Ubisoft: میخواهیم حمایت از PC را بهتر بکنیم

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
img_0082.jpg

Alain Corre مدیر اجرائی بخش آسیا( خاورمیانه) و آفریقا شرکت Ubisoft در این باره صحبت هایی کرده است.

Alain Corre :"
ما از اهمیت و نیازهای PCگیمرها با خبر هستیم, و مایل هستیم ساخت و حمایت و از بازی های PC را ادامه و بهبود دهیم. PC جزئی از کسب و کار ما است, PC در سال گذشته 11 در صد افزایش برای ما در پی داشته یعنی در 2012/13 و در 2013/14 هم 15 در صد افزایش را در آمار بازی های PC خود شاهده بودیم و این نشانه ای از ساخت عناوین ما برروی PC است."

Corre ادامه داد:"
ما همچنان تلاش می کنیم نسخه PC عناوین خود را همزمان با نسخه کنسولی عرضه کنیم. برای مثال Assassin’s Creed Unity و Far Cry 4 همزمان برای PC و کنسول ها منتشر خواهند شد. و این هدف همچنان برای عناوین اصلی ما نیز ادامه پیدا خواهد کرد. در آخر ما قصد بهبود و بهتر کردن بهینه سازی عناوین خود که در هر پلتفرمی که روی آن منتشر می شود از جمله PC را داریم."

منبع

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
برادر مگه همه بازي ها رو يه گروه مي سازن؟! والا EA و Activision هم بازي زياد ميدن قدر ubi مشكل دار نيستن.
Activision همون ناشر چهار Cod آخری که با 4 تا تایتان هم هر بیست ثانیه یبار بازی فریز میکردن؟:-/
==
یارو میگه می‌خواهیم بهتر و بیشتر از PC ساپورت کنیم ملت میان میگن ما حمایت بهتر و کیفیت بالاتر نمی‌خواهیم چون کیفیت پورت بازی‌های قبلیتون پایین بوده.screw logic :)
این‌Hate ای که نسبت به ubisoft وجود داره تو اینترنت خیلی‌ غیر منطقی‌ هست, مخصوصا اینجا که هر کس بیکار می‌شه یه فحشی بهUbiمی‌چسبونه.کاری به کار‌های قبلیشون ندارم ولی‌ ubi الان خیلی‌ داره سعی‌ می‌کنه که هر چی‌ بهتر از PC حمایت کنه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بازیهای blizzard و Valve و NCsoft تو سال 2014 به تعداد انگشت های یک دست هم می رسه یا نه؟:-/
فک کنم این سه تا با همدیگه تو 2014 فقط دوتا و نصفی! بازی منتشر کردن:-/
فرق کمیت و کفیت که می دونی چیه؟ نیازی به توضیح نمی بینم اگر فرق این 2 تارو می دونی... اگرم نمی دونی جوابی برات ندارم چون آخرش می خوای مغلطه کنی حوصله ندارم :D
یارو میگه می‌خواهیم بهتر و بیشتر از PC ساپورت کنیم ملت میان میگن ما حمایت بهتر و کیفیت بالاتر نمی‌خواهیم چون کیفیت پورت بازی‌های قبلیتون پایین بوده.screw logic
yahoo_1.gif

این‌Hate ای که نسبت به ubisoft وجود داره تو اینترنت خیلی‌ غیر منطقی‌ هست, مخصوصا اینجا که هر کس بیکار می‌شه یه فحشی بهUbiمی‌چسبونه.کاری به کار‌های قبلیشون ندارم ولی‌ ubi الان خیلی‌ داره سعی‌ می‌کنه که هر چی‌ بهتر از PC حمایت کنه.
بحث من مخالفت با این حرکت نیست. یوبی سافت چندین بار به بهانه های مختلف AC رو تاخیر میزد برای PC آخرش چی در اومد؟ شاهکار AC3 که یادت هست احتمالا نیازی به توضیح نیست. مشکلات WD با یه تست ساده قابل حل شدن بود ولی مشخص بود اهمیتی براشون نداره اصلا. به یوزر حق بدید... من خودم از خرید WD پشیمون شدم وقتی Performance خیلی ضعیفشو دیدم. وقتی به یوزر احترام گذاشته نمیشه و بعد از 7-8 سال اومدن می گن ما می خواهیم یه استاندارد پایه که وجود داره رو تازه می خواهیم رعایت کنیم، به یوزر ها حق بدید که شاکی باشن. یوبی سافت خودش باعث شده که این همه نفرت روی پلتفرم PC نسبت بهش وجود داشته باشه.

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
فرق کمیت و کفیت که می دونی چیه؟ نیازی به توضیح نمی بینم اگر فرق این 2 تارو می دونی... اگرم نمی دونی جوابی برات ندارم چون آخرش می خوای مغلطه کنی حوصله ندارم :D

بحث من مخالفت با این حرکت نیست. یوبی سافت چندین بار به بهانه های مختلف AC رو تاخیر میزد برای PC آخرش چی در اومد؟ شاهکار AC3 که یادت هست احتمالا نیازی به توضیح نیست. مشکلات WD با یه تست ساده قابل حل شدن بود ولی مشخص بود اهمیتی براشون نداره اصلا. به یوزر حق بدید... من خودم از خرید WD پشیمون شدم وقتی Performance خیلی ضعیفشو دیدم. وقتی به یوزر احترام گذاشته نمیشه و بعد از 7-8 سال اومدن می گن ما می خواهیم یه استاندارد پایه که وجود داره رو تازه می خواهیم رعایت کنیم، به یوزر ها حق بدید که شاکی باشن. یوبی سافت خودش باعث شده که این همه نفرت روی پلتفرم PC نسبت بهش وجود داشته باشه.

کمیت و کیفیت! همین Valve چند ساله منتظرتون گذاشته برای HL3 ؟ الان بعد این همه مدت می خوای مشکل دار هم باشه؟ وقتی کل کمپانی 6 7 سال روی یه بازی و یه پلتفرم کار می کنن می خوای مثل بازی های مولتی باشه؟
اونی که می گه یوپلی بعد انتشار fc3 ترکید، دیابلو 3 کم ازین چیزا داشت؟ نمی دونم این مقایسه هایی که می کنید رو واقعا فکر می کنید منصفانست؟ بعد میایین کلاس کمیت کیفیت هم میزارین؟ جالبه!
یکی بالا اسم CDR برد ، بله استودیو خوبی هست ، خودم به خیلی بهش علاقه دارم ، ولی برین تعداد Patch ها و آپدیت هایی که برای Witcher 2 داد رو نگاه کنید! دنیای ویچر بزرگ تر بود مثلا از AC ها؟

بعد اون راکستار که همه جا تو سر یوبی کوبیده می شه خیلی به PC گیمر ها احترام می زاره؟ همین بلیزارد خیلی لطف کرده که تا آخر توی کنسول ها فرو رفته؟ آفلاین می ده براشون بعد ازونور PC گیمر ها رو سرویس کرده! یکم جوانب دیگه هم نگاه کنید!
صحیت اکتی هم نکنید ، بازی هایی که میده همه ماشالله دارن! خودتون برید لیست رو ببینید ، EA خوبه ، اما فعلا شده کلاس ورزش گیمر ها!

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
بابا بیخیال دعوا نکنین یارو یه چیزی گفته چند نفر شاکی آن چند نفر نیستن .. دیگه خودتون قضاوت کنین شروع نکنین کوبیدن نظر های همدیگه هرکس نظر خاص خودشو داره و ما باید به نظر اون فرد احترام بزاریم دیگه این حرفارو نداره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
کمیت و کیفیت! همین Valve چند ساله منتظرتون گذاشته برای HL3 ؟ الان بعد این همه مدت می خوای مشکل دار هم باشه؟ وقتی کل کمپانی 6 7 سال روی یه بازی و یه پلتفرم کار می کنن می خوای مثل بازی های مولتی باشه؟
!

Hl3 اصلا معرفي شده كه ميگي بعد اينهمه مدت؟؟؟؟اصلا شايد عرضه نشه
Valve هم بعد عرضه بازي hl2 بازيهاي portal1و 2 رو داده tf2 رو داده lfd1و 2 رو داده dota 2 رو داده و مهمتر از اون داره steam رو مي چرخونه
همه اين بازيهايي هم كه بالا اسم بردن هميشه يا بيشترين پليرها تو سرورا رو دارن و يا فقط جايزه درو مي كنن(نمونش portal2 كه نگيد فقط انلاين بازيهاش)

+

در نتيجه مقايسه ubisoft با valve اشتباه يعني ubisoft بايد با هم رده هاي خودش مقايسه بشه نه با كمپاني كه اگه نبود و به pcgaming جون نمي داد حالا مشخص نبود اصلا چقدر اقبال و نفس تو pc مونده باشه كه ubi بياد بگه حمايتمون رو بيشتر مي كنيم

.​

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Hl3 اصلا معرفي شده كه ميگي بعد اينهمه مدت؟؟؟؟اصلا شايد عرضه نشه
Valve هم بعد عرضه بازي hl2 بازيهاي portal1و 2 رو داده tf2 رو داده lfd1و 2 رو داده dota 2 رو داده و مهمتر از اون داره steam رو مي چرخونه
همه اين بازيهايي هم كه بالا اسم بردن هميشه يا بيشترين پليرها تو سرورا رو دارن و يا فقط جايزه درو مي كنن(نمونش portal2 كه نگيد فقط انلاين بازيهاش)

+

در نتيجه مقايسه ubisoft با valve اشتباه يعني ubisoft بايد با هم رده هاي خودش مقايسه بشه نه با كمپاني كه اگه نبود و به pcgaming جون نمي داد حالا مشخص نبود اصلا چقدر اقبال و نفس تو pc مونده باشه كه ubi بياد بگه حمايتمون رو بيشتر مي كنيم

.​

اون که در مورد HL3 گفتم همین انتظاری هست که برای معرفیش میره!!
و چرخوندن بازار دیجیتالی بازی ها قضیش جدا از بازی سازی هست ، در مورد کار درست بودن والو شکی نیست! و اینکه خیلی از شرکت های دیگه اگه نبودن الان استیم هم به این شکل نبود! اما بازی هایی هم که عرضه کرد رو نگاه کنید ، بازی سازی کانتر ، و Dota ، که همچنان فکر می کنم آپدیت هاش و چیز هایی که توش هست بر اساس Dota قدیمی داره پیش می ره!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کلا ایشون با همه دعوا دارن جوابشو ندی بهتره :|:d

AC خراب کلا یه نسخه بود AC:III بقیه اساسین ها همش عالی بوده تا الان ...

فارکرای هم 3 شاهکار بود 4 هم طبق نمایش هایی که داشته مثله 3 موفق میشه
ACIII ضعیف ترین نسخه AC بود اما مسئله مهم اینجاست اگه همون ACIII رو با بقیه نسخه ها مقایسه نکنیم به راحتی یک بازی سطح بالا محسوب میشه!
متای 85 هر بازیی نمیتونه بگیره! اما همیشه به عنوان یک آشغال میشناسنش :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
ACIII ضعیف ترین نسخه AC بود اما مسئله مهم اینجاست اگه همون ACIII رو با بقیه نسخه ها مقایسه نکنیم به راحتی یک بازی سطح بالا محسوب میشه!
متای 85 هر بازیی نمیتونه بگیره! اما همیشه به عنوان یک آشغال میشناسنش :D

اینم میخواستم بگم نمیدونم چرا نگفتم :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
فرق کمیت و کفیت که می دونی چیه؟ نیازی به توضیح نمی بینم اگر فرق این 2 تارو می دونی... اگرم نمی دونی جوابی برات ندارم چون آخرش می خوای مغلطه کنی حوصله ندارم :biggrin1:
من برم یه کم کتاب بخونم، فرق کمیت و کیفیت را بدونم!
reading.gif

عجب بدشانسی ای آوردم!! این دفعه می خواستم همون اولش مغلطه بکنم!
shame.gif

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
اون که در مورد HL3 گفتم همین انتظاری هست که برای معرفیش میره!!
و چرخوندن بازار دیجیتالی بازی ها قضیش جدا از بازی سازی هست ، در مورد کار درست بودن والو شکی نیست! و اینکه خیلی از شرکت های دیگه اگه نبودن الان استیم هم به این شکل نبود! اما بازی هایی هم که عرضه کرد رو نگاه کنید ، بازی سازی کانتر ، و Dota ، که همچنان فکر می کنم آپدیت هاش و چیز هایی که توش هست بر اساس Dota قدیمی داره پیش می ره!
واسه انتظار كه نميشه از كمپاني خرده گرفت اگه معرفي كرده بود و تاخير مينداخت ميشد تنبلي و....

در مورد valve مساله اينجاس كه خيلي بزرگتر و چندمنظوره تر از مثلا ubisoft هست كه باهاش مقايسه بشه:
كدوم بازي ubi تو نسل هفت مثل portal2 يا orange box جوايز رو درو كرد و رفت تو اكثر ليست بهترين هاي تاريخ؟
كدوم بازي ubi تو نسل هفت مثه dota 2 پول ساز و يا مثل lfd و .... ساعتها پليرها وقت صرفش مي كنن؟
كجا ubi هزينه مي كنه براي تكنولوژيهايي مثه VR كه خيلي ها بعد ديدن VR ولو كف كردن؟
كجا ubi استوري به قدرت استيم داره؟

+

بله يوبي سافت شايد از لحاظ توليد تعداد بازي خوب در سال خيلي خوب باشه ولي وقتي قضيه "ترين" بودن و كيفيت نهايي در كار باشه مطمينا پشت كسايي مثه valve يا R* يا na****y dog و ...... قرار مي گيره

.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ

متاسفانه بعضی ها چشماشون رو بستن و نمیخوان ببینن !
کل دنیای شما بازیسنتره ؟ اخبار سایت های دیگه رو دنبال نمی کنید ؟
میدونید منبع این خبر که امروز تاپیک شده و شما داری توش نظر میدی از کجاست ؟
یاد گرفتید همه چیز رو لاپوشونی کنید جیکتون هم درنیاد ! در صورتی که خودتون از این وضع ناراضی ترین هستید ! حالا چه اینترنت چه مسائل مختلف دیگه !
تا یکی حرفی میزنه علی رغم اینکه میدونید 1% حتی درست میگه به جای حمایت دست به محافظه کاری میزنید ! به طرف برچسب هیتر می چسبونید ! که چی بشه ؟
الان با این کار یوبی سافت میاد برای شما سنگ تموم میزاره و AC بعدی یا WD رو طبق میل و نظر شما می سازه ؟ !!!! یا تاپیک های بازیسنتر رو رصد میکنه ؟
این همه تعریف و تمجید بی پایه و اساس برای چیه ؟
بله 10 سال قبل این کمپانی نوآوری هایی تو این صنعت کرد و عناوین خوبی رو خلق کرد ! الان چطور ؟

کدومتون تونست WD یا AC رو به جز نسخه اول ! بدون لگ و افت فریم اجرا کنه ؟ جز اینکه مجبور به کم کردن QUALITY بازی شدید یا منتظر پچ موندید و در 80% موارد اون پچ بدترش کرد که بهتر نه !
کدومتون GHOST RECON رو بدون مشکل اجرا کرد ؟ چند درصد از شما سیستم پیشنهادی WD رو داشتید ؟ آیا با همونم پرفورمنس داد ؟
چند درصدتون SLI یا 3WAY SLI داشتید که احیانا بدون لگ و خوشحال و خندان +60 اجراش کرده باشید ؟

حالا اینها بماند جریان DRM یادتون نیست ؟ چه بلایی سرتون آورد ؟
الان دوباره با THE CREW برگشته با اتصال دائمی به اینترنت . به زودی AC و FARCRY 4 و Division رو هم خواهیم دید .
این خیلی خوبه که شاید امروز متوجه اشتباه بودن خط مشی 'گذشته خودش در قبال PC شده اما دیره !

این هم منبع خبر !
به کامنت ها خوب دقت کنید و بخونید ! ببینید HATER واقعی کیه و چطور ابراز عقیده می کنه و نظرش رو میگه .
اهالی خوشحال و فن های شرکت معظم هم میتونن اینجا کامنت ها ی خودشون رو بزارن و فیدبک درست حسابی بگیرن .

کامنت و توضیحات جالب یکی از عزیزان !
140839736444841.jpg
ادامه :

140839754276681.jpg
140839791163011.jpg

آخرین ویرایش:

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
ماشالله چه دلِ پری هم داشتی :bighug:

اونی که می گه یوپلی بعد انتشار fc3 ترکید، دیابلو 3 کم ازین چیزا داشت؟ نمی دونم این مقایسه هایی که می کنید رو واقعا فکر می کنید منصفانست؟ بعد میایین کلاس کمیت کیفیت هم میزارین؟ جالبه!
جدا از اینکه با Blizzard فقط همین یه بار از این داستان ها داشتیم، ولی آره دیابلو 3 هم وضعش به همون خرابی بود، درست شد! الان چند وقته uplay روز عرضه بازی هاش Down میشه؟ شما که اکانت استیم هم داری (!) برو هر بازی ubisoft رو که دوست داری review هاش رو بخون! انصافا بازی خوب هم کم نداره.
اکثر PC Gamer ها با پورت های ضعیف یوبیسافت مشکل دارن، من با DRM افتضاحش مشکل دارم!
دیگه واقعا uplay قابل دفاع نیست که بخوایم راجع بهش بحث هم بکنیم. :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
Activision همون ناشر چهار Cod آخری که با 4 تا تایتان هم هر بیست ثانیه یبار بازی فریز میکردن؟:-/
==
یارو میگه می‌خواهیم بهتر و بیشتر از PC ساپورت کنیم ملت میان میگن ما حمایت بهتر و کیفیت بالاتر نمی‌خواهیم چون کیفیت پورت بازی‌های قبلیتون پایین بوده.screw logic :)

من یکی که hate نورزیدم، فقط این بحث رو در مورد حرف یکی از دوستان کردم که اومد گفت من که مشکلی نداشتم این حرفا. در مورد این حرف Ubisoft هم نمیام الکی غش و ضعف کنم چون قبل همین حرف رو زده بود، فقط صیر میکنم ببینم واقعا چه میکنن.
راستی از بازی های COD فقط این آخری بود که داغون بود بقیه مشکلی نداشتن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ماشالله چه دلِ پری هم داشتی :bighug:

جدا از اینکه با Blizzard فقط همین یه بار از این داستان ها داشتیم، ولی آره دیابلو 3 هم وضعش به همون خرابی بود، درست شد! الان چند وقته uplay روز عرضه بازی هاش Down میشه؟ شما که اکانت استیم هم داری (!) برو هر بازی ubisoft رو که دوست داری review هاش رو بخون! انصافا بازی خوب هم کم نداره.
اکثر PC Gamer ها با پورت های ضعیف یوبیسافت مشکل دارن، من با DRM افتضاحش مشکل دارم!
دیگه واقعا uplay قابل دفاع نیست که بخوایم راجع بهش بحث هم بکنیم. :d

من از یوپلی دفاع نمی کنم ، خودم هم بدم میاد ، چون دوست ندارم وقتی بازی رو روی استیم می گیرم دوباره یوپلی رو هم ببینم ، اما جدیدا احساس می کنم داره بهتر می شه! موقع دانلود بتا The Crew اصلا اذیتم نکرد. اما اینایی که من گفتم برای دفاع یوپلی نیست ، در جواب کسایی بود که می گفتن فلان استودیو فلان جوره! گفتم که همه استودیو ها این مشکلات رو دارن، اونا هم چنین مسائلی رو داشتن روز عرضه.

- - -ویرایش - - -

متاسفانه بعضی ها چشماشون رو بستن و نمیخوان ببینن !
کل دنیای شما بازیسنتره ؟ اخبار سایت های دیگه رو دنبال نمی کنید ؟
میدونید منبع این خبر که امروز تاپیک شده و شما داری توش نظر میدی از کجاست ؟
یاد گرفتید همه چیز رو لاپوشونی کنید جیکتون هم درنیاد ! در صورتی که خودتون از این وضع ناراضی ترین هستید ! حالا چه اینترنت چه مسائل مختلف دیگه !
تا یکی حرفی میزنه علی رغم اینکه میدونید 1% حتی درست میگه به جای حمایت دست به محافظه کاری میزنید ! به طرف برچسب هیتر می چسبونید ! که چی بشه ؟
الان با این کار یوبی سافت میاد برای شما سنگ تموم میزاره و AC بعدی یا WD رو طبق میل و نظر شما می سازه ؟ !!!! یا تاپیک های بازیسنتر رو رصد میکنه ؟
این همه تعریف و تمجید بی پایه و اساس برای چیه ؟
بله 10 سال قبل این کمپانی نوآوری هایی تو این صنعت کرد و عناوین خوبی رو خلق کرد ! الان چطور ؟

کدومتون تونست WD یا AC رو به جز نسخه اول ! بدون لگ و افت فریم اجرا کنه ؟ جز اینکه مجبور به کم کردن QUALITY بازی شدید یا منتظر پچ موندید و در 80% موارد اون پچ بدترش کرد که بهتر نه !
کدومتون GHOST RECON رو بدون مشکل اجرا کرد ؟ چند درصد از شما سیستم پیشنهادی WD رو داشتید ؟ آیا با همونم پرفورمنس داد ؟
چند درصدتون SLI یا 3WAY SLI داشتید که احیانا بدون لگ و خوشحال و خندان +60 اجراش کرده باشید ؟

حالا اینها بماند جریان DRM یادتون نیست ؟ چه بلایی سرتون آورد ؟
الان دوباره با THE CREW برگشته با اتصال دائمی به اینترنت . به زودی AC و FARCRY 4 و Division رو هم خواهیم دید .
این خیلی خوبه که شاید امروز متوجه اشتباه بودن خط مشی 'گذشته خودش در قبال PC شده اما دیره !

این هم منبع خبر !
به کامنت ها خوب دقت کنید و بخونید ! ببینید HATER واقعی کیه و چطور ابراز عقیده می کنه و نظرش رو میگه .
اهالی خوشحال و فن های شرکت معظم هم میتونن اینجا کامنت ها ی خودشون رو بزارن و فیدبک درست حسابی بگیرن .

کامنت و توضیحات جالب یکی از عزیزان !
140839736444841.jpg
ادامه :

140839754276681.jpg
140839791163011.jpg

نه! شما هر تاپیکی در مورد یوبی هست برید بکوبید و هیت بورزید باشد افرادی مثل من که اصلا بازی ندیدا و بازی نکردن و سایت خارجی و فروم های دیگه مسیرشون نمی دونن کدوم طرفی هست رستگار بشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر