WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
معلوم نیست هنوز ، گقته بودن قراره سه تا بخش ، gm mode و carrer mode و universe باشه
فعلا یونیورس مشخص شده .
ویرایش : creation suit شامل ساخت و ساز میشه : فقط ادیت نیست بخش ساخت راستر و اینترانس میشه
بعد ویرایش صورت راستر ها در یکی از اچیومنت ها مشخص شده بود .
شما نرجمه میکنی ؟ تا حالا سری wwe بازی نکردید ؟ Mr champion

h.e_champion.m

کاربر سایت
Jun 24, 2012
45
معلوم نیست هنوز ، گقته بودن قراره سه تا بخش ، gm mode و carrer mode و universe باشه
فعلا یونیورس مشخص شده .
ویرایش : creation suit شامل ساخت و ساز میشه : فقط ادیت نیست بخش ساخت راستر و اینترانس میشه
بعد ویرایش صورت راستر ها در یکی از اچیومنت ها مشخص شده بود .
شما نرجمه میکنی ؟ تا حالا سری wwe بازی نکردید ؟ Mr champion

منظورتون رو از دوتا سوالتون متوجه نشدم ، ولی تو اچیومنت ها دیدم ، در ضمن Cration Mode اون معنی رو میده ، و این بخش بخش جدیدی هست و منم اطلاعاتی در موردش ندارم ، و حتما دوشنبه پیگیری میکنم ، بازی های کشتی کچ هم از اسمکدان تا همین wwe 13 همرو تا ته بازی کردم ( البته اگر سوالتون همراه با تمسخر نیست ) ، ترجمه هم کارم نیست ولی یه چیزهایی رو ( مخصوصا در رابطه با کشتی کچ ) چرا انجام میدم .
ولی اگر این چیزی که تو اچیومنت نوشته صحت داشته باشه ، حرف شما در رابطه با creation suite کاملا درسته ولی متاسفانه فکر کنم باید فاتحه ی GM Mode دوباره خونده بشه ...
با توجه به Universe Mode بودن GM Mode یه جورایی لوس به نظر میاد .
من امیدوار بودم ، آزادی عمل Story Mode رو یه کم با منطق و با داستانش کنن و یک مخلوطی از یونیورس و جی ام و داشته باشیم ولی اینطوری نشد ...
درکل WWE 2k14 بهتر از سری های قبل به نظر میرسه هرچند هنوز Here Comes The Pain یه چیز دیگست و این فقط نظر من نیست ، نظر فن ها و منتقدین هم هست .
به هر حال اگر خبری به دستتون رسید مارو بی نسیب نذارید ، واقعا از برخی از اخبارتون استفاده کردم .
البته به جای بخش career Mode 30 سال بازی های رسل منیا اومده که شامل 46 بازیه ( اگر اشتباه نکنم )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک تریلر کاملا جدید اومده ، و رسمی هست : حتما ببینید ، خارجی ها کلا تعریف و تمجید کردن و خوششون اومده ، تو توییتر و فیس بوک
لینکش مال یوتوب هست : و شامل daniel bryan , batista , shield , goldberg , rock و.. میشه
انصافا، به فینیشر ها و ورودی هه که نگاه کردم تا الان خوب روی بازی کار کردن ، همه راستر ها تا الان یعنی 20 تا، بجز chiristin ، فینیشر هاشون و انیمیشن اجراش کاملا بازسازی شده ، و بسیار تغییر کرده برای مثال : بیگ شو و کین و jbl و حتما مارک هنری، نگاه کنید

آخرین ویرایش:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
rko-gif-o.gif

L2 رو اگه براي بدل كردن اضافه كنند(علاوه بر R2)+ جدولي براي بدلهاي هر سوپراستار (علاوه بر جدول فنها)به درد همچين جاهايي ميخوره

h.e_champion.m

کاربر سایت
Jun 24, 2012
45
کلیپی که آقای اسپنسر گذاشتند فوق العاده است ... حتما دان کنید ...
این بازی خیلی بهتر شده ولی هنوز رو سایز برخی بازیکن ها ضعف دارند ، و انیمیشن های برخی از بازیکن ها هم تغییری نکرده ...
ولی حرکات بدن کلیه ی بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده ...
فراستی جان اگر میشد هرکی هم مثل خودش فن میخورد رو اضافه کن ... ولی اینارو شاید تو نسل بعدی ( One و 4 ) هم نشه انجام داد ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از جمله کساز کسایی که بدون تغییر مونده : chiristin هست ، ولی بهت پیشنهاد میکنم حتما کلیپ فینیشر مارک هنری و کین ببین انیمیشن ها بسیار روون و عالیه.
مسعود فراستی : ببین سعیم میکنم ببینم میتونم یک لینک بدون ***** برات پیدا کنم ، چون اپلود ویدیو کار من نیست با این سرعت.

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
كليپا رو متاسفانه من نميتونم ببينم . منصور نميشه كليپارو از mediafire ديد مثل قبليا؟ممنون
اينايي كه گفتمو ميشه تو همين نسلم اجرا كرد champion

آخرین ویرایش:

h.e_champion.m

کاربر سایت
Jun 24, 2012
45
از جمله کساز کسایی که بدون تغییر مونده : chiristin هست ، ولی بهت پیشنهاد میکنم حتما کلیپ فینیشر مارک هنری و کین ببین انیمیشن ها بسیار روون و عالیه.
مسعود فراستی : ببین سعیم میکنم ببینم میتونم یک لینک بدون ***** برات پیدا کنم ، چون اپلود ویدیو کار من نیست با این سرعت.

اسپنسر جان ، من کل اینترنس هایی که میاد رو دان میکنم ، بیگ شو هم تغییری نکرده ( فینیشری ) ولی گفتم حرکت بدن همشون تغییر کرده حتی کریسچن ، اینترنسش رو با WWE 13 مقایسه کنید متوجه میشید . Human Movement ها واقعا تو این بازی چشم نواز شده

فراستی جان عزیز ، میدونم میشه ولی نه همشون ، این چیزی که من به گفته های شما اضافه کردم شدنی نیست حتی به قول شما اگرم بشه ، هیچ شرکتی نمیاد برای بازی WWE اینقدر وقت بزاره ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فینیشر که قرار نیست تغییر کنه حرکت بدن و انیمیشن اجراش نگاه کن بیگ شو کاملا چشم نوازه نحوه زدن مشتش

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
من یه جا خوندم قراره GM Mode به بازی برگرده ؟ آیا صحت داره ؟!؟

درضمن یکی از دوستان AmirH.n فرمودند که جی ام یعنی بجنگیم تا منجر بشیم ...
باید خدمتتون بگم که نه اینطور نیست ، شما جنرال منجر یک شو هستید و باید با استارها قرارداد ببندید و بینشون داستان طراحی کنید و بازی بچینید و ... و این قسمت یه جورایی شبیه ساز داستان واقعی کشتی کچ ( کشتی کج غلطه ) هست .
راستر هم به مجموعه ی افراد میگن نه به بازیکن ها ( البته این رو با امیرآقا نیستم ) ، به کشتی کچ کارن ، استار یا سوپراستار میگن ، که به برخیشون روکی یا لجند و القاب دیگه هم میدن ، اما این افراد در واقع اینترتینر هستن ( سرگرم کننده ) ، در هالیوود هم اکتور محسوب میشن .
خلاصه ، بهتون بگم که من از سال 1998 دارم کشتی کچ رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم ، به این خاطر برخی از حرف های دوستان رو خواستم روشن کنم ...
مثلا برخی از دوستان از اورال ها شکایت داشتن ، اورال ، یعنی مجموعه ی چند فاکتور در این بازی ها معمولا ، قدرت مشت و دفاعش ، قدرت گراپل ( فن زدنها ) و دفاعش ، چابکی ، سرعت و ... است و بازی ساز ها معمولا با توجه به برد و باخت های یک استار در سال و میزان محبوبیت و فعالیت اون ، سعی میکنن نمرات بهتری رو به افراد فعال تر بدن ...
مثلا مریسچن 86 در حالی که اگر مثل من سورفن کشتی کچ باشید میدونید که اورال اون بین 89 تا 91 !
افرادی مثل راک و آستین و ... هم که دیگه گفتنی نیستند ...
و البته ، در واقعیت ، صحبت پشت میکروفن ، شومن بودن ، خوب فن خوردن و ... هم ملاکه که متاسفانه در بازی نیست ...

ببخشید پرحرفی کردم ، حالا جی ام مود قطعا هستش ؟!؟
من با وجود اینکه کشتی کچ(یا غلطش کج) رو خیلی وقته دنبال میکنم (به پای شما نمیرسه البته) سری های بازیشو خیلی دنبال نکردم واطلاع نداشتم اینم با توجه به چیزی گفتم که شنیده بودم
ممنون از اطلاعاتی که دادید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کلا ویدیو خوبی بود ، اکثر نفرات فینیشر های منجینیقی دارند . ولی هنوز به فیس باتیستا شک دارم ، خوب دراوردن یا نه ، روش زوم نکردن ، فوقش اکه امسال بشه چهره ها رو ویرایش کرد میشه درستش کرد.

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
تریلر جدید از بازی WWE 2K14 منتشر شد .در این تریلر صحنه هایی از گیم پلی بازی WWE 2K14 رو میتوانید مشاهده کنید . این بازی توسط استدیوی Yuke'sدر دست ساخت میباشد و قرار هستش برای پلتفرم های

X360 PlayStation 3 در تاریخ 1 نوامبر 2013 عرضه شود .

مدت زمان این تریلر 01:30 دقیقه میباشد.

دانلود تریلر با کیفیت (HD (720P و حجم 28 مگابایت

دانلود تریلر با کیفیت معمولی و حجم 15 مگابایت

دانلود تریلر با کیفیت 480P و حجم 10 مگابایت

دانلود تریلر با کیفیت 3GP و حجم 5 مگابایت

- - -ویرایش - - -

دانلود تریلر جدید و فوق العاده زیبا از WWE 2K14
Download

- - -ویرایش - - -

دانلود اینترس و فینیشرهای وینس مکمن
Download

دانلود اینترس و فینیشرهای مک فولی
Download

- - -ویرایش - - -

اینم اهنگی که تو تریلر بود

http://uplod.ir/xcuyyhzn9sug/Exclusive_WWE_2K14_Gameplay_Trailer_(Official).mp3.htm

این فینیشر کین رو باید تغییر بدن افتضاحه

دانلود اینترس و فینیشرهای کین

Download

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر