X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
ما همچنان منتظریم:d

حالا که تاپیک فعلا خوابیده،کوچ کردیم به این مسابقات Gamespot،ولی هیچی اینجا نمیشه:d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
:| لطفا نظر سنجی بعدی رو بذارید

N تریلیون بار گفتند داره اماده می شند و برنامه ریزی می کنند:| حالا هی بگید! یعنی اینقدر درک این موضوع سخته؟؟؟؟:| به خدا میرید رو اعصاب

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
N تریلیون بار گفتند داره اماده می شند و برنامه ریزی می کنند:| حالا هی بگید! یعنی اینقدر درک این موضوع سخته؟؟؟؟:| به خدا میرید رو اعصاب
مگه میخوان ازمون کنکور طراحی کنند دو تا شخصیت بندازن بره :d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,654
یه نفر یه چیز میگه یکی دیگه صفحه بعد عین همونو میگه، بس کنید این مسخره بازیا رو. یکی دو روز صبر کنید به زندگیتون لطمه ای میخوره؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,181
نام
پویان
از مسئولین تاپیک و طراحان مسابقه خواهش میکنم, که خونسردی و آرامش خودشون رو حفظ کنند؛ و به کار خودشون برسن و به بعضی از پست ها توجه نکنند.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
یه نفر یه چیز میگه یکی دیگه صفحه بعد عین همونو میگه، بس کنید این مسخره بازیا رو. یکی دو روز صبر کنید به زندگیتون لطمه ای میخوره؟
شماها بگید یه سال ما بازم صبر میکنیم!!
Ghelyon.gif

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
الان چرا دوتا کرکتر تو نظرسنجی هست؟
ی نفر پاسخ بده
ی صفحه دو صفحه نیست ادم برگرده عقب بخونه

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
609
نام
سینا
الان چرا دوتا کرکتر تو نظرسنجی هست؟
ی نفر پاسخ بده
ی صفحه دو صفحه نیست ادم برگرده عقب بخونه

نظرسنجی بین 5 نفر بود که دو نفرشون باید به مرحله بعد میرفتن،خب بتمن به عنوان نفر اول رفت.
cole هم دوم شد و booker سوم ولی از اونجایی که رای اعضای جدید محاسبه نمیشه تعدادی از رای های cole حذف شد،
برای همین با booker برابر شد،حالا یه نظرسنجی بین این دوتا گزاشتن تا یکیشون بره مرحله بعد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,401
نام
سید محمد حسین
چـــرا دوستان این قدر صبرشون کمه؟خب تا این جا راه بیفته برید مسابقه بهترین ip عالم گیم اسپات(اگه این ماریوی لعنتی برنده شه خودمو جر میدم)راستی باید واسه شرکت تو اون جا تو سایتش عضو باشی؟

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
چـــرا دوستان این قدر صبرشون کمه؟خب تا این جا راه بیفته برید مسابقه بهترین ip عالم گیم اسپات(اگه این ماریوی لعنتی برنده شه خودمو جر میدم)راستی باید واسه شرکت تو اون جا تو سایتش عضو باشی؟
ماریو رو بیخیال ...:D
اگه زلدا:-& بیاد بالا و بره تو 8 تیم من خودمو .......!
%28510%29.gif
%28510%29.gif
%28510%29.gif

%28510%29.gif

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ماریو که باخت ، تموم شد رفت :> :D

بله باید عضو باشید
دوستان یه سری در مورد این مسابقات GS اینجا پست داده شد ، خواهش شد که دیگه کسی چیزی نگه
ولی خب از اونجایی که اون ها رو پاک کردن من گفتم یه بار دیگه بگم

خودم هم جواب این دوستمون رو دادم چون میدونستم پاک میشه :D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
واقعا به همه دوستاني كه در دور اول كمك كردن تا نظرسنجي ها با كيفيت هر چه بهتر گذاشته بشه تشكر مي كنم ! :x اميدوارم كه دور دوم بهتر از دور اول و بدون اون مسائل باشه . حالا جدا از اين حرف ها يك سوال داشتم كه شايد يكم عجيب باشه ! :d كاراكتر هاي دور دوم جديدن يا از بين همين كاراكترهاي صعود كرده از دور اول انتخاب ميشن ؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
واقعا به همه دوستاني كه در دور اول كمك كردن تا نظرسنجي ها با كيفيت هر چه بهتر گذاشته بشه تشكر مي كنم ! :x اميدوارم كه دور دوم بهتر از دور اول و بدون اون مسائل باشه . حالا جدا از اين حرف ها يك سوال داشتم كه شايد يكم عجيب باشه ! :d كاراكتر هاي دور دوم جديدن يا از بين همين كاراكترهاي صعود كرده از دور اول انتخاب ميشن ؟

همون طور که مدیران تاپیک قبلا گفتند، دور دوم مسابقات با حضور 32 کاراکتر صعود کرده از بین حدود 80 کاراکتر اولیه برگزار میشه ;)
هوز مشخص نکردند مرحله دوم هم به صورت گروهی (مثل دور اول همین مسابقات یا دور دوم مسابقه کاراکترهای سال پیش بازی سنتر) برگزار میشه یا اینکه بین دو کاراکتر بصورت حذفیه مستقیم برگزار میشه، که من نظرمو قبلا هم گفته بودم، به نظر من و چند نفر دیگر از دوستان که توی همین تاپیک گفتند، گروهی بهتره مثلا 8گروهه،4کاراکتری که از هرگروه 2 تا میرین مرحله حذفی:-" :d البته اینجوری تشنج کمتر پیش میاد ولی به همون مقدار ممکنه از جذابیت این مرحله کم کنه :d به هر حال برگزاری با مدیرانه ;)

کاراکتر هایی که از دور اول صعود کردن:

Kratos
Dante
Gordon Freeman
Master Chief
Ada Wong
Bayonetta
Jill Valentine
Marcus Fenix
Sonic
Rayman
Scorpion
Ryu
Crash
Axel
Vincent Valentine
Wander
Agent 47
Alan Wake
Commander Shepard
Alyx Vance
Max Payne
John Marston
Ratchet
Isaac
Big Boss
Geralt Of Rivia
Elizabeth
Joel
Lara Croft
Nathan Drake
Batman
Booker Dewitt

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر