Ubisoft: میخواهیم حمایت از PC را بهتر بکنیم

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
img_0082.jpg

Alain Corre مدیر اجرائی بخش آسیا( خاورمیانه) و آفریقا شرکت Ubisoft در این باره صحبت هایی کرده است.

Alain Corre :"
ما از اهمیت و نیازهای PCگیمرها با خبر هستیم, و مایل هستیم ساخت و حمایت و از بازی های PC را ادامه و بهبود دهیم. PC جزئی از کسب و کار ما است, PC در سال گذشته 11 در صد افزایش برای ما در پی داشته یعنی در 2012/13 و در 2013/14 هم 15 در صد افزایش را در آمار بازی های PC خود شاهده بودیم و این نشانه ای از ساخت عناوین ما برروی PC است."

Corre ادامه داد:"
ما همچنان تلاش می کنیم نسخه PC عناوین خود را همزمان با نسخه کنسولی عرضه کنیم. برای مثال Assassin’s Creed Unity و Far Cry 4 همزمان برای PC و کنسول ها منتشر خواهند شد. و این هدف همچنان برای عناوین اصلی ما نیز ادامه پیدا خواهد کرد. در آخر ما قصد بهبود و بهتر کردن بهینه سازی عناوین خود که در هر پلتفرمی که روی آن منتشر می شود از جمله PC را داریم."

منبع

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
یوبی سافت بیشتر از 5-6 سال هست حتی یه پورت درست درمون روی PC نداشته و همیشه خدا هم بازی هاش مشکل داشتن... آخرین بازی که برای PC زدن مشکل خاصی نداشت فکر کنم Assassin's Creed 1 بود! این وسط فکر کنم تنها استثنا FC3 بود.
جدا از پورت، سر ریلیز FC3 هم تا چند روز سرور های uplay هر 5 دقیقه Down میشد. جوری که کسایی که بازیو Pre-order کردن هم یه هفته ای بوسیدن گذاشتنش کنار! :d البته این داستان سر هر بازی معروف یوبیسافت (Watch Dogs, Assassin's Creed, ...) تکرار میشه...

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Valve و Blizz کلا چندتا بازی دارن؟ اونوقت یوبی چندتا بازی داره؟! من خودم سیاست های یوبی رو قبول ندارم ، اما اینم درست نیست شرکتی که کلا 4 تا بازی داره و هر N سال یه بازی بیرون می ده و انحصاری روی PC کار می کنه رو بکوبین تو سر یوبی! خیلی خوب هم داره کار می کنه! عنوان انحصاری هم تقریبا نداره دمش گرم! هرچی هم داره روی پی سی داره می ده! همه بازی هاش از کیفیت خوبی برخوردار هم هستن، حالا مشکل پورت می مونه که بعضی ها دارن ، بعضی ها ندارن .

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
یوبی اعلام کرده توجه بیشتری به PC خواهد داشت و این اصلا بد نیست حالا عصبانیت دوستان برا چیه ما موندیم ..

همین که عناوینش در انحصار قرار نمیده خودش قابل تقدیره

این نسلم کنسولها ساختارشون X86 (همون PC خودمون ) و مطمئنم تا حد بسیار زیادی بدون هزینه اضافه مشکل پورت بازیها یوبی حل میشه .
وقتی خود ماکرو اعلام میکنه پورت یک بازی از XBOX ONE به PC نهایت 2روز طول میکشه دیگه جای نگرانی نیست .

آخرین ویرایش:

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
Valve و Blizz کلا چندتا بازی دارن؟ اونوقت یوبی چندتا بازی داره؟! من خودم سیاست های یوبی رو قبول ندارم ، اما اینم درست نیست شرکتی که کلا 4 تا بازی داره و هر N سال یه بازی بیرون می ده و انحصاری روی PC کار می کنه رو بکوبین تو سر یوبی! خیلی خوب هم داره کار می کنه! عنوان انحصاری هم تقریبا نداره دمش گرم! هرچی هم داره روی پی سی داره می ده! همه بازی هاش از کیفیت خوبی برخوردار هم هستن، حالا مشکل پورت می مونه که بعضی ها دارن ، بعضی ها ندارن .

بد نیست یک سر به آمار سرویس هایی مثل Steam,Raptr,xFire,... بزنید ، همون 4 تا بازی ماه ها و سال ها بیشترین ساعات بازی رو به خودشون اختصاص می دن

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
صابر ساقی ـیت کیه ؟ :D نسبت به شرکت های دیگه؟ کدوم شرکت رو میگی ؟ :D اسم Blizzard به گوشت خورده ؟ :D Valve چی؟ NCSoft چی ؟ :D یوبی سافت حتی توی 20 تا دولوپر برتر پلتفرم PC هم قرار نمیگیره چه برسه بخواد اول باشه!
بازیهای blizzard و Valve و NCsoft تو سال 2014 به تعداد انگشت های یک دست هم می رسه یا نه؟:-/
فک کنم این سه تا با همدیگه تو 2014 فقط دوتا و نصفی! بازی منتشر کردن:-/

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
بازیهای blizzard و Valve و NCsoft تو سال 2014 به تعداد انگشت های یک دست هم می رسه یا نه؟:-/
فک کنم این سه تا با همدیگه تو 2014 فقط دوتا و نصفی! بازی منتشر کردن:-/
الان شما خودتم می دونی این شرکت‌ها وقتی یه بازی میدن بیرون یه بازی خوب که واقعا ارزش بازی کردن داره رو میدن بیرون مثلا AC III بازی بود انصافا ؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان شما خودتم می دونی این شرکت‌ها وقتی یه بازی میدن بیرون یه بازی خوب که واقعا ارزش بازی کردن داره رو میدن بیرون مثلا AC III بازی بود انصافا ؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
یوبی سافت هم فقط همون یه دونه بازی را داره!!
unhappy-smiley-emoticon.gif

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
طرف کی هست الان؟ بعد هم این همه آدم مشکل داشتن و دارن، دیگه بازی های Ubisoft معروفن به این که بد port میشن واسه pc... کلا الان همه رو بردی زیر سوال چون بازی خودت مشکل نداره پس هر کسی حرف میزنه سیستم پایین داره حتما! برو ببین که performance رو بررسی کردن.

Assassin’s Creed IV: Black Flag – PC Performance Analysis | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Watch_Dogs – PC Performance Analysis Part #2 [High-End System] | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Assassin’s Creed III – PC Performance Analysis | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

این پورتهایی که میگی همش بر میگرده به کنسول و محدود بودن سخت افزار ! گرچه سیستم اپتیمایز باشه این مشکلان کمه ! من اول مشکل داشتم اما اپدیت بازی نصب کردم مشکلم حل شد !
بعدشم من کیو بردم زیر سوال ! شما بدت میاد نقل قول نکن گلم !
من نگفتم بازی مشکل نداره ! هر بازی وقتی میاد مشکل داره ! اکثر بازیها اینطور بودن ! با دو سه تا اپدیت درست شدن ! دلیل بر کوبیدن بازی و شرکت نیست !

گیریم اصلا مشکل افت فریم و لگ و ... نداره بازیاش!
بازیی که بیخودی سنگین باشه و هرکسی نتونه بخوبی اجراش کنه یک جور ضعف محسوب میشه دیگه! قبول نداری؟ :biggrin1:
خداییش من همه جوره همیشه از یوبی حمایت میکنم ولی این قضیه پورت و مشکلاتی که داره رو نمیشه ازش دفاع کرد دیگه 8-|:biggrin1:

قبول دارم حرف حساب جواب نداره ! اما اونقد ها هم بد نیست که بخوایم بکوبونیمش

تا وقتی که CD Projekt RED و Bllizzard هست من حتی Ubi رو به عنوان یه شرکت pc ساز حساب نمیکنم.:bighug:
لول اگه حساب نمیکنی ! بازیهاشو بازی نکن گلم :d خخخخخخخخخخخ

صابر ساقی ـیت کیه ؟ :biggrin1: نسبت به شرکت های دیگه؟ کدوم شرکت رو میگی ؟ :biggrin1: اسم Blizzard به گوشت خورده ؟ :biggrin1: Valve چی؟ NCSoft چی ؟ :biggrin1: یوبی سافت حتی توی 20 تا دولوپر برتر پلتفرم PC هم قرار نمیگیره چه برسه بخواد اول باشه!
یوبی سافت بیشتر از 5-6 سال هست حتی یه پورت درست درمون روی PC نداشته و همیشه خدا هم بازی هاش مشکل داشتن... آخرین بازی که برای PC زدن مشکل خاصی نداشت فکر کنم Assassin's Creed 1 بود! این وسط فکر کنم تنها استثنا FC3 بود.

جواد تونی ! خخخخ ای دی عوض کردی :d

بابا اینا رو که نباید با یوبی مقایسه کرد ! با هم سطح های خودش مقایسه کنی نسبت به رقبا یه سرو گردن بالاتره !
بعدش ساقیم پ خ میکنم برات :d

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
بد نیست یک سر به آمار سرویس هایی مثل Steam,Raptr,xFire,... بزنید ، همون 4 تا بازی ماه ها و سال ها بیشترین ساعات بازی رو به خودشون اختصاص می دن
چ ربطی داره ،منظور ایشون اینه که یوبی بازی زیاد میده و این جور مشکلات طبیعه و اصلا قیاس مناسبی نیست

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من خودم عاشق شرکت یوبیسافتم و مشکلات پورت بازیهاشو ( مخصوصا پورت تاریخی گوست ریکون !:D ) رو کاملا قبول دارم .....

الان اومده میگی ما میخوایم بازیهامو رو pc بهتر پورت کنیم بده ؟

منصف باشید لطفا

البته بگم من با هیچ کدوم از بازیهای یوبیسافت رو pc مشکلی نداشتم به جز گوست ریکون :d)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این پورتهایی که میگی همش بر میگرده به کنسول و محدود بودن سخت افزار ! گرچه سیستم اپتیمایز باشه این مشکلان کمه ! من اول مشکل داشتم اما اپدیت بازی نصب کردم مشکلم حل شد !
بعدشم من کیو بردم زیر سوال ! شما بدت میاد نقل قول نکن گلم !
من نگفتم بازی مشکل نداره ! هر بازی وقتی میاد مشکل داره ! اکثر بازیها اینطور بودن ! با دو سه تا اپدیت درست شدن ! دلیل بر کوبیدن بازی و شرکت نیست !

اين طرز بحث كردن ديگه نوبره تو اين سايت، هي ميگن دوست نداري نقل قول نكن. شما گفتي طرف سيستم پايين، من هم گفتم هر كس مشكل داره سيستم پايين نداره. كمتر بازي aaa هم من ديدم مثل watch dogs مثلا مشكل داشته باشه. خدا رو شكري خودشون هم قبول دارن واسه pc كم كاري كردن، كوفتشون بشه اين رشد فروش!
از بس هم علامت تعجب گذاشتي انگار همش داري surprise ميشي!!

- - -ویرایش - - -

چ ربطی داره ،منظور ایشون اینه که یوبی بازی زیاد میده و این جور مشکلات طبیعه و اصلا قیاس مناسبی نیست

برادر مگه همه بازي ها رو يه گروه مي سازن؟! والا EA و Activision هم بازي زياد ميدن قدر ubi مشكل دار نيستن.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اين طرز بحث كردن ديگه نوبره تو اين سايت، هي ميگن دوست نداري نقل قول نكن. شما گفتي طرف سيستم پايين، من هم گفتم هر كس مشكل داره سيستم پايين نداره. كمتر بازي aaa هم من ديدم مثل watch dogs مثلا مشكل داشته باشه. خدا رو شكري خودشون هم قبول دارن واسه pc كم كاري كردن، كوفتشون بشه اين رشد فروش!
از بس هم علامت تعجب گذاشتي انگار همش داري surprise ميشي!!
راست میگن دوست نداری نقل قول نکن ! زوری که نیست گلم
میدونی چیه ما عادت داریم از کاه کوه بسازیم اینم نمونشه ، اون چیزی که عیانه ، چه حاجت به بیانه !

بعدشم نمیدونستم برای علامت تعجب باید از شما اجازه بگیرم والا خوبه !

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
به غیر از AC مورد دیگه ای هم داریم که سالانه باشه؟:-/

کلا ایشون با همه دعوا دارن جوابشو ندی بهتره :|:d

AC خراب کلا یه نسخه بود AC:III بقیه اساسین ها همش عالی بوده تا الان ...

فارکرای هم 3 شاهکار بود 4 هم طبق نمایش هایی که داشته مثله 3 موفق میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر