Titanfall Memorial Tournament ( جام یادبود محمد نظامی نژاد )

مد مورد نظر شما برای برگزاری تورنومنت Titanfall کدامیک از گ

• مجموع رای دهنده‌ها
    12

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
من همین امروز بازی رسید دستم و اپدیتش کردم ولی باید برم جایی اما نهایت سعیم رو میکنم خودمو برسونم علی الحساب ایدی منم یادداشت کنید اگر خدا بخواد خودمو میرسونم.

الان من تا قبل اینکه بزنم بیرون این ایدی هایی که نوشتید رو باید ادد کنم تو لایو؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
من همین امروز بازی رسید دستم و اپدیتش کردم ولی باید برم جایی اما نهایت سعیم رو میکنم خودمو برسونم علی الحساب ایدی منم یادداشت کنید اگر خدا بخواد خودمو میرسونم.

الان من تا قبل اینکه بزنم بیرون این ایدی هایی که نوشتید رو باید ادد کنم تو لایو؟

مرتضی جان تورنومنت هفته بعد پنجشنبه و جمعه برگزار میشه ... آیدی های هم رو ادد کنید که موقع برگزاری راحت تر هماهنگ بشیم..
افتخار دادید...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خسته نباشید واقعا کاره ارزشمندی میکنید من حیف پینگم اینقدر داغون هست که بعید میتونم بتونم بیام ولیکن ساعت 7 بعد از ظهر پنشنبه به نظرم بد موقع هست اکثرا این ساعت از هفته رو بیرون هستند اگر ساعت 9 10 بود خیلی بهتر بود فرداش هم جمعه دانشگاه مدرسه کاری نیست همه راحت تر هستند

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
خسته نباشید واقعا کاره ارزشمندی میکنید من حیف پینگم اینقدر داغون هست که بعید میتونم بتونم بیام ولیکن ساعت 7 بعد از ظهر پنشنبه به نظرم بد موقع هست اکثرا این ساعت از هفته رو بیرون هستند اگر ساعت 9 10 بود خیلی بهتر بود فرداش هم جمعه دانشگاه مدرسه کاری نیست همه راحت تر هستند
چشم اگر شما ۹ تا ۱۰ میتونید بیاید.. واسه شما هم یه کاریش میکنیم.. اگر مشکلات ping و دیلی و اینجور مسایل مد نظرت هست که اصلا مهم نیست اگر به سرورها کانکت میشی شرکت کن برد و باخت خیلی واسه ما معنی نداره.. خوشحال میشیم ببینیمتون..

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
سلام خدمت دوستان ...

من هم بعد از شنیدن این خبر بد خیلی ناراحت شدم ... ایشا.. خدا رحمتش کنه ... یادش بخیر خیلی گیرز بازی کردیم ...

منم بدلیل امتحانات نتونستم تو تاپیک گیرز پیامی بدم و توی مسابقه شرکت کنم ... ممنون که این مسابقه گذاشتید(آقا حمید ) که منم بتونم شرکت کنم ...

امیدوارم این مسابقه باعث شادی محمد بشه و این که دوستانه باهم یه بازی بکنیم و با دوستان بیشتری آشنا بشیم ...

منم که Sh4dOw W4lKeR X هستم ... (قبل از مسابقاتم اگه خواستید ادد کنید من ۲۴ ساعته تایتانفالم :d )
و نظرم برای مد بازی من خودم به PILOT HUNTER به صورت تیمی رای دادم که به نظرم بهتر از مدهای دیگه هست و اینکه با نظر مهران هم موافقم که مپ های
بازی خیلی بزرگه و اینکه نظر آقا حمید هم خوبه که گفتن Marked of Death که فک کنم PRO ش هم جالب تر هست ...

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
سلام خدمت دوستان ...

من هم بعد از شنیدن این خبر بد خیلی ناراحت شدم ... ایشا.. خدا رحمتش کنه ... یادش بخیر خیلی گیرز بازی کردیم ...

منم بدلیل امتحانات نتونستم تو تاپیک گیرز پیامی بدم و توی مسابقه شرکت کنم ... ممنون که این مسابقه گذاشتید(آقا حمید ) که منم بتونم شرکت کنم ...

امیدوارم این مسابقه باعث شادی محمد بشه و این که دوستانه باهم یه بازی بکنیم و با دوستان بیشتری آشنا بشیم ...

منم که Sh4dOw W4lKeR X هستم ... (قبل از مسابقاتم اگه خواستید ادد کنید من ۲۴ ساعته تایتانفالم :d )
و نظرم برای مد بازی من خودم به PILOT HUNTER به صورت تیمی رای دادم که به نظرم بهتر از مدهای دیگه هست و اینکه با نظر مهران هم موافقم که مپ های
بازی خیلی بزرگه و اینکه نظر آقا حمید هم خوبه که گفتن Marked of Death که فک کنم PRO ش هم جالب تر هست ...

سلام دوست عزیز.. خواهش می کنم و ممنون که افتخار دادید..

تا دوشنبه گروه بندی ها انجام میشه...

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
خیلی جالب شد .این جام یاد بود همراه شد با تولد محمد عزیز که.روحش شاد������������������������������
تمام تلاشمون رو کردیم که به یادموندنی بشه;)...
هر سال تو این تاریخ یک جام برگزار خواهیم کرد...

payamrising

کاربر سایت
Jun 5, 2013
30
نام
payam
حالا حتما تورنمنت لازم نیست کنار هم جمع بشیم.باید بیشتر سعی کنیم از این دور همی ها بگیریم
دوست عزیز با نظر شما موافقم ،هدف ما از این جام به خاطر علاقه زیاد ممد به این بازی بود البته به غیر از جامی بود که مهران برای gears بازا گذاشته بود و ممد هم توش استاد بود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
منکه کلا سرورهای بازی برام غیر قابل دسترس هستند و بجز 2-3 روز اول دیگه نتونستم راحت بازی کنم ردش کردم رفت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر