Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان با توجه ب اینکه من اکس باکس نداشتم و الان دارم سری اکس میگیرم یه سوالی دارم..
بازیهای گیم پس وقتی از روی سرویس گیم پس میرن اگر ما قبل از رفتنشون اونارو روی کنسول داشته باشیمشون میتونیم همچنان بازی کنیم یا نه؟
و سوال بعدی هم اینکه اگه ما بازی که روی گیم پس هستش رو بخوایم بازی کنیم و دستگاه آفلاین باشه بازی ران میشه؟چون یکی از دوستام مشکل داره وقتی دستگاه آفلاینه بازی های گیم پس ران نمیشه

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
478
دوستان با توجه ب اینکه من اکس باکس نداشتم و الان دارم سری اکس میگیرم یه سوالی دارم..
بازیهای گیم پس وقتی از روی سرویس گیم پس میرن اگر ما قبل از رفتنشون اونارو روی کنسول داشته باشیمشون میتونیم همچنان بازی کنیم یا نه؟
و سوال بعدی هم اینکه اگه ما بازی که روی گیم پس هستش رو بخوایم بازی کنیم و دستگاه آفلاین باشه بازی ران میشه؟چون یکی از دوستام مشکل داره وقتی دستگاه آفلاینه بازی های گیم پس ران نمیشه
سلام دوست عزیز،
اگه یه بازی از سرویس خارج بشه دیگه قابل بازی نیست(البته نکته مثبت گیم پس اینکه بازی های انحصاری هیچ وقت حذف نمی شن)
در مورد انلاین بودن برای اجرای بازی ها احتمالا اون دوستتون ظرفیت غیر هوم گرفته برا همین به نت احتیاج داره وگرنه ظرفیت کامل یا ظرفیت هوم احتیاجی به انلاین شدن نداره(نکته مثبت ظرفیت کامل یا هوم اینکه اگه زمان گیمپست تموم بشه اگه انلاین نشی بازی هایی رو که دانلود کردی قفل نمیشن)

• Like
Reactions: rahavard

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
رفقا سلام، من نسل قبل ps4 داشتم الان میخوام سریز اس بگیرم، برای همین سوالم خیلی مبتدیانه س.
میخواستم بدونم راحت و بی دردسر میتونیم تو ایران از گیم پس استفاده کنیم؟ تحریمی چیزی نیست؟
یسریا مدام از این حرفا میزنن منم خواستم مطمئن بشم که از این خبرا نیست، ممنون میشم راهنماییم کنید.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به نظرم باتوجه به تعداد افراد زیادی که احتمالا به خاطر قیمت مناسب ایکس باکس و سرویس گیم پس میخان این نسل به ایکس باکس رو بیارن بهتر است که یک راهنمای کامل و مفید از نحوه خرید و فعال سازی و دستری و دانلود و محدودیت های موجود سرویس به پست اول اضافه بشه. هرکس میتونه آستین بالا بزنه.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
رفقا سلام، من نسل قبل ps4 داشتم الان میخوام سریز اس بگیرم، برای همین سوالم خیلی مبتدیانه س.
میخواستم بدونم راحت و بی دردسر میتونیم تو ایران از گیم پس استفاده کنیم؟ تحریمی چیزی نیست؟
یسریا مدام از این حرفا میزنن منم خواستم مطمئن بشم که از این خبرا نیست، ممنون میشم راهنماییم کنید.

تحریم که هست ولی فقط کافیه ۳۰ ثانیه زمان بزاری و توی ستینگ dns که چند تا عدد هست وارد کنی تا تحریم هارو به نوعی دور بزنی

در نتیجه هیچ مشکلی وجود نداره

این داستان هم چند ساله که وجود داره و همه دارن از همین طریق بدون مشکل استفاده میکنن

البته ممکنه روی بعضی از isp ها حتی نیازی به dns وارد کردن هم نداشته باشی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باید dns بزنید ولی اگه شما از اینترنت شاتل استفاده کنید نیازی به این کار نیست

• Like
Reactions: amir7

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
به نظرم باتوجه به تعداد افراد زیادی که احتمالا به خاطر قیمت مناسب ایکس باکس و سرویس گیم پس میخان این نسل به ایکس باکس رو بیارن بهتر است که یک راهنمای کامل و مفید از نحوه خرید و فعال سازی و دستری و دانلود و محدودیت های موجود سرویس به پست اول اضافه بشه. هرکس میتونه آستین بالا بزنه.
من تو پست اول تاپیک XCloud آموزش رو گذاشتم، اگه خواستید همونو کپی پیست کنید اینجا ، اگه لازم بود کامل ترش هم بکنید.
Xbox Cloud Gaming - XCloud

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
پیس کی برمگیرده به گیم پس
گراش قرار نیست اضافه بشه
الآن فیفا 20 هست روش ولی برای PES باید صبر کنی مایکروسافت یه قرارداد جدید با کونامی ببنده .
اگه منظورت از جمله دومی کراش هست که اکتیویژن پشت IP هست که کاررو سخت میکنه

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
الآن فیفا 20 هست روش ولی برای PES باید صبر کنی مایکروسافت یه قرارداد جدید با کونامی ببنده .
اگه منظورت از جمله دومی کراش هست که اکتیویژن پشت IP هست که کاررو سخت میکنه
فیفا فقط برای کنسول هستش؟ چون تو پی سی برای من نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر