Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اومدن گیم پس برای IOS هم تایید شد!
منظور همون Xcloudـه دیگه. تایید که شده بود فقط دیروز اسپنسر گفت همین روزاست که رلیزش کنن. احتمالا هم IOS ( PWA وب) و PC و حتی ممکنه واسه TV رو همزمان معرفی و رلیز کنن.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,625
منظور همون Xcloudـه دیگه. تایید که شده بود فقط دیروز اسپنسر گفت همین روزاست که رلیزش کنن. احتمالا هم IOS ( PWA وب) و PC و حتی ممکنه واسه TV رو همزمان معرفی و رلیز کنن.
اره همون xCloud منظورمه. اره الان دیدم قبلا تایید شده بود. از طرفی الانم دیدن چند نفر سر جواب دادن فیل توی توییتر که بزودی xCloud برای ios میاد تیتر زده بودن که از طرف فیل تایید شد!

59730806-20A0-4B0A-91D9-9E9D2B36E882.jpeg

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
به لطف گیم پس بازی‌ که اگه قرار بود PS5 بگیرم امکان نداشت با قیمت 80 au$ تجربش کنم، دانلودش کردم و بازی کردم، اتفاقا چه گیم جذابی هست، مزیتی که گیم پس داره اینکه میتونی بازی مورد علاقه ت رو بدون هیاهوی متا و review و ... پیدا کنی و ازش لذت ببری.
IMG_2951.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نمیدونم چرا یه حسی به من میگه بازی بعدی که به صورت Day One برای گیم پس عرضه میشه، Elden Ring خواهد بود(همش احتمال خودمه) ظاهرا فیل اسپنسر رابطه ی نزدیکی با فرام سافتور و باندای نامکو داره
مصاحبه چندماه پیش اسپنسر:
Phil Spencer says he’s “played quite a bit” of Elden Ring

1617558170233.png

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
نمیدونم چرا یه حسی به من میگه بازی بعدی که به صورت Day One برای گیم پس عرضه میشه، Elden Ring خواهد بود(همش احتمال خودمه) ظاهرا فیل اسپنسر رابطه ی نزدیکی با فرام سافتور و باندای نامکو داره
Phil Spencer says he’s “played quite

Phil Spencer says he’s “played quite a bit” of Elden Ring

من حدسم dying light 2هستش

• Like
Reactions: Bax and Vagabond

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
دوستان این بازی هایی که الان هست تاریخ مشخصی ندارن که تا کی رو سرویس هستن؟
APP گیم پس موبایل و پی سی بخش مربوط با عنوان Leaving Soon داره اونجا میتونید مطلع بشید

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
#شایعه : یکی از افشاگر هایی که تو نئوگف فعال هست میگه بتلفیلد 6 پاییز امسال به صورت دی وان و نسخه کامل میاد رو گیمپس(نسخه کامل هست نه تریال 10 ساعته!)
پاییز امسال هیلو اینفینیت هم میاد ... عجب پاییزی بشه??
1617636715281.png

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,292
نام
علیرضا
#شایعه : یکی از افشاگر هایی که تو نئوگف فعال هست میگه بتلفیلد 6 پاییز امسال به صورت دی وان و نسخه کامل میاد رو گیمپس(نسخه کامل هست نه تریال 10 ساعته!)
پاییز امسال هیلو اینفینیت هم میاد ... عجب پاییزی بشه??
View attachment 200814
اینا این دو تا با هم تو یه ماه بیان فاجعه نشه جفتشون شوتر اول شخص نیاد به اون یکی دیگه ضربه بخوره.
مثل تایتانفال که وسط بتل و کالاف اومد به فروشش ضربه خورد اون روزا.
اوه تازه یادم اومد کالاف هم پاییز میاد نکنه همشون یه ماه بیان من یخورده دلشوره است

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اینا این دو تا با هم تو یه ماه بیان فاجعه نشه جفتشون شوتر اول شخص نیاد به اون یکی دیگه ضربه بخوره.
مثل تایتانفال که وسط بتل و کالاف اومد به فروشش ضربه خورد اون روزا.
اوه تازه یادم اومد کالاف هم پاییز میاد نکنه همشون یه ماه بیان من یخورده دلشوره است
اتفاقا میتونه این دلیلی باشه که بتلفیلد روی گیم پس بیاد! چون اومدن هیلو روی گیم پس و چندین بازی AAA سبک FPS مثل Crossfire X به صورتی انحصاری و گیم پس رقابت روی پلتفرم Xbox سخت تر میکنه قطعا روی فروشش تاثیر میذاره. منطقیه که بازی رو گیم پس رلیز کنه و پلیرهای بیشتری بازی رو تجربه کنن.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
هیلو مولتیش F2P هست و اصلا ربطی به مولتی بتل نداره
تو سینگل پلیر هم با این دوتا با هم فرق میکنن و ضربه ای به هم نمیزنن
تازه به فرض اگه آنلاین بتلفیلد هم F2P باشه، هیلو بخاطر Guardians و MCC پلیربیس بسیار بزرگی داره که مشکلی برای رقابت با بتلفیلد 6 نداشته باشه
حالا ببینیم شایعش به واقعیت می پیونده یانه.

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,292
نام
علیرضا
هیلو مولتیش F2P هست و اصلا ربطی به مولتی بتل نداره
تو سینگل پلیر هم با این دوتا با هم فرق میکنن و ضربه ای به هم نمیزنن
تازه به فرض اگه آنلاین بتلفیلد هم F2P باشه، هیلو بخاطر Guardians و MCC پلیربیس داره که مشکلی برای رقابت با بتلفیلد 6 نداشته باشه
حالا ببینیم شایعش به واقعیت می پیونده یانه.
بتل احتمالا بتل رویال F2P داشته باشه.

شاید هم اصلا این حرکت بدی نباشه بتونه با این کار سریعتر و بهتر از CoD پلیر جمع کنه

• Like
Reactions: reza51

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
بتل احتمالا بتل رویال F2P داشته باشه.

شاید هم اصلا این حرکت بدی نباشه بتونه با این کار سریعتر و بهتر از CoD پلیر جمع کنه
همینو میگم دیگه بتل رقیبش میلیتاری شوتراست مثل COD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر