Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
نسخه 17 گیگی هیچ مشکلی نداره فقط روسیه!!! یکم بهش ور میرم شاید عوض شد
الان چک کردم یه 7 گیگی هم اومده...

- - -ویرایش - - -

کسی نخسه انگلیسی نداره بگه از کجا میشه زبون عوض کرد؟ خوشبختانه صدا ها انگلیسیه.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان یک نسخه اینطوری از بازی اومده
wolfenstein the new order (2014 pc eng onli rip by bb کسی میدونه مال کدوم گروه میشه حجمشم زده 4.35 gb

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,787
نام
فرشید
دوستان بررسی سایت HARDCOP از این بازی رو می خوندم به مطلب جالبی برخوردم:

This game suffers from having its graphics options linked to VRAM capacity. On video cards with 3GB of VRAM, or more, the "Ultra" setting and optional customize graphics to maximum values are present. If you have a video card with 2GB of VRAM, "Ultra" is no longer there. We can imagine if you have less than that, it will decrease optional settings even more

معنیش اینه که کارتایی مثل GTX 770 که فقط 2 گیگ رم گرافیکی دارن تنظیمات گرافیکی Ultra در منوی بازی در دسترس نیست اما در کارتهای گرافیکی دارای 3 گیگ رم و بالاتر گزینه ی Ultra هم قابل انتخاب هست! یعنی با 2 گیگ رم نمی تونید آخرین تنظیمات بازی رو داشته باشید!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,752
نام
رضا.آ
فرشید جان به جز این گزینه که به صورت default خود بازی ultra شناخته بود گزینه دیگه ای برای ultra کردن که تاثیری روی تکسچر بزاره وجود نداره !
خودت ببین !
140067921650422.jpg

این در حالیه که کارت هایی نظیر 690 داخل بازی مشکل دارن و فقط از یک gpu استفاده می کنه
همینطور این مشکل برای sli هم هست و بازی رو دچار lag کرده
طبق فروم انویدیا !

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
دوستان به نظرتون با این سیستم چطور جواب میده؟؟ من نگرانم که اوکی نباشه چون گفتن فقط روی Core i7 [,hf ldni :

cpu : core i5 3470
Ram 8 Gig 2*4 gig
Gpu : GTX 770

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان به نظرتون با این سیستم چطور جواب میده؟؟ من نگرانم که اوکی نباشه چون گفتن فقط روی Core i7 [,hf ldni :

cpu : core i5 3470
Ram 8 Gig 2*4 gig
Gpu : GTX 770

خب اون که معلوم بود فیک بوده بازی رو cpu dual core هم اجرا میشه یادم نیست کجا خوندم سیستم بازی

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
دوستان بررسی سایت HARDCOP از این بازی رو می خوندم به مطلب جالبی برخوردم:

معنیش اینه که کارتایی مثل GTX 770 که فقط 2 گیگ رم گرافیکی دارن تنظیمات گرافیکی Ultra در منوی بازی در دسترس نیست اما در کارتهای گرافیکی دارای 3 گیگ رم و بالاتر گزینه ی Ultra هم قابل انتخاب هست! یعنی با 2 گیگ رم نمی تونید آخرین تنظیمات بازی رو داشته باشید!

نکته ای که وجود داره اینه که در تنظیمات Ultra هم متاسفانه تفاوت چندانی در کیفیت کلی و به خصوص کیفیت Texture ها نسبت به High وجود نداره، در RAGE هم همین موضوع دقیقا صادق بود و میتونستید با اضافه کردن کامندهای زیر به فایل کانفیگ بازی (rageconfig.cfg) کیفیت تکسچرها رو به مقدار ماکسیمم یعنی به 16k برسونید(در حالت High فکر میکنم کیفیت تکسچرها رو 8K هستند):
vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 16384
vt_pageimagesizeuniquediffuseonly 16384
vt_pageimagesizeunique 16384
vt_pageimagesizevmtr 16384

اما در نهایت اتفاقی که میوفته اینه که در VRAM های زیر 2GB به خاطر overflow شدن VRAM بازی تبدیل به اسلاید شو میشه اما همچنان فارغ از این موضوع متاسفانه افزایش کیفیت چندانی هم در تکسچرها دیده نمیشه...

یکی از دوستانم بازی رو با TITAN و 4770K اجرا کرده و طبق گفته ی ایشون هیچ تفاوت محسوسی در تنظیمات Ultra نسبت به High دیده نمیشه، فقط میزان استفاده بازی از VRAM در Ultra به حدود 2.8GB میرسه که پر واضح هست که بخش اعظم این فضا رو Megatexture های انجین پر کردند...

اما در مجموع در این بازی هم با استفاده از یکسری کامندها میشه تنظیمات کلی بازی رو tweak کرد و روی Ultra برد ولی برای VRAM های 2GB به پایین به احتمال زیاد همچنان قضیه overflow شدن صادق خواهد و حتی میزان share ـه GPU با رم هم فکر نمیکنم بتونه کمک خاصی به این موضوع بکنه چون ساختار MegaTexture ها به شدت یکپارچه هست و همین موضوع آدرس دهی چند بخشی اونها رو دشوار میکنه و درنتیجه همچنان شاهد افت پرفورمنس شدید خواهیم بود.

من متاسفانه هنوز دانلود بازی برام تموم نشده و فکر میکنم تا شنبه دانلودش طول بکشه، به همین خاطر الان بازی رو در دسترس ندارم تا همه تنظیمات رو بررسی کنم اما برای استفاده از کامندها ابتدا باید یک فایل کانفیگ با نام wolfconfig.cfg (اگر موجود نیست) در آدرس زیر بسازید:

User\Saved Games\MachineGames\Wolfenstein The New Order\base

و کامندهای زیر رو میتونید داخلش قرار بدید:

vt_useCudaTranscode “1″
vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly2 “8192″
vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly “8192″
vt_pageImageSizeUnique “8192″
vt_pageimagesizevmtr “8192?
vt_uncompressedPhysicalImages “1″
r_fullscreenWindowed “1″
image_anisotropy “16″
image_useCompression “0″
vt_maxPPF “128″
vt_lodbias “-2″

(این کامندها رو در حال حاضر ترجیحا دوستانی که VRAM ـشون 2GB به بالا هست امتحان کنند تا وقتی دانلود بازی به پایان رسید خودم شخصا تست کنم و میزان استفاده واقعی از VRAM رو تست بگیرم)

اکثرا از اسم کامندها مشخص هست که مربوط به چه تنظیماتی هستند ولی دوباره اینجا دونه به دونه ذکر میکنم:

vt_useCudaTranscode : این گزینه جهت استفاده از هسته های CUDA ی GPU شما (به فرض اینکه کارت NVIDIA دارید) برای تسهیل و سرعت بخشیدن به فرآیند Transcode کردن مگاتکسچرها هست، و روی کارت های AMD هم دقیق نمیدونم شک دارم ولی فعال بودنش فکر میکنم به استفاده مستقیم از Stream Processor های کارت های AMD یا حتی استفاده مستقیم از قابلیت های GPGPU ـشون بپردازه، البته مورد آخر فکر میکنم به صورت اتوماتیک (سخت افزاری یا نرم افزاری) فعال هست و ربطی به این کامند نداره. به هرحال اسم کامند CUDA هست و تنها چیزی که به قطع میشه گفت ربط مستقیمش با هسته های CUDA ی کارت های NVIDIA هست.

چهار گزینه بعدی که با مقدار 8192 مقداری دهی شده اند هم مربوط به سایز Pagefile های مگاتکسچر هست که همونطور که اینجا ملاحظه میکنید روی 8k هست که برای Ultra میتونید رو 16k بذاریدش ولی قبلش مراقب مقدار حافظه ی VRAM ـتون باشید واگر هم فقط میخواهید تست کنید، اگر بازی ـتون اسلایدشو شد و کرش کرد سریع کامند رو اصلاح کنید و برگردید به 8K یا پایینتر...

vt_uncompressedPhysicalImages و image_useCompression : این دو گزینه هم برای فعال کردن کمپرس کردن تکسچرها هست که به جهت کاهش سایز تکسچرها و استفاده بهینه تر از VRAM استفاده میشه ولی در عوض کیفیت تکسچرها یک مقداری ممکنه کاهش پیدا کنه، که در این کامندها با مقدارهایی که داده شده تاکید شده که سیستم کمپرس کردن کاملا خاموش باشه...همچنین مورد دومی اگر اشتباه نکنم همون کار VT Compress در تنظیمات بازی رو انجام میده، حالا وقتی بازی به دستم برسه دقیق تر این موضوع رو بررسی میکنم...

image_anisotropy : این گزینه هم که همون Anisotrpic ******ing معروف هست که اینجا رو 16x تنظیم شده...

vt_maxPPF: این مورد میزان Texture Streaming رو بر مبنای تعداد Page در هر فریم مشخص میکنه که داخل بازی ماکسیمم مقدار این گزینه اگر اشتباه نکنم 64 پیج در هر فریم هست که اینجا میتونید رو 128 بگذاریدش و با اینکار فکر میکنم مقدار Texture Pop-in ها هم مینیمم بشه...

vt_lodbias : این گزینه هم میزان sharp بودن تکسچرها رو مشخص میکنه و رنج ـش اگر اشتباه نکنم بین 3 تا -3 هست و هرچی منفی تر باشه تکسچرها شارپ تر خواهند بود...

فعلا تا اینجا فکر میکنم کفایت کنه، مطمئنا وقتی دانلود بازی به پایان برسه کامندها و tweak های بیشتری رو براتون عنوان میکنم تا دوستانی که احیانا سیستم های ضعیفی دارند هم بتونند از بازی لذت کافی رو ببرند...

ninja2010

کاربر سایت
Oct 3, 2009
80
نام
امین
من دیشب نسخه 44 گیگیش رو تهیه کردم حدود 1ساعت ونیم طول کشید نصب شد چون دو بار نصب بود بازی روی سیستم من و روی رزولیشن 900*1440 60 فریم ثابت و اصلا مشکل لود شدن تکستچرها هم نداشتم توی 15 دقیقه اول ، بازی از 1.5 گیگ رم کارت گرافیگ 3 گیگ از 8 گیگ و 60% از کارت گرافیک و حدود 53% از تمامی رشته های cpu استفاده میکرد در کل گرافیک بازی مورد قبول بود البته همین 15 دقیق رو بازی کردم و هنوز به مناطق باز و پر جزئیات تر نرسیدم و البته تمام تنظیمات هم روی حداکثر گذاشتم

cpu: i7 4770
gpu: 780 ti asus
ram: 8 gig ddr 3
mb: z87-k asus

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,787
نام
فرشید
فرشید جان به جز این گزینه که به صورت default خود بازی ultra شناخته بود گزینه دیگه ای برای ultra کردن که تاثیری روی تکسچر بزاره وجود نداره !
خودت ببین !
140067921650422.jpg

این در حالیه که کارت هایی نظیر 690 داخل بازی مشکل دارن و فقط از یک gpu استفاده می کنه
همینطور این مشکل برای sli هم هست و بازی رو دچار lag کرده
طبق فروم انویدیا !

خب برای همین می گم اگه رم گرافیکی 2 گیگ باشه تنظیمات Ultra دیده نخواهند شد:
1400620600kFCJkChMRM_2_2_l.gif

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یعنی من با 270x نمیتونم روی Ultra بازی کنم؟ این خوبه گرافیک انچنای هم نداره! چندتا ویدئو دایدم بعضی جاها افتضاحه!
دیگه از دانلود پشیمون شدم! خدا لعنت کنه سازنده احمق رو! یه چرتی ساخته با این حجم اما حتی نمیتونیم تنظیمات درست حسابی برای بازی در بیاریم....... بلک باکسشم بیاد ارزش دانلود نداره.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
اون نسخه 4 گیگی تورنت فیکه . نسخه 17 گیگی تکسچرهای بازی برای نسخه ps3 هستش . نسخه 15 گیگی هم تکسچرها برای ps3 زبون فقط انگلیسی . فقط یه نسخه 37 گیگی هستش که کات سین ها از نسخه ps3 هستش بقیه مال خود PC زبون ها نمیدونم حذف کرده یا نه

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
درود
بازی نصب و اجرا شد .در کل قابل قبول هست .گرافیک می توانست خیلی بهتر از این باشه فریم دهی جالب نیست نسبت به ان چیزی که مشاهده می کنید....

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
بازی را اجرا کردم حیف 45 گیگ که هدر شد رفت موتور بازی به شدت مشکل داره خودتون تو عکس ها مشاهده کنید فریم بازیرا رو 60 قفل کردند که واقعا این حرکت توهین به pcگیمر هست ! افت فریم های ناگهانی هم مشاهده میشه در کل راضی کننده نبود برای من
موزیک های خوبو اما گیم پلی تقریبا جالب همین :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر