majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
فارگو شروعش خیلی خوب بود :D
گرچه شروعش مثل سیزن اول کلیف هنگر خفن و اتفاقات مهم توش نداشت اما شخصیتا و بازیگرا و خیلی خوبن، کریستن دانست عالیه :x کارگردانی و اتمسفر و روایت داستان و همه چی تقریبا کپی فصل اول هست و عالیه. :x
با این ریتینگی که گرفته بنظر میرسه روندش در اپیزودای بعدی خیلی بهتر بشه.
این یارو پسره رو نباید تو همین قسمت اول به کشتن میدادن خیلی با شخصیتش حال کردم :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
فلش خیلی خوبه :|باورم نمیشه ولی مثل اینکه بیخیال روایت های فرعی شدن و از همین اول کار خط داستانی منظمی رو داره طی میکنه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فلش خیلی خوبه :|باورم نمیشه ولی مثل اینکه بیخیال روایت های فرعی شدن و از همین اول کار خط داستانی منظمی رو داره طی میکنه.

ازه دیگه. کلا فصل دوم باید بیشتر داستان منظم کار کنن تا اپیزودیک. اررو هم همینجوری شد. فصل اول کاملا اپیزودیک بود (بجز اواخر) الان اکثرن داستانیه.

امسال هم گاتهام و هم فلش خیلی خوب شروع کردن! اررو یکم شک دارم در مورد این فصلش (ببینین میفهمین چرا) ولی اون دوتا واقعا خوب شدن (هرچند فلش خوب بود انصافا. قسمتای 15 به بعد فصل قبل عالی بودن!)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
دو اپیزود اول خیلی خوب بودن، در کل شروعش خیلی بهتر از فصل اول بوده از همون اول با داستان شروع کرد:
اما بازم دقیق نگاه کنی تنها فرقش با فصل قبل اینه که فصل قبلی یک سری ویلین رندم تو شهر پیدا میشدن تو هر اپیزود یکی رو میگرفت تا اپیزود 15 که داستان اصلی اوج گرفت خوب شد الان تنها فرقی که داره همون اول زوم رو معرفی و هدفش رو هم مشخص کردن ولی بازم همون زوم داره یک سری ویلین رندوم رو به جون فلش میندازه و خودش شخصا نمیاد جلو احتمالا بازم همین روند تا نیمه اول سریال ادامه داره بعد داستان اصلی اوج میگیره ولی در کل بازم از فصل اول خیلی بهتر و قوی تر شروع شده :x
---
ارو هم شروع خوبی داشت اینکه شخصیتش دچار تحول شده بهتره، و همینطور داستان فلش بک رو برگردوندن به جزیره خیلی خوب و جذاب شده و پتانسیلش رو داره که مثل فلش بکای فصل دوم که خیلی هیجان انگیز و عالی بودن بشه.
ولی در کل هنوز نمیشه امیدوار بود چجوری این ویلین اصلی رو در بیارن، بازیگرش که خوبه اما اگه مثل فصل قبل کشکی تمومش کنن مسخره میشه!

گاتهامم که فصل قبل از نیمه اولش خیلی باهاش حال کردم نیمه دومش دیگه بزور نگاه میکرد، فصل جدید خیلی خوب شروع شده 3 اپیزود اولی عالی بود 4 ـمی هم بد نبود در کل دوباره برگشته به اوج تقریبا.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نقد های فصل دوم The Knick هم تقریبا اومد. نمیدونم چند نفر اینجا فصل اول سریال رو دنبال کردن اما جز معدود سریال هایی بود که این چند ساله بصورت هفتگی پیگیری اش میکردم چون در واقع از اون دسته سریال های خیلی کمی بود که همه عناصرش بی نقص بود، شخصیت هایی که غیر منطقی بودن و گاهی اوقات از نظر احساسی غیر قابل درک اما بیشترین ارتباط رو باهاشون برقرار میکردی، آهنگ های الکترونیک و عجیب که با اون جو و فضای زمان خاص خودش یه هارمونی عجیب درست میکردن و خشونت زیاد اما لازمش که با کارگردانی خود سودربرگ تو تک تک اپیزود ها یه چیز یونیک و تازه بود برای ژانر اکثرا سوپ اپرایی و ابدوغی پزشکی. بهم بگن دوتا سریال پزشکی درست حسابی معرفی کن اولی بدون شک House هست و دومی همین The Knick هست. بازی های سریال هم نیازی به گفتن نداره، از کلایو اوون گرفته تا بقیه.

حالا این تعاریف رو از بهترین مشخصه های سریال کردم که بگم تو تمامی نقد ها ذکر کردن که همشون دوباره به بهترین حالت ممکن و حتی بهتر برگشتن و خبر خوب دیگه اینه که بازم مثل فصل اول تک تک قسمت های سریال رو خود شخص سودربرگ کارگردانی میکنه.

سیزن اول 10 قسمتی بود و مثل اینکه سیزن دوم قراره فقط 7 قسمت باشه.

بریم ببینیم تو مرکز ترک اعتیادی که برای ترک به دکتر امون داروی تازه پزشکی «هروئین» دادن قضیه چجوری قراره پیش بره :D به معتاد مورفین، هروئین داده بشه دیگه خیلی خوبه :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فلش خوب شروع شده . ولی به نظرم بهتر بود این قضیه دنیای موازی رو وسط نمی کشیدن . الان هرچیزی رو با ربط و بی ربط می تونن تو سریال وارد کنن و با توضیح دنیای موازی ماست مالی اش کنن . این زوم هم امیدوارم هریسون ولز دنیای مجازی نباشه که به جا ریورس فلش تبدیل شده به زوم .

ارو خیلی خوب شروع شده . دشمن اصلی اش هم به نظر کاراکتر خفنی میاد . خدا روشکر پالمر رو از سریال حذف کردن . البته باید دید بعدش هردمبیلی نشه .

blacklist episode 3 :

خیلی خوبه این لامصب . یعنی هر اپیزود بهتر و جذاب تر و غیر قابل پیشبینی تر . البته از منطق هم خارج نمیشه . این لاکردار ردینگتون مثل یک چاه عمیق میمونه که معلوم نیست تهش کجاست. هر دفعه یک چیز جدید رو می کنه . امیدوارم ان بی سی نزنه این رو هم کنسل کنه . چون واقعا داره عالی پیش میره

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ازه دیگه. کلا فصل دوم باید بیشتر داستان منظم کار کنن تا اپیزودیک. اررو هم همینجوری شد. فصل اول کاملا اپیزودیک بود (بجز اواخر) الان اکثرن داستانیه.

امسال هم گاتهام و هم فلش خیلی خوب شروع کردن! اررو یکم شک دارم در مورد این فصلش (ببینین میفهمین چرا) ولی اون دوتا واقعا خوب شدن (هرچند فلش خوب بود انصافا. قسمتای 15 به بعد فصل قبل عالی بودن!)
من شخصیتی که از فلش درست کردن رو خیلی بیشتر دوست دارم .... Green Arrow مثلا به شدت شخصیت طنزی هست ولی تو سریال برعکسه و حق با شماست فلش خیلی خوب بود این فصل و فصل قبلش!!

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
the knick از اینجور سریالاس که دیدنش برای تمام طرفدارای سبک درام واجبه!
از بازی فوق العاده ی clive owen گرفته تا موسیقی متن و... واقعا عالیه.
قسمت یک از فصل دومشم فک کنم امروز لینک دانلودش اومده امیدوارم بتونه به مراتب بهتر از فصل اولش باشه :x

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
فلش خوب شروع شده . ولی به نظرم بهتر بود این قضیه دنیای موازی رو وسط نمی کشیدن . الان هرچیزی رو با ربط و بی ربط می تونن تو سریال وارد کنن و با توضیح دنیای موازی ماست مالی اش کنن . این زوم هم امیدوارم هریسون ولز دنیای مجازی نباشه که به جا ریورس فلش تبدیل شده به زوم .

ارو خیلی خوب شروع شده . دشمن اصلی اش هم به نظر کاراکتر خفنی میاد . خدا روشکر پالمر رو از سریال حذف کردن . البته باید دید بعدش هردمبیلی نشه .

blacklist episode 3 :

خیلی خوبه این لامصب . یعنی هر اپیزود بهتر و جذاب تر و غیر قابل پیشبینی تر . البته از منطق هم خارج نمیشه . این لاکردار ردینگتون مثل یک چاه عمیق میمونه که معلوم نیست تهش کجاست. هر دفعه یک چیز جدید رو می کنه . امیدوارم ان بی سی نزنه این رو هم کنسل کنه . چون واقعا داره عالی پیش میره

خیلی واضحه که حذفش نکردن :dاون همه وقتی که روش گذاشتن مطمئن باش یه جوری برش می گردونن.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خیلی واضحه که حذفش نکردن :dاون همه وقتی که روش گذاشتن مطمئن باش یه جوری برش می گردونن.

اون که آره می دونم قراره تو سریال legends of tomorrow به همراه سارا که شده وایت کنری -پروفسوره تو فلش - هیت ویو و کاپیتان کولد برگرده . منظورم تو سریال ارو بود که روز به روز داره هر کاراکتر فرعی اش رو میکنه یک ویجیلانتی نبود اون خیلی بهتره . چون همین طوری هیرو زیادی میارن دیگه اونم با قدرت هاش دیگه بدتر از قبل .به زور داشتن قدرت هاش رو کم میکردن که از الیور جلو نزنه

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
The Knick واقعاً سریال با کیفیتیه. خودم چند وقت پیش چند قسمتشُ دیدم ولی به دلیل پاک شدن هاردم نتونستم کامل کنم فصل اول رو. :d
دقیقاً از اون دسته سریالایی هست که کثافت از سر و روش می‌باره. هر چیز کثیفی که فکرش رو بکنید توی این سریال هست؛ از نژاد پرستی و اختلاف طبقاتی گرفته تا رشوه و کشیدن مواد. صحنه‌های خونی و خشن هم کم نداره...
به هر حال توصیه می‌کنم ببینیدش. :d
خودمم باز باید برم تو کارش، فصل دوم ترکونده مث اینکه. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر