.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خیلی خوب بود تریلر
کالین فرل هم به نظرم با این موج منفی که پشتش بود و خیلیا با انتخاب ـش حال نکردن
از همه بهتر بود ، چه گریم خفنی هم داشت
Smiley10.gif

من مطمئنم این فصل یه ربط هایی با فصل قبل پیدا میکنه ببینین کی گفتم: D

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
مشکل اینجاست خیلی ها هنوز تو فکر Rust Cohle و Martin Hart فصل اولن.یعنی هر چقدر هم بازیگرای فصل دوم خوب بازی کنن باز هم با مک کانهی و هارلسون مقایسه میشن.
تیزر هم بنظرم خوب بود.با یذره جسارت میتونم بگم پتانسیلش رو داره از فصل اول بهتر هم بشه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
حالا من ک با این تیزر نفهمیدم چی خوبه چی بد،اما این فاز که همین الان «نَدید» میدونین این از فصل یکم بهتر نمیشه،چند نوع لذت رو از خودتون دریغ میکنید،یک لذت بردن از خود سیزن‌ دوم،چون تو هر اپیزود همیشه در مغز خودتون تکرار میکنین که با این بازیکرا نمیشه از سیزن یکم بهتر بود،دو اینکه لذت نقد رو از خودتون میگیرید،رسمن دیگه نقدی وجود نداره با این دیدگاه.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
حالا من ک با این تیزر نفهمیدم چی خوبه چی بد،اما این فاز که همین الان «نَدید» میدونین این از فصل یکم بهتر نمیشه،چند نوع لذت رو از خودتون دریغ میکنید،یک لذت بردن از خود سیزن‌ دوم،چون تو هر اپیزود همیشه در مغز خودتون تکرار میکنین که با این بازیکرا نمیشه از سیزن یکم بهتر بود،دو اینکه لذت نقد رو از خودتون میگیرید،رسمن دیگه نقدی وجود نداره با این دیدگاه.
همه اینا درست ولی بنظرم کستش تو باقالیاس :D.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
دوستان یه ندا بدین سریال استاد لینچ یعنی twin peaks قشنگ هست بشینیم ببینیم ؟

پ.ن : Louie season 5 :x
شک نکن تو دیدنش :d شخصیت دیل کوپر با بازی Kyle MacLachlan رو خیلیا جزو بهترین شخصیتای تمام دوران میدونن (به نظر خودم بهترینه), ضمن اینکه بعد از ۲۵ سال قراره فصل سوم سریال با همون بازیگرا بیاد که ارزش دیدن ۲ فصل اولو چند برابر میکنه. فقط ظاهرا لینچ با Showtime به مشکل خورده سر مسائل مالی که احتمالا با حمایت بازیگرا ازش مشکل حل بشه. در کل دیدن سریال به هر جنبنده ای توصیه میشه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
والا من که با تیزرش حال کردم جالب بود :D حالا درسته کست قدرتمندی در حد سیزن اول نداره و همینطور معلومه که اتمسفر فصل اول رو هم نداره اما احتمال اینکه سطح بالا از کار در بیاد زیاده! همه چی که کست نیست :D

پ.ن: فارگو رو فصل جدیدش مثل این تغییر ندن خوبه :| فصل جدیدش هنوز برادران کوئن تهیه کننده هاشن؟

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این کست قوی ترو دتکتیو که سیزن دو رو ندید زمین زده، از چند نفر تشکیل میشد که مک‌کانِهی رو مطمئنم تا دو سال پیش پنجاه درصد از ادمایی که الان روش تعصب دارن اصلا نمیشناختنش و با همین ترودتکتیو و دالاس بایرز کست" قوی " شد. وودی هارلسون هم که همیشه آندرریت بود و من هیچوقت نه تو این تاپیک نه تو مووی سنتر ندیدم "" آدمای زیادی "" بیان تعریف خاصی ازش بکنن. کری فوکوناگا ( کارگردان هشت اپیزود ) یه کارگردان جوون نسبتاً کم تجربه بود که هیچکس نمیشناختش و نیک پیزولاتو هم که عوض نشده و همون نویسندس. روزای اولی که پوسترش تو این تاپیک گذاشته شد یادمه ( شاید بجز یکی دو نفر ) هیچکس نیومد بگه وای چه کست معرکه ای. مک‌کانهی میترکونه و فلان ! هیچکس نمیدونست چی قراره بشه.
الان فصل دو یه بازیگر کاملا شناخته شده و خوب داره ( کالین فرل ) وینس وان رو داره که تجربه ثابت کرده کمدین هایی که نقش جدی بازی میکنن همیشه به شدت نقششون خوب درمیاد و دو تا بازیگر قابل قبول دیگه. کارگردانش هم جاستین لین که درسته عمده شهرتش بابت فیلمای FF هست ، ولی این آدم به شدت باتجربه تر از کارگردان فصل اوله که مهم ترین کارش جین ایر بود، یه درام رومنس که اون فیلمم چندان فضایی شبیه ترودتکتیو نداشت. ولی میبینید که آدما جلبک نیستن و میتونن تو موقعیت های مختلف قابلیت های مختلفی داشته باشن و قرار نیست تا اخر عمرشون تکرار کارای خوب یا بد قبلی شون باشن.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
a9q64rv4bk6pbgmoelm5.jpg

تریلر فصل سوم سریال Orange Is The New Black:

لینک دانلود

پ.ن: "ندید" میگم حس بسیار خوبی به این فصل دارم :) هرکی مشکل داره در رابطه با حس کردن میتونه سرش رو با بیشترین سرعت ممکن بکوبونه تو دیوار :bighug: :)

پ.ن2: دو فصل قبل که خیلی خوب بودن ببینیم این فصل چیکار می‌کنه:D

- - -ویرایش - - -

وودی هارلسون هم که همیشه آندرریت بود و من هیچوقت نه تو این تاپیک نه تو مووی سنتر ندیدم آدمای زیادی بیان تعریف خاصی ازش بکنن.

جون پویا پست های من رو تو این تاپیک سرچ کن و ببین که خودم گفتم وودی هرلسون کلاس بازیش تو این سریال خیلی بالاتر از مک کاناهی بود. من و امین کایزر رو این مورد تاکید شدید داشتیم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جون پویا پست های من رو تو این تاپیک سرچ کن و ببین که خودم گفتم وودی هرلسون کلاس بازیش تو این سریال خیلی بالاتر از مک کاناهی بود. من و امین کایزر رو این مورد تاکید شدید داشتیم.
بعد از پخش سریال دیگه؟:-/
چون منظور پویا موقعی بود که پوسترش رو برای اولین بار اینجا گذاشت، قبل از پخش سریال.:D
منم یادمه کسی نیومد حرفی از کست قوی و اینا بزنه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بعد از پخش سریال دیگه؟:-/
چون منظور پویا موقعی بود که پوسترش رو برای اولین بار اینجا گذاشت، قبل از پخش سریال.:D

اگه منظور قبل از سریال هست که خب مشخصه، من اصلا نمیدونستم HBO داره همچین سریالی میسازه :D

زمانی متوجه شدم همچی سریالی وجود داره که سایت دانلود سریالم گذاشتش برای دانلود :D

اینجا هم جز یکنفر کسی نیومد بگه کست اش ضعیفه ها :-/:D کست بدی نداره انصافا ولی من نسبت به خود سریال یکمی مشکل دارم.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نه منظورم قبل از سریاله. وودی هارلسون قبل ترو دتکتیو چندتا پست هست که توش بهش اشاره شده باشه؟:d زیاد نیست. همه بعد از سریال از جفتشون تعریف کردن که انصافا خیلی هم خوب بودن. ولی قبلش و از رو تیزر و تریلر و سابقه ی قبلی نمیشه نزدیک به ده ساعت سریال رو پیشبینی کرد. همین :d
پویا پست بالای سرت رو بخون :D

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
دوستان اول باید بدونن که این Teaser بود نه Trailer ..این دو تا خیلی با هم فرق دارند!
یه نگاه به تیزر فصل اول بندازید!حتی دیالوگ هم نداشت..پس صبر کنید حداقل تریلر بیاد ,بعد جو منفی بدید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر