Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

s-arash

کاربر سایت
بازی را اجرا کردم حیف 45 گیگ که هدر شد رفت موتور بازی به شدت مشکل داره خودتون تو عکس ها مشاهده کنید فریم بازیرا رو 60 قفل کردند که واقعا این حرکت توهین به pcگیمر هست ! افت فریم های ناگهانی هم مشاهده میشه در کل راضی کننده نبود برای من
موزیک های خوبو اما گیم پلی تقریبا جالب همین :|

کلا ID Tech 5 با PC مشکل داره ، این موتور خروجی اش با سخت افزار متغییر مشکل داره و وفتی که سازنده با سخت افزاز ثابت سر و کار داشته باشه خوب عمل می کنه

خدا به داد TEW,Doom 4 و Quake بعدی برسه

Optimus Prime

کاربر سایت
نام
ALEX
محل کارم 56 مگابایته خونه 24 مگابایت من دروغ نمیگم میخوایی دوباره پاک کنم و نصب کنم در حین نصب فیلم بگیرم برات من نسخه ریلودر دانلود کردم نزدیک سه تا سه نیم ساعت طول کشید نصبشم حدود 7 دقیقه برسم خونه یه ویدیو از گیم پلی بازی حتما میذارم براتون چون روی لپ تاپ با تنظیمات های افت فریم داره حال نمیده

من ویدیوی مقایسه کنسولا و PC رو دیدم.
واقعا گرافیکش رو PC خنده داره.
فرقی بین amd و nvidia هست ؟

framerate

کاربر سایت
من ویدیوی مقایسه کنسولا و PC رو دیدم.
واقعا گرافیکش رو PC خنده داره.
فرقی بین amd و nvidia هست ؟

گرافیک بازی در حد قابل قبول...نسخه ی pc بازی گرافیک بهتری نسبت به نسخه ی کنسول داره... رویه کارتهایه ای ام دی فریم خیلی بالاتری میده فعلا.
در کل این بازی به قدرت بالایه کارت هایه گرافیک یه جور توهینه...

.MARSHAL.

کاربر سایت
نام
سیاوش
کلا ID Tech 5 با PC مشکل داره ، این موتور خروجی اش با سخت افزار متغییر مشکل داره و وفتی که سازنده با سخت افزاز ثابت سر و کار داشته باشه خوب عمل می کنه

خدا به داد TEW,Doom 4 و Quake بعدی برسه

واقعیت این هستش که موتور id Tech 5 هم مثل ورژن های قبلیش به ذات و از لحاظ ساختاری سازگاری مناسبی با PC داره ولی به خاطر ساختار Cross Platform ای که دارا هست یکسری محدودیت هایی درش تعبیه شده که اصلا به مذاق ما PC Gamer ها خوش نمیاد! از طرفی این انجین متاسفانه هنوز از OpenGL ورژن 3.2 استفاده میکنه که ورژن قدیمی هست و طبیعتا بسیاری از قابلیت ها و امکانات ورژن های جدیدتر رو نداره... درحال حاضر اکثر کارت های گرافیک مدرنی که ما داریم از OpenGL 4.4 پشتیبانی کامل میکنند. و حالا بماند که امروزه کمتر Engine مدرنی وجود داره که از OpenGL پشتیبانی کنه و اکثرا از DirectX استفاده میکنند و این یعنی بحث برخی مشکلات در سطح API، سیستم عامل و درایور هم مطرح میشه...

مورد بعدی نحوه عملکرد Megatuxture و Virtual Texturing هست که به ذات نیاز به فضای عظیمی برای ذخیره و پردازش تکسچرها داره تا عملکرد مناسب خودش رو نشون بده... به عنوان مثال در QuakeCon 2012 آقای کارمک خودشون رسما اعلام کردند که حجم اولیه تکسچرهایی که برای RAGE آماده شده بود چیزی بالغ بر 1TB بوده! و مجبور شدند برای کاهش حجم اونها رو شدیدا کمپرس کنند و به 20GB برسونند و به همین خاطر بود که شاهد تکسچرهای بسیار بی کیفیتی در RAGE بودیم. همین موضوع دقیقا در Wolfenstein TNO هم صادق هست و علت اصلی بی کیفیتی بافت ها کمپرس شدن شدید اونها هست...

اما فارغ از همه این مسائل بازهم میتونید با انجام یکسری تنظیمات مشکلات بازی رو مینیمم کنید. دوستانی که در حال حاضر بازی رو نصب کردند این دو مورد رو حتما امتحان کنند:

1- اگر همچین آدرسی در سیستمتون وجود نداره همچین پوشه هایی رو با این آدرس ایجاد کنید:

C:\Users\USERNAME\AppData\Local\MachineGames\Wolfenstein The New Order

بعد از ایجاد این آدرس، وقتی بازی رو اجرا کنید به صورت اتوماتیک یک فایل cache با حجم فکر میکنم 1 یا 2 گیگابایت در همون پوشه ی Wolfenstein The New Order ساخته میشه که از این به بعد به عنوان یک کش مفید برای مگاتکسچر به کار میره و شدیدا به افزایش سرعت لود تکسچرها در بازی کمک میکنه و مقدار Texture Pop-in ها رو به حداقل میرسونه، این مورد در RAGE هم به لود تکسچر ها شدیدا کمک میکرد و حتی توسط خود id Software هم توصیه شده بود. پس حتما امتحانش کنید!

2- مورد بعدی اینکه گزینه Max PFF ظاهرا یک مقدار باگ داره و همیشه درست کار نمیکنه، به همین خاطر فعلا مقدارش رو کاهش بدید مثلا بگذارید رو 16 و به احتمال زیاد مشکل افت فریم های ناگهانی باید حل بشه...

اینم چند تصویر از تفاوت تنظیمات Ultra با Low هست:

s-arash

کاربر سایت
ID Tech 5 چون تحت لایسنس GNU GPL عرضه شده نمی تونست از DirectX بهره ببره، درواقع خود کارمک هم تا 2-3 سال پیش DirectX رو قبول نداشت تا این که رسما ابراز علاقه به DirectX کرد و گفت DirectX بهتر از Opengl اه ، اما زمانی بود که کار از کار برای ID Tech 5 گذشته بود ، جدا از این که حرف کارمک معنی و مفهومش این نبود که من سراغ DirectX می رم ، همین داستان سر ID Tech 6 هم هست
تکنیک Virtual Texturing ای که ID Tech 5 ازش بهره می بره روی PC مشکل داره و نمونش رو در 2 بازی ای که با این موتور اومده بیرون می تونیم ببینیم که روی سخت افزار های مختلف نتایج متفاوتی می ده

LOST

کاربر سایت
نام
مهراد
بهتر نیست این بحث ها رو تو تاپیک بتچمارک ها یا مشکلات بازی ادامه بدین؟!

من نمیدونم چه اشکالی داره؟ واقعا چه مشکلی هست میایید گیر میدید؟ دوستمون اطلاعات خوبی داره و می خواد به اشتراک بذاره!
از اون گذشته اینها اطلاعاتی هست که با عث میشه فریم و کیفیت بصری بازی حفظ شه که شرط لازم برای لذت بردن از بازی هست! واقعا من درک نمیکنم
کسی گیر نداد ولی وقتی بحث به سمتی داره میره که دیگه ماهیت اصلی تاپیک که در مورد خود بازی هست کاملا از بین میره بهتره بحث جای دیگه ادامه پیدا کنه! والا این قانونی بود که چند سال تو BC احرا میشد الان یه بنده خدا یه سوالی در مورد داستان براش پیش بیاد یا بخواد نظر بقیه در مورد کل بازی بدونه بین فریم ریت cfg کارت گرافیک نسحه کم حجم بنچمارک ترول کردن کارمک هزار یک چیز دیگه سرگردون میشه بازی که فقط تو گرافیک خلاصه نشده!

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
نام
محمد
بهتر نیست این بحث ها رو تو تاپیک بتچمارک ها یا مشکلات بازی ادامه بدین؟!

من نمیدونم چه اشکالی داره؟ واقعا چه مشکلی هست میایید گیر میدید؟ دوستمون اطلاعات خوبی داره و می خواد به اشتراک بذاره!
از اون گذشته اینها اطلاعاتی هست که با عث میشه فریم و کیفیت بصری بازی حفظ شه که شرط لازم برای لذت بردن از بازی هست! واقعا من درک نمیکنم:|

teznade

کاربر سایت
نام
محمد رضا

Polaris

کاربر سایت
بازی از نظر اکشن واقعا خوبه و حال میده ... اما از اونجایی که روند گیمپلی Old School شده یه جاهایی خیلی رو مخه ( مثل برنداشتن اسلحه و مهمات از روی زمین به صورت اتوماتیک یا Regenerate نشدن Health Bar) ... گرافیک بازی اصلا تعریفی نداره و هیچ گونه تکنیک گرافیکی به روزی در اون دیده نمیشه ( نه فیزیکی توش هست، نه نورپردازی داینامیکی، نه سایه پردازی خوبی ، نه تکنیک های به روزی مانند: HBAO+ یا Tessellation و...). سطح تکسچرها با اون همه حجم خیلی پایینه و موتور منسوخ بازی بهینه نیست و توانایی هندلیگ برای رندر تصاویر رو نداره ...
تا اینجای کار عنوانی بوده که ارزش یک بار تموم کردن رو داره و گمپلی بازی پلیر رو راضی نگه میداره ...

Annunaki ™

کاربر سایت
نام
رضا.آ
خوب انودیا داره این مشکل رو برطرف میکنه داریو جی فورس اومده نسخه 337 البته بتا ست هنوز دوستان نصب کن گزارش رو برای ما ارسال کنن ممنون قبلا از همکاری شما

Tech issues hit Wolfenstein: The New Order PC players; here are some potential fixes | PCWorld

عزیز اون درایور بیشتر از 2 ماهه ریلیز شده !
و فکر نکنم حداقل تا اومدن WD انویدیا درایور beta دیگه ای بده !
باید منتظر نسخه WHQL بود !

هیجان بازی تازه از برلین شروع میشه ! ( دوستان علاقه مند به مخفی کاری )
اسلحه های شاهکاری داره از جمله AUTOMATIC SHOTGUN که تو همین مرحله بهتون میده و آپگرید Skill Trees ها با پیدا کردن اون تکه های مخفی شده !
واقعا حس ولفنشتاین نسخه اول رو القا می کنه !
اکشن این بازی نمره کامل رو می گیره .:bighug:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
نام
کامیار
من بازی رو بازی کردم و همچنین تموم کردم نسبت به بازی قبلی که سال 2008 اومد یه سره و گردن و یه چیز اضافه(:d) بالاتره بازی خصوصا موسیقی بازی که دیگه توی تیتراژ به اوجش میرسه..به نظرم بازی میتونست یکم بیشتر بزاره بازیکن از تکنولوژی نازی ها استفاده کنه تو این زمینه انگار یکم میخواد بازیکن رو دور هم بکنه که خیلی جالب نیست..(راستی مگه داستان کلی سری جادو فاطیش نیست چرا این سری ما ندیدیم چیز جادویی؟:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر