Uncharted 3: Drake’s Deception

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,808
نام
کیارش
نمیدونم والا :D ولی من احساس میکنم Chloe بهتر شده و النا زشت شده . شبیه وزغ شده اصلا :D صورتش هم گرد شده ، در صورتیکه کشیده تر بود. ولی مدل مو ـش خیلی قشنگه :D

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
فقط توی ریجن 1 و ریجن ALL که میشه گفت همون یک هستش فقط وجود داره !
من گرفتم بازی رو خیلی خیلی جالب بود واسم 2 تا کد عین هم بود از استار هاوک فقط با این تفاوت که کد هاش فرق داشت حالا عکسشو میزارم . قرار شد اون یکی کدشو بدم دوستم . فکر کنم فقط مال من اینطوری شده باشه . عجب شانسی ! :d
ریجنم هم یک یا همون ALL بود .

25082010138.jpg

آخرین ویرایش:

imankak

کاربر سایت
Oct 16, 2011
9
من بازی رو کپیشو گرفتم 18 گیگ بود میریزم بعد از loading اول بازی که وارد بازی میشی صفحه سیاه میشه هیچی هم دیگه نمیاد..ps3 من 3.55 هست

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من بازی رو کپیشو گرفتم 18 گیگ بود میریزم بعد از loading اول بازی که وارد بازی میشی صفحه سیاه میشه هیچی هم دیگه نمیاد..ps3 من 3.55 هست
دوست خوب اینجا نباید این سؤالات رو مطرح کنید.
جواب سؤالتون رو از اینجا بگیرید.
حالا پاسختون رو تو صفحه پروفایلتون میدم.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
من گرفتم بازی رو خیلی خیلی جالب بود واسم 2 تا کد عین هم بود از استار هاوک فقط با این تفاوت که کد هاش فرق داشت حالا عکسشو میزارم . قرار شد اون یکی کدشو بدم دوستم . فکر کنم فقط مال من اینطوری شده باشه . عجب شانسی ! :d
ریجنم هم یک یا همون ALL بود .

View attachment 21047
این کد playable دمو هستش دوست عزیز؟برای استار هاک میگم
ویرایش:اهان فهمیدم برای بتا هستش

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
واقعا بعد از انجام و اتمام این شاهکار هنری و ملموس نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و تبریک خودم رو به ND بابت فرو بردن ما در اعماق تجربه های نابی که میشه از یک بازی گرفت ابراز نکنم . متاسفانه به دلایلی نشد مثل دو شماره قبلی جزو اولین کسانی باشم که بازی رو خریداری کرده باشم و میدونم این پست خیلی دیر هست ولی به هر حال.
بیشتر دوستان لطف کلام رو در مورد گرافیک و انیمیشن و فیزیک و شوخ طبعی های دریک و ... پیشاپیش بیان کردند ولی واقعا بازی نکات جالب توجه تری رو هم داشت. نکات ریزی که بازی در Storytelling و Art Design داشت. واسه من یکی خیلی جالب بود که در عین اینکه بازی یک Action Advanture قهرمان محور هست که انتظار داریم همه بیان همه جوره چه Mentally و چه فیزیکی دریک رو پشتیبانی بکنند ولی به دفعات Elena و کلویی میگفتند خوب بعدش چی ؟ یا What's this obsession؟ که اشاره به ماجراجویی های بی حد و مرز که دریک داره میکنه و خطراتی که واسه خودش یا اطرافیانش میکنه داره یعنی میتونیم بگیم داستان بازی به نقطه اوج خودش رسیده که عنصر تضاد با (خود درونی که همون میل زیاد کشف پدیده ها) هست هم به بازی اضافه شده که واقعا این ریز بینی Amy Hennig و Storyteller ها رو میرسونه.
بعد از U2 و اون مرحله Village من بار ها به آریا گفتم بعید میدونم بالاتر از اون و زیباتر از اون مرحله رو تو پایان این نسل ببینیم که باز هم ND یک دست از ما بالاتر رفت و با گرافیک ترین بازی این نسل از کنسول ها رو بدون هیچ شک و شبهه ای بهمون تحویل داد. از چپتر 10 به بعد واقعا ادم نمیدونه چی بگه که ND با یک کنسول مال 2006 چیکار کرده! تو هر محیط و تو هر Location هیچ کمبود و کسری وجود نداره و میشه گفت ND حتی قدرت پلتفرم ps3 رو Surpass کرده!!! اینجاست که بار دیگه قدرت CELL معلوم میشه و حال همه اون معلوم الحال های سایت که با اون طرز فکر بچگانه یک اصطلاح اژدهای خفته رو یاد گرفتند و دارند باهاش بازی میکنند رو بگیره.
Greg Emonson هم یکبار دیگه شاهکار کرد و ازین موسقی های زیبایی که با اون Cutscene های سینمایی و گرافیک اعجاب انگیز مخلوط میشد و معجونی بنام Uncharted 3 رو بهمون تحویل میداد نباید گذشت.
نظر شخصی من این هست که فلسفه اصلی یک گیم همون سرگرمی و حس نکردن گذر زمان هست که ازین بابت نمره من به این شماره مثل شماره قبلی 10/10 هست.
اگر OST های بازی رو تهیه کردید شنیدن این Soundtrack ها واقعا بر هر موجود جنبنده ای واجب هست!!:d
A Plane to Catch - Ambushed - Nowhere to run - Drake's Return - Second Story Work - the Empty Quarter - Badlands - Small Beginnings - The Setup - Science & Magic - Atlantis of the Sands

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,808
نام
کیارش
سعید جان لذت بردم از نیمچه نقدی که کردی . با این که هنوز چپتر 11 هستم ولی همه حرفات رو تایید میکنم . بعد از اتمام بازی منم میام نظرم رو میگم.

گرافیک و انیمیشن و فیزیک و شوخ طبعی های دریک و .
این دیالوگ های طنز گونه که تو دو نسخه قبل هم بودن به صورت کاملا زیبا و هنری به بازی جنبه Fun داده :D تو نسخه دوم که Hary flynn به نیت خیانت کرده و میخواد نیت رو ببره تا یه در رو واسه lazarevic باز کنه هنوز یادمه که به یه مجسمه لخت میرسن و ونیت میگه :" هری مجسمه مامانت " =))
یا تو همین نسخه سوم که کاتر رو خیلی موقع ها ضایع میکنه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,273
نام
امیر حسین
اوج این شوخی های نیت و کاتر توی چپتر دوم CO OP Adventure هست! لذت میبره آدم از این مرحله!

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
از خودم بدم میاد چون این همه آدم با بازی حال کردند ولی‌ به من مثل ۲ نچسبید. گرافیک به نظر من با ۲ مو نمی‌زد یعنی‌ هنوزم خیلی‌ خوب بود ولی‌ بعضی‌ از مراحل مثل قبرستان کشیتی‌ها بافتها هم چین تعریفی‌ نداشت. انیمیشن دشمن‌ها هم که فکر کنم به خاطر T بودن بازی اصلا خوب نبود. گیم پلی هم تو تمام مدت بازی فقط داری سقوط میکنی‌ به سمت پایین. خیلی‌ این جور صحنه‌ها زیاد بود. افراط شده بود توش. همش زمین زیر پات فرو مییخت میرفتی پایین. بخش‌های پلت فرمینگ خیلی‌ بی‌ منطق شده دیگه. همیشه یک لولهٔ زرد هست که باید بری بالا ازش خوب خسته کننده میشه دیگه! بعضی‌ جاها از یک لبه می‌خوای بری پایین هزار بار باید دایره را بزنی‌ تا برسی‌ زمین همهٔ لبها رو میگیره ولی‌ بعضی‌ جاهایی دیگه که داری تیر میزنی‌ حواست نیست سقوط و مرگ! یا جاهای ۱۰ متر میپری لبه را میگیری بعضی‌ جاها تو ۲ متری رو چون سازنده نمیخواد نمیگیری. از لحاظ عمودی هم این صادق هست و ارتفاعهای خیلی‌ کم رو بیوفتی میمیره ولی‌ چند برابرشو نه! که باعث مرگ‌های چیپ میشه و سرعت بازی رو میگیره. سیستم تیر اندازی هنوزم مسخرست آخه برای چی‌ نباید دکمهٔ سریع راه رفتن تو بازی باشه؟ یا مثلا تو حالت run and gun سرعت کارکتر دستت نیست؟ فقط میدود و دقت تیر اندازی هم که تو این حالت هیچ! از حرف زدن‌های نیتن با خودشم خیلی‌ بدم میاد مثل خل وضع‌ها هر اتفاقی میفته برا خودش گزارش میکنه مگه فوتباله؟ چند بار این ۳ جمله‌رو تو بازی شنیدید؟
این در باید یک مکانیزم داشته باشه، اوه نزدیک بود، من یک دفعه شانس انجام فلان کار رو دارم
آخه یک بار ۲ بار هر دفعه مثل ربات اینارو باید موقعی که به یک در قفل رسید یا نارنجک کنارش ترکید یا به موقعیت حساس رسید بگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر