Titanfall Memorial Tournament ( جام یادبود محمد نظامی نژاد )

مد مورد نظر شما برای برگزاری تورنومنت Titanfall کدامیک از گ

• مجموع رای دهنده‌ها
    12

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
Titanfall Memorial Tournament ( جام یادبود محمد نظامی نژاد )

zn31si95ug73kpimny4v.jpg

سلام دوستان ... قصد داریم به یاد دوست فقید و عزیزمون محمد نظامی نژاد تورنومنت Titanfall برگزار کنیم ..
از همه ی دوستان اون عزیز و دوستان دیگر که علاقه دارند تو این تورنومنت شرکت کنند دعوت میکنم که تو این تاپیک اعلام آمادگی بفرمایند. با هر چه بیشتر شدن شرکت کنندگان محفل گرم تری خواهیم داشت .
پیشاپیش از همه شما عزیزان سپاسگذارم.

شرایط شرکت در تورنومنت صرفا اعلام آمادگی تو این تاپیک و نوشتن Live ID شماست و هیچ هزینه ی اجباری وجود نداره . در ضمن دوست دارم به یاد اون عزیز مبلغی رو به صورت دلخواه از شرکت کنندگان جمع آوری کنیم و از طرف محمد عزیز به موسسه محک اهدا کنیم. مبلغ ها و اسامی کمک کنندگان هم اعلام نخواهد شد ولی مبلغ کلی اگر نیاز شد اعلام میکنیم. تاریخ اهدای مبلغ هم اعلام میشه و خوشحال میشم حضورا و به اتفاق شما عزیزان مبالغ رو به مراکز مشابه محک اهدا کنیم.

چند نکته مهم :

1. میزان مهارت شما اصلا تعیین کننده نیست و صرفا شرکت کردن شما باعث افتخار ما و شادی روح اون مرحوم است.

2. کمک مالی برای بیماران خاص به هیچ وجه اجباری نبوده و خواهش میکنم کمک کنندگان عزیز هم تو تاپیک از مبالغ صحبت نکنن که هر شخصی هر طور که مایله همراهیمون کنه.. اگرم صلاح دونستیم هر کسی خودش مبالغ رو به حساب مورد نظر که اعلام میشه واریز کنه .

3.در انتها به قید قرعه چند تا یادگاری از محمد و این تورنومنت به چند تا از شرکت کنندگان اهدا خواهد شد. اگر فرصت کنم برای همه آماده میکنم.

مد های تورنومنت و نوع برگزاری بر اساس نتیجه نظرسنجی اعلام خواهد شد ..
از تمامی نظرات و پیشنهادات شما استقبال میکنم ...

دوستان ظاهرا پیام جان با خانواده محمد تماس داشته و قرار شد به مرکزی که مد نظر مادر محمد هست کمک کنیم نه محک مدد کاری بیمارستان مفید بخش CF ... ایشون خیلی خوشحال شدن که شما عزیزان به یاد محمد هستید و از همه تشکر کردند .

تاریخ برگزاری : پنجشنبه و جمعه 9 و 10 بهمن ماه 1393 ساعت 19:00

گروه بندی ها :

First Group:

SHADOW DANCER
Sh4dOw W4lKeR X
JOE MUSASHI
DARK SONIC

Second Group :

walter goolakh
Unlloved
SHADOW HUNTER
ARK N008Head

Third Group :

THEGAME WORLD
CPT MERCENERY
Nil Hot
SMM9

Fourth Group :

ZooRooo
TheMaster Mn
babaknba
witcherxiii

نوع برگزاری :

مدها بر اساس رای شرکت کنندگان :

مد اول pilot hunter
مد دوم capture the flag
مد سوم marked for death pro
مد چهارم last titan standing

هر تیمی بیشترین مد رو ببره برندس مثلا یه تیم از ۴ تا مد ۳ تاشو ببره دیگه برندس ولی چون دوستانس هر ۴ تا مد برگزار میشه ..

ترجیحا تمامی شرکت کنندگان از ساعت 19 تا 19:30 آنلاین باشن و آیدی های هم رو ادد کنید که باقی مراحل هماهنگی از طریق Party انجام بگیره..

ابتدا گروه های 1VS3 و بعد گرو ههای 2VS4 رقابت می کنند ..
درخواست عاجزانه دارم که بد قولی نکنید منتظر همتون هستیم وعده ما پنجشنبه ساعت 19 به یاد محمدنظامی نژاد......

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من رو هم بنویسید فقط روزش رو اعلام کنید که اپدیت ها رو بزنیم دانلود شه.
id:ZooRooo

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
حمید دستت درد نکنه .خیلی کار جالب و تحسین برانگیزی رو انجام دادی من امادگی خودم رو اعلام میکنم.my gt Walter goolakh
وظیفه است ادامه روی راه دوستان عزیز ی مثل مهران جان هستیم..
.. خوش اومدی..

فقط از طرف بچه های بازیسنتر خیلی تحت فشارم که زودتر آدرس دقیق محل آرامگاه محمد رو اعلام کنم. این وظیفه رو به تو میدم ...

آخرین ویرایش:

payamrising

کاربر سایت
Jun 5, 2013
30
نام
payam
فقط از طرف بچه های بازیسنتر خیلی تحت فشارم که زودتر آدرس دقیق محل آرامگاه محمد رو اعلام کنم. این وظیفه رو به تو میدم ...

حمید داداش ارامگاه محمد عزیز بهشت زهرا قطعه ۳۱۵ ردیف ۱۰۳ هست.در ضمن اونجا به بهشت علی هم معروف است.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اول از همه تسليت ميگم براي محمد عزيز به همه دوستانش و كساني كه ميشناختنش.
دمتون گرم كه به فكر دوستتون هستيد.
من Titanfall دارم ولي متاسفانه ساعت انجام بازي و روزش خيلي بد موقعست براي من وگرنه حتما شركت مي كردم.
اميدوارم در آينده هم از اين تورنومنت هاي دوستانه روي كنسول Xbox One بر گذار بشه تا من هم بتونم بازي كنم.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
اول از همه تسليت ميگم براي محمد عزيز به همه دوستانش و كساني كه ميشناختنش.
دمتون گرم كه به فكر دوستتون هستيد.
من Titanfall دارم ولي متاسفانه ساعت انجام بازي و روزش خيلي بد موقعست براي من وگرنه حتما شركت مي كردم.
اميدوارم در آينده هم از اين تورنومنت هاي دوستانه روي كنسول Xbox One بر گذار بشه تا من هم بتونم بازي كنم.

نسبت به ساعت و تاریخ ایران برنامه ریزی کردیم احتمالا برای دوستان خارج از کشور سخت باشه .. بازم چون فرصت کافی برای برنامه ریزی هست اگر تغییراتی در ساعت میتونه کمک کنه که شرکت کنی پیشنهادت رو بگو به هر حال خیلی خوشحال میشیم از حضورت و ممنون بابت تسلیت . چه ساعت هایی میتونی شرکت کنی و چه روزی؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نسبت به ساعت و تاریخ ایران برنامه ریزی کردیم احتمالا برای دوستان خارج از کشور سخت باشه .. بازم چون فرصت کافی برای برنامه ریزی هست اگر تغییراتی در ساعت میتونه کمک کنه که شرکت کنی پیشنهادت رو بگو به هر حال خیلی خوشحال میشیم از حضورت و ممنون بابت تسلیت . چه ساعت هایی میتونی شرکت کنی و چه روزی؟؟
ساعت 19 به وقت ايران براي من ميشه ساعت 6:30 بامداد.
از اون طرف هم كلا من اخر هفته ديگه نيست و مسافرتم.
هفته بعدش هم كه دانشگاه شروع ميشه و ... .
حالا شما وقت دقيقشو اعلام كنيد، من ببينم مي تونم هماهنگ بشم با شما يا نه.

[MENTION=39305]unloved[/MENTION]
بعيد مي دونم اون روز خونه باشم ولي اگه تونستم بيام، خبر ميدم.

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
ساعت 19 به وقت ايران براي من ميشه ساعت 6:30 بامداد.
از اون طرف هم كلا من اخر هفته ديگه نيست و مسافرتم.
هفته بعدش هم كه دانشگاه شروع ميشه و ... .
حالا شما وقت دقيقشو اعلام كنيد، من ببينم مي تونم هماهنگ بشم با شما يا نه.

ساعت 19 گذاشتیم تا بچه ها جمع بشن یکم طول میکشه.. شما رو میتونیم ساعت 22 یا 23 برنامه ریزی کنیم که گروه دوم یا سوم بازی کنید.. در مورد روز برنامه برای 9 و 10 بهمن هست که این پنج شنبه نیست و پنجشنبه بعدیه .. این طوری اوکی هست؟؟؟
@Bahram B
در هر صورت خوشحال میشیم ببینیمت .. اگر برات جمعه مقدور بود یا کلا برای زمان کوتاهی هم میتونستی بیای حتما این کارو بکن.
اگرم روز و ساعت خاصی پیشنهاد داری مطرح کن با بچه ها هماهنگ میکینم هدفمون اینه همه بتونن شرکت کنن ...

آخرین ویرایش:

payamrising

کاربر سایت
Jun 5, 2013
30
نام
payam
سلام دوستان نظر به اینکه حمید گفته بود اگر کسی تمایل داره کمکی کنه به بیماران ؛بنده امروز با اخوی محمد عزیز صحبت کردم و گویا دوسته عزیزمون از نوعی بیماری ژنتیکی به نام فیبروز سیستیک (cf) رنج میبرده.بنده گفتم به یاد محمد جان یه یاد بود با محوریت گیم برگزار کردیم که عوایدش اگر کسی مایل بود برای شادی روح محمد به خیریه بدیم.من با هماهنگی برادر محمد قرار شد به جای محک به مدد کاری بیمارستان مفید که محمد عزیز در اونجا بستری بوده کمک کنیم تا شاید باعث خوشنودی روح پر فتوح محمد جان شود با تشکر از همگی

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
حمید خان بسیار بسیار عالی.... تا اینجا عالی کار کردی ازت ممنونم مخصوصا پوستری که انتخاب کردی . منم هرکی رو دارم میبینم دارم دعوت میکنم :D هر جور خواستی تو برگزرای کمکت میکنم .. فقط یه مسئله ای ... این که چون به احتمال تیمها 3 نفره میشه و اکثر مپ های تایتانفال بزرگه باید یه سری مد مناسب استفاده کنیم چون اینجوری 3 به 3 مثلا یه مد مثل پایلوت هانتر باید 3 ساعت دنبال همدیگه بگردیم مد اتریشن هم که چون هوش مصنوعی امتیاز داره یه علت تعداد کم بچه ها میشه فقط AI کشی جذابیت نداره .. یا اینکه اصلا 2 تا تیم 6 نفره بشیم تو 3 4 تا مد مسابقه بدیم برنده مشخص بشه اینم میشه ...
بهترین مودها برای این تعداد یکی last titan standing ---marked for death pro ----capture the flag ------
مسابقه بین 2 تیم تو هر 3 مد مسابقه بدن تا هم هیجان انگیز و متنوع باشه
البته این بنده حقیر :D بعد از مدتها بازی نسخه 360 و One تجربیاتی که داشتم رو گفتم و نظر منه.. و گرنه اختیارش با شماست حمید خان تصمیم گیرنده نهایی شمایی

از همه دوستانی که شرکت کردن ممنونم..
و به قول محمد تو گیرز همتونو میکشمممم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر