Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
دوستان این سریال 666 Park Avenue بعد از قسمت 9 رو کسی دیده؟من چن تا سایتو گشتم همه تا قسمت 9 برای دانلود گذاشتن.

سریالش که کنسل شدست ، شاید دیگه بیخیال قسمتای بعد شدن ، ep10 قرار بود 6ژانویه بیاد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Pilotـه The Following رو دیشب دیدم، خیلی خوب بود. یکی از بهترین سریال های جدید در حال پخشه. فقط امیدوارم بیشتر حول همین داستان اصلیش بگذره.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
The Following اپیزود دومش اومد. حس Saw و PB داره. به هر حال امیدوار کنندست.

به بهانه Spartacus کلا یه Tube پو*ر*ن*و راه انداختن! :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
The Following اپیزود دومش اومد. حس Saw و PB داره. به هر حال امیدوار کنندست.

به بهانه Spartacus کلا یه Tube پو*ر*ن*و راه انداختن! :|

اسپارتاکوس فصل جدید رو هنوز شروع نکردم ولی کلا خیلی محتوای... زیاد هست البته فصل اول که واقعا بیش از حد بود این اواخر باز یکم بهتر شده

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ای خدا منو لعنت کنه این arrow مزخرف رو دان کردم حیف حجمم . این مردک یه کلاه نصفه نیمه میزنه صورتش نصف صورتش که پیداس معلوم نیست چه جوری نمیشناسنش:))

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
از کامیک بوک سریال به این خوبی ساختن کم از شاهکار نیست!. پیله کردید به کجاش دقیقان؟

اکشن افتضاح و تکراری , دیالوگا سطحی و مسخره و یه جاهایی هم کپی از تریلوژی بتمن ( مثال هم اگر خواستی میزنم ) , بازیا سطحی , جلوه های ویژه که هیچی , تقریبا همه چی کشکی میره جلو . طرف 6 تا اپیزود نگذشته یه دشمن پیدا کرده دقیقا کپی حودش با مهارت از خودش بهتر . تنها چیزی که داره یه جوون خوش چهره رو بدنش 4 ماه کار کردن که یه sixpack داشته باشه 4 تا teenager جذبش شن آمار سریال برسه به نهایتا 2 میلیون که برای CW زیادم هست .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
ای خدا منو لعنت کنه این arrow مزخرف رو دان کردم حیف حجمم . این مردک یه کلاه نصفه نیمه میزنه صورتش نصف صورتش که پیداس معلوم نیست چه جوری نمیشناسنش:))
این کلاه وقتی کارسازه که قد طرف مقابل بلند تر باشه نبینه چهره رو.وقتی کنار دوست دختر قبلی ـش وایساده قدشم کوتاه ترشه چطوری نمیشناستش برای من سواله.
از کامیک بوک سریال به این خوبی ساختن کم از شاهکار نیست!. پیله کردید به کجاش دقیقان؟
اینکه سریال به دست شبکه ای افتاده که هدف اصلی ـش جمع کردن Teenager هاست واقعا دردناکه. کل سریال نشون دادن هیکل الیور ـه و نمایش مدل های لباس و مثلث های عشقی فوق العاده مضحک.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,707
نام
امیر
تایید میشه دیدن Arrowوقت تلف کردن بود هیچ چیز خاصی برام نداشت ترجیح میدم برم سه گانه بتمن رو دوباره ببینم تا یه فصل از این!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Mad Men فصل اول اپیزود اول رو دیدم، به نظر خیلی درست میاد، زوده واسه قضاوت ولی من که خیلی خوشم اومد.

Legit هم قسمت اولش رو دیدم، خیلی خوب بود، طنز سیاهی داره، خوشم میاد.

Archer، ای وای، چرا من اینو نمیشناختم؟ چرا هیچ بشر این رو به من معرفی نکرده بود؟ معدن مضخرفاته!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام
آقا این سریال the following رو کسی دیده؟
تازه اپیزود اولشه فک کنم
اگه دیده بگه ارزش دان داره؟
اپیزود اول خوب بود
اپیزود دوم یه مقدار از نفس افتاد
من James Purefoy رو دوست دارم
تلفیقی از دکستر و The Killing هست به خاطر نتورک بودن یه مقدار رام شده هست نسبت به اون دو تا اما با استاندارد های نتورک به نظرم خیلی خشنه
نظر نهایی بعد از قسمت چهارم

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
اسپارتاکوس فصل جدید رو هنوز شروع نکردم ولی کلا خیلی محتوای... زیاد هست البته فصل اول که واقعا بیش از حد بود این اواخر باز یکم بهتر شده

واقعا حیف داستان اسپارتاکوس. فصل جدید بیش از پیش به G*a.Y میپردازن.

فعلا فقط Archer و Legit و TF و Justified رو میشه دید تا TWD و BB.

راستی TMNT تا اپیزود چند اومده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• jj191
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر