Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
این خیلی خوبه! :)) دقیقاً وصف حال امثال من هست که هر دفعه می‌خوان یه تغییری توی مدل Mass Effect بازی کردن‌شون بدن، ولی نمی‌شه! :D

j789841_.jpeg

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
این خیلی خوبه! :)) دقیقاً وصف حال امثال من هست که هر دفعه می‌خوان یه تغییری توی مدل Mass Effect بازی کردن‌شون بدن، ولی نمی‌شه! :D

j789841_.jpeg
این منم که:))
ولی تو ریسمتر بالاخره موفق شدم Full Renegade برم، قیافه شپرد که ساخته بودم شبیه عوضیا بود، بک استوری هم گذاشتم اونیکه تو یکی از کلونی ها زده Batarian هارو ترکونده هر جا میدیدمشون میگفتن اره تو قاتلی فلانی برای چی اونجوری کردی، منم میگفتم چون می‌تونم :))
داخل دی ال سی مس افکت ۲ هم به بترین ها هشدار ندادم قبل اینکه مس افکت ریلی سیستمشون رو بترکونم، اونا موندن و ریپر ها :)) داخل دی ال سی امگا هم اگه رنگید باشی آریا باهات بهتره چون دو تا خفن با هم اصن رویایی B-)
خلاصه که به شما هم پیشنهاد هر جور شده به ندای خبیث درونی خودت گوش کنی و یه این سری حتما Full Renegade بری.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,215
نام
هادی
احتمال داره بازی Children of Morta به زودی از گیم‌پس حذف بشه. اومدم بگم اگه هنوز سراغش نرفتین، غفلت نکنین و همین امروز بازی رو شروع کنین. :D
اگه اهل روگ‌لایک هستین که اصلاً بازی نکردن Children of Morta یعنی باید جمعش کنین برین! :D ولی اگه اهلش نیستین هم به نظرم امتحانش کنین، به خاطر ایرانی بودنش. یعنی گذشته از کیفیت بالای بازی توی اکثر بخش‌ها، همون فارسی بودن صحبت‌های راوی (با صدای بسیار خفن) و نوشته‌های فارسی توی همه بخش‌های بازی باعث می‌شه یه حس جالبی به آدم دست بده.
اگه شک و تردید توی بازی کردنش دارین و اهل امتیاز و نقد و این جور چیزها هستین هم بدونین که مثلاً GameSpot بهش ۸ داده یا Game Informer امتیاز ۹. بعضی سایت‌های معتبر متأسفانه نقدش نکردن، ولی مثلاً شعبه ایتالیای Eurogamer بهش ۹ داده و باز شعبه ایتالیای IGN هم ۸.۲ و میانگین امتیازهای ملت توی استیم هم «بسیار مثبت» (Very Positive) هست. همه اینا هم در حالتیه که خارجی‌ها بازی رو مثل بقیه چیزها تجربه کردن، ولی برای ما اون حس زبون فارسی باعث می‌شه یه درجه هم بالاتر بره.
فقط این نکته رو بگم که اگه شروع کردین، زود ولش نکنین و بعد از نیم‌ساعت نیاین بگین «وای چقدر مُردم، پس بازی آشغاله!» :D بازی روگ‌لایک یعنی تحمل سختی‌ها برای رسیدن به زیبایی‌ها! Children of Morta هم اوایلش سخته، ولی به تدریج که شخصیت‌های بیشتری باز بشن و لِوِل‌آپ هم بشن، به طرز فجیعی اعتیادآور می‌شه و کافیه یه شخصیت دورزن مثل لیندا بردارین و بزنین به دل دشمن و یه دفعه ببینین حواس‌تون نبوده و سه ساعت پشت سر هم مشغول بازی بودین!
آره بازی باحالیه من زیاد وقتنکردم بازی کنم سه تا از. شخصیتاش رو باز کردم فعلا تمرکزم رو جنگجو هستش تا قویش کنم.خدا کنه زود حذفش نکنن.مخصوصا زبان فارسیش که عالیه مشتاقت میکنه همه داستان رو دنبال کنی

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
آره بازی باحالیه من زیاد وقتنکردم بازی کنم سه تا از. شخصیتاش رو باز کردم فعلا تمرکزم رو جنگجو هستش تا قویش کنم.خدا کنه زود حذفش نکنن.مخصوصا زبان فارسیش که عالیه مشتاقت میکنه همه داستان رو دنبال کنی
خوشبختانه فعلاً توی لیست حذفیات جدید نبوده و امیدوارم به این زودی‌ها هم حذف نشه. :D با اینکه تمومش کردم، ولی دوست دارم بیشتر بازی کنم و شخصیت‌های مختلف رو لِوِل‌آپ کنم.
به نظرم قوی‌ترین شخصیت، لیندا یا همون تیرکمونیه هست (فکر کنم نفر دوم بود، ولی مطمئن نیستم). جلوتر هم یه سری شخصیت جالب دیگه باز می‌شن که بعضی‌هاشون حرکات باحالی دارن و باید بیشتر باهاشون کار کنم.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,215
نام
هادی
خوشبختانه فعلاً توی لیست حذفیات جدید نبوده و امیدوارم به این زودی‌ها هم حذف نشه. :D با اینکه تمومش کردم، ولی دوست دارم بیشتر بازی کنم و شخصیت‌های مختلف رو لِوِل‌آپ کنم.
به نظرم قوی‌ترین شخصیت، لیندا یا همون تیرکمونیه هست (فکر کنم نفر دوم بود، ولی مطمئن نیستم). جلوتر هم یه سری شخصیت جالب دیگه باز می‌شن که بعضی‌هاشون حرکات باحالی دارن و باید بیشتر باهاشون کار کنم.
آره لیندا دختر همون جنگجو هستش.

• Like
Reactions: Dinosaur

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
وقتی مس افکت لجندری بیاد جمعه دیگه حماسه gamepassکامل میشه و هیچ‌بهانه ای از هیچ گیمری روی این پلتفرم ها قابل قبول نیست که به گیم پس نپیونده!!گیم پس ترکونده خدا میدونه امسال چی بشه با چند عنوان عظیم .عجب سرویسی شد .مس افکت خودش تو تخفیفات ۳۹دلار بود وبدون تخفیف ۵۹تا حالا شما اون همه بازی رو روی گیم پس جمع بزن قیمتی تا متوجه بشیم تیم ایکس باکس چه‌کرده .

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان من گیر کردم از کجا گیم پس آلتیمیت بخرم، خیلی جاها هست اما قیمتا خیلی عجیب غریبه نمی دونم چیکار کنم لطفا کمک کنید. یک بار پرسیدم بچه هاکانال تلگرامی معرفی کردن که واقعا قابل اعتماد نیستن

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
شایعه هایی که همیشه بوده داره به حقیقت تبدیل میشه. +Ubisoft روی Game Pass. قبلا هم گفتم، بازم میگم Game Pass یکی از بهترین اتفاق های صنعت بازی سازیه.

Ubisoft+ Coming To Xbox And Rainbow Six Extraction Launching On Xbox Game Pass​

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
167
شایعه هایی که همیشه بوده داره به حقیقت تبدیل میشه. +Ubisoft روی Game Pass. قبلا هم گفتم، بازم میگم Game Pass یکی از بهترین اتفاق های صنعت بازی سازیه.

Ubisoft+ Coming To Xbox And Rainbow Six Extraction Launching On Xbox Game Pass​

رو گیمپس نیست رو کنسولای ایکس باکسه

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
رو گیمپس نیست رو کنسولای ایکس باکسه
منظورم از داره به حقیقت میپیونده این بود که کم کم داره میاد. باید اینجور میگفتم. این شایعه Ubisoft پلاس همیشه بوده و هست و به نظرم داره کم کم داره به حقیقت تبدیل میشه. این rainbow اولشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر