WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امشب دوباره قراره live داشته باشن برای معرفی universe mode امسال به ساعت ما حدود 10 یا 11 باید باشه ، ولی من خودم چون از :::::: خوب لینکش امد، حدود 48 دقیقه اس ولی بین معرفیش هم 4 بازی نمایش میدن ، از گیم پلی بازی :d برداشت خودم از گیم ملی اینه ریورس ها خیلی سریع و پشت سر هم صورت میگیرن و بازی خیلی چالشی کردن البته کلا بخش صداگزاری رینگ و وسایل هم عوض شده و بعد از زمین خوردن بعضا صداها طبیعی تر شده ، امسال هوش مصنوعی تو ریورس کردن میتونه ما رو اذیت کنه .روی taunt ها هم خیلی مانور دادن و بعد از سینگوچر اجرای taunt و صدا دار شدنش جالبه.

آخرین ویرایش:

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان من تا حالا این بازیو بازی نکردم ولی الان مجبورم یه پیش نمایش از این بازی بنویسم معنی بعضی از اصطلاحاتشو نمیدونم
راستر - taunt- omg- attitude era-gm mode -irish whip-ddt-apron-big boot-money in the bank
ممنون میشم زود جواب بدید

- - -ویرایش - - -

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
دوستان من تا حالا این بازیو بازی نکردم ولی الان مجبورم یه پیش نمایش از این بازی بنویسم معنی بعضی از اصطلاحاتشو نمیدونم
راستر - taunt- omg- attitude era-gm mode -irish whip-ddt-apron-big boot-money in the bank
ممنون میشم زود جواب بدید

- - -ویرایش - - -
راستر:شخصیت های قابل باز شدن بازی که بعضیاشون که منیجرن قابل بازی کردن نیستن(منیجر همونایین که معمولا کت و شلوار تن می کنن و کنار رینگ به عنوان دوست وای میسن)
مانی این د بنک:یه مسابقه خاص که توش یه نردبون میذارن و کسی که بتونه کیفی که بالای رینگ هست رو بیاره پایین شانس اینو داره که قهرمان بشه
بیگ بوت:یه حرکت که توش طرف پاشو میاره بالا و تو سینه یا صورت حریف میزنه که برا ایننکار باید هیکل بزرگی داشته باشه
آپرون:مطمئن نیستم ولی فک کنم کناره رینگ بیرون طناب
دی دی تی:یه فنه که به راحتی با یه سرچ میشه فهمید چیه(اسم یه نوع سم قوی هم هست)
گرفتی ما رو؟؟!!
یه فن که بازم با یه سرچ ساده میشه فهمید چیه
gm mode:یه نوع از روشای بازیه که توش باید یه کم مبارزه کرد تا جنرال منیجر(یه جورایی مدیر یه شو یا راو یا اسمکدان)شد
attitude era:یه برهه زمانی خاص که توش شاهد بازیای نسبتا خشن و دارای خون و گاها صحنه های اخلاقی بودیم که اوجش ۱۹۹۸-۱۹۹۹ بود و ۱۹۹۷
omg:یه حرکاتی که بازیو جذاب میکنن:شکستن میز گزارش گر یا شکستن کناره آرنا و ...
taunt:یه حرکاتی که یه جورایی امضای طرفن

گرفتی ما رو؟اینا کم ترین اطلاعات در مورد کشتی کج بودن:d

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
LEGENDS:
  1. Andre the Giant
  2. Batista
  3. Big Show (Retro) - Overall 90
  4. Big John Studd - Overall 86
  5. Bret Hart - Overall 94
  6. Brock Lesnar (Retro)
  7. Chris Jericho (Retro)
  8. Diesel
  9. Eddie Guerrero
  10. Edge - Overall 91
  11. Goldberg
  12. Hulk Hogan (Classic)
  13. Hulk Hogan (Retro)
  14. JBL - Overall 89
  15. John Cena (Retro)
  16. Kane (Retro)
  17. King Kong Bundy
  18. Lita
  19. Mick Foley - Overall 89
  20. Mr. McMahon - Overall 81
  21. "Macho Man" Randy Savage
  22. Razor Ramon
  23. Ric Flair (Classic)
  24. Ric Flair (Retro)
  25. Ricky Steamboat
  26. Sgt. Slaughter
  27. Shawn Michaels (Retro)
  28. Shawn Michaels (Classic)
  29. Stephanie McMahon
  30. Stone Cold Steve Austin
  31. "Million Dollar Man" Ted DiBiase - Overall 87
  32. The Rock (Current Era) - Overall 95
  33. The Rock (Retro)
  34. Triple H (Retro)
  35. Undertaker (Retro)
  36. Yokozuna

Pre-Order DLC Bonuses

1. Ultimate Warrior - Overall 93
  2. ABA Undertaker - Overall 93

RAW:

1. AJ Lee - Overall 77
  2. Big Show
  3. Brock Lesnar - Overall 91
  4. Brodus Clay - Overall 86
  5. Chris Jericho - Overall 90
  6. CM Punk - Overall 94
  7. Daniel Bryan - Overall 92
  8. David Otunga
  9. Dean Ambrose - Overall 88
  10. Dolph Ziggler - Overall 89
  11. Jack Swagger
  12. John Cena - Overall 95
  13. Kane - Overall 91
  14. Kofi Kingston - Overall 88
  15. R-Truth - Overall 87
  16. Randy Orton - Overall 92
  17. Rey Mysterio - Overall 90
  18. Roman Reigns - Overall 88
  19. Ryback - Overall 90
  20. Santino Marella
  21. Seth Rollins - Overall 88
  22. Tensai - Overall 84
  23. The Miz - Overall 89
  24. Triple H - Overall 93
  25. Zack Ryder - Overall 85

SMACKDOWN:

1. Aksana
  2. Alberto Del Rio
  3. Antonio Cesaro
  4. Christian
  5. Cody Rhodes
  6. Damien Sandow
  7. Darren Young
  8. Drew McIntyre
  9. Heath Slater
  10. Jinder Mahal
  11. Justin Gabriel
  12. Kaitlyn
  13. Layla
  14. Mark Henry
  15. Natalya
  16. Sheamus
  17. Sin Cara - Overall 87
  18. The Great Khali
  19. Titus O'Neil
  20. Undertaker
  21. Wade Barrett

Possible Downloadable Content (DLC) Predictions:

SMACKDOWN:

1. Alicia Fox (DLC Pack 2)
  2. Jey Uso (DLC Pack 2)
  3. Jimmy Uso (DLC Pack 2)
  4. Tyson Kidd (DLC Pack 4)
  5. William Regal (DLC Pack 4)
  6. Yoshi Tatsu (DLC Pack 4)

RAW:

1. Big E Langston (DLC Pack 4)
  2. Bo Dallas (DLC Pack 4)
  3. Brad Maddox (DLC Pack 4)
  4. Brie Bella (DLC Pack 2)
  5. Cameron (DLC Pack 2)
  6. Curtis Axel (Day One DLC)
  7. Fandango (Day One DLC)
  8. Naomi (DLC Pack 2)
  9. Nikki Bella (DLC Pack 2)
  10. Rob Vam Dam (Day One DLC)

LEGENDS:

1. Booker T (DLC Pack 3)
  2. Trish Stratus (DLC Pack 3)
  3. Jim Duggan (DLC Pack 3)
  4. Jake Roberts (DLC Pack 3)
  5. Roddy Piper (DLC Pack WM)
  6. Mr. Perfect (DLC Pack WM)
  7. Sycho Sid (DLC Pack WM)
  8. Big Boss Man (DLC Pack WM)
  9. Jimmy Snuka (DLC Pack WM)

84 in-game roster, incl. DLC is 106.

Dlc ها تایید شده ؟

نوشته possible يعني احتمالي فك كنم

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
universe mode 4.0 & more

تغییرات universe mode : از این قراره شما میتونید همون طور که در عکس میبینید ، درگیری و داستانی رو بین شخصبت ها درست کنید که میتونه سینگل یا گروهی باشه و زمان دار یعنی میتونید انتخاب کنید که طولانی باشه یا کوتاه ، که بین 4 هفته یا 12 هفته میتونه طول بکشه و این درگیری ها با کات اسکین شروع و پایان میپذیرد.
میتونید هفته های درگیری رتسترها رو هم کنترل کنید ، مثلا ؛ برای هفته اول لادرمچ بزارید تا هفته دوازدهم .
تغییر دیگر مربوط به تنظیمات لباس های راستر هاست که در تنظیمات قدرت هاشون قرار گرفته و کامل میتونید حق انتخاب داشته باشید ، مثلا برای جان سینا لباس رستلمانیا 27 یا 26 انتخاب کنید ، قسمت wwe.com تحبار روز هست که چه کسی کمربند بدست اورده و بازی مهم و ...
قسمت رکوردها هم یک بخش جداگانه ترکیب شده که یک قسمت جداش میتونید رکورد 21-0 اندر هم ببینید و باهاش وارد درگیری شید برای شکستن رکورد یا حفظش .
King of the ring که پارسال به دلیل کمبود وقت راهی به یونیورس نداشن امسال اضافه شده و برای برندش هم کات اسکین جدید طراحی کردن و مثل پارسال نیست که فقط نشستنش رو صندلی نمایش بدن .
قراره بخش بعدی که رونمایی شه create modes باشه که احتمالا دوشنبه هفته دیگس.

Last edited by a moderator:

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
یونیورس عالی شده خیلی بهتره یعنی ۱۵ واقعا عالی میشه اینو مطمئنم

رایبک از میک فولی قوی تره؟جل الخالق

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
رایبک ی کلون از گلدبرگ هست اره به نظره من قوی تره فولی خداییش قدرتی نداشت ولی شجاعتش انقدر معروفش کرد ، واقعا لقب هاردکور براش مناسبه ، کسی که از بالای اون قفس روی میز پرتاب شه ، یا روی میز روی اتیش بیافته با رو پونز ، واقعا بازی های هاردکورش حرف نداشت.
ویرایش : ببین سپهر جان این رفیقمون فراستی حرف خوبی زد درست راسترها از 13 کمتره اما از لحاظ کیفی بهتره واقعا ، از لحاظ نفری نگاه کن ، بعد 7 سال فرصت طلایی برای بازگشت گلدبرگ فراهمه ، یا بعد دو نسخه باتیستا رو دوباره داریم ، از اونور اسکات هال! یا هوگن میشه استوری های فراوونی بین اینا تنظیم کرد ، من خودم اهل یونیورس نیستم ولی کلا ، میشه استوری هوگن و اندر شکل داد یا باتیستا و گلدبرگ یا لزنر و باتیستا . فراوون . یا شیلد و nwo هم جذابه یا برت هارت و گلدبرگ ، یاکوزونا و باتیستا ، یاکوزونا و اندره جایانت ، ساوویج و برت هارت ، استن کلد و گلدبرگ بگم ؟

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
سال دیگه بهتر میشه امسال بزرگترین ضعف به نظرم کوچیک بودن راستر بود. Wwe2k15 به نظرم خیلی بهتر میشه اینم خوبه ها منتهاش راستر که کمه تو Universe حوصله آدم سر میره. سال بعد میترکونه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ای کاش یک مقدار هم در ساخت راسترها ازادی عمل بیشتری داده باشند و مدلها و خیلی از ابشنهای دیگه را گسترده تر کرده باشند یا کاش میشد راسترهای گذشته را در این بازی کپی کرد
خلاصه هنوز توضیح چندانی داده نشده
یک ایده در تیوپ شما دیدم که یک نفر تیشرت میک فولی را جلوی کینتکت گرفت ازش عکس گرفت اورد در قسمت ساخت دیزاینها دورشو پاک کرد به راحتی انداخت روی تیشرت استاری که ساخته بود خیلی عالی میشد اگر این را به واقعیت تبدیل میکردند راحت همه تیشرتها و لوگوها را میشد ساخت

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
تاریخ ریلیز دقیق بازی کیه؟
من یه چیزیو درک نمیکنم
در مورد میک فولی حق با منصور عزیزه
ولی
درسته تد دیبیاسی خیلی هم شاخ نبود اما اقلا از زیگلر که باید قویتر باشه

و یه نکته دیگه
من خودم خیلی از راک خوشم میاد ولی وقتی راک جدید ۹۵ باشه (کلا راک از ۲۰۱۱ تا حالا ۵ تا مسابقه بیشتر نداده و تو رسلمانیا جان سینا رو برده و کمربندو از پانک گرفته)راک قدیم (که استون کلدو تو رسلمانیا زد و کمربند اینتر کانتیننتال رو از تریپل اچ گرفت)میخواد احیانا ۹۹ باشه؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
راستش من دلیل اهمیت اورال راسترها را زیاد درک نمیکنم که خیلی از دوستان نگرانشن اورال رستلینگ مثل اورال فیفا نیست که خیلی مهم باشه من خودم با کسان مثل سانتینو مارلا یا پایینتر هم در درجه سختی لجند همون لجندها را هم میتونم شکست بدم حالا بازی مثلا راک و دولف زیکلر اونقدر تاثیری نداره که نشه ازش برد یا شکستش خیلی سخت باشه فقط باید روش بازیتون طوری باشه که طرف را زود از پا در بیارید یعنی از فنونی استفاده کنید که بیشتر اثر گذار هستند

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امیر : احتمالا اخرین اورال همون 95 هست ، که طبق معمول جان سینا و چند نفر دیگه هستن ، خوبیش اینه جان سینا تک نیست .
این دوشتبه بخش creation suit رونمایی میشه ، ویرایش صورت راسترها میتونه بهترین کار باشه ، در اولین فرصت باتیستا رو به مانند 2005 ویرایش میکنم ، ادی رو هم موهاشو به سال های اخرش یعنی 2005 درمیارم .

آخرین ویرایش:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
راستش من دلیل اهمیت اورال راسترها را زیاد درک نمیکنم که خیلی از دوستان نگرانشن اورال رستلینگ مثل اورال فیفا نیست که خیلی مهم باشه من خودم با کسان مثل سانتینو مارلا یا پایینتر هم در درجه سختی لجند همون لجندها را هم میتونم شکست بدم حالا بازی مثلا راک و دولف زیکلر اونقدر تاثیری نداره که نشه ازش برد یا شکستش خیلی سخت باشه فقط باید روش بازیتون طوری باشه که طرف را زود از پا در بیارید یعنی از فنونی استفاده کنید که بیشتر اثر گذار هستند
در بازيهايي كه دو نفر با هم ميكنند اورال تاثير گذاره همچنين ذهنيت و افكار(احيانا احمقانه) سازنده بازي و كمپاني wwe رو در مورد سوپر استارهاي طول تاريخ نشون ميده.و شايدم لابي هاي و غرض ورزي هاي پشت پرده

h.e_champion.m

کاربر سایت
Jun 24, 2012
45
من یه جا خوندم قراره GM Mode به بازی برگرده ؟ آیا صحت داره ؟!؟

درضمن یکی از دوستان AmirH.n فرمودند که جی ام یعنی بجنگیم تا منجر بشیم ...
باید خدمتتون بگم که نه اینطور نیست ، شما جنرال منجر یک شو هستید و باید با استارها قرارداد ببندید و بینشون داستان طراحی کنید و بازی بچینید و ... و این قسمت یه جورایی شبیه ساز داستان واقعی کشتی کچ ( کشتی کج غلطه ) هست .
راستر هم به مجموعه ی افراد میگن نه به بازیکن ها ( البته این رو با امیرآقا نیستم ) ، به کشتی کچ کارن ، استار یا سوپراستار میگن ، که به برخیشون روکی یا لجند و القاب دیگه هم میدن ، اما این افراد در واقع اینترتینر هستن ( سرگرم کننده ) ، در هالیوود هم اکتور محسوب میشن .
خلاصه ، بهتون بگم که من از سال 1998 دارم کشتی کچ رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم ، به این خاطر برخی از حرف های دوستان رو خواستم روشن کنم ...
مثلا برخی از دوستان از اورال ها شکایت داشتن ، اورال ، یعنی مجموعه ی چند فاکتور در این بازی ها معمولا ، قدرت مشت و دفاعش ، قدرت گراپل ( فن زدنها ) و دفاعش ، چابکی ، سرعت و ... است و بازی ساز ها معمولا با توجه به برد و باخت های یک استار در سال و میزان محبوبیت و فعالیت اون ، سعی میکنن نمرات بهتری رو به افراد فعال تر بدن ...
مثلا مریسچن 86 در حالی که اگر مثل من سورفن کشتی کچ باشید میدونید که اورال اون بین 89 تا 91 !
افرادی مثل راک و آستین و ... هم که دیگه گفتنی نیستند ...
و البته ، در واقعیت ، صحبت پشت میکروفن ، شومن بودن ، خوب فن خوردن و ... هم ملاکه که متاسفانه در بازی نیست ...

ببخشید پرحرفی کردم ، حالا جی ام مود قطعا هستش ؟!؟

- - -ویرایش - - -

امیر : احتمالا اخرین اورال همون 95 هست ، که طبق معمول جان سینا و چند نفر دیگه هستن ، خوبیش اینه جان سینا تک نیست .
این دوشتبه بخش creation suit رونمایی میشه ، ویرایش صورت راسترها میتونه بهترین کار باشه ، در اولین فرصت باتیستا رو به مانند 2005 ویرایش میکنم ، ادی رو هم موهاشو به سال های اخرش یعنی 2005 درمیارم .

این بخش ، بخش ادیت لباس هست ( طبق ترجمه ) و بهید میدونم که بشه رو صورت بازیکنان کاری کرد ولی اگر در لایواستیم بگن که میشه ، مطمئنا یکی از کارهای بزرگ این شرکت هست ...
درمورد باتیستا هم نگران نباشید ، وقتی شما اتیر اون رو عوض کنید ، هر دو حالت جدید و قدیم باتیستا رو داره ، و جالب که اینترنس و تایتان ترون و موزیک اون هم عوض میشه ...

اسپنسر جان ، الان داشتم اچیومنت هارو میدیدم ، با چیزهایی که توش نوشته ، فکر کنم بشه صورت استارهارو هم ویرایش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر