Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دیدم قسمت اول the affair رو.خوشم اومد شاید از هفته دیگه بره تو لیست 720p ها.اون زنه بازیگر سریال لوترم که توشه من خوشم میاد ازش قیافه پدر سوخته ایی داره:d
stalker دو قسمت اومده دیدم بد نیس.بازیگراشو خوشم نمیاد قبلا دیدمشون تو کارای دیگه جالب نیست برام ولی فعلا میبینم.
Gracepoint هم دانلود کردم پوسترش قشنگ بود بنظر جالب میومد به محض اینکه فهمیدم Anna gunn توشه شیفت دلیت شد رفت..

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان من برای اولین بار میخوام animated series ببینم چی پیشنهاد میکنید ؟

برای شروع بهترین فعلا Batman Animated Series هست . بعد از این هم Young Justice رو نگاه کن اونم نسبتا خیلی خوبی ولی باید یه اشنایی با سوپر هیرو ها و جزییاتشون داشته باشی .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
برای شروع بهترین فعلا Batman Animated Series هست . بعد از این هم Young Justice رو نگاه کن اونم نسبتا خیلی خوبی ولی باید یه اشنایی با سوپر هیرو ها و جزییاتشون داشته باشی .
برای شروع و پایان و وسط و ... بهترین انتخاب batman animated series هست :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
riz94iq7up0g6wbxaj2l.jpg

this is actually surprisingly cute - and from what i can tell also has a message of transgender acceptance (i'm still very new with this type of humour so i'm not sure if was actually genuine but it seemed so to me)
well shit this is downright sweet. take that haters i got a south park episode ☺️☺️☺️
also omgggg remorseful hat journalist el oh el

چقدر این دختر خوبه. اصلا واقعا هم واکنشش به قسمت و همه چی.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

اول بشین سر batman animated series

بعد batman beyond

بعد superman animated series

بعد justice league

بعد young justice

بعد the batman

بعدم انیمیشن های سینمایی دی سی رو ببین . اولم برو سراغ mask of phantasm و subzero

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این Transparent رو کسی دیده؟:-/ پویا جان شما اگه دیدی بیا یه آنالیز کن ببینیم ارزش داره یا نه.
به نظرم ترنس پرنت خیلی خوبه. ولی کمدی سیاهه. تقریبا از لحاظ فضا و نه داستان، شبیه About Schmidt هست. خبری از خنده های اونجوری توش نیست. یه خانواده ی از هم پاشیده و افسرده که در راسشون پدر خانواده قراره داره که میخواد تغییر جنسیت بده.
شروعش نسبتا کنده و بعضی شخصیت هاش ممکنه نچسب به نظر بیان، ولی بعد از یکی دو قسمت ریتمش خوب میشه. Jeffrey Tambor هم خیلی خوب بازی میکنه. نه زیاد ادا اطوار درمیاره که صدای ترنس ها و کلا LGBT دربیاد، نه زیاد خودشو جدی گرفته که بار کمدی سریال از بین بره. من خیلی ازش خوشم اومده و به نظرم تا اینجا بهترین سریال پاییز بود.

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
سیزن دوم The blacklist خیلی خوب شده.من کلا سریال های جدید رو بخاطر یسری مشکلات شروع نکردم ولی همین بلک لیست منو به تنهایی به فنا داده:d

خبر بازگشت Twin Peaks هم خبر فوق العاده ای بود.به دوستانی که ندیدنش پیشنهاد میکنم برن سراغش.کاملا ارزشش رو داره.

نظرتون راجع به How to get away with murder چیه؟!اصلا کسی دنبالش میکنه؟!نقداش هم نسبتا خوب بودن.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
قسمت اول خیلی خوب بود ولی آخرش ضدحال بود! دوست نداشتم اون اتفاق بیفته! اما با توچه به شروع این سیزن با این سرعت و هیجان ، انتظار یه سیزن بسیار بهتر نسبت به سیزن 2 رو دارم و فکر کنم از اولیور با وجود راس الغول دهن صاف میشه :d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
تو اینایی که بچه ها معرفی کردن من Justice League رو دیدم . یکم نوسان داره ولی در مجموع ارزش دیدن داره و انیمشن خوبیه . مخصوصاً برای آشنایی با شخصیتا خیلی خوبه .
البته سری های دیگه ای مثل South Park و Simpsons هم هستن اگر زومت رو ابر قهرمانی ها نباشه .

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
از سارا خوشم نمیومد ولی لامصب بد کشتنش...فکر کنم طرفداراش خیلی عصبانی شدن...اونم وقتی لارل نمیمیره:|
خواهشا فکر کشتن کوئنیتین لنس رو نکنین نویسنده ها....لارل رو بکشین به جاش. یه جماعتم دلشون شاد میشه:-"
ته اپیزود خیلی خوب بود...اصلا کلا شروع خوبی داشت arrow...به شدت کنجکاوم بدونم کی کشته سارا رو
اون crossover کوچیک بری هم خیلی حال داد...

TVD یک پیشرفت خیلی خوب داشت نسبت به premiere ش...خوشم اومد از اپیزود 2
مثبت:
1. کل صحنه های بانی و دیمن. تنها داستان جالب TVD الان فقط همینه(تقریبا فقط همینه...اون Fell جدید هم جالب به نظر میاد داستانش)...و بله...1994...از اسم اپیزودا تابلو بود...همه اپیزودایی که تاحالا اسمشون اومده اسم یه آهنگ از سال 1994 ـه. اپیزود چهار هم فلش بک به سال 1994ـه. به شدت منتظرم ببینم قضیه ی این دو تا چی میشه.
2. کل صحنه های انزو/استفن. بسیار بسیار گفت و گوها و دعواهاشون حال داد.
2. الاریک. الاریک همیشه جزو نکات مثبت بوده و خواهد بود.
4. ته اپیزود...همونطور که گفتم این یارو Trippe جالبه...و بالاخره بعد از 2 سیزن دوباره عبارت Founding Familiesرو شنیدیم....دوباره یک عدد نوستالژی به سبک TVD به من دست داد اصن...

منفی:
1.جرمی. :| این چرا زنده شده دوباره؟
2.نبود تایلر و دوقلو ها.
3. کل قضیه "پاک کردن دیمن از ذهن الینا"....یعنی رسما شخصیت اصلی این داستان از همه خنگ تره...نه که مثلا اون موقع که تصمیم گرفت خاطرات ویکی رو از ذهن جرمی برداره همه چی به خوبی و خوشی تموم شد حالا باید بشینیم نق نق های این بشرو وقتی حافظه ش برمیگرده، همه رو به جز خودش مقصر میدونه گوش کنیم...یا بدتر حافظه ش برنمیگرده باید دوباره ببینیم خانوم یه سالواتوره رو انتخاب کنن...-.- خداوندا. -.- یکی بکشه الینا رو با این ایده های فوق العاده ش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر