Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
من نتونستم صبر کنم! ولی قول می‌دم قسمت‌های بعدی رو همزمان با پخش هفتگی ببینم! قول!! :|:D ولی کیفیتش جالب نیست. اگر می‌تونید دانلود نکنید فعلا.
چقدر خوبـه این Jon Snow! :x تعجب می‌کنم چطور هنوز تو سریال کشته نشده!! :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من نتونستم صبر کنم! ولی قول می‌دم قسمت‌های بعدی رو همزمان با پخش هفتگی ببینم! قول!! :|:D ولی کیفیتش جالب نیست. اگر می‌تونید دانلود نکنید فعلا.
چقدر خوبـه این Jon Snow! :x تعجب می‌کنم چطور هنوز تو سریال کشته نشده!! :D

بنده خدا یعنی اینقدر ارادت کمه نتونستی 17-18 ساعت دیگه صبر کنی برای پخش اصلی؟ :D قول هاتم به درد خودت می خوره تا پس فردا همه رو دیدی :D

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خب منم نتونستم تحمل بکنم و قسمت 1 رو دیدم ! :D
قسمت 2 هم در حال دانلود ! :D

کیفیتش هم به نظرم از 480p بهتره... یا تقریبا همونه ! :D
قسمت 3 و 4 رو قول میدم نبینم ! :-s:d

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان دانلود نکنید حجمتون رو حروم نکنید واقعا کیفیتش افتضاح هست حیف هست همچین سریال شاهکار رو با این کیفیت داغون نگاه کنید.من قسمت اول رو دانلود کردم نیگاه نکردم خیلی کیفیتش بد هست.
در کل حیف اینطوری لیک شدش

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
صحنه پایانی قسمت دوم Daredevil خیلی خوب بود. یه الهام گیری قشنگ از صحنه معروف راهرو Oldboy بود ولی باز با اینحال خیلی جذاب و خفن از آب در اومده بود.

اره ، من از این خوشم اومد که سریال واقعیه ، شخصیت هم میزنه هم کتک میخوره ، تازه چندنفر هم میزنه خسته میشه ، نه مثل سریال های دیگه که خستگی ناپذیرن:|

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
going clear : the scientology and prison of belief
خیلی حرفاش نسبت به مذهبش رو توی خیلی از Documentry هایی که خود ایران هم درست کرده دیده بودم...حتی سبک کارگردانی و گفتگو با افراد قدیمی این مذهب و حتی کات کردن صحنه ها و هزاران چیز دیگه ش کلا یه استاندارد از یه فیلم مستند بود
و این حرف من بنا براین نیست که مستندی ضعیف بود.....اتفاقا یه دلیل بزرگ برای این بود که نشون میده قدرت وقتی از یه حدی بیشتر میشه تا کجاها میتونه انسان رو بکشونه و حتی به مرز دیوانگی برسونه
..............
از اول بیای از یه مذهب برات به صورت کاملا بسته تبلیغ کنن و بگن بهتر میشی پیشرفت میکنی و از همه قراره بالاتر باشی....اما میرسی به یه درجه ای که میفهمی همه ی اینها برگرفته از ذهن یه نویسنده علمی تخیلیه....و حتی اگه بخوای بیای بیرون از این بند و بساط همه تورو Disconnect میکنن و تهدیدت میکنن(چقدر منو یاد یه سری چیز های آشنا توی همین خاک انداخت)
..............
امیدوارم این قضیه ی نازنین بنیادی تا این حدی که نشون دادن حاد نباشه....وگرنه سوای این شخصیت....نشون میده مغز تام کروز تا چه حد توی این فرقه فرو رفته !!!!
من این مستند رو دیده بودم،مستند خوبیه ولی به نظرم south park تو اپیزود trapped in the closet خیلی قشنگ تر و حرفه ای تر کل فرقه ساینتولوژی و تام کروز رو می بره زیر سوال،اونم فقط تو 20 دقیقه
South_Park_Xenu.jpg

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
آقایون این Daredevil کلا یه فصل هست؟!!یا نه ممکنه تمدید بشه؟!!
چون یجا خوندم Netflix میخواد 3 سریال مختلف بسازه که همشون یه فصلی هستن (یه چیزی تو این مایه ها بود)!!!:d
حالا راسته یا شایعه ـست؟!!!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Daredevil واقعا تیتراژ فوق العاده داره خصوصا این که با Lady Justice شروع می شه.
و بهترین ویژگی سریال هم دشمن های Daredevil هستن که بر خلاف سریال های دیگه سر 5 ثانیه از کتک نمی خورن و تهدید واقعی هستن.

- - -ویرایش - - -

آقایون این Daredevil کلا یه فصل هست؟!!یا نه ممکنه تمدید بشه؟!!
چون یجا خوندم Netflix میخواد 3 سریال مختلف بسازه که همشون یه فصلی هستن (یه چیزی تو این مایه ها بود)!!!:d
حالا راسته یا شایعه ـست؟!!!
فصل دوم هم داره.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
چرا اینقدر خوبـه Daredevil؟ /:) کلا من با سریال‌های superheroـی حال نمی‌کنم اما دو قسمت اول این سریال خیلی بهم چسبید. هم شخصیت اصلی خیلی خوب انتخاب شده و هم قسمت‌های action عالی کارگردانی شده. خوشمان آمد. IGN هم به فصل 1 نمره 9/10 رو داد و کتک خوردن Matt هم جزوه نکات + حساب کرد! :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت سوم Daredevil هم خوب بود. این قسمت البته بیشتر Filler بود ولی بازم خوب بود بخصوص دقایق پایانی. در کل سریالی که بتونه کسی رو که از دوتا سریال های سوپر هیرو های قبلی ( که اتفاقا سوپر هیرو های مورد علاقه اش هم بود ) به شدت متنفر بوده رو اینجوری جذب کنه بنظرم نقطه مثبت اش بحساب میاد.

هر چند خود Daredevil کاراکتر بهتری نسبت به Green Arrow و Flash هست و پس زمینه خیلی بهتری داره. از راهی که سریال پیش گرفته و میخواد بره راضیم مگه اینکه در ادامه روند عوض بشه.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,746
نام
وحید
game of thrones
برای کسانی که 480p میدیدن کیفیتش بد نیست و میشه دید حالا دیگه نظر خودتونه چون باید یه ماه واسه قسمت بعدیش صبر کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر