Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
Gotham واقعا عالیه. جو گاتهام مهم ترین نکته ی فیلمه و بهترین نکتشم میتونه باشه.

این بازیگر نقش اسوالد کابلپات فوق العادست. من شیفته ی بازیشم :x
از شخصیت ها اصلا با اون یارو Bullock حال نمیکنم.

Arrow و Flash هم که واویلا لیلی :x ...
لعنتی ها همشو باید میذاشتند سال مهم درسی ما:-s

از یه طرف 24 هم با دیدن سیزن 9 تا قسمت 9 ( امشب 9 رو میبینم ) عاشقش شدم، :| دوست دارم سیزن های قبلم ببینم، با اینکه میدونم از زندگی مفقود میشم :|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
از کسی که از Arrow متنفره Flash رو پیشنهاد می کنین؟

از کسی که کلا از CW متنفره Flash رو پیشنهاد می کنین؟

اصلا و ابدا در حدی که من تو آرشیو هام بعد از Batman و X-Men که جز کمیک های سوپر هیرو محور حساب میشند کمیک های Flash رو دارم ولی حتی سریال رو حاضر نیستم برای دقیقه ای ادامه بدم .
کلا این CW سریال هاش ترکیب اشغالی از بازیگر های C-Movie و تو در و دیوار هست ! به شخصه برای منم بازیگر ها حرف اول رو میزنند .

نق های سریال نسبتا خوب بوده ولی خب اگه بری اکثر نقد هایی که اونجا هستند حتی همون خوباش هم حرفای من رو زدن .

پ.ن : Gotham باز پیشنهاد میشه . چهره بازیگر ها درسته خوب نیست و پیدا میشند کاراکتر های اصلی که بازیگر های مزخرف دارند ولی 3 الی 4 پله کیفیتش از Arrow و The Flash بالاتر .
گوردون نیاز به سیبیل داره ! در حدی هم ازار دهنده هست که بتمن لباس صورتی رنگ بپوشه ! باربارا زیادی Hot !!
اما خب فضایی شهر خیلی خوبه و دقیقا یه گاتام واقعی هست ( چیزی که بخصوص تو بازی های Arkham Series دیدیم ) ، بازیگر هاروی خیلی خوبه ، بازیگر گوردون خوبه و ...

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بازیگر های Gotham واقعا همه خوب هستن و بازیگر بولاک هم فوق العادس . در مقایسه با Arrow و Flash هم که خدا محسوب میشن .

این بازیگر Laurel Lance تو Arrow افتضاحه ! هر دفعه میاد میخوام موهامو بکشم از عصبانیت .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان کسی اطلاعاتی از سریال جدید The Affair داره ؟

اسمش گمراه کننده هست حالا نمیدونم دقیقا چجوری جریان سریال . ارزش داره پیگیرش کنم ؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
خوب.اپیزود اول فصل چهارم (Freak Show) سریال American Horror Story هم اومد.

باز هم سعی در روایت جدیدی از کلیشه ها.

باز هم القای جوی افسرده به بیننده.

باز هم رنگ بندی های متضاد خیلی سرد و خیلی گرم.

باز هم سعی در فیلمبرداری متفاوت.

باز هم تم ورودی متفاوت (از نظر هنری و فیلمبرداریش.و گر نه تم سانگ همونه فقط یه سری افکت جدید بش داده شده).

باز هم همونطور که تقریبا همه ی بیننده های سریال میگن پیشنهاد میشه به کسایی که تو این بازه مشغله های ذهنی خودشون رو دارند,این سریال رو نبینن که اعصاب خوردی تشدید می کنه:D.

داستانی:
به عنوان یک پیش زمینه خوب بود...بازی جسیکا لانگ هم مثل همیشه در اوج و توی این فصل هم یه شخصیت جویای نام داره:D...نقطه ی مبهم سریال هم اون دلقکست که اون دو تا بدبخت رو گروگان گرفته....یه حسی هم بم میگه که اون زن معتاده که می خواست بره همشونو لو بده مدیر سیرک نذاشت آخر به دست دلقکه سلاخی میشه.

امتیاز من به این اپیزود:7.5

(امیتاز من به هر اپیزود فقط و فقط معطوف به همون قسمته...یعنی در پایان فصل وقتی می خوام به کل فصل هم امتیاز بدم میانگین نمی گیرم.یه نگاه کلی به فصل دارم..چون شاید حفظ یک ریتم نه چندان عالی همیشه برای خوب در آوردن فصل به طور کلی لازم باشه).

زیرنویس سریال هم توسط سایت TvShow انجام شده.

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
how i met your mother رو تموم کردم کردم :( قسمت آخر از اولش بغض داشتم تا پایانش :(( واقعا خوشحالم که اندکی از عمرم رو پای سریالی گذاشتم که هم منو شاد کرد هم به من چیز هایی آموخت که هیچ کس تا به حال نیاموخته بود :( ( چه قدر فلسفی گفتم :d) .
خلاصه خیلی خوب بود ، همین ! :x

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
دوستان کسی اطلاعاتی از سریال جدید The Affair داره ؟

اسمش گمراه کننده هست حالا نمیدونم دقیقا چجوری جریان سریال . ارزش داره پیگیرش کنم ؟

نقداش که خوب بوده، داستانش دقیقاً مثل اسمشه. :D کست خیلی خوبی هم داره و خیلی از بازی ها تعریف کردن. به نظرم ارزش پیگیری داره.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نقداش که خوب بوده، داستانش دقیقاً مثل اسمشه. :D کست خیلی خوبی هم داره و خیلی از بازی ها تعریف کردن. به نظرم ارزش پیگیری داره.

میترسم از این درام های رو مخ باشه :D کسی قسمت اول رو نگرفته و نگاه نکرده ؟ :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
از کسی که از Arrow متنفره Flash رو پیشنهاد می کنین؟
بستگی داره اگه کلا از جو تینیجری سریالای CW بدت میاد که عمرا طرف فلش نرو چون خوشت نمیاد اما اگه ارو رو مثلا از داستانش خوشت نیومده چون کلا سیزن اولش خیلی پرت بود و اصلا ویلین درست حسابی نداشت :D
فلش که کلا اپیزود اولش بشدت عالی بود :D نقدای خوبی هم تا الان گرفته متاشم رو 73 هست از گاتهام الان بیشتره :|:D

------
دوستان اپیزود اول American horror story رو دانلود دارم میکنم آیا منی که از سیزن سوم اصلا خوشم نیومد خوشم میاد؟ :|

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Arrow شروع بسیار زیبایی داشت واقعا خیلی خوب بود :D لذت بردیم! :D
این vertigo ـو رو الکی کشش ندن خوبه واقعا چیز خزیه :D بنظرم از همون اول ویلینای DC رو بکشن تو سریال خیلی بهتره و مثل سیزن دوم موفق میشه!
آخرش هم احتمالا راس الغول بوده :x فقط خدا خدا میکنم این بازیگر راس الغول چیز بدی از آب در نیاد! واقعا کاش میشد لیام نیسون بیاد ولی حیف :D
دیروز که اورجینالزداشتم میدیدم به فکر زد پدر اصیلا هم میتونست گزینه خیلی خوبی برا راس الغول باشه کاش اونو انتخابش میکردن هم ابهت خوبی داره هم از نظر قیافه یکم به خود لیام نیسون شبیهه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر