X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
ربطی به هیتر بودن نداره,این اختلاف به خاطر شخصیت پردازی فوق العاده بوکر و محبوبیتش هست!!
همچین میگین, که انگار Cole شخصیت پردازیش زیر خط فقره !!!
شخصیت Cole بین Super Heroهای دنیای گیم یه چیز یونیکیه و هر شرکتی نمیتونه یه Super Heroـی مثل Cole رو معرفی کنه !!

این کول چیه ایننقدر بهش مینازید؟ فقط یه برق داره, ولی بوکر علاوه بر برق, آتش و آب و کلاغ! و زد جاذبه و گرد باد و هشت پا! و خیلی چیزای دیگه رو داره:d
از این کامنت منطق داره می باره اصلاً !!!

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
کول شخصیت پردازی قوی نداشت از چیش خوشتون می یاد و بوکر یه چیزی هست واسه خودش:xb-)

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
بتمن صعود کرده واسه چی ناراحتی؟:|:D
دلبندم ! بتمن به عنوان کارکتر اول با اقتدار از این گروه (گروه 16ام)صعود کرد !
برای کارکتر دوم , تعداد رای های بوکر با کول برار شد؛ به همین دلیل مسابقه جداگانه گزاشتن و این جور که به نظر میاد(به نظر نمیاد؛ قطعیه !) بوکر به عنوان شخصیت دوم از گروه 16 ام بالا میره !
اِ؟ :| صعود کرده؟ :D من فکر کردم از نظرسنجی حذف شده! :-" :|

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
والا من کلا رزینت 6 رو نادیده میگیرم و هب لین به خاطر رزیدنت 2 و مخصوصا 4 رای میدم چون تو 4 واقعا خفن بود هم ظاهرش بی نقص بود
هم کلا شخصیتش! تو 6 که واقعا نابود شد حالم بهم خورد! کریس هم تو 5 دوسم دارم ولی تو انیمیشنی که قبل 6 اومد خیلی دلم براش سوخت خیلی
زجر کشیده بود!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کول بنده خدا شخصیت پردازی لهی نداره :| آخرت Bad Felanــه :-"
ولی آخ رقیب خیلی قدره ، اصلاً یه دونه باشه :x :bighug:

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
دمت گرم.:|
اواتارت از bioshock هست و میای از کول طرفداری میکنی8-|

ارادت داریم به بوکر ولی از عظمت و بزرگواری cole نمیشه گذشت کرد :D

- - -ویرایش - - -

عظمت وابهت رو نیگا کنین :D

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
این کول در مقابل بوکر آخه حرفی واسه گفتن نداره :D سوپر هیرو باید اخلاق خاص خودشو داشته باشه , ژست خاص خودشو داشته باشه و کلا مجموعه ای از کلیشه های دهه 90 و 2000 نباشه که تازه بهش گفت سوپر هیرو...
کول شخصیت پردازیش به عنوان سوپر هیرو خیلی سادس بنظرم...
بوکر علاوه بر توانایی های خاصش (که مشابهش کمه ولی خب هست , تک نیست), ولی شخصیت پردازی بجایی داره...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این کول در مقابل بوکر آخه حرفی واسه گفتن نداره :D سوپر هیرو باید اخلاق خاص خودشو داشته باشه , ژست خاص خودشو داشته باشه و کلا مجموعه ای از کلیشه های دهه 90 و 2000 نباشه که تازه بهش گفت سوپر هیرو...
کول شخصیت پردازیش به عنوان سوپر هیرو خیلی سادس بنظرم...
بوکر با اینکه توانای های خیلی خفنی نداره , از در و دیوارم بالا نمیره ولی شخصیت پردازی بجایی داره...
دست شما درد نکنه! :d با خاک کوچه یکسان نمودی کول رو که :|
خیلی هم قهرمان خفن و تکی میباشد! :d ولی قضیه اینه که همه ی قهرمان ها سرنوشتشون یکی میشه! :d
---
Except Luffy
You Know...Luffy Is Kinda Diffrent, Immortality And Else...
yahoo_4.gif
لوفی هیچوقت قهرمان نبوده! اودا چندین بار هم روی همین موضوع تاکید کرده! :d اصلا دزددریایی و قهرمان؟
البته کلا ژاپن قضیش فرق میکنه :-" مخصوصا شونن هم باشه! :d

آخرین ویرایش:

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
سلامٌ علیکم و رحمة الله
خیلی هم قهرمان خفن و تکی میباشد! :d ولی قضیه اینه که همه ی قهرمان ها سرنوشتشون یکی میشه! :d
Except Luffy
You Know...Luffy Is Kinda Diffrent, Immortality And Else... :d

رای های بعدی بین کیا خواهد بود؟
راستی برا اولین باره دارم توی یه رای گیری میبینم کاندیدای برنده میره بالا، بعد دوباره 2 تا کاندیدای مساوی شده با هم مسابقه میدن! :d صد رحمت به هشت چار ! :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
والا من کلا رزینت 6 رو نادیده میگیرم و هب لین به خاطر رزیدنت 2 و مخصوصا 4 رای میدم چون تو 4 واقعا خفن بود هم ظاهرش بی نقص بود
هم کلا شخصیتش! تو 6 که واقعا نابود شد حالم بهم خورد! کریس هم تو 5 دوسم دارم ولی تو انیمیشنی که قبل 6 اومد خیلی دلم براش سوخت خیلی
زجر کشیده بود!
:-/:-?
با كي كار داري اخوي؟!:-/

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
زجر کشیده بود!
ببخشید یکی به من بگه این چی میگه ؟؟؟:|

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

خوب هست ولی فقط خوبه نه بیشتر :D همچین شاخصه ی خفنی نداره بعد اینکه تموم شد اشکم در بیاد بگم وای عجب چیزی بود , یا باهاش اخت بشم...بیشتر میتونم بگم جَو و هیکلِ شخصیتش :))
ولی تو مثلا جان مارستونُ ببین ... این بشر کار عجیب غریبی نمیکنه , حتی دیالوگای خیلی خاصی ام نداره(البته نوع ادا کردن اسماش خیلی خاصه :D ) ولی تا آخر بازی یجوری تو دلت جا باز میکنه که امگار یه چیزی تو مایه های داداشته!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر