Xbox 360's Crysis Killer? Warhound VIP Video Presentation!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
يا ابولفضل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اول از همه اينو بگم كه اسم تاپيك را من درست نكردم همون مال اصل خبر هست .
ولي يجورايي راسته ! تقريبا دوربر يك سال پيش اين بازي Warhound يك نمايش داشت از بازيش اگه يادتون بياد و اونجور كه يادم مياد اين بازي فقط براي xbox360 و pc عرضه ميشه .
ولي الان يه ويدئو جديد مربوط به كنسول xbox360 از گيم پلي بازي نمايش داده شده كه بايد بگم خارقالعاده ! اين ويدئ را حتما ببينيد كه حداقل اوج گرافيك يك بازي را ببينيد .
تو اين ويدئو سعي شده همه چي را در بازي نمايش بدند تكسچرها , نورپردازي , حركت گلها و گياه ها . فزيك و گيم پلي .
بدون تعصب بگم crysisبايد جلوش خم بشه و بره كنار و پشتش را هم نگاه نكنه . حالا هرجور دوست داريد برداشت كنيد و بخنديد چون باورش براي خيلي ها سخته .
واقعا هرچي بگم كم گفتم نميدونم ازكجا شروع كنم
اول اينكه محيط بازي و رنگ بنديها هيچ دستكمي از crysis نداره خيلي بهتر هم هست نورپردازي و سايه ها خيره كننده زيبا .
تكسچرها بينهايت زيبا و فوق العاده بيشتر از هر بازي كه تا الان عرضه شده و فقط كافيه به سخره ها درخت ها و هرچيزي كه دلتون ميخواد نگاه كنيد حتي از نزديك هم بينهايت زيبا .
فزيك بازي فوق العاده همه چي تحت تاثير جريانات هست و شليك گلوله سمت هر چير تاثير پذير اونم به صورت بسيار واقعي اون چيزي كه من شخصا انتظارش را داشتم از يك بازي .
يه چيز ديگه كه واقعا من لذت بسيار بردم ازش گرد و خاك روي زمين با راه رفتن يا شليك خدا دادند چقدر واقعي !
تمام شاخ برگ هايي كه شما ازش رد ميشيد به صورت بسيار طبيعي ميرند كنار ديگه مثل اون يكي بازها نيست فقط يه تكون الكي بخورند واقعا نميدونم چطور شرح بدم فقط بگم كه تكون خوردنشون اند واقعيت! اينو بگم بهتره .
تمام درختها شكسته ميشه با نظم و فزيك خاصي . تو يه قسمت نارنجك ميندازه فقط اوج كار را ببينيد .
شليكها را نگاه كنيد با دقت ببينيد چيكار ميكنه .
فزيك بازي از فاصله هاي خيلي دور هم كامل ثاثير پذيره .
داخل هليكوپتر كه هستيد خود هليكوپتره !
نورپردازي و محيط ها از دور هم خارق العاده پر گرافيك .
گيم پلي بازي هم كه كاملا مشخصه .
اين بازي واقعا عظمت ميباره ازش .
فقط تو چند قسمت يه افت فريم جزئي ديدم كه مكنه تا عرضه بازي حل بشه .
منوي و داشبورد بازي هم كه باكلاس !
همه چي از crysis يك سرو گردن بهتره .
اميدوارم اين بازي بياد ببينم چطور crytek ميگفت گرافيكي در حد crysis روي كنسولها امكان پذير نيست حالا از اون خيلي گنده ترش هم امكان پذيره در هر صورت عكس العمل خيلي ها الان قابل پيشبينيه .
ويدئو را ببيني كيفيت sd ولي بازم كافي تا اوج كار و عظمت كار را ببينيد :
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/133461.html
http://www.n4g.com/News-87202.aspx

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
شما اول برو یه تعریف درستی از ماه پیدا کن بعد...
دوما 20 روز پیش نباید با بازیهای آینده مقایسه میشد بازی ای ولی الان جایزه؟
اگه خودت هم متوجه شدی که مشکل داری بیا بگو چیزی از دست نمیدی چون صدی نود این سایت کاملا به این قضیه واقفن.حداقل میومدی یه دلیل چرت میگفتی واسه این پارادوکس،میدونم که خوب بلدی آسمون ریسمون ببافی.
من بنت نمیکنم چون آب در هاون کوبیدنه نصیحتت هم نمیکنم چون علاوه بر اینکه من اصلا صلاحیت اینکارو ندارم این کار حتی از بن کردن هم بیهوده تره؛ولی تا اونجایی که به من مربوط میشه و مسئولیت منه باید بهت بگم که به سطح کیفی سایت لطمه وارد میکنی،جنبه های دیگه ت نه به من مربوطه و نه علاقه ی دارم که باشه.

بابا ببخشید اصلا غلط کردم نظر دادم . بابا گفتم من اول تریلر که لینک بود دیدم چون اینترنت من 64 هست و یه قرن میگزره بیاد فکر کردم این همون تریلر هست نمیدونستم یکی دیگه هست . تا من بدبخت میام نظر بدم همه میریزن سرم . بنا به همون تریلر نظر دادم . ببخشید اگه تاپیک یذره رفت تو خاکی . :(

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
باشه بابا. باشه.

حالا می بینیم. GS ببین به این بازی چند میده. شرط می بندم کمتر باشه.
من تعصب ندارم آخه. دارم میگم مثلا شما duo core لپ تاپ رو ببین. مال دسکتاپ رو هم ببین. شاید به ظاهر از لحاظ قدرت یکی باشند ولی لپ تاپ هیچ وقت بازدهی پی سی رو نداره.

کرایسیس روی دسکتاپ هنوز به اون فریم اصلی اجرا نمیشه. فرض کنید رو کنسول بیاد. درسته که ظاهرا کنسول سل داره و ... ولی بازدهیش مثل لپ تاپ به دسکتاپ هست.
بازیهای اول پی اس 2 رو نگاه کنید. آخریهاش رو هم نگاه کنید. بازدهی کنسول ها به همین زودی به 100 درصد نمیرسه. وقت میبره تا برنامه نویسان بتونند از نهایت قدرتش استفاده کنند.

به همین دلیل می گم نمیشه.
بعد تازه خیلی هم خوبه که می خندید. روحیه می گیرید. از این بهتر؟ :cheesygri

ولی این یکی رو راست گفت. جوش منو گرفته. در واقع بگیم موجش. خیلی آخه قشنگ بود. اونجا که میرسی به اون کشتی یهو یک چیزی می پره بیرون. وای .... :eek:

در ضمن کارهای tech land همه اش نورپردازی شدید هست. به دستکش ااون یارو تو عکس صفحه ی قبل نگاه کنید. آینه هم اینجوری نمی درخشه. خوب این خیلی ضایع هست. با اینجور کارها فقط فریب میدن. گرافیک بالا نمیره که. crysis گرافیک داشت واقعا. نورپردازی اضافی نبود.
warhound همون یک جورایی مثل call of juarez هست. قالب کلیش رو می گم.
در ضمن احتمالش زیاده که اصلا رو پی اس 3 نیاد. این شرکت رو پی اس 3 خیلی کم بازی میده. اصلا داده؟؟

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پسر خوب ، توی این SD که از صفحه تلویزیون با دوربین موبایل گرفته شده نمیشه راجع به جزئیات گرافیکی دقیق نظر داد ... اگه HD بود و از روی LCD هم نبود خیلی راحت تر میشد صحبت کرد ، چون همه چی مشخص بود . شما طوری راجع بهش صحبت کردی که انگار خودت الان داری Full HD بازی میکنی !! فقط گفتم چیزی که میشه یقین داشت اینه که فیزیک بازی فوق العاده ست .
ببين نيما جان اول از اينكه سعي نكن پست كسي را تهاجمي بخوني من خيلي راحت حرف زدم .
دوما من هر جوري دوست داشته باشم ميتونيم چيزي را توصيف كنم يعني هرجور كه كيفم كشيد نظر منه و براي خودم هم محترمه .
سوما خيلي بازي ها بوده كه از روي sd هم نظر دادند نام نميبرم .
لازم نيست ميتوني بري به اولين ويدئو هاي اين بازي هم نگاه كني بازم عالي بود .
شايد نشه به خيلي چيزها نظر داد ولي اگه دقت كني تكسچر ها كاملا مشخصه در چه حدي قرار داره نورپردازي هم معلومه .
شما تو این مدت با بچه ها زیاد راجع به Crysis کل کل کردی ، الان هم که یه بازی دیدی که درخت داره و سبک گرافیکش تو مایه های Crysis هست ، دیگه نتونستی خودتو کنترل کنی و اینجوری زدی به صحرای کربلا ... احتمالا هم نو که اومد به بازار ، کهنه میشه دل آزار !! از فردا زیر نوشته های بلند بالای شما باید بخونیم :
اره كل كل كردم ولي برو ببين درست بوده يا نه ؟
يكي مثلا همين وجود dx10 بود .
يكي هم مثلا همين گرافيك crysis روي كنسولها بود الانم مثلا Warhound ميخواد بياد به زودي ؟:)
حالا از نظر منم در درجه بالاتري قرار داره .
كل كل خوبه بد نيست به نطرت بده ؟
از فردا زیر نوشته های بلند بالای شما باید بخونیم :
یک بازی واقعی را زمانی تجربه میکنیم که .... !؟ ( Warhound )
نه نميخوني ولي اين چيزي هم نيست كه به شما ربطي داشته باشه (البته بي احترامي نباشه منظوري نداشتم )
سعي كن حرفي بزني كه ........................
در ضمن کسی نخواست به PS3 نسبت بده ، محض اطلاع شما اگه خوب دقت کنی میبینی که وقتی توی منو هست سمت چپ دکمه قرمز ( B ) برای Back هست و سمت راست هم دکمه سبز رنگ ( A ) ... پس خیالت راحت باشه که این ویدئو مربوط به Xbox 360 هست .
محض اطلاع شما هم اينكه اگه دقت كني من كنارش يه شكلك بكار بردم (:biggrin1:) كه جدي نگيري ولي متاسفانه شما و خيلي ها ديگه به چنين چيزهايي توجه نميكنن و فكر ميكنن طرف مقابل دشمن شما هستند .
برای من یکی هم اصلا فرقی نمیکنه روی چی بیاد ، چون در هر صورت اگه بازی خوبی باشه میگیرم و بازی میکنم ، اتفاقا اگه واسه 360 باشه بهتره ، چون به جای 80 تومن فقط 5 تومن ار جیبم میره ...
ايشالا روي هر پلتفرمي كه بازي كردي لذت ببري ما حسود نيستيم .
ولی اگه فقط یکبار منوی PS3 یا PSP رو دیده باشی مطمئنا متوجه میشدی من چی میگم ...
بله اتفاقا من psp دارم و با منوهاش كاملا اشنايي دارم خوب من فكر كردم منظورتون يه چيز ديگست حالا به خاطر يه اشتباه اين همه سرزنش ميخواد .
این حرف رو اشکان هم گفت ، ولی به صرفه بود مال منو نقل قول کنی !
چون باشما خيلي راحتم:biggrin1: به همين خاطر ولي من ندونستم كه شما يك حرف غير جدي را جدي ميگيري
راستی پس به نظر شما ، منو و داشبورد PS3 هم باید با کلاس باشه
اره با كلاسه . ببين به خاطر يك كلمه چقدر بخودت فشار اوردي .

---------------------------------------------------------------------------------------------
اصلا پيام من به همه راحت باشين اصلا Warhound به گرد پاي crysis نميرسه و اشغاله .
همه چيش از crysis پايينتره اصلا بازي اي نخواهد بود كه به پاي crysis برسه .
وقتي خيلي ها دوست دارن از بازي crysis براي خودشون خدا درست كنن هيچي نميشه گفت .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما اول برو یه تعریف درستی از ماه پیدا کن بعد...
دوما 20 روز پیش نباید با بازیهای آینده مقایسه میشد بازی ای ولی الان جایزه؟
اگه خودت هم متوجه شدی که مشکل داری بیا بگو چیزی از دست نمیدی چون صدی نود این سایت کاملا به این قضیه واقفن.حداقل میومدی یه دلیل چرت میگفتی واسه این پارادوکس،میدونم که خوب بلدی آسمون ریسمون ببافی.
من بنت نمیکنم چون آب در هاون کوبیدنه نصیحتت هم نمیکنم چون علاوه بر اینکه من اصلا صلاحیت اینکارو ندارم این کار حتی از بن کردن هم بیهوده تره؛ولی تا اونجایی که به من مربوط میشه و مسئولیت منه باید بهت بگم که به سطح کیفی سایت لطمه وارد میکنی،جنبه های دیگه ت نه به من مربوطه و نه علاقه ی دارم که باشه.

البته كمي دير شد جواب اين پست شما . چون اصلا متوجه نشده بودم كه با مني الان فهميدم شايدم نباشي ولي بالاخره اگه با من باشي جواب را ميدم اگه مشكلي نباشه و اينكه مربوط به پست قبليتون هم ميشه .
ولي اگه با من هستي :
اول اينكه منظورت از ماه چيه من كه نفهميدم ؟
دوما در مورد مقايسه بازيها كه من ميگفتم نبايد با مال اينده مقايسه بشه بازم رو حرفم هستم .
يعني خيلي ها هم با من موافقن . اگه يادتون بياد چند روز پيش مثلا سر rage بحث بود ميگفتن نبايد با كرايسيس مقايسه بشه چون مال اينده هست . خوب حالا كاري ندارم با اين بحثها .
اگه اينجا من دارم مقايسه ميكنم اين Warhound را دليلش اينه كه خيلي ها اينجا معتقد بودند كه چنين گرافيكي را روي كنسولها نميشه تجربه كرد همين .

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
البته كمي دير شد جواب اين پست شما . چون اصلا متوجه نشده بودم كه با مني الان فهميدم شايدم نباشي ولي بالاخره اگه با من باشي جواب را ميدم اگه مشكلي نباشه و اينكه مربوط به پست قبليتون هم ميشه .
ولي اگه با من هستي :
اول اينكه منظورت از ماه چيه من كه نفهميدم ؟
دوما در مورد مقايسه بازيها كه من ميگفتم نبايد با مال اينده مقايسه بشه بازم رو حرفم هستم .
يعني خيلي ها هم با من موافقن . اگه يادتون بياد چند روز پيش مثلا سر rage بحث بود ميگفتن نبايد با كرايسيس مقايسه بشه چون مال اينده هست . خوب حالا كاري ندارم با اين بحثها .
اگه اينجا من دارم مقايسه ميكنم اين Warhound را دليلش اينه كه خيلي ها اينجا معتقد بودند كه چنين گرافيكي را روي كنسولها نميشه تجربه كرد همين .

جون من متوجه نشدی با من بود که گفتم تریلر ماه پیش و دیدم . جواب منو داد راحت باش کسی با شما نبود :biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نیما جان شما راحت باش تا پس فردا صبح هم اینجا پست بدی،مرغ این آقا فرخ یک پا داره...هیچ کاریشم نمیشه کرد ;) مثلا یاد بحث های سمیر با همین فرخ میوفتم دقیقا من چند صفحه اون تاپیک رو که خوندم اتفاقا داشتم آلبوم tokio hotel رو گوش میدادم من 2 دور آلبوم 45 دقیقه ای رو گوش داده بودم هنوز این نوشته ها تموم نشده بود :biggrin1: همش هم تکرارِ مکررات بود :biggrin1:
چون باشما خيلي راحتم:biggrin1:
خداییش،یه چیز می گم ناراحت نشی ها!!! :D چون میدونی واسه اشکان رو نقل قول میکردی جوری جواب شما رو میداد که دیگه هوس نقل قول نکنی :biggrin1:

اصلا پيام من به همه راحت باشين اصلا Warhound به گرد پاي crysis نميرسه و اشغاله .
شما هم هر وقت تو بحث منطقی کم میاری این ها رو تکرار کن! بابا شما با هر چیزی عشقته حال کن نظره خودته و کاملا محترم...ولی وقتی میای تو جمع میگی عالیه و فلانه و بهمانه crysis باید خم شه آفتاب بالانس بزنه و یه سری چیزی های دیگه... خوب منظورت از این جملات چیه؟!می خواهی crysis رو بکوبونی به هر دلیلی که خودت فقط میدونی!!! نمیدونم شما فکر میکنی اینجا با دارو دسته کور ها طرفی یا خودت رو میزنی به کوچه علی چپ؟! هر دفعه هم یکی این قضیه رو بهت گوشزد میکنه میگی: نه اتفاقا crysis بازی خیلی خوبی هست!!!
شما فقط معیارت واسه بازی کردن شده گرافیک :sick: دیگه کاری نداری که game paly توی crysis انقدر قوی کار شده و انقدر گیرا هست که وقتی بازی میکنی دوست نداری از پاش بلند بشی...یادت رفته عامل جدا کننده بازی ها از هم دیگه GAMEPLAY هست.

حالا از فردا یک تریلر از یه بازی میبینن میان سریع مینویسن که Xbox 360 Crysis Killer AKBARhound VIP video presenttation :laughing: اسم پروژه هم که دیدن AKBARHOUND هست.

پ.ن:حالا من منظور اون VIP رو تو اسم تاپیک نفهمیدم!!! vip که میشه Very Important Person چه ربطی داشت به یک بازی :-"
پ.ن2: خلاصه راحت باش! اصلا Crysis هچی نداره!! راحت شدی :laughing:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نیما جان شما راحت باش تا پس فردا صبح هم اینجا پست بدی،مرغ
این آقا فرخ یک پا داره...هیچ کاریشم نمیشه کرد ;)
بخندم :laughing: شما هم مhاشين هستي با يك دنده و هيچ كاري هم نميشه كرد چون و قتي يه اشتباهي هم ميكني نمياي بگي اقا من اشتباه ميكردم .
مثلا یاد بحث های سمیر با همین فرخ میوفتم دقیقا من چند صفحه اون تاپیک رو که خوندم اتفاقا داشتم آلبوم tokio hotel رو گوش میدادم من 2 دور آلبوم 45 دقیقه ای رو گوش داده بودم هنوز این نوشته ها تموم نشده بود :biggrin1: همش هم تکرارِ مکررات بود :biggrin1:
اره واقعا يادش بخير سر همين dx10 بحثمون بود حالا چي شد . باز سمير اونقدري هست كه بياد ديگه در موردش حرفي نزنه بالاخره هركي اشتباهي ميكنه ولي شما كه يكي از يارها و شركاي dx10 بودي و هي تاكيدت روي وجود dx10 بود و هي علت گرافيك crysis ميدونستي حالا اومدي بگي كه نه اين حرفها نبود ?1
كاش حداقل اون 45 دقيقه اي كه به آلبوم گوش ميدادي يه چيزي را از حرفهام ميفهميدي نه اينكه گوش و چشم خودت بسته نگه داري و حرفهاي همه را به باد و فنا بدي .
خداییش،یه چیز می گم ناراحت نشی ها!!! :D چون میدونی واسه اشکان رو نقل قول میکردی جوری جواب شما رو میداد که دیگه هوس نقل قول نکنی :biggrin1:
ببين پستي كه بهت مربوط نيست حقي نداري بياي جوابش را بدي مخصوصا چنين مواردي را .
سعي كن پاتو از گليم خودت زيادتر بيرون نياري بهت دوستانه گفتم .

شما كه اينطوري فكر ميكني بايد بگم من اتفاقا با اشكان جان تو اين سايت شايد بيشتر از همه بحثم شده ولي هيچ وقت اشكان براي من جواب غير منطقي نداد.
حالا برو پست اول اشكان را بخون ببين چه منطقي نوشته گفته بازي عالي و كاملا ميشه با كرايسي مقايسه كرد و از خيلي چيزهاش تعريف كرد .
ولي اينجا بعضي به قدري crysis براشون خداست بازي ديگه اي را نمبينن .
هر چندكه تا سال 2008 منتظرم تا ببينم حرف شما كه ميزنيد ميگيد تا سال 2008 رقيبي براش نيست درست از اب در مياد :)
همه اينجا چشم دارن و عقل و ميتون بازي ها را باهم مقايسه كنند .
شما هم هر وقت تو بحث منطقی کم میاری این ها رو تکرار کن! بابا شما با هر چیزی عشقته حال کن نظره خودته و کاملا محترم...ولی وقتی میای تو جمع میگی عالیه و فلانه و بهمانه crysis باید خم شه آفتاب بالانس بزنه و یه سری چیزی های دیگه... خوب منظورت از این جملات چیه؟!می خواهی crysis رو بکوبونی به هر دلیلی که خودت فقط میدونی!!! نمیدونم شما فکر میکنی اینجا با دارو دسته کور ها طرفی یا خودت رو میزنی به کوچه علی چپ؟! هر دفعه هم یکی این قضیه رو بهت گوشزد میکنه میگی: نه اتفاقا crysis بازی خیلی خوبی هست!!!
بابا ايول اقاي كم نيار !:laughing:
اينجا هر بازي بزرگي كوبيده شده crysis شده حتما استثنا هان ؟!
پس من چون ميگفتم Warhound عاليه پس با حال و حوس خودم گفتم بنظرت عالي نبود .
هر دفعه هم یکی این قضیه رو بهت گوشزد میکنه میگی: نه اتفاقا crysis بازی خیلی خوبی هست!!!
:laughing::confused:
شما فقط معیارت واسه بازی کردن شده گرافیک :sick: دیگه کاری نداری که game paly توی crysis انقدر قوی کار شده و انقدر گیرا هست که وقتی بازی میکنی دوست نداری از پاش بلند بشی...یادت رفته عامل جدا کننده بازی ها از هم دیگه GAMEPLAY هست.
والا طرفدارهاي crysis صد مرتبه بيشتر از من روي گرافيك crysis مانور دادن ! مثلا خود شما دست كمي از اونها نداشتين .
gameplay بازي كرايسيس تقريبا كامله ولي هيچ نواوري نداره و همون FARCRY پيشرفته هست .
مثلا خود سازنده ها هميشه هر گفتگويي انجام دادن گرافيك بازي را بيشتر از هر چيز خط و نشون كشيدند :laughing:
حالا از فردا یک تریلر از یه بازی میبینن میان سریع مینویسن که Xbox 360 Crysis Killer AKBARhound VIP video presenttation :laughing: اسم پروژه هم که دیدن AKBARHOUND هست.
محض اطلاع شما كه بسيار با دقت هستيد چشم نخوري يه دفعه !
اينو پايين ببين
:arrowd:
مربوط به پست اول :
اول از همه اينو بگم كه اسم تاپيك را من درست نكردم همون مال اصل خبر هست .
http://www.n4g.com/News-87202.aspx
پ.ن:حالا من منظور اون VIP رو تو اسم تاپیک نفهمیدم!!! vip که میشه Very Important Person چه ربطی داشت به یک بازی :-"
برو سايتش كه لينك دادم يا همونسايت اصلي GAMETRALER ببين منظورش چيه .
پ.ن2: خلاصه راحت باش! اصلا Crysis هچی نداره!! راحت شدی :
قبلش هم براي شما گفتم .
:arrowd:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من این وسط میخوام یه چیزی بگم
اگه بازی Warhound زودتر از Crysis زیلیز شده یود و بعد زیاد در رابطه با Crysis تریلر یا عکس و ... نبود مثل چیزی که الان برای Wahound هست ( منظورم اینه که از همه لحاظ شرایط بر عکس بود )
آیا بازم می گفتید بازی Crysis از Wahound بهتره ؟ ( از همه لحاظ )

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
پسر مگه من جاروبرقي هستم كه از برق بكشن بيرون :biggrin1:

شما یک ماشین تایپ 10000 وات هستی ( ;) شوخی )

فرخ جان فقط من یه چیزی بگم که واسه خودت خوبه ... ببین کاری با بقیه بچه ها ندارم ولی من مشکلم سر این موضوع فقط با یک نکته است که شما خیلی زود قضاوت کردی و خیلی هم احساسی بر خورد کردی وگرنه از پیشرفت صنعت Game اصلا بدم نمیاد که هیچ خیلی هم خوشحال میشم ، خدا کنه این بازی یا هر بازیه دیگه ای که قراره بیاد Crysis رو بشوره و رو طناب آویزون کنه ...
چون فکر نمیکنم که نه من و نه شخص دیگه ای توی این سایت سهام دار EA یا Crytek باشه ( هر چند که سهام دار Sony و Microsoft تا دلت بخواد داریم :biggrin1: )

ولی کاشکی میذاشتی یه Video با کیفیت درست و حسابی ( حتی SD ) از این بازی میومد بعدش میومدی هر چی که تو دلت بود میگفتی .
چون الان اگه 1 درصد این بازی اون چیزی که اینطوری خودتو واسش به آب و آتیش زدی نبود ، اونموقع میدونی چقدر ضایع میشی ؟! اینجاست که میگم واسه خودت خوبه ...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا فرخ ربان رسمی محل شما فارسیه دیگه؟! :laughing: چرا نمیخواهی قبول کنی من چی میگم /:)
بخندم :laughing:
ببین من به این جور مزه پروندن حساسم یه چیز بهت میگم هم من اخطار میگیرم هم تو جلوی 15080 عضو بازی سنتر ضایع میشی و میشی اسباب بازی دست اونها واسه خنده ;) پس حد و حدود خودت رو نگه دار فکرم نکن اینجا سره خیابون محلتون هست تیکه بپرونی کسی هم نفهمه چی گفتی...اینجاس که ثابت میشه اون فرضیه من که میگفت که:شما یا فکر میکنی با دارو دسته کور ها طرفی یا خودت رو میزنی به کوچه علی چپ!!!

شما هم مhاشين هستي با يك دنده و هيچ كاري هم نميشه كرد چون و قتي يه اشتباهي هم ميكني نمياي بگي اقا من اشتباه ميكردم .
میگم ش**ر بحث کردن نداری همینه دیگه!! من به تو گفتم مرغی؟! من گفتم مرغت یه پا داره;) پس می خواهی مثال بپرونی که یه عده ای رو خوشحال کنی فکر کن بعد بنویس.جای دوری نمیره.
شما هر جور میخای فرض کن و کاملا هم مشخصه کسی که مرغش یه پا داره و ماشین تک سیلند همراه یک دنده و یک پدال که فقط شامل گاز میشه و فقط هم تک سرنیشن هست،کی هست! ;)
اینجوری مثال بزنم واست کلا بهتر درک میکنی فقط خودت نیستی که میتونی غیر مستقیم توهین کنی ;)
اره واقعا يادش بخير سر همين dx10 بحثمون بود حالا چي شد . باز سمير اونقدري هست كه بياد ديگه در موردش حرفي نزنه بالاخره هركي اشتباهي ميكنه ولي شما كه يكي از يارها و شركاي dx10 بودي و هي تاكيدت روي وجود dx10 بود و هي علت گرافيك crysis ميدونستي حالا اومدي بگي كه نه اين حرفها نبود ?1
كاش حداقل اون 45 دقيقه اي كه به آلبوم گوش ميدادي يه چيزي را از حرفهام ميفهميدي نه اينكه گوش و چشم خودت بسته نگه داري و حرفهاي همه را به باد و فنا بدي .
از اون دسته آدم هایی هستی که دوست داری از کاه،کوه بسازی و به گفته بزرگتر ها بحث با همچین آدم هایی مثل آب در هاون کوبیدن هست!
ببين پستي كه بهت مربوط نيست حقي نداري بياي جوابش را بدي مخصوصا چنين مواردي را .
سعي كن پاتو از گليم خودت زيادتر بيرون نياري بهت دوستانه گفتم .

شما كه اينطوري فكر ميكني بايد بگم من اتفاقا با اشكان جان تو اين سايت شايد بيشتر از همه بحثم شده ولي هيچ وقت اشكان براي من جواب غير منطقي نداد.
حالا برو پست اول اشكان را بخون ببين چه منطقي نوشته گفته بازي عالي و كاملا ميشه با كرايسي مقايسه كرد و از خيلي چيزهاش تعريف كرد .
ولي اينجا بعضي به قدري crysis براشون خداست بازي ديگه اي را نمبينن .
هر چندكه تا سال 2008 منتظرم تا ببينم حرف شما كه ميزنيد ميگيد تا سال 2008 رقيبي براش نيست درست از اب در مياد :)
همه اينجا چشم دارن و عقل و ميتون بازي ها را باهم مقايسه كنند .
به به!!! هیپ،هاپ،هیپ هاپ هاپ دست بزنید واسه فرخ ِ top :laughing:
پسر خوب به قول خودت خیلی سریع تهاجمی پست نزن!!! من گفتم اشکان میاد فحشی میکنه شما رو!! من منظورم کاملا مشخص بود که اشکان با بحث منطقی راهت رو میبنده به همین خاطر جرات اینو به خودت ندادی که پست اشکان رو نقل قول کنی.اگر پست اشکان رو نقل قول میکردی فکر کنم این 2 صفحه بعدی اصلا به وجود نمیومد ;)
بابا ايول اقاي كم نيار !:laughing:
اينجا هر بازي بزرگي كوبيده شده crysis شده حتما استثنا هان ؟!
پس من چون ميگفتم Warhound عاليه پس با حال و حوس خودم گفتم بنظرت عالي نبود .
یا حضرت فیل :laughing: این اصلا تو باغ نیست /:) اصلا فهمیدی من زیاد راجع به warhound صحبت نکردم؟؟چون هنوز چیزی ازش ندیدم. ولی وقتی اشکان جان و نیما جان میگن فیزیک بازی فوق العاده هست من چشم بسته مطمئنم فیزیک این بازی حتما چیز چشمگیری داشته که ازش تعریف کردن.
gameplay بازي كرايسيس تقريبا كامله ولي هيچ نواوري نداره و همون FARCRY پيشرفته هست .
اینجاست که آدم قصد بعضی ها رو میفهمه!!! دیگه عظمت گیم پلی crysis رو داره میبره زیر سوال :laughing: برو آقا شما برو با هر چی خوشت میاد حال کن..اصلا بحث کردن با شما مثل شنا کردن تو هوا میمونه :laughing:

پ.ن: jsut kidding With you amigo !!! :laughing:
پ.ن2 :آدم ها خودشون رو تو بحث نشون میدن ;)

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
سلام بروبچ !
نمیخواد بگین که اصلا دلتون برام تنگ نشده بود...خودم میدونم ! این عشق لبریز هست که آدمها رو سرپا نگه میداره !
داشتم مثل همیشه به تاپیکها سر میزدم که به این تاپیک برخوردم و احساس کردم که بنده ی حقیر اگه چند کلمه ی جدید به این تاپیک اضافه کنم همچین بد هم نمیشه ! البته اگه بچه ها اجازه بدن...

اول از همه تاریخچه ی کاری Tech Land رو برای ساخت Chrome Engine دوره میکنم...چون ورژن جدید Chrome Engine در اینجا مد نظر هستش , بنابراین بازیهای سری Chrome رو به حساب نمیارم و اولین بازی سری رو که بر اساس نسخه ی جدید Chrome Engine ساخته شده رو تحلیل میکنم.
Chrome Engine موتوری بود که در ابتدا بر اساس C و سپس بر اساس C++ و بعدش هم بر اساس Visual C++ به تکامل رسید.
سری پردازنده های گرافیکی (GPU) مبنا برای این موتور , پردازنده های گرافیکی شرکت nVidia هستن...شرکت مجارستانی TechLand همکاری نزدیکی رو برای ساخت Chrome Engine نسل بعد با شرکت nVidia داشت...2 سال پیاپی زحماتش تبدیل به یک بازی بزرگ به نام Call Of Juarez شد.
با اینکه CE بر اساس پردازنده های nVidia به بهترین نحو کار میکنه , ولی طبق قراردادی که در سال 2006 (آگوست 2006) بین MGS و TL بسته شد , بازیهای TL حداقل تا اواسط سال 2008 باید در اختیار MS و در نتیجه X360 قرار بگیرن.
علاوه بر این چونکه کدنویسی CE بر اساس زبانی انجام داده شده بود که انطباق کامل با ویندوز و کنسول مایکروسافت (Xbox & Xbox 360) داشت , شرکت TL با پذیرفتن این قرار داد , با یک تیر چند نشون زد.

حالا اینجا چند تا موضوع رو روشن میکنم :

درخیلی از سایتها در مورد بازی call of juarez نوشته شده بود که یکی از بهترین Texture ها رو بین بازیها داره.

قدرت Chrome Engine در بکارگیری Texture ها با کیفیت بالا نبود...بلکه مهمترین علت چشمگیر شدن Call Of Juarez استفاده ی Chrome Engine از سیستم Pixel Shader 3.0 بودش که جلوه های عظیم گرافیکی رو اجرا میکرد.Texture های CoJ با وجود زیبایی در رده ی High Definition محسوب نمیشن...Texture های Quake Wars (بخاطر استفاده از Mega Texture) و Crysis (به خاطر بکار گیری سیستم حجم دهی خودکار برای RAM) جزو Texture های HD محسوب میشن.

آخه crysis رو که کارتهای گرافيک 8800gtx که تقريباً 2 الی 3 برابر کارت گرافيک 360 قدرت داره يعنی يه چيزی حدوده 300 مليون ترانسزيستور بيشتر از 360 داره ( کل ترانزيستور دستگاه 360 جم کنيد بعد میدونم به 8800 برسه ) نمیتونه اين بازيرو رو high quality اجرا کنه بعد اين بازی رو 360 بياد از crysis سرتر ؟

من در اینجا فقط نظرم رو میگم...وقتی که Far Cry بر روی PC عرضه شد , دو تا از برادران Yerli دقیقا همین حرفها رو برای کنسولها زدن...جدا از اینکه کنسول PS2 واقعا قدرت بکارگیری Texture های Medium Quality ی بازی Far Cry رو نداشت (از 32 مگابایت رم , 28 مگابایت باید برای Texture ها میرفت که 4 مگابایت باقیمانده برای اجرای بازی کافی نبود) ولی کنسول Xbox علی رغم اینکه گفته شده بود قدرت کافی رو نداره , بالاخره پذیرای بازی شد و تا جایی بازی بر روی آن بهینه شده بود که برخی (حتی در بازیرایانه) گرافیک اون رو بالاتر از نسخه ی PC دونستن.

شاید این موضوع قابل قبول باشه که کنسولهایی چون PS3 و 360 نخواهند توانست که CrySis رو با گرافیکی حتی در سطح High Quality اجرا کنند (با شرایطی که DX 10 ایجاد میکنه) , ولی موضوع مهم اینه که سودآوری به راحتی میتونه این مشکلات رو کنار بزنه...شاهد حی و حاضر برای این ادعا FarCry هستش که هنوز هم میتونین توی مغازه ها نسخه ی Xbox اون رو گیر بیارین.

و واقعا هم برخی تکنولوژیهای مختص CryEngine 2 رو هنوز نمیشه بر روی 360 یا PS3 اجرا کرد.گرافیکی که در این تریلر دیدیم چیزی نبود که تا بحال در بازی دیگری ندیده باشیم.ورژن جدید Chrome Engine (برای جولای 2007) شبیه سازی تکنیک HDR 128 بیتی رو روی کنسول و PC داره که هم کم هزینه تر و هم به صرفه تر هستش...در واقع به جرات میشه گفت که تاثیر HDR 128 Bit بر روی WarHound سیستم تصویری بازی رو به مراتب قوی تر از Call Of Juarez کرده تا جاییکه در اولین نگاه , آدم رو به یاد سطوح گرافیکی CrySis میندازه...
Geometry Shaders موتور CE 2 در Chrome Engine دیده نمیشه...Differed Rendering که فقط در KillZone 2 و CrysSis (حتی در CrySis هم فقط در برخی اوقات وجود داشت) در Chrome Engine دیده نخواهد شد.سایه پردازی Chrome Engine حتی با وجود آخرین تغییرات موتور , هنوز هم در برخی جاها Phong و در برخی دیگه Flat هستش...Texture های پلاستیک مانند بازی که حتی در Metal Gear Solid 4 هم دیده شدن , در WarHound مشهود هستش و نشون دهنده ی اینه که بازی هنوز هم از سیستم Texture Capturing بازی Call Of Juarez استفاده میکنه....

بگذریم...دوباره به بحث عرضه شدن بازی بر روی PS3 میرسیم...شخصا (و تاکید هم میکنم : شخصا) با توجه به سابقه ی گذشته ی Tech Land فکر میکنم که WarHound هم مثل Call Of Juarez دوباره فقط بر روی پلتفرمهای Microsoft یعنی ویندوز و 360 عرضه خواهد شد.

خب ! فکر کنم که زیادی حرف مفت نوشتم ! متاسفانه (و خوشبختانه برای شما !) وقت بیشتری برای نوشتن ندارم و امیدوارم که تونسته باشم کمکی به دوستانم در بازی سنتر کرده باشم...

متشکرم...Nemesis

P.S : راستی ! قویترین سیستم فیزیکی در بازیها , باز هم برای Crysis (و نه Cell Factor) هستش که بخاطر استفاده ی این بازی از سیستم جدید Geometry Shaders (در حالت DX 10) و شبیه سازی GS (برای DX 9.0c) هستش...در ضمن از یک سیستم نرم افزاری شبیه ساز هم برای بازی استفاده میشه که به مراتب قویتر از موتورهای طراحی شده ی فیزیکی برای بازیهای نظیر بازیهای ساخته شده بر روی موتور Source و یا Havoc و یا حتی Ageia هستش...با توجه به اون چیزی که از WarHound دیدم , مطمئن شدم که این بازی هنوز از سیستمهای شبیه سازی فیزیکی که در بالا اشاره شده بود , استفاده ایی نکرده...

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خلاصه مفید و مختصر بگم کسایی که ادعا دارن تو همه زمینه ها WarHound از crysis سرتره . یه عکس از هر دو بزارن با علت بگن . بعد .....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر