farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
این دو قسمت بلک لیست چقدر خوب بود! خبری از اون لوس بازی های مسخره نیست و داستان خوب پیش میره. خدا کنه همینجوری ادامه بده.
==
کسی خبری از Person of Interest نداره آیا؟

Person of Interest متاسفانه رسما اعلام شد این فصل فصله اخرش هست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
الان بهترین سریال مربوط به قرون وسطا یا وسترن چیه؟

تو وسترن تا جایی که من می دونم این سریال ها بهترین ها بودن : hell on the wheels - deadwood

قرون وسطی دقیقا نمی دونم چه دورانی مد نظرته . گیم آو ترونز تا حد زیادی قرون وسطاییه . روم هم میشه کم و بیش مربوط به اون دوران دونست .

اضافه می کنم : tudors -pillars of the earth

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Steven Soderbergh can make a whole season of The Knick almost as fast as you can watch it
Occasionally one person might direct eight back-to-back episodes of a limited-run project like The Honorable Woman (Hugo Blick) or True Detective’s first season (Cary Joji Fukunaga). And once in a great while you’ll see the majority of a long-running series directed by a single person, as with Louie (Louis C.K.) — but rarely on a show with as many moving parts as The Knick, and in such a punishingly tight time frame. Soderbergh has now directed 20 hours of a lavish costume drama at the speed of a run-and-gun indie film: Both seasons wrapped, according to The Knick co-creator and co-writer Jack Amiel, in about 150 days, “which is less time than a lot of crews would spend shooting one big movie.” The Knick shoots eight to nine script pages a day, double the typical rate for a TV drama, and burns through an hour-long episode in just seven days, versus the industry norm of ten to 14.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اقا justified چطوره توصیه میشه دیدنش ؟ (+ Person of Inerest)

سریال جالب و خوبیه . کارکتر اصلیش شخصیت جسور و مغروری داره . اما خود سریال در کل ریتم آرومی رو طی میکنه و معمولا صحنه های اکشنش کمه ولی هموناش جذابه :d
در کل شاید همه پسند نباشه . چند قسمت اولشو دانلود کن ببین به مذاقت خوش میاد یا نه .
دومی رو ندیدم متاسفانه:>

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
گیم آو ترونز تا حد زیادی قرون وسطاییه . روم هم میشه کم و بیش مربوط به اون دوران دونست .
داستان GoT که 12000 سال پیش اتفاق میافته و روم هم قبل از میلاد مسیح! قرون وسطی؟ :|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
شروع فصل 6 واکینگ دد خوب بود ، یه چیز wow و عالی نبود ولی بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم

ولی خب روندش همونطور تکراریه ، دقیقا زمانی که داشت همه چی خوب پیش میرفت یه دفعه یه اتفاق همه چی رو به گند کشید ، احتمالا الکساندریا میترکه و باید با اون گروه (فکر کنم surviver یا یه چی تو این مایه ها بودن) مبارزه کنن و در آخر با دادن یه سری تلفات اونارو میترکونن و میریم که داشته باشیم فصل بعد و انشالله آخری رو)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
داستان GoT که 12000 سال پیش اتفاق میافته و روم هم قبل از میلاد مسیح! قرون وسطی؟ :|

والله من چیزی رو گفتم که شنیده بودم . تا جایی که من میدون قرون وسطایی تو ژانر سینمایی و سریالی کلا به سریال ها و فیلم های شوالیه ای گفته میشه .کاری به این ندارن که دقیقا قرون وسطی رو نشون بده یا نه . یعنی شما از اکثرا بپرسی ژانر رابین هود - قلمرو بهشت و knight's tale چیه میگن شوالیه ای /قرون وسطی

روم رو قبول دارم نباید میبستم به قرون وسطی .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
شروع واکینگ دد خوب بود، حداقل از اون چه فک میکردم بهتر بود.
هنوز مکالمه ها بین کارکترا خسته کنندس ولی روند داستان این قسمت خوب پیش میرفت ولی بنظرم به جای اینکه اینقدر فلش بک بزنن و سیاه سفید کنن همون روند عادی رو میگرفت بهتر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر