Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
کریستین بیل قبول نکرده تو ( True Detective ) سیزن 2 بازی کنـه . این (
sad-smiley.gif
) دقیقا حس و حال الان منـه . :d

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ای خوش خبر باشی پویا . حیر ببینی الهی :D

- - -ویرایش - - -

کریستین بیل قبول نکرده تو ( True Detective ) سیزن 2 بازی کنـه . این (
sad-smiley.gif
) دقیقا حس و حال الان منـه . :d
همینجوریشم عاشق سریالم، دیگه بیل هم میومد تو این سریال دیگه می ترسم خودکشی کنم پای این سریال :D

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
قشنگ یه چند تا سریال به سبکی که من خوشم می یاد شروع شد :)
سریال Extant که عالی بود:)
این The Strain هم خیلی خوب بود مخصوصا اونجایی که :
اون ومپایره یا هر چی اسمشو می زارید داشت کله اون یارو رو له می کرد خیلی خوب بود:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چرا انقدر House Of Cards دهن سرویس هست ؟ :d

تا حالا تو عمرم یه سریال جدید رو اینجوری و با این سرعت دنبال نکرده بودم ! یعنی یه پشت نشستم نگاه کردم ! :d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,343
نام
امیر
خوب!
24 ـم به خیر و خوشی تموم شد! :D Season finale ـه بسی جذاب و خیلی خوب بود! کل سیزنش عالی بود! یک اپیزود خسته کننده نداشت همه پر هیجان و لذت بخش :x
از دقیقه اول اگیزود آخر این فصل خدا خدا میکردم جوری تمومش کنن که واسه فصل بعد تایید بشه!
یکی این و یکی فارگو باید واسه فصل بعد بصورت رسمی تایید بشن وگرنه من خود کشی میکنم :|
که جوری تموم شد که هم میتونن کنسلش کنن هم میتونن تاییدش کنن! :|
این مرگان خودشو کشت مخفیانه بره اسنایپره رو بکشه بعد از آخر همه چی لو رفت با دوتا کلت یارو رو از شونصد متری زدن بعد اون نتونست با یک اسنایپر که روی زنه قفل شده طرفو بزنه! یکی از تیکه های بیخودش :D تیکه بعدشم که نفر دومی اومد زدش زیاد جالب نبود باز بالافاصله هم مرد :|

این تیکه گرفتن چنگ هم خیلی خوب بود! اونجایی هم که خبر مردن آدری به جک رسید و اونطوری شد عالی بود :D
واقعا سریال زیبایی بود و بشدت لذت بردم :x

شما اگه فصل 8 رو ه8م دیده بودی این تیکه قاطی کردن جک بیشتر بهت حال میداد. یه بلایی سر مسئول کنسولگری روسیه و افرادشون آورد . اینجا هم یه کاری کرد در همون حد تقریبا. :x:bighug: جیگرم حال اومد. :x

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فاکس خیلی ممنون که سریال محبوب من رو برگردوندی اونم با همچین فصل فوق العاده ای :bighug:

امیدوارم حداقل چند فصل تحت عنوان live another day ادامه داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر