Xbox 360's Crysis Killer? Warhound VIP Video Presentation!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
يا ابولفضل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اول از همه اينو بگم كه اسم تاپيك را من درست نكردم همون مال اصل خبر هست .
ولي يجورايي راسته ! تقريبا دوربر يك سال پيش اين بازي Warhound يك نمايش داشت از بازيش اگه يادتون بياد و اونجور كه يادم مياد اين بازي فقط براي xbox360 و pc عرضه ميشه .
ولي الان يه ويدئو جديد مربوط به كنسول xbox360 از گيم پلي بازي نمايش داده شده كه بايد بگم خارقالعاده ! اين ويدئ را حتما ببينيد كه حداقل اوج گرافيك يك بازي را ببينيد .
تو اين ويدئو سعي شده همه چي را در بازي نمايش بدند تكسچرها , نورپردازي , حركت گلها و گياه ها . فزيك و گيم پلي .
بدون تعصب بگم crysisبايد جلوش خم بشه و بره كنار و پشتش را هم نگاه نكنه . حالا هرجور دوست داريد برداشت كنيد و بخنديد چون باورش براي خيلي ها سخته .
واقعا هرچي بگم كم گفتم نميدونم ازكجا شروع كنم
اول اينكه محيط بازي و رنگ بنديها هيچ دستكمي از crysis نداره خيلي بهتر هم هست نورپردازي و سايه ها خيره كننده زيبا .
تكسچرها بينهايت زيبا و فوق العاده بيشتر از هر بازي كه تا الان عرضه شده و فقط كافيه به سخره ها درخت ها و هرچيزي كه دلتون ميخواد نگاه كنيد حتي از نزديك هم بينهايت زيبا .
فزيك بازي فوق العاده همه چي تحت تاثير جريانات هست و شليك گلوله سمت هر چير تاثير پذير اونم به صورت بسيار واقعي اون چيزي كه من شخصا انتظارش را داشتم از يك بازي .
يه چيز ديگه كه واقعا من لذت بسيار بردم ازش گرد و خاك روي زمين با راه رفتن يا شليك خدا دادند چقدر واقعي !
تمام شاخ برگ هايي كه شما ازش رد ميشيد به صورت بسيار طبيعي ميرند كنار ديگه مثل اون يكي بازها نيست فقط يه تكون الكي بخورند واقعا نميدونم چطور شرح بدم فقط بگم كه تكون خوردنشون اند واقعيت! اينو بگم بهتره .
تمام درختها شكسته ميشه با نظم و فزيك خاصي . تو يه قسمت نارنجك ميندازه فقط اوج كار را ببينيد .
شليكها را نگاه كنيد با دقت ببينيد چيكار ميكنه .
فزيك بازي از فاصله هاي خيلي دور هم كامل ثاثير پذيره .
داخل هليكوپتر كه هستيد خود هليكوپتره !
نورپردازي و محيط ها از دور هم خارق العاده پر گرافيك .
گيم پلي بازي هم كه كاملا مشخصه .
اين بازي واقعا عظمت ميباره ازش .
فقط تو چند قسمت يه افت فريم جزئي ديدم كه مكنه تا عرضه بازي حل بشه .
منوي و داشبورد بازي هم كه باكلاس !
همه چي از crysis يك سرو گردن بهتره .
اميدوارم اين بازي بياد ببينم چطور crytek ميگفت گرافيكي در حد crysis روي كنسولها امكان پذير نيست حالا از اون خيلي گنده ترش هم امكان پذيره در هر صورت عكس العمل خيلي ها الان قابل پيشبينيه .
ويدئو را ببيني كيفيت sd ولي بازم كافي تا اوج كار و عظمت كار را ببينيد :
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/133461.html
http://www.n4g.com/News-87202.aspx

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
ولی موضوع مهم اینه که سودآوری به راحتی میتونه این مشکلات رو کنار بزنه

این حرفت منو یاد re4 انداخت که میگفتن به هیچ وجه این بازی روی ps2 قابل اجرا نیست ولی بعد ....:biggrin1:
به هر حال بازیساز ها بیشتر مواقع برای منافع خودشون از یه چیزی تعریف میکنن

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
بله ولی با گرافیکی که زمین تا آسمون با نسخه GameCube فرق داشت.

اتفاقا چیزی که باعث تعجب همه شد این بود که فرقشون بسیار کم بود
امتیازاتی که نسخه ی ps2 گرفت فقط چند دهم از نسخه gamecube پایین تر بود بدلیل پایین بودن تکسچر ها

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امتیازاتی که نسخه ی ps2 گرفت فقط چند دهم از نسخه gamecube پایین تر بود بدلیل پایین بودن تکسچر ها
کاملا مشخصه که شما اصلا نسخه GameCube رو ندیدی! خیلی جالبه برای من این تعجب همه از کجا اومده؟
امتیازاتی که بازی در ps2 می گیره هیچ ربطی به امتیازی که بازی در gamecube می گیره نداره! وقتی بازی در ps2 نمره ای می گیره با بقیه بازی های ps2 مقایسه می شه نه با نسخه GC بازی و بر عکسشم همین طور. این بازی به دلیل داشتن داستان و گیم پلی عالیش در ps2 این نمره رو گرفت چون این چیزا دیگه در هر کنسولی هم بیاد در بازی تفاوتی نمی کنه. (البته گرافیکشم نسبت به بقیه بازی های ps2 واقعا باز بالا بود) ولی بین گرافیک این بازی در دو نسخه تفاوت بیش از اون چیزی بود که بخوایم بهش بگیم نا چیز و در حد تکسچر! چون اصلا نور پردازی هایی که در نسخه GC وجود داشت بیشترش در نسخه ps2 حذف شده بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

نسخه GC واقعا از نظر گرافیکی بسیار بهتر از PS2 بود مخصا خود Leon و ...........................
ولی Gameplay بازی به نظر من به مراتب از نسخه GC بهتر بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Warhound از Crysis با حالتر نیست از نظر جنبه گرافیکی ولی در همین حد تجربه جالبی برای Xbox360 داران خواهد بود.
Gameplsy بازی مهمه که امیدوارم نسبت به Call Of jaurez پیشترفته زیادی کنه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خلاصه مفید و مختصر بگم کسایی که ادعا دارن تو همه زمینه ها WarHound از crysis سرتره . یه عکس از هر دو بزارن با علت بگن . بعد .....
دیگه دنبال عکس واسه چی میگردی؟! توضیحات خیلی جالبی داد محمد جان که دیگه نیازی به عکس و اینجور چیزا نیست ;)
کاملا مشخصه که شما اصلا نسخه GameCube رو ندیدی! خیلی جالبه برای من این تعجب همه از کجا اومده؟
امتیازاتی که بازی در ps2 می گیره هیچ ربطی به امتیازی که بازی در gamecube می گیره نداره! وقتی بازی در ps2 نمره ای می گیره با بقیه بازی های ps2 مقایسه می شه نه با نسخه GC بازی و بر عکسشم همین طور. این بازی به دلیل داشتن داستان و گیم پلی عالیش در ps2 این نمره رو گرفت چون این چیزا دیگه در هر کنسولی هم بیاد در بازی تفاوتی نمی کنه. (البته گرافیکشم نسبت به بقیه بازی های ps2 واقعا باز بالا بود) ولی بین گرافیک این بازی در دو نسخه تفاوت بیش از اون چیزی بود که بخوایم بهش بگیم نا چیز و در حد تکسچر! چون اصلا نور پردازی هایی که در نسخه GC وجود داشت بیشترش در نسخه ps2 حذف شده بود.
نسخه ps2 رعد و برق نداشت :biggrin1: یادت رفت بگی :biggrin1:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نسخه ps2 رعد و برق نداشت :biggrin1: یادت رفت بگی
واسه من که رعد و برق میزد جواد جان.:biggrin1:
شاید بارونش شدید تر بوده ماله من!
اون کلیسا رو دقیقا یادمه که تا رسیدم بهش رعدوبرق و واضح دیدم...
حالا شاید ورژن PS2 رعدوبرق کمتر داشته! :biggrin1: چون گیم کیوبشو ندیدم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چه جالب. از WH و Crysis رسیدم به RE4 on Game Cude & PS2 . خدا اخر عاقبت این تاپیک رو بخیر کنه :biggrin1:.
اگر نسخه GC رو بازی کرده باشید از گرافیک ps2 این بازی خندتون میگره ( البته در مقایسه با هم ). نسخه GC سرشار از نورپردازی و MB های خفنه :love:.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یکم دیر شد ولی کار داشتم اصلا نتونستم جواب بدم به همین خاطر یه جا همه را جواب بدم .

والبته اینو بگم جواب کسانی را جوری میدم که دوست دارن اینطوری حرف بزنند و کسانی که مثل یه دوست حرف بزنند جوابشون را دوستانه دادم . پس ناراحت نشید چون خودتون خواستید .

چرا نمیخواهی قبول کنی من چی میگم /:)
شما هر وقت بخواي بدوني من چي ميگم اونوقت منم ميفهمم .
ببین من به این جور مزه پروندن حساسم یه چیز بهت میگم هم من اخطار میگیرم هم تو جلوی 15080 عضو بازی سنتر ضایع میشی و میشی اسباب بازی دست اونها واسه خنده ;) پس حد و حدود خودت رو نگه دار فکرم نکن اینجا سره خیابون محلتون هست تیکه بپرونی کسی هم نفهمه چی گفتی...اینجاس که ثابت میشه اون فرضیه من که میگفت که:شما یا فکر میکنی با دارو دسته کور ها طرفی یا خودت رو میزنی به کوچه علی چپ!!!
شما وقتي كه مزه ميپروني انتظارش را داشته باش داداشي !
حالا خودتو بزن كوچه علي چپ .
دوما حدوحدود خودتو بدون كه داري با چند سال بزرگتر از خودت حرف ميزني شما کی باشی كه بخواي منو بازيچه دست كني و منو ضايعم كني .
اول برو طرز حرف زدن را ياد بگير بعد. من اينجا هر چقدر دارم احترام ديگران را نگه ميدارم ميبينم نميشه .
میگم ش**ر بحث کردن نداری همینه دیگه!! من به تو گفتم مرغی؟! من گفتم مرغت یه پا داره;) پس می خواهی مثال بپرونی که یه عده ای رو خوشحال کنی فکر کن بعد بنویس.جای دوری نمیره.
شما هر جور میخای فرض کن و کاملا هم مشخصه کسی که مرغش یه پا داره و ماشین تک سیلند همراه یک دنده و یک پدال که فقط شامل گاز میشه و فقط هم تک سرنیشن هست،کی هست! ;)
اینجوری مثال بزنم واست کلا بهتر درک میکنی فقط خودت نیستی که میتونی غیر مستقیم توهین کنی ;)
ميخواي كاملشو بگم ادم يه دنده اي هستي الان شد ؟
از اون دسته آدم هایی هستی که دوست داری از کاه،کوه بسازی و به گفته بزرگتر ها بحث با همچین آدم هایی مثل آب در هاون کوبیدن هست!

نه كاه و كوه نيست حقيقته و اينم برات تلخه هر وقت شما و خيلي ها تونستيد اين جريان dx10 را براي خودشون توضيح بدن بعد من كوتاه ميام و بگن كه چرا به خودمون دورغ ميگفتيم .
اون بحثهاي گذشته را يادت بيار چند بار داشتم روي اين چيزها توضيح ميدادم .
حالا چند مورد ديگه هم هست اصلا حال و حوصلش را ندارم وسط بكشم .
به به!!! هیپ،هاپ،هیپ هاپ هاپ دست بزنید واسه فرخ ِ top :laughing:
پسر خوب به قول خودت خیلی سریع تهاجمی پست نزن!!! من گفتم اشکان میاد فحشی میکنه شما رو!! من منظورم کاملا مشخص بود که اشکان با بحث منطقی راهت رو میبنده به همین خاطر جرات اینو به خودت ندادی که پست اشکان رو نقل قول کنی.اگر پست اشکان رو نقل قول میکردی فکر کنم این 2 صفحه بعدی اصلا به وجود نمیومد ;)
بابا كلاس . امريكايي !:)
اهان من منظورم اين بود كه شما كي هستي كه بخواي از طرف اشكان نظر بدي شما نماینده اشکان قرار داده شدی ؟ و شما كي هستي كه بخواي از طرف من تصميم بگيري كه بدوني من جرات اين كار را داشتم يا نه .
به همين خاطر میگم كه پات را از گليم خودت بيشتر دراز نكن .
حالا ناراحت میشی بشو چون خودت خواستی من کوتاه میام شما هم هی تکرارش میکنی و باعث میشی تحمل ادم تموم بشه .
اگه فكر كني ميبيني كه راست ميگم شما حرفهايي ميزني كه باعث اختلاف ميشه .
یا حضرت فیل :laughing: این اصلا تو باغ نیست /:) اصلا فهمیدی من زیاد راجع به warhound صحبت نکردم؟؟چون هنوز چیزی ازش ندیدم.
پس برو ببين بعد نظر بده .
ولی وقتی اشکان جان و نیما جان میگن فیزیک بازی فوق العاده هست من چشم بسته مطمئنم فیزیک این بازی حتما چیز چشمگیری داشته که ازش تعریف کردن.
اينجا را توجه داشته باش كه اشكان از گرافيك بازي هم تعريف كرد و گفت عالي ولي دقت نكردي و گفت كه كاملا قابل مقايسه با crysis هست . پس اينم چشم بسته قبول كن .
اگه قبولش داري پس قبول كن .
÷ایین را بخونی بد نیست :
دمو رو دیدم. واقعا نور پردازی و تکسچر ها عالی کار شدن و محیط اینطور که معموله خیلی پویا و زنده هست و فیزیک بازی هم واقعا عالی کارشده و درختان خیلی زیبا و طبیعی شکسته می شوند. کلا حس و حال جنگلش آدمو کاملا یاد crysis می ندازه. در کل واقعا گرافیک عالیه. مشکل دمو فقط افت فریم شدید هست که کاملا در بازی مشخصه که البته این بازی در حال ساخته پس نمی شه در مورد این در حال حاضر صحبت کرد. و البته بازی خیلی هم Crysis killer نیست چون تعریف هایی که کردی فرخ جان واقعا یکم اغراق آمیز بود. بازی رو می شه هم سطح crysis قرار داد و باهاش مقایسه کرد چون خیلی به هم نزدیک هستن ولی این جمله که crysis جلوی این بازی باید خم شه یکم از روی احساساته:) چقدر قشنگ از مواردی تعریف کردی که همش در crysis هست ولی هیچ وقت حتی اشاره هم بهش نکرده بودی! این دمو هم کیفیتش پایینه و نمی شه خیلی با دقت بررسی کرد جزییات رو.
راستی یادم رفت بگم انفجار نارنجکاش و دود حاصله انصافا خیلی طبیعی و زیبا بود
البته در مورد اینکه گفتمcrysis باید در مقابلش خم بشه را قبول دارم کمی تند اومدم اینجا را .ولی کاملا قابل مقایسه هست .
اینجاست که آدم قصد بعضی ها رو میفهمه!!! دیگه عظمت گیم پلی crysis رو داره میبره زیر سوال :laughing: برو آقا شما برو با هر چی خوشت میاد حال کن..اصلا بحث کردن با شما مثل شنا کردن تو هوا میمونه :laughing:
من گفتم كامله ولي نواوري نداره . شما اگه نواوري توش تونستي پيدا كني ما را خبر كن . من گفتم farcry پيشرفته هست .
با اين تعريف هاي شما فكر كنم بزرگترين گيم پلي توي بازي ها ميدوني .
پ.ن: jsut kidding With you amigo !!! :laughing:
پ.ن2 :آدم ها خودشون رو تو بحث نشون میدن ;)
:-":laughing:
شما یک ماشین تایپ 10000 وات هستی ( ;) شوخی )

فرخ جان فقط من یه چیزی بگم که واسه خودت خوبه ... ببین کاری با بقیه بچه ها ندارم ولی من مشکلم سر این موضوع فقط با یک نکته است که شما خیلی زود قضاوت کردی و خیلی هم احساسی بر خورد کردی وگرنه از پیشرفت صنعت Game اصلا بدم نمیاد که هیچ خیلی هم خوشحال میشم ، خدا کنه این بازی یا هر بازیه دیگه ای که قراره بیاد Crysis رو بشوره و رو طناب آویزون کنه ...
چون فکر نمیکنم که نه من و نه شخص دیگه ای توی این سایت سهام دار EA یا Crytek باشه ( هر چند که سهام دار Sony و Microsoft تا دلت بخواد داریم :biggrin1: )

ولی کاشکی میذاشتی یه Video با کیفیت درست و حسابی ( حتی SD ) از این بازی میومد بعدش میومدی هر چی که تو دلت بود میگفتی .
چون الان اگه 1 درصد این بازی اون چیزی که اینطوری خودتو واسش به آب و آتیش زدی نبود ، اونموقع میدونی چقدر ضایع میشی ؟! اینجاست که میگم واسه خودت خوبه ...

دیگه تیکه تیکه جواب نمیدم کلی میدم.
ببین وقتی من میام نظرات خودم را در مورد چیزی که که دیدم تعریف میکنم حداقل باید اجازه اینو بدی که برای خودم قابل احترام باشه و نخوای مخالف را برای من بقبولونی .
شما بیا نظرت را بده و با من کاری نداشته باش این طوری خیلی بهتره .
شما به خاطر نظری که من دادم مشکل براتون پیش اومد؟! که بخوایم تاپیک را این همه داغش کنیم اونم به خاطر یه موضوعی که اصلا ارزش بحث نداره .
بعد در مورد ماشین 10000 واتی باید بگم که ناراحت نشدم ولی خیلی ها اصلا دست کمی از من ندارند و با من همیشه هم قدم هستند لطف کنید این موارد را برای خودتون هم بگید .
ببین شما باید چیزی که میگی کامل بگی . تفاوت sd با hd مثل تفاوت فیلم روی cd و dvd میمونه .
یعنی جزئیات ریز در cd دیده نمیشه .
همینطور که میدونی اگه دو بازی متفاوت را کنار هم بزاری و در حالت hd مقایسشون کنی تشخیص میدی که کدوم بهتره .
از روی sd هم قطعا دو بازی را میشه از هم تشخیص داد . مثلا یه بازی CRYSIS در حالت SD نگاه کنی به راحتی میتونی برتریش را با هر بازی که در سطح پایین تر از CRYSIS قرار داره تشخیص بدی .
همین طور که گفتم جزئیات خیلی ریز را نمیشه در حالت SD تشخیص داد .
وگرنه شما میتونیبد سطح نورپردازی و تکسچر ها را کاملا تشخیص بدی دیگه لازم نیست بری ببینی چه جزئیاتی تو اون نورپردازی به کار برده شده نمیخوای که مولکول شکافی کنی !
البته خوب بگی که کامل نمیشه قضاوت کرد کاملا درسته .
راستش دقیقا روی این چیزهایی که من همیشه بحثم بود کاملا مشخصه و کاملا معلومه حرف کی درست دراومده ولی بیانش برای خیلی ها سخته .

میدونی چیه یه چیزی واقعا بردارانه برایت میگم . هرکسی ممکنه یه طرز تفکراتی داشته باشه یا یه تحلیل هایی تو زندگیش داشته باشه که دیگران نداشته باشند و دقیق برعکس این هم ممکنه .شاید طرف مقابل یه چیزی میدونه که من نمیدونم شاید طرف مقابل چیزی را میگه من هیچ وقت در موردش فکر نکردم و دقیقا برعکسش .
ولی چی ما همیشه دوست داریم اون چیزی که خودمون میدونیم را قبول داشته باشیم و گفته های دیگران چه راست و چه دروغ را دور بریزیم و اونها را باد و فنا قرار بدیم .
حالا برای اینکه در مورد من اشتباه متوجه نشی یه چیزی را میگم .
صبر تحمل هر انسان یه سقفی داره و اگه از اون بگذره مطمئنا سرازیر خواهد شد .
یه برادر کوچکتر زمانی میتونه همیشه حرفهای برادر بزرگش را قبول کنه که حداقل برادر بزگتر حرفهای برادر کوچیکتر را ارزش قاعل بشه .
چیزی که من تو این سایت اصلا ندیدم . شاید منم اینطور بودم .
حالا حرفهایی که زدم در مورد بازی هم اینطوره .
خیلی از چیزها تو بازی هست که نیاز به اثبات تئوری نداره و همین تجربه کافیه .
مثلا یکی که میشینه توی gamespot و بازی را تحلیل میکنه هیچی از من زیاد نداره و به علمش هم مربوط نیست طرفه میشنه جلوی بازی و انو بازی میکنه وقتی که براش خوش بگذره ! میاد امتیازش را میده .
برای همینه که امتیاز سایت ها باهم تفاوت داره حتی میبینی چند نمره !
در مورد بازی نکاتی که من توجه دارم از یک بازی crysis برای من نتونسته براورده کنه و برای من یه بازی هست که نتونسته اهدافش را نشون بده دلیلش هم اینه که crytek یه اهداف واقعا زیرکانه و مسخره را در مورد crysis داشته و دروغهایی که سرهم کرده برای من قابل دیده بقیه را نمیدونم
حالا نه میام بگم اون نکات را چون کسی که به بازی تعصب داره نه قبول میکنه و نه اصلا حوصلش را دارم .
حالا هرکسی هم بخواد هر جور برداشتی کنه این نظر منه .

اگه طالبشی که بخوام اون چیزها را بگم بگو برات pm بدم ببین راست میگم یا نه .

شاید این موضوع قابل قبول باشه که کنسولهایی چون PS3 و 360 نخواهند توانست که CrySis رو با گرافیکی حتی در سطح High Quality اجرا کنند (با شرایطی که DX 10 ایجاد میکنه) ,
و واقعا هم برخی تکنولوژیهای مختص CryEngine 2 رو هنوز نمیشه بر روی 360 یا PS3 اجرا کرد.گرافیکی که در این تریلر دیدیم چیزی نبود که تا بحال در بازی دیگری ندیده باشیم.

در مورد این حرفت باید بگم شما میتونی بری سایت gamespot و هر سایتی که دوست داری
وقتی گذینه very high را هم روی xp و هم روی ویستا فعال کنی هیچ تفاوتی ندارند .
یعنی dx10 با dx9 فرقی نداره . یعنی اینکه از dx10 استفاده نشده اگه هم شده باشه بسیار ناچیز که نشه با چشم تشخیص داد !
پس چطور میگی با شرایطی که dx10 ایجاد میکنه .
شاید حرفی را میگی که هنوز نمیشه روی x360 و ps3 تجربه کرد همون حرف هنوز درسته وگرنه کنسولها کاملا از dx9 استفاده کامل میکنند .
تنها مشکل فقط حافظه هست که بازیسازها به نظرم با کمی تلاش میتونند این مشکل را حل کنند ولی خوب نه برای همیشه .
مگر اینکه یه بازی واقعا بخواد از dx10 استفاده کنه !
--------------------------------------------------------------------------------

در اخر واقعا معذرت میخوام از کسانی که اینهمه سردرد را تحمل کردند .
واقعا خیلی سادس که به نظرات بقیه کاری نداشت .
وقتی کسی میاد نظرش را در مورد بازی میزنه یا بیا تشکرت بکن و یا نکن و اگه هم میخوای نظرت را در این مورد بگی بیا بگو و با نظر کسی دیگه کاری نداشته باش نه اینکه بیای نظر دیگران را بکوبی و هرچی دلته خالی کنی و بعدش بگی که خوب نظرت برای خودت محترمه ! اگه داشته باشی نمونش همین بحث میشه که باعث بوجود اومدن 3 صفحه بیخود میشه .

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
واقعا خجالت آوره...

تا قبل از اومدن crysis همه جا سرش دعوا بود. بعد از اومدنشم سرش دعواس:laughing:

لطفا این بحث رو بیخیال شدید و فقط در مورد warhound نظرتونو بگید.

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی

استفاده هاي DX 10 توي بازي سنتر اشتباه گرفته شده...DX 10 براي ما Crysis رو به ارمغان نياورده و براي گرافيكي در حد CrySis و يا Rage اصلا نيازي به DX 10 احساس نخواهد شد.

اوج قدرت DX 10 هم در يك موضوع نهفته است...Category هاي Network و I/O و Sound/Music بعد از DX 8.1 به اوج شكوفايي رسيدن...
ولي Category گرافيك در هر نسخه پيشرفتهاي شديدي و چشمگيري داره و ميشه گفت كه تا زمانيكه گرافيك بازيها به سطح يك فيلم نزديك نشه , اين قسمت همچنان به پيشرفت ادامه ميده...

تفاوت غير قابل ديد بين DX 10 و DX 9.0c در واقع تفاوتهاي بارزي هستن...

سطح آب در DX 10 بسيار واقع گراتر از سطح آب در DX 9.0c هستش...براي ديدن اين تفاوت ميتونين به Flight Simulator مراجعه كنين...Geometry Shaders در نسخه ي دهم باعث ميشه كه موجهاي سطح آب بسيار بسيار واقعي تر از موجهايي بشن كه در DX 9.0c ديدين.

نورپردازي بازي در DX 10 از سيستم نوردهي Volumetric استفاده ميكنه كه در DX 9.0c از شبيه سازي اين روش استفاده ميشه (كه در F.E.A.R چند نموره اش رو ديده بودين)...اگه در جنگل و با داشتن dx 10 گلوله ايي شليك كنين و خاك به پا كنين , رگه هاي نوري كه بخاطر اثر تيندال به وجود ميان , اثباتي بر اين مدعا ميشه كه از نظر گرافيكي , DX 10 بي شك پرشهاي عظيمي نسبت به DX 9.0c داشته...

واقعا بيشتر از اين نميتونم بنويسم و با توجه به اينكه به حرف اشكان گوش نكردم و موضوع رو كش دادم , الان فردي خاطي در سايت هستم...
اميدوارم كه منو به خاطر به درد آوردن چشمهاتون , ببخشين...

متشكرم...Nemesis

P.S : اشكان جان ! شرمنده....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پس شرمنده منم این چند تا جمله رو بگم که تو گلوی مبارک گیر کرده :cheesygri قول میدم دیگه کشش ندم :biggrin1:
دوما حدوحدود خودتو بدون كه داري با چند سال بزرگتر از خودت حرف ميزن
ببخشید پدربزرگ ;)
بابا كلاس . امريكايي !:)
سندی هم شد آمریکایی :-"
اينجا را توجه داشته باش كه اشكان از گرافيك بازي هم تعريف كرد و گفت عالي ولي دقت نكردي و گفت كه كاملا قابل مقايسه با crysis هست . پس اينم چشم بسته قبول كن .
اگه قبولش داري پس قبول كن .
÷ایین را بخونی بد نیست :
من تا خودم گرافیک بازی رو نبینم هیچ نظری راجع بهش نمیدم نظر بقیه هم تقریبا یه توضیح هست واسم ولی بهش قانع نمیشم;) چون هر کسی تو گرافیک یه ایده آلی داره که با بقیه شاید متفاوت باشه..من الان چشم بسته بگم آره اشکان گفته گرافیکش خوبه پس خوبه!!! نمیگم چون شاید نظر اون با نظر من فرق کنه!! ولی فیزیک دیگه این قضیه رو نداره...یه کنش و واکنش هست که هر کسی میتونه بهتر بودنش رو تو هر بازی درک کنه ولی چون من این 2 نفر رو مثال زدم چون حرفشون یه جورایی واسم سندیت داره.
هنوز یادم نرفته میگفتی HL2:E2 میخواهد یه فیزیک سینمایی به نمایش بگذاره که crysis جلوش باید لنگ بندازه...(چه قدر اونجا بستی به این crytek بدبخت)هر 2 تا هم اومدن و دیدم که فیزیک hl2 پشیزی با نسخه های قبل فرق نکرده بود و دیدیم که حرف کی درست در اومد!!! منم این اشتباهاتت یادم میاد عزیز به روت نمیارم...ولی خودت میخای دیگه که ادم حرف های 100 ساله رو در بیاره جلو چشم انظار عمومی!

در ضمن من هنوزم میگم Crysis روی Dx10 یه چیزی دیگس..چون گزینه very high تو نسخه نهایی(final) فقط روی vista و کارت های DX10 فعال هست.;) هر وقت تونستی روی نسخه نهایی very high رو روی Xp و کارت Dx 9 فعال کنی اون موقع ادعا کن Dx 10 وجود نداره... حالا اون دمو بود که یه کارایی شده بود ولی هر وقت تونستی روی Final ver اینکار رو بکنی اون موقع حرفت درسته ;)

من گفتم كامله ولي نواوري نداره . شما اگه نواوري توش تونستي پيدا كني ما را خبر كن . من گفتم farcry پيشرفته هست .
Nano Suit تقریبا پشم تشریف داره با این استنباط شما( البته با معذرت از همه) سیستم upgrade اسلحه اونم به این خوبی بازم پیرو گزینه قبل میشه با این استنباط.شاخه هایی از گیم پلی که با استفاده از همین nano suit به وجود میاد هم بازم مثل مورد اول میشه! چون میشه گیم پلی بازی رو به به اشکال مختلف پیش ببری طبق سلیقه خودت...مثلا من چون اصولا مخفی کاری رو دوست دارم اکثرا از Cloack استفاده میکردم برای پیشبرد اهدافم ;) گفتن اینکه گیم پلی crysis تقریبا یه far cry پیشرفته هست تقریبا یه شوخی بیمزه هست!چون هیچ کدوم از المان های گیم پلی Crysis تو far cry حتی به صورت کمرنگ هم دیده نمیشه.
با اين تعريف هاي شما فكر كنم بزرگترين گيم پلي توي بازي ها ميدوني .
خیلی زود چیزایی خواهی دید که گیم پی crysis جلوشون کم میاره ;)
در مورد این حرفت باید بگم شما میتونی بری سایت gamespot و هر سایتی که دوست داری
یعنی dx10 با dx9 فرقی نداره . یعنی اینکه از dx10 استفاده نشده اگه هم شده باشه بسیار ناچیز که نشه با چشم تشخیص داد ! پس چطور میگی با شرایطی که dx10 ایجاد میکنه .
اینم بالا واست توضیح دادم ;)

یکی از مثل های قدیمی میگه:کسی که خوابه رو با یک تکان میشه بیدار کرد،ولی کسی که خودش رو به خواب زده هر کاری کنی بیدار نمیشه.

پ.ن: دیگه رسما تمومش کردم همین جا...دیگه ارزش بحثی نمیبینم..چون اینجا بیشتر شده محل تحمیل نظرات تا شنیدن نظرات /:)

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حالا بجای این همه کل کل یکی پیدا میشه لینک دانلودش رو بزاره ما هم ببینیم؟!:cheesygri
user video هست باید صبر کنی خودش لود بشه...منم به همین خاطر نتونستم بینم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر