Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
اون احمقی که ماموریت ورود به ایستگاه پلیس رو طراحی کرده با خودش نگفته اینا وقتی ایدن رو دستگیر می کنن و لباس نارنجی به تنش می پوشونن گوشی موبایلشم ازش می گیرن !؟ بی دلیل نیست یوبی سافت کلا نمی تونه وارد عرصه بزرگان بشه !
مهندس شما احیاناً متوجه اون مکالمه قبل این مرحله بین ایدن و جردی احمق شدید؟؟:d

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یه ساعتی بازی کردم ببخشیدا ولی برای من که افتضاح بود 'فریم توی تنظیمات لو و بقیه چیز هاoff زیر ۲۰ پرسه میزنه
لگ هم دیگه '''' هر ۱۵ ثانیه ۵ تا ۱۰ ثانیه لگ می زنه 'کلا از بازی نا امید شدم '
راستی آخرین درایور amd هم نصبه'ومن با این سیستم کرایسیس ۳ و بتل ۴ رو خیلی راحت اجرا کردم با فریم بالا
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم ولی فقط دلم می سوزه از این همه انتطار بازی که کشیدم و کشیدیم
ای یوبی ای''''
دیگه هم نمی دونم چی بگم

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
یه ساعتی بازی کردم ببخشیدا ولی برای من که افتضاح بود 'فریم توی تنظیمات لو و بقیه چیز هاoff زیر ۲۰ پرسه میزنه
لگ هم دیگه '''' هر ۱۵ ثانیه ۵ تا ۱۰ ثانیه لگ می زنه 'کلا از بازی نا امید شدم '
راستی آخرین درایور amd هم نصبه'ومن با این سیستم کرایسیس ۳ و بتل ۴ رو خیلی راحت اجرا کردم با فریم بالا
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم ولی فقط دلم می سوزه از این همه انتطار بازی که کشیدم و کشیدیم
ای یوبی ای''''
دیگه هم نمی دونم چی بگم
والا ما هم بازی کردیم.بازی با توجه به سیستم شما تنظیمات بازی رو مثل تنظیمات گرافیکی میزون میکنه....
بازی من سر high که همه چیم روش روشن بود بدون لگ اجرا شد.این جوری که شما از لگ حرف میزنی صد در صد گرافیکت ضعیفه.برای نسل هش«مخصوصا این بازی»ت باید حداقل یه گیگ گرافیکو و CPU i3 داشته باشی ولی بهتره که برای اجرای بهتر همیشه یه پله بالای حداقل باشی و گرافیک ۲ و رم۶ و core i5 داشته باشی.شاید یکم گرون در بیاد ولی میرزه
کرایسیس و بتل تازه اول نسل هشت اومدن و نسل هفتی حساب میشن از نظر گرافیک.

آخرین ویرایش:

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
آقا فکر کنم یه رمزی چیزی پیدا کردم رفتم سمت یه فانوس دریایی کلی چیز عجیب بود یه فایل صوتی ام بود پلی کردم چیزی نفهمیدم اینگیلیسیم ضعیفه ولی جای خوفی بود8-|:-s

viewer.php
[/URL][/IMG]

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
آقا فکر کنم یه رمزی چیزی پیدا کردم رفتم سمت یه فانوس دریایی کلی چیز عجیب بود یه فایل صوتی ام بود پلی کردم چیزی نفهمیدم اینگیلیسیم ضعیفه ولی جای خوفی بود8-|:-s

viewer.php
[/URL][/IMG]

این یکی از همون missing person هاست دیگه :d روی Map با علامت ذره بین مشخصن. فایل های صوتی گفته های یه قاتل سریالی اگه اشتباه نکنم چون خودم فقط یکی یا دوتاشو رفتم. 6 تاشو پیدا کنید یه bonus mission باز می شه براتون.

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
این یکی از همون missing person هاست دیگه :d روی Map با علامت ذره بین مشخصن. فایل های صوتی گفته های یه قاتل سریالی اگه اشتباه نکنم چون خودم فقط یکی یا دوتاشو رفتم. 6 تاشو پیدا کنید یه bonus mission باز می شه براتون.

اون جنازه چی میگه ؟ با خونای عجیب غریب :-s

کلا خیلی خوف بود اینجا گفتم الان زامبیا دورم میکنن :d

مارو باش فکر میکردیم چی پیدا کردیم:| عکسمونو eurogame و vga میزنن سر در سایتشون به عنوان کاشف قرن

و یوبی هم 1میلیون دلار با یه ps4 و watch dogs اورجینال هدیه میده بهمون :|

کلا آدم متوهمی هستم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان نسخه ی deluxe edition سالمه؟همونی که حجمش 13.5 گیگه
یا اونی که 22 گیگه رو بگیرم؟
دوتاش سالمه!
فرق خاصی هم با هم ندارن!
فقط اون 22 گیگه ریلودد هست که تمام زبانا رو داره و DLC های بازی هم داره که کلا 60 مگ بیشتر نیست :|

در کل هر کدومو بگیری درسته و مهم نیست کدومو گرفتی!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان چرا توی بازی حداکثر ۲۶ در کارت گرافیکم لود میشه?بقیه مشکل لود پردازنده دارن برای ما برعکسه

- - -ویرایش - - -

والا ما هم بازی کردیم.بازی با توجه به سیستم شما تنظیمات بازی رو مثل تنظیمات گرافیکی میزون میکنه....
بازی من سر high که همه چیم روش روشن بود بدون لگ اجرا شد.این جوری که شما از لگ حرف میزنی صد در صد گرافیکت ضعیفه.برای نسل هشت باید حداقل یه گیگ گرافیکو و CPU i3 داشته باشی ولی بهتره که برای اجرای بهتر همیشه یه پله بالای حداقل باشی و گرافیک ۲ و رم۶ و core i5 داشته باشی.شاید یکم گرون در بیاد ولی میرزه
کرایسیس و بتل تازه اول نسل هشت اومدن و نسل هفتی حساب میشن از نظر گرافیک.
اولا که بازی CPU bound است و نه GPU bound دوما شما اول کارت گرافیکمو نگاه کن بد بگو ضعیفه ثانیا اون کرایسسیس که شما دربارش می گی مگه فقط به اسم است که چون توی نسل هفت اومده پس گرافیکش ضعیفه مثل اینکه شما همه چیزو با کنسول مقایسه می کنید درباره بتل هم بازی توی های از اولترا ی. واچ زیبا تر بود تازه هم GPU bound بود
شما هم این قدر فن بازی در نیار چون حقیقت همیشه تلخ بوده
اگر من به جای شما بودم اول یکم تحقیق می کردم بده حرف می زدم

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
یکی میشه داستان کله بازی رو به فارسی بنویسه ! من یعضی جاهاشو متوجه میشم اما ن کلشو !
شما برو اینجا درخواست بده رسیدگی می کنند منم خودم میرم درخواست میدم تو هم چند نفر از دوستات رو ببر در خواست بدند صد در صد رسیدگی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر