Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من حالا زیاد دقیق یادم نمیاد ولی مثلا سرنوشت یه سری چیزا تو هوا موند .مثلا Sil که تو بیمارستان بود معلوم نشد میمیره ایا زنده ست ! خود تونی هم که تازه پرونده دار میشه اما باز سرنوشتش مشخص نمیشه

دقیقا بهترین کارو کردن که نشون ندادن. اگه مثلا Sil میمرد تونی هم زندانی میشد یا میمرد خوب بود؟ :D
الان یه نفر میتونه فکر کنه که تونی محکوم نمیشه و Sil هم از کما در میاد و دوباره همون روند ادامه پیدا میکنه. یه نفر دیگه میتونه برعکس این سناریو رو برای خودش بسازه. یا هر سناریو دیگه ای

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Katsura

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
دقیقا بهترین کارو کردن که نشون ندادن. اگه مثلا Sil میمرد تونی هم زندانی میشد یا میمرد خوب بود؟ :D
الان یه نفر میتونه فکر کنه که تونی محکوم نمیشه و Sil هم از کما در میاد و دوباره همون روند ادامه پیدا میکنه. یه نفر دیگه میتونه برعکس این سناریو رو برای خودش بسازه. یا هر سناریو دیگه ای
از این جهت که بهش نگاه کنی اره خوبه . چه بسا که من خودم قلبم به شدت ضعیفه ممکن بود یک هفته کامل دپرس شم :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
این Scrubs چرا انقدر معروف شده؟ همه ش کلیشه هایی که تو HIMYM و friends صدبار دیدیم با مخلوطی از پرستاران!

شخصا scrubs رو شاید حتی بهتر فرندز بدونم، یکی از بهترین کمدی هاست و بعضی اپیزودها و لحظه‌هاش بی‌نظیرن.

• Like
Reactions: wrong_wierdo

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
نمى دونم چه تعداد از دوستان هنوز The Walking Dead رو ادامه ميدن...من به واسطه ى اين كه چند ساله دارم دنبالش مى كنم و على رغم اين كه از همون وسط فصل 3 به اين ور جذابيت نداشت ديگه،هر سال بيكار ميشم كل فصل رو مى بينم.

اين فصل 7 به معنى واقعى كلمه عنوان سريال رو از The Walking Dead به The Fu***ng Sh*t تغيير داد!:D

چقدرررر همچين داستانى با توجه به بودجه ى مناسب به واسطه ى اين همه طرفدارش جاى مانور و تنوع و هيجان داره....اما اينا دارن چكار مى كنن:|...اپيزود هاى كاملا بى محتوا و آب بندى شده...سكانس ها و ديالوگ هاى بى هدف...ضرباهنگ خواب آور...جلوه هاى ويژه خنده دار.

معلوم نبود اين 16 اپيزود رو چكار كردن...تو 4 اپيزود مى شد خلاصش كرد.

مشخصه كه هدفشون فقط سوده...قشنگ از سكانس هاى خرج دار دورى مى كنن و مى ذارن فقط و فقط براى اپيزود اول و آخر هر نيم فصل.

و اينكه تمام حرفام تكرارى بود و از فصول پيش و بقيه دوستان اينا رو گفتن:D.
--------
فروم هاى سريالى رو خيلى دوست دارم مخصوصا با بحثاى اپيزوديك و... (بازى سنتر تو اين زمينه هم حجم كاربران حرفه اى بالايى داره).

چه دورانى داشت زمانى كه تى...وى...شو و تى...وى...سنتر سرپا بودن انجمناشون،چه حجمى از مطالب از بين رفت،دليل جفتشونم فكر كنم كمبود انگيزه براى ادامه ى كار فروم هاشون بود...الان ديگه فقط تى...وى...وورلد مونده.

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نمى دونم چه تعداد از دوستان هنوز The Walking Dead رو ادامه ميدن...من به واسطه ى اين كه چند ساله دارم دنبالش مى كنم و على رغم اين كه از همون وسط فصل 3 به اين ور جذابيت نداشت ديگه،هر سال بيكار ميشم كل فصل رو مى بينم.

اين فصل 7 به معنى واقعى كلمه عنوان سريال رو از The Walking Dead به The Fu***ng Sh*t تغيير داد!:D

چقدرررر همچين داستانى با توجه به بودجه ى مناسب به واسطه ى اين همه طرفدارش جاى مانور و تنوع و هيجان داره....اما اينا دارن چكار مى كنن:|...اپيزود هاى كاملا بى محتوا و آب بندى شده...سكانس ها و ديالوگ هاى بى هدف...ضرباهنگ خواب آور...جلوه هاى ويژه خنده دار.

مشخصه كه هدفشون فقط سوده...قشنگ از سكانس هاى خرج دار دورى مى كنن و مى ذارن فقط و فقط براى اپيزود اول و آخر هر نيم فصل.

--------
فروم هاى سريالى رو خيلى دوست دارم مخصوصا با بحثاى اپيزوديك و... (بازى سنتر تو اين زمينه هم حجم كاربران حرفه اى بالايى داره).

چه دورانى داشت زمانى كه تى...وى...شو و تى...وى...سنتر سرپا بودن انجمناشون،چه حجمى از مطالب از بين رفت،دليل جفتشونم فكر كنم كمبود انگيزه براى ادامه ى كار فروم هاشون بود...الان ديگه فقط تى...وى...وورلد مونده.

بیشتر کسایی که دنبال میکنن مثل شمان و چون چنتا فصل دیدن میشنین بقیشو هم نگاه میکنن :D

از فصل 3 مشخص بود که مسیر کلا عوض شد و دیگه خبری از اون 2 تا فصل عالی اول نیست و کلا دارن کِش میدن داستانو

همون موقع باید ولش میکردی :D

• Like
Reactions: danielo

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
تا دیروز میگفتم Preacher خیلی عجیب و غریب هست اما الان حرفم را پس میگیرم و میگم Rick and morty جاش را گرفته :D
rick and morty به شخصه برای من جای game of throneرو تو اولویت اول گرفته ! هر هفته دوشنبه ها قبل از got حتما باید 2 بار rick and morty ببینم بعدش نوبت به game of throne میرسه:D
یعنی دیالوگ ها و روابط بین شخصیت های این سریال فراتر از شاهکاره !

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251

من 5 فصلشو قبلا دیدم دیگه ادامه ندادم میخواستم بیام بپرسم روند داستان داره چه جوری پیش میره که بام دوباره شروع کنم به دیدن که پست شما رو دیدم :D
پس ارزش نداره ادامه بدم؟ همون جوری یه چی سر هم میکنن و همون آش و همون کاسه ست؟
داستانش تکراری شده بود دیگه همش یه موضوع و حادثه و غیره تکراری و باز میرفتن سر خونه اول

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من 5 فصلشو قبلا دیدم دیگه ادامه ندادم میخواستم بیام بپرسم روند داستان داره چه جوری پیش میره که بام دوباره شروع کنم به دیدن که پست شما رو دیدم :D
پس ارزش نداره ادامه بدم؟ همون جوری یه چی سر هم میکنن و همون آش و همون کاسه ست؟
داستانش تکراری شده بود دیگه همش یه موضوع و حادثه و غیره تکراری و باز میرفتن سر خونه اول
ببين تنها نكته ى مثبتش كاراكتر آنتاگونيست جديدشه كه اونم همچين نشون نميدنش و سريال همون جنگ گروه هايى كه بود،باقى مى مونه و به طرز ذهن خراشى روى كاراكتر هاى نچسب سريال بيشتر مانور ميدن.

و اگه تو ذهنت اينه كه از يه مكان و كمپ بزنن بيرون و حالت ادونچر داشته باشه (خواسته ى تمام بيننده ها و فن هاى سريال)،بايد بگم كه اين طور نميشه:D (نمى دونم به خاطر چسبيدن به داستان كميكه يا نه...ولى كشش سريال با اين وضع خيلى پايينه).

كافيه كارگردانى سيزن اول و دوم رو ببينيد و با الان مقايسش كنيد،

در كل اگه خيلى حال مى كنى با وجود زامبى تو سريال حالا باز با هر كميت و كيفيتى،و داستان كاراكتر هاى خوب سريال رو حالا بنا بر عادت يا علاقه باشه رو مى خواى پيگيرى كنى،مى تونى ادامه بدى...اما همانند اكثريت بعيد مى دونم بعد از تماشاى اين دو فصل هم راضى باشى.
دوستان اینقدر ریک اند مورتی تعریف کردین که زدم امشب دانلود شه
كار خوبى مى كنى:D.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اقا من كه گيم او ترونز رو نديدم خيلى زشته؟!:D يعنى هرجا ، جا و بى جا ، اينجا و انجا حرف از got ميزنن! چه حجمى از مطالب تو اينترنت درباره ى گيم او ترونز هست! من حتى نميدونم فضاى فيلم دقيقا چيه! يجورى شده كه دارم خجالت ميكشم سريالو نميبينم:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اقا من كه گيم او ترونز رو نديدم خيلى زشته؟!:D يعنى هرجا ، جا و بى جا ، اينجا و انجا حرف از got ميزنن! چه حجمى از مطالب تو اينترنت درباره ى گيم او ترونز هست! من حتى نميدونم فضاى فيلم دقيقا چيه! يجورى شده كه دارم خجالت ميكشم سريالو نميبينم:D

اهل سریال و سینما هستی که اره ندیدی زشته :D

داستان سریال ماجرای درگیری و نزاع چندین خاندان قدرتمند در سرزمینهای خیالی وستروس و اسوس در دوران مشابه قرون وسطی رخ میده به همراه کمی المان های فانتزی و تخیلی که البته هر چی سریال جلوتر میره این المان های تخیلی برجسته تر میشند که الان داستان به همون نقطه اصلی رسیده

نکته ایی که گات رو از باقی سریال ها متمایز کرده بن مایه قویی داستانی سریال هست بدین معنی که دیالوگی که قسمت دوم فصل اول گفته میشه رازش اخر فصل ششم هویدا میشه. مثل اکثر سریال های تلویزیونی نیست که یکی دو فصل بنویسند و ببینند اگر استقبال شد برای فصل های جدید داستانی سر و پا کنند.
در کل گفتم عمق داستان خیلی زیاده در حدی که مثلا شمشیر یکی از شخصیت ها برای خودش بک استوری داره چه برسه به شخصیت های فرعی و اصلی

یک نکته دیگه ایی که قبلش باید بدونی اینکه فصل های اول صحنه جنسی شدید بسیار داره که خیلی ها رو اذیت مکینه ولی هر چی جلوتر میره از این حجم صحنه ها کمتر میشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اهل سریال و سینما هستی که اره ندیدی زشته :D

داستان سریال ماجرای درگیری و نزاع چندین خاندان قدرتمند در سرزمینهای خیالی وستروس و اسوس در دوران مشابه قرون وسطی رخ میده به همراه کمی المان های فانتزی و تخیلی که البته هر چی سریال جلوتر میره این المان های تخیلی برجسته تر میشند که الان داستان به همون نقطه اصلی رسیده

نکته ایی که گات رو از باقی سریال ها متمایز کرده بن مایه قویی داستانی سریال هست بدین معنی که دیالوگی که قسمت دوم فصل اول گفته میشه رازش اخر فصل ششم هویدا میشه. مثل اکثر سریال های تلویزیونی نیست که یکی دو فصل بنویسند و ببینند اگر استقبال شد برای فصل های جدید داستانی سر و پا کنند.
در کل گفتم عمق داستان خیلی زیاده در حدی که مثلا شمشیر یکی از شخصیت ها برای خودش بک استوری داره چه برسه به شخصیت های فرعی و اصلی

یک نکته دیگه ایی که قبلش باید بدونی اینکه فصل های اول صحنه جنسی شدید بسیار داره که خیلی ها رو اذیت مکینه ولی هر چی جلوتر میره از این حجم صحنه ها کمتر میشه
اهل سريال زياد نه ولى فيلم كه اره:D اينطور كه تعريف كردى بنظرم خيلى جذابه، مخصوصا كه فضاهاى فانتزى قرون وسطايى رو دوست دارم. بدى سريال اينه كه طولانيه اقا طولانى ولى ديگه بايد ببينم. ممنونم بابت توضيحاتت. ما گاسپر نوعه ديده گانيم از صحنه هاى جنسى نترسان مارا :D ولى باشه فصل اول رو با هندزفرى ميبينم>:)

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ريك و مورتي اينقد خوبه كه فكر ميكنم كارگردان و نويسندش خود ريكه :دى

تقریباً همینطوره:D
Justin Raynold یکی از دو سازنده ی اصلی و هم یکی از تهیه کننده هاست، جای ریک و مورتی هم خود ایشون حرف میزنن:D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
تقریباً همینطوره:D
Justin Raynold یکی از دو سازنده ی اصلی و هم یکی از تهیه کننده هاست، جای ریک و مورتی هم خود ایشون حرف میزنن:D

سلام. درستش Justin Roiland ـه. برای اینکه اسپم نشه، Pickle Rick بهترین قسمت سریال بود. اصلاً از اسمـش معلومه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر