ درصد مشترکین gamepass یکی از دلایل اصلی عضو شدنشون تنوع عناوین هست
There [are] three big things that we hear from members that were reflected in the surveys," he said of Microsoft's research. "The first is that when we ask, 'what do you want out of Game Pass', the number one thing, as always, is 'games'; 'games, games, games!' And if you look at the research, nearly 60% say that one of the main reasons they are a Game Pass member is because of the variety of content

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
ببخشید چیو باید به پشتیبانی بگیم که وصل کنه ؟
مگه گیفت بگیریم شارژ کنیم خودمون نمیتونیم خرید کنیم باهاش ؟
ببین در صورتی می تونی که پول ماه بعد رو توی حسابت داشته باشی هر ماه هم ۱۵ دلاره پس باید ۱۶ دلار داشته باشی
به همین خاطر با همون یه دلار اگه به پشتیبانی بگی واست وصل می کنه

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad
ببین در صورتی می تونی که پول ماه بعد رو توی حسابت داشته باشی هر ماه هم ۱۵ دلاره پس باید ۱۶ دلار داشته باشی
به همین خاطر با همون یه دلار اگه به پشتیبانی بگی واست وصل می کنه
آهان ترسیدم چون من خودم شارژ کردم و خریدم فکر کردم مشکلی پیش میاد #:-S ممنون
بیشترین مدت زمانی که میتونم گیم پس رو خودم شارژ کنم سه ماهه ؟
چون بیشتر از سه ماه ندیدم من

• Like
Reactions: BARDI YA and omid0

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
آقا دستت درد نکنه. باهاشون حرف زدم ، گفتن به اکانتت تعلق میگیره این آفر :D . در مورد گیفت کارت اگر 1 دلاری بگیرم کافیه دیگه. مالیات و اینا که بهش نمیخوره:D

• Like
Reactions: BARDI YA and omid0

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
آهان ترسیدم چون من خودم شارژ کردم و خریدم فکر کردم مشکلی پیش میاد #:-S ممنون
بیشترین مدت زمانی که میتونم گیم پس رو خودم شارژ کنم سه ماهه ؟
چون بیشتر از سه ماه ندیدم من
بیشتر هم میشه یک ساله هم داریم فک کنم فروشگاه خود مایکروسافت تا سه ماه داره ولی فروشگاه های دیگه بیشترش هم دارن
آقا دستت درد نکنه. باهاشون حرف زدم ، گفتن به اکانتت تعلق میگیره این آفر :D . در مورد گیفت کارت اگر 1 دلاری بگیرم کافیه دیگه. مالیات و اینا که بهش نمیخوره:D
من که آدرس هایی که بوده مالیات نمی خواسته

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوستان روی انتخاب کشور واسه کنسولتون دقت کنید! من UAE رو انتخاب کرده بودم! عملا ۲۰-۳۰ بازی گیم پس و EA play مثل Tell me why و A way out و.. برام در دسترس نبود! تا فهمیدم محدودیت های اون کشوره! و رفتم USA کردم اوکی شد.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,055
نام
مصطفی
دوستان روی انتخاب کشور واسه کنسولتون دقت کنید! من UAE رو انتخاب کرده بودم! عملا ۲۰-۳۰ بازی گیم پس و EA play مثل Tell me why و A way out و.. برام در دسترس نبود! تا فهمیدم محدودیت های اون کشوره! و رفتم USA کردم اوکی شد.
از کجا میشه فهمید چه کشوری انتخاب کردیم و از کجا عوض میشه؟

• Like
Reactions: BARDI YA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر