Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
نام
وحید
quote_icon.png
نوشته شده توسط ghost

این مستند Going Clear: Scientology and the Prison of Belief که چند شب پیش از HBO پخش شد رو ببینید. از همون موقع که تو ساندنس پخش شد معلوم بود مستند خوبیه و الانم صدای کلیسای ساینتولوژی دراومده به شکلی که میگن مستقیما با منتقدهایی که از فیلم تعریف کردن ( یعنی همشون ) تماس گرفتن و ازشون خواستن نقدشون رو پس بگیرن ! و حتی نتایج سرچ گوگل رو خریدن جوری که مطلب های ضد فیلم رو تو سرچ نمایش بده. یه مشت

لعنت خدا بر پانصد آسمون... WTF !!!!

این چی بود من دیدم؟ :| اسم ساینتولوژی و کلیساش رو این چرت و پرت ها رو قبلا بصورت خیلی کم شنیده بودم ولی...:| کل 2 ساعت رو قشنگ عینو آدم های جن زده کپ کرده بودم :|

بازم میگم:

وات دا فاک!!!

Pyramid Head

کاربر سایت
نام
محمد
والا تيزر true detective رو ديدم ولي نكته خاصي از شخصيت ها نظرم رو جلب نكرد يعني اصلا چطور ممكنه يه تيزر 40 ثانيه اي بتونه چيزي در مورد سريال و شخصيت هاش به ما بفهمونه
من شخصا تمام خواستم از اين فصل اينه كه پايان درست و حسابي داشته باشه نه مثل فصل قبل آب رو ببندند به سريال

Red Dead

کاربر سایت
نام
سیاوش
تیرز فصل قبلی فقط یک فضای مالیخولیایی و مریض گونه رو نشون می داد،این یکی بیشتر یک فضای پلیسی-جنایی رو منتقل می کنه،در هر صورت هر کاری با true detective می کنن فقط یک پایان درست حسابی ایندفعه براش بسازن چون دفعه قبلی کاملا ضد حال بود پایانش
موسیقی تیزر هم خیلی خوب هر چند هنوز به پای angry river نمی رسه،امیدوارم دوباره یک چیزی در حد angry river هم داشته باشه

Jesper Kyd

کاربر سایت
نام
محمدحسن
آقا من تیزر ترو دتکتیو رو دوست داشتم! :d
دوستان این better vall saul چطوره؟ :d می دونم جسارت کردم،ولی گفتم یه انگیزه بهم بدین بد نیس :d
من آخرین سریال شاخی که دیدم،فارگو بود! و اینکه house of cards رو هم ندیدم هنوز (یعنی ببینم؟ :d ) و اینکه چرا این هنیبال لعنتی نمیاد؟! :d و در نهایت یه سریال شاخ اگه اومد معرفی کنید،زله شدیم ...

I-MAD

کاربر سایت
نام
M@HdI
آقا من تیزر ترو دتکتیو رو دوست داشتم! :d
دوستان این better vall saul چطوره؟ :d می دونم جسارت کردم،ولی گفتم یه انگیزه بهم بدین بد نیس :d
من آخرین سریال شاخی که دیدم،فارگو بود! و اینکه house of cards رو هم ندیدم هنوز (یعنی ببینم؟ :d ) و اینکه چرا این هنیبال لعنتی نمیاد؟! :d و در نهایت یه سریال شاخ اگه اومد معرفی کنید،زله شدیم ...

رBTSرو نمیدونم :D
هاوس او کادرز رو اب دستته بزار زمین شک نکن تو دیدنش با بازی فوق العاده کوین اسپیسی
سریال جدید هم DareDevil خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
تیرز فصل قبلی فقط یک فضای مالیخولیایی و مریض گونه رو نشون می داد،این یکی بیشتر یک فضای پلیسی-جنایی رو منتقل می کنه،در هر صورت هر کاری با true detective می کنن فقط یک پایان درست حسابی ایندفعه براش بسازن چون دفعه قبلی کاملا ضد حال بود پایانش
موسیقی تیزر هم خیلی خوب هر چند هنوز به پای angry river نمی رسه،امیدوارم دوباره یک چیزی در حد angry river هم داشته باشه
منظورن far from any road ـه؟
اون angry river که موزیک پایانی سریال بود
----
فردا روز موعود<3

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
نام
Pouya
تیزر فصل دوم TD را دیدم به نظرم تا یک اپیزود از سریال پخش نشه نمیشه در موردش قضاوت کرد موسیقی متنش قشنگ بود با بازیگرایی که نشون داد مشکلی ندارم ولی احساس کردم اون جوء خسته و تاریک فصل اول را نداشت به هر حال باید بیاد ببینیم چی میشه

Daedalus

کاربر سایت
نام
فرهود
من که اصلاً فصل چهارم در حد انتظاراتم نبود:D برای این فصل کلی انتظاراتم رو آوردم پایین:D امیدوارم وضع بهتر شه:D

U n i t e d

کاربر سایت
نام
محمد
چه کرده این فصل 5 Got :d اینکه تقریبا دارن از کتاب جدا میشن حتی خوشحال هم شدم :d
حداقل مطمئنم دیگه اقتباسی آنچنانی نیست و نیازی نیست نگران تحریف هم بود! سریال رو میبینیم ، کتاب هم جدا میخونیم! با هر دوشم حال می کنیم :d

Red Dead

کاربر سایت
نام
سیاوش
منظورن far from any road ـه؟
اون angry river که موزیک پایانی سریال بود
----
فردا روز موعود<3
آره می دونم،منظورم کلا یک موسیقی خوب توی فیلم هست،حالا چه تیراژ ابتدایی فیلم چه تیراژ پایانیش هست

fifa 12

کاربر سایت
نام
سپهر
Daredevil ep1:
عالی بود آقا عالی یعنی به همه پیشنهاد میگنم ببینن کار گردانی صحنه های اکشنش خیلی خوب بود به نظرم اون فضای تینیج CW رو اصلا نداره.
خلاصه من خیلی حال کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر