Tom Clancy's H.A.W.X 2 | PC

hawx2.jpg

Genre: Flight Action
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Romania
Release Date: Q3 2010​

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اگه DRM جواب بده و نشه کاریش کرد از یه بابت خوبه و از یه لحاظ افتضاح.خوب از این جهت که شاهد عناوینی چون RDR روی PC و تاخیر چند ماهه GTA و امثالشو شاهد نیستیم و بد از لحاظ اینکه مجبوریم همرو org تهیه کنیم.به شخصه دوست دارم این DRM جواب بده و شاهد عناوین باکیفیت تر و درخور نام PC رو شاهد باشیم.نه اینکه یه پورت ساده از کنسول و اضافه کردن نهایت AA و RESO .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اگه DRM جواب بده و نشه کاریش کرد از یه بابت خوبه و از یه لحاظ افتضاح.خوب از این جهت که شاهد عناوینی چون RDR روی PC و تاخیر چند ماهه GTA و امثالشو شاهد نیستیم و بد از لحاظ اینکه مجبوریم همرو org تهیه کنیم.به شخصه دوست دارم این DRM جواب بده و شاهد عناوین باکیفیت تر و درخور نام PC رو شاهد باشیم.نه اینکه یه پورت ساده از کنسول و اضافه کردن نهایت AA و RESO .
داداش:x نفست از جای گرم میاد orgبی خیال اصلا تو ایران از این خبرانیست
تو ایران همه عادت کردند بازی های pc را کپی بخرند از جمله خود من

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد

Thumbs Up!

Thumbs Down !

میدونی ! خیلی از عادت های بد رو باید کنار گذاشت ! خیلی جالب که خیلی ها پای بازی 40 50 دلاری 1 قرون هم نمیدن ! ایراد های بنی اسرائیلی هم میگیرن ازشون !
اونی که حتی 1 قرون هم پول پای یه بازی نداده یا اگه داده پول تو جیب شرکتی که ساختش نرفته، حق نداره نظر های عجیب قریب بده یا بگه حیف 2 تومن پول که پای این آشغال دادم !
اگه مجبور باشه اوریج بخره ! اونی میخره که واقعا گیمر و گیم رو دوست داره ! اولا ! دوما سازنده ها بیشتر وقت میزارن روش ! سوما اگه مشکل پولشه ! مثلا شمایی که میری 10 تا بازی آشغال میخری ! 1 دونه اورجینال بخر یه بازیه درست ! ازشم لذت ببر ! به روش درست هم خریدیش !
من خیلی دوست دارم این فرهنگ توی این مملکتی که همه توش دم از حلال و حروم میزنن و بعد میرن نرم افزار ها و بازیا و فیلم هاشون رو نسخه دزدیش رو میخرن یا دانلودش میکنن جا بیوفته !
اینجوری حداقل بقیه جاها می فهمن ایران هم گیمر داره ! شاید هم یه روزی توی ایران بازی ها با قیمت مناسب ( مثل خیلی جاهای دیگه) و قانونی توسط خود شرکت ها پخش شد ! ما هم مثل آدم رفتیم خریدیم ! بازی کردیم ! از همه امکاناتش استفاده کردیم ! اگه دلمونم خواست فحش کشیدیم به سازندش !
نظر خودم در باره پست خودم = Hell Of a Spam :))

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا

دوست عزیز مگه PS3 نبود؟ نمونه بارزشه دیگه.اگه این اتفاق بیوفته مطمین باش همه فروشگاه های گیم اورج میارن.لذتشم دوبرابره.باورت میشه من هنوز دارم COD4 میزنم.چون اورج گرفتم هنوزم که هنوزه دارم حالشو میبرم.دیگه زیاد ادامه ندیم که خارج از بحث تاپیک میشه.موفق باشی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر