Fratos

کاربر سایت
اکشن افتضاح و تکراری , دیالوگا سطحی و مسخره و یه جاهایی هم کپی از تریلوژی بتمن ( مثال هم اگر خواستی میزنم ) , بازیا سطحی , جلوه های ویژه که هیچی , تقریبا همه چی کشکی میره جلو . طرف 6 تا اپیزود نگذشته یه دشمن پیدا کرده دقیقا کپی حودش با مهارت از خودش بهتر . تنها چیزی که داره یه جوون خوش چهره رو بدنش 4 ماه کار کردن که یه sixpack داشته باشه 4 تا teenager جذبش شن آمار سریال برسه به نهایتا 2 میلیون که برای CW زیادم هست .
توقع داری واسه هر اپیزود 500 میلیون دلار خرج کنن هر هفته بهتون یه the Avengers بدن ؟ :D.
شما فیتیله توقعاتت رو بکشی پائین همه چی درست میشه. برای مثال عرض کنم خدمتت، جلوتون اشکنه پیاز گذاشتن بعد خوردن شما دادت هوا میره که "چرا این مزه فسنجون نمیده!؟".

r10ronaldinho

کاربر سایت
توقع داری واسه هر اپیزود 500 میلیون دلار خرج کنن هر هفته بهتون یه the Avengers بدن ؟ :D.
شما فیتیله توقعاتت رو بکشی پائین همه چی درست میشه. برای مثال عرض کنم خدمتت، جلوتون اشکنه پیاز گذاشتن بعد خوردن شما دادت هوا میره که "چرا این مزه فسنجون نمیده!؟".
فیتیله توفعاتت پایینه که به همین اشکنه پیاز میگید شاهکار

Fratos

کاربر سایت
فیتیله توفعاتت پایینه که به همین اشکنه پیاز میگید شاهکار
آ سید مرتضی بنده دکترآ دارم در زمینه مغلطه و سفسطه:
توقع داری واسه هر اپیزود 500 میلیون دلار خرج کنن هر هفته بهتون یه the Avengers بدن ؟ :d.
کوچه علی چپ نرو به صحرای کربلا هم نزن. این کرکتر بیشتر از این جای کار نداره. دو; با این Material در اختیاز تیم تولید هست محصول بهتری در نمیاد. با توجه به سابقه CW و این چیزهای که خدمتت عرض کردم این سریال کم از شاهکار نداره. فعلان خوب پیش رفته مشکل خاصی پیش نیاد بهتر از این میشه.

UFOPower

کاربر سایت
والا این Arrow قرار نبوده بیاد ژانر سوپر هیرویی رو متحول کنه که الان تظاهرات کردین ضدش!
یه کار با حداقل های استاندارده که وقتی میشینی پاش دیگه نباید از هر دیالوگ و سکانساش سوتی بگیری و تحلیل هنری کنی!نشستی Mad Men ببینی که...
من با دید سرگرم شدن رفتم سراغش تا الانم از این بابت راضیم ازش دیگه این که چرا ماسکش نصفس و با یه دکمه تغییر صدا میده و چجوری فرتی لباس عوض میکنه و مثلث عشقیش کجه و اینا رو گذاشتم کنار...

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
والا این Arrow قرار نبوده بیاد ژانر سوپر هیرویی رو متحول کنه که الان تظاهرات کردین ضدش!
یه کار با حداقل های استاندارده که وقتی میشینی پاش دیگه نباید از هر دیالوگ و سکانساش سوتی بگیری و تحلیل هنری کنی!نشستی Mad Men ببینی که...
من با دید سرگرم شدن رفتم سراغش تا الانم از این بابت راضیم ازش دیگه این که چرا ماسکش نصفس و با یه دکمه تغییر صدا میده و چجوری فرتی لباس عوض میکنه و مثلث عشقیش کجه و اینا رو گذاشتم کنار...
ای اقا حجم اینترنت بچه ها رفته. وقتشون هدر شده. CW باید درباره پاسخ گوی ما باشه!. کم الکی نیس که.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
دوستان برین سریال های شبکه کابلی ها رو بگیرین خیال خودتون رو راحت کنین چون هم بودجه های معقول صرفشون میشه هم عوامل حرفه ای تو کار نقش دارن برای مثال اسپیلبرگ و تام هنکس مینی سریال پاسیفیک رو با بودجه 120 میلیون دلاری واسه اچ بی او ساختن :-o
آخه CW و NBC و ABC و DEF و GHI :d هم شدن شبکه
HBO . SHOWTIME . AMC . STARZ . FX سریال های این شبکه ها رو بگیرین که بعدا آه حسرت از عمق وجودتون برنیاد :d
البته یک استثنا وجود داره و اون هم سریال های کمدی ـه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
دقیقا got کی شروع به پخش میکنه؟
خدا وکیلی جدا از اون همه زمان طولانی بین هر فصلش ، هیچ سریالی انقدر پر خرج و زیبا ساخته نشده
31 march اگر اشتباه نکنم.

=====
دیشب اعلام شد که How i met your mother برای یک سیزن دیگه تمدید شده و سیزن 9 آخرین سیزن خواهد بود.
نمی دونم چرا تمومش نمی کنن، واقعا چند سیزن هست که HIMYM هیچی برای عرضه نداره...

TCSCELL

8
کاربر سایت
خبرش تقریبا یه ماه پیش اومد ولی الان فکر کنم رسمی شد!:D
برای 10 هم اگه بخواد تمدید بشه بعید میدونم جیسون سیگال قبول کنه ادامه بده. همین سیزن 9 هم میگن با اکراه قبول کرده.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
تازه جواد مطمئن باش برای سیزن 10 هم تمدید میشه .
خدا نکنه :D
برای 10 هم اگه بخواد تمدید بشه بعید میدونم جیسون سیگال قبول کنه ادامه بده. همین سیزن 9 هم میگن با اکراه قبول کرده.
من تا اونجا که شنیدم، حتی سیزن 8 هم به زور قبول کرده بود.

Fratos

کاربر سایت
خبرش تقریبا یه ماه پیش اومد ولی الان فکر کنم رسمی شد!:D
باید کاری کنه که تا اخر عمرش مارشمالو صداش نکنن.

POW3R

کاربر سایت

خب 50cent باز یه حرکت جدید زده و یه قرار داد با Fox بسته برای ساخت یه Tv Seri بر اساس بچگی خودش
FOX has picked up on an animated television show starring 50 Cent based loosely on his childhood.
50-cent.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند