Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
تو Modern Family , شخصیت مورد علاقه من هم پدر خانواده 3فرزندی هست. یعنی آخرتشه این بشر ! =))=)) این پله خونشون هم که :-j

این گلوریا هم که لهجه اش :x

کلا این هفت سنگ رو به هیچ وجه نتونستن مثل خانواده امروزی جذاب درش بیارن. مخصوصا این شخصیت ایرانی شده مانی .

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
The Leftovers S01 E03
از دو قسمت قبلی خیلی بهتر شده بود.قضیه پرنده ها چی بود؟قضیه این عکس عیسی مسیح رو هم متوجه نشدم؟اخرش تیکه هایی از قسمتای بعد رو نشون داد که فوقالعاده بود.باید ببینیم چی میشه

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
تو Modern Family , شخصیت مورد علاقه من هم پدر خانواده 3فرزندی هست. یعنی آخرتشه این بشر ! =))=)) این پله خونشون هم که :-j

کلا این هفت سنگ رو به هیچ وجه نتونستن مثل خانواده امروزی جذاب درش بیارن. مخصوصا این شخصیت ایرانی شده مانی .

اخ اخ اون بی مزه رو که دیگه نگو
ولی فیل تو مدرن فمیلی به قول شما خیلی خوبه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

فقط لحجه اش ؟ :d
Dominion هم شروع کرم . به نظر من که خیلی عالی هستش . اپیزود اولش هم که برای خودش یه فیلم هالیوودی بود :x
دیدم بچه ها از بازی الکس ایراد گرفتن . به نظر من که بهترین انتخاب بود . به چهرشم میاد که بچه ساده ای هستش و داره خودشو پیدا میکنه
Roxanne McKee هم که دیگه نگو . دل منو برده این دختر :bighug:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
قسمت اول The Strain کاملا متوسط بود به نظرم. آزاردهنده ترین بخشش کاراکترهای به شدت کلیشه ای بود با یه سری تصمیمات به وضوح اشتباه که نه تنها دست نامرئی نویسنده رو مرئی میکنه بلکه دستشو فرو میکنه تو چشم بیننده.
چرا دکتره به حرفای Walder Frey تو فرودگاه گوش نمیداد؟ همه ی مشخصات هواپیما و سرنشین ها و اتفاقاتی که هیچ کس نمیتونه ازشون خبرداشته باشه رو مو به مو گفت ولی یارو به طرز غیرقابل باوری گوش نداد.
بقیه داستانشم تکراری بود.
- failed marriage
- work over personal life
- wise oldman no one listens to
- s*xy independent fem who need no man

دیالوگ های عجیب غریب هم کم نداشت.
SO THIS IS WHAT A PLANE LOOKS LIKE IRL? MUCH BIGGER THAN ON MY SCREEN. LIKE A BIG HOUSE WITH WINGS!

منی که چهاربار تو عمرم سوار هواپیما شدم میدونم از نزدیک چه شکلیه. بعد یارو تو برج مراقبت کار میکنه و کارش اینه اومده جلو هواپیما چرت و پرت میگه.
بخش های سوپرنچرالش خوبه ولی بخش هایی که به اصطلاح میخواد character study داشته باشه خیلی بده. اینجور که به نظر میاد کتاب رو زدن لت و پار کردن. ولی از اونجایی که چیزه بهتری برا دیدن نیست فعلا میشه ادامه داد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
The strain خوب بود. سرگرم کنندس . از این سبک خوشم میاد. ولی خوب چیزای تکراری دیگه زیاد شده تو سریالا کاری نمیشه کرد. کرکتر اصلی هم من از house of cards خیلی خوشم میاد ازش اینجا هم بد نیست .

در کل پلات خوبی داشت میشه اپیزودای خفنی ازش دراورد با توجه به FX بودن هم میشه امیدوار بود.

خوشمان آمد :D

دوستان من تاحالا 24 رو ندیدم . از این فصل جدید شروع کنم چیزیو از دست میدم ؟
+مدرن فمیلی چندفصل +قسمت اومده ؟
آره خیلی چیز از دست میدی. انگار یه سریال رو از فصل نه شروع میکنی به دیدن :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دوستان من تاحالا 24 رو ندیدم . از این فصل جدید شروع کنم چیزیو از دست میدم ؟
+مدرن فمیلی چندفصل +قسمت اومده ؟
هیچ گونه چیزیو از دست نمیدی :D فصل 9 شاید فقط تنها ارتباطی که با فصلای قبل داره کارکتراش هستن و بس!
منم خودم فقط فصل 9 رو دیدم ولی الان هیچ چیز مبهمی توش برام وجود نداره! واقعا هم سیزن عالیی بود بشدت لذت بردم :x
یک سری چیزا از فصلای قبل بیان میشه که اونا هم با دنبال کردن همین سیزن مشخص میشه از کجا اومده و چی بوده قضیش پس نگران نباش حتما ببین :x

---------

The Strain ـم بنظرم خوب شروع شد و قابل قبول بود و نفهمیدم چطوری گذشت اون 1 ساعت :D
ادامه میدمش!
خداروشکر دوتا سریال بعد از این بی سریالی شروع شد مارو از بیکاری در بیاره یکی این و یکی Extant :x
البته مشکلات فنی داشت و همینطور خیلی شباهت زیادی به Fringe قسمت اولش داشت اما من با قسمت اول این خیلی بیشتر از Fringe حال کردم

آخرین ویرایش:

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان یک خبر دست اول و کاملا معتبر درباره breaking bad که imdb اعلام کرده متن پنهانی هم که میزارم اسپویل کامل هستش پس اگه میخواین سورپرایز شین نخونین :D
breaking bad سیزن جدیدش معرفی شد و داستان گاس فرینگ و والتر و مایک رو که قبل از اینکه بزنن تو این کار چیکاره بودن رو بیان میکنه و مثل اینکه 5 سیزن هم هست (اینو مطمئن نیستم :D)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
سلام دوستان یک خبر دست اول و کاملا معتبر درباره breaking bad که imdb اعلام کرده متن پنهانی هم که میزارم اسپویل کامل هستش پس اگه میخواین سورپرایز شین نخونین :D
breaking bad سیزن جدیدش معرفی شد و داستان گاس فرینگ و والتر و مایک رو که قبل از اینکه بزنن تو این کار چیکاره بودن رو بیان میکنه و مثل اینکه 5 سیزن هم هست (اینو مطمئن نیستم :D)
عزیز سیزن بعدیی در کار نیست :D
یک Spin-off هست که اسمش Better call saul هست و قراره پاییز شروع بشه که فقط گذشته ساول گودمن وکیل توی بریکینگ بد رو نشون میده!
فصلاشم هنوز معلوم نیست چقدره!

- - -ویرایش - - -

دوستان ارزش داره fargo را ببینم ماجراش چیه ؟؟
سریال عالیی هست!
یک سیزنش پخش شده و داستان خیلی زیبایی داره!
درام جنایی هست با یک خورده طنز که بسیار زیبا هم کار شده :x
در کل یکی از بهترین سریالای امسال بود و همینطور یکی از بهترین مینی سری ها! :)

باید دیدش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر