Uncharted 3: Drake’s Deception

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من مرحله سقوط هوا پیما رو بازی گردم واقعا شاهکاره حرف نداره صحرا رو که نگو این ها چه کار میکنند چرا بازی سازهای دیگه این جوری بازی نمیسازند

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
بچه ها چند روز پیش مولتی میزدم یه دفعه یه رکوردی زدم واسه خودم. روی مد Plunder توی 3دقیقه و 56 ثانیه بازی رو بردیم.
f21o92rqc8pu3r7juq.jpg

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
داستان بازی در شماره 2 بهتر بود در مجموع ، گرافیک بخش Multiplayer شماره 2 هم بهتر بود . کلا شماره 2 یکدست تر و بی نقص تر بود بنظرمن .... اما خب 3 هم برتری های خودش رو داشت .

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
خوب بچه ها منم بلاخره بازی رو تموم کردم!
یعنی تنها چیزی که میتونم بگم اینه که:
خاک تو سر ناتی داگ!! اشغال تر از این تا حالا بازی نکرده بودم!
شوخی کردم بابا چرا میزنید؟؟؟؟؟:d
مطمئنم وقتی داشتید 3خط اولی رو میخوندید میخواستید حرف های بد بد و نا جور به من بزنید!:d
درسته؟؟:d
..................................
از شوخی بگذریم سوال اصلی من در مورد داستان بازی بود چون من زیاد انگلیسیم خوب نیست و متوجه صحبت هاشون نمیشم!
اصلا هدف کلی نیت چی بود برای چی میخواست اون شهر رو پیدا کنه؟
برای گنج؟؟؟
پس چرا هیچ چیز بر نداشت؟؟
یا چرا وقتی وارد شهر شدن بعد از مدتی شهر شروع به خراب شدن کرد؟
تو اون دمو که مارلو داشت میرفت تو شن ها و میخواست حلقه رو بده به نیت چی داشت بهش میگفت؟؟؟
و کلا تو دموی اخر چی بهم گفتن؟؟
و اون حلقه که سالی به نیت داد چی بود؟؟؟
و اون هواپیما که وقتی نشون نیت داد نیت متعجب شد؟؟
در کل اگه یه توضیح مختصر بدید فوقالعاده ممنون میشم!
چون واقعا تو کفم!:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بازیرو حدود سه بار تموم کردم و بعدش دوباره نسخه ی دومو انجام دادم یه چیزی که متوجه شدم این بود که شوتر بازی کمی افت داشته یعنی من نسخه ی دوم رو فقط با کلت جلو میرفتم و هد شات انجام میدادم اما تو این نسخه با اینکه هدشاتو انجام میدادم و تیر رو به سر دشمن شلیک میکردم اما نمیمرد و مجبور بودم به شکلی کاملا غیر حرفه ای و به سبک شوترای دسته چندمی با رگبار به تیر ببندمشون البته این مشکل تو نسخه ی دومم بود ولی نه به این شدت رفتار دشمنا هم اون یه دستی نسخه ی قبل رو نداره و سرشونو همینجوری میندازن پایین و جلو میان یا واسه خودشون میچرخن طراحی و چینش مراحلم به اندازه ی نسخه ی دوم بینقص نیست ولی خوب در کل بازی همونطور که قبلنم گفتم تو سبک خودش تقریبا کاملترین ولی خوب به اندازه ی نسخه ی قبلی بینقص نیست یه جورایی U2 بازی تمیز تری بود البته بازی فوق العاده بود ولی خوب الان که فکر میکنم میبینم از U2 بیشتر از این راضی بودم البته U3 از نظر طراحی و مکانیزم های گیم پلی بازی خیلی متنوع تری نسبت به نسخه ی دومه

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
بازیرو حدود سه بار تموم کردم و بعدش دوباره نسخه ی دومو انجام دادم یه چیزی که متوجه شدم این بود که شوتر بازی کمی افت داشته یعنی من نسخه ی دوم رو فقط با کلت جلو میرفتم و هد شات انجام میدادم اما تو این نسخه با اینکه هدشاتو انجام میدادم و تیر رو به سر دشمن شلیک میکردم اما نمیمرد و مجبور بودم به شکلی کاملا غیر حرفه ای و به سبک شوترای دسته چندمی با رگبار به تیر ببندمشون البته این مشکل تو نسخه ی دومم بود ولی نه به این شدت رفتار دشمنا هم اون یه دستی نسخه ی قبل رو نداره و سرشونو همینجوری میندازن پایین و جلو میان یا واسه خودشون میچرخن طراحی و چینش مراحلم به اندازه ی نسخه ی دوم بینقص نیست ولی خوب در کل بازی همونطور که قبلنم گفتم تو سبک خودش تقریبا کاملترین ولی خوب به اندازه ی نسخه ی قبلی بینقص نیست یه جورایی U2 بازی تمیز تری بود البته بازی فوق العاده بود ولی خوب الان که فکر میکنم میبینم از U2 بیشتر از این راضی بودم البته U3 از نظر طراحی و مکانیزم های گیم پلی بازی خیلی متنوع تری نسبت به نسخه ی دومه
قسمت شوتینگ رو باهات موافقم ، مخصوصا هدشات که گفتی . ولی با بقیش مخالفم ;)

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
شوتر بازی کمی افت داشته یعنی من نسخه ی دوم رو فقط با کلت جلو میرفتم و هد شات انجام میدادم اما تو این نسخه با اینکه هدشاتو انجام میدادم و تیر رو به سر دشمن شلیک میکردم اما نمیمرد

سلام
با این حرفت 100 % موافقم ولی خداوکیلی این بازی تا حالا لنگه نداشته نداره و نخواهد داشت بخدا پای بازی اشک ریختم از بس دیوانه کننده و هیجان انگیزه

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بخش شوتینگ سخت شده ولی به نظرم بهتر بود ND پچ ُ نمی داد بیرون. به نظرم همین سخت ـش باعث شده که یه لذت خاصی بازی پیدا کنه. شوتینگ توی Single و MP متفاوته و توی MP مثله نسخه ی قبل می مونه. کلاً ND دست نزنه و این ترتیب رو بهم نزنه خیلی بهتر ـه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شوتینگ رو که همه نظر ها با هم یکیه :D ولی اون قسمت قرمز که نوشتی همینجور هردمبیلی نیست :D به صورت عمدی دشمن rush میکنه که نتونی توی کاورت بمونی ! مثلاً توی 2 توی کراشینگ اگه تیر بینهایت میخریدی فقط کافی بود پشت سنگر بمونی و blind fire به خورد دشمن ها بدی تا تموم بشن :D ولی اینجا باید حواست باشه کسی دورت نزنه :D الان فک کنم افتاد :D
بقیش هم که مخالف میباشم :D

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
تایید میشه سر این تروفی های هدشاتش خیلی اذیت شدم فقط با اون مگنوم که اسمش یادم نیست تونستم این حرکت رو بزنم :D
خب احتمالا بازی رو هارد رفتی توقع داری راحت باشه:d
شاید باورتون نشه من تروفی 5تاهدشات پشت سر هم رو با UZI رو درجه سختی هارد رفتم :d(چپتر آخر خیلی شانسی )

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
..................................
از شوخی بگذریم سوال اصلی من در مورد داستان بازی بود چون من زیاد انگلیسیم خوب نیست و متوجه صحبت هاشون نمیشم!
اصلا هدف کلی نیت چی بود برای چی میخواست اون شهر رو پیدا کنه؟
برای گنج؟؟؟
پس چرا هیچ چیز بر نداشت؟؟
یا چرا وقتی وارد شهر شدن بعد از مدتی شهر شروع به خراب شدن کرد؟
تو اون دمو که مارلو داشت میرفت تو شن ها و میخواست حلقه رو بده به نیت چی داشت بهش میگفت؟؟؟
و کلا تو دموی اخر چی بهم گفتن؟؟
و اون حلقه که سالی به نیت داد چی بود؟؟؟
و اون هواپیما که وقتی نشون نیت داد نیت متعجب شد؟؟
در کل اگه یه توضیح مختصر بدید فوقالعاده ممنون میشم!
چون واقعا تو کفم!:d
1)نیتان از همون زمانی که 15 سالش بود بر این اعتقاد بود که بازگشت فرانسیس دریک از East Indies برای این 6 ماه طول کشیده بود که بین راه مأموریتی سری رو برای ملکه الیزابت اول انجام بده و حدسش این بود که احتمالاً دریک دنبال گنج میگشته.تا اواخر بازی هم نیتان بر همین اعتقاد بود تا اینکه بالاخره متوجه میشه نه الیزابت اول در قرن 16 ام و نه کاترین مارلو در حال حاضر دنبال گنج نبودند بلکه هدفشون به دست آوردن قدرت بود.ذخایر آب Ubar،حاوی ماده ای توهم زاست که باعث ایجاد ترس و وحشت در کسی میشه که از این آب بنوشه.به این ترتیب مارلو می خواست از این طریق و ایجاد وحشت در دشمنانش اونها رو به کنترل خودش دربیاره.
2)همونطور که گفتم ابتدای کار هدف نیتان به دست آوردن گنج های این شهر گمشده بود اما بازهم مثل Drake's Fortune و Among Thieves در انتهای امر نیتان در نقش ناجی دنیا ظاهر میشه!
3)خراب شدن شهر به خاطر شلیک اون سه تیر از زیر آب توسط نیتان بود.
4)دقیق یادم نیست مارلو چی گفت.ولی تالبوت به نیتان گفت که نباید بزاره مارلو در خاک مدفون بشه.نیتان تلاش کرد مارلو رو نجات بده ولی موفق نشد.
5)حلقه ای که سالی به نیتان داد حلقه ازدواج نیتان با النا بود.اونطور که معلومه روابط نیتان و النا به تیرگی گراییده بود و سالی داشت در نقش مشاور خانواده(!!) عمل می کرد.
6)تعجبش به این خاطر بود که سالی یک بار دیگه صاحب یک هواپیمای آب نشین شده بود.تو Uncharted: Drake's Fortune هم سالی یک هواپیمای آب نشین داشت که در اوایل بازی بهش حمله شد و سقوط کرد.در اونجا نیتان و النا قبل از سقوط هواپیما با چتر نجات از هواپیما بیرون پریدند.

• Like
Reactions: ps3 gamer.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر