The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام دیگه واقعا این بازی از بازیای دیگه چند قدم جلوتر رفت
گرافیک بی نظیر جوسازی عالی
داستان فوق العاده
گیم پلی که دیگه محشره
دیگه از یه بازی چه انتظاری میشه داشت

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
زمانی که ویچر2 را بازی می کنید حتما حواستان را جمع کنید تا چنین صحنه های جالبی را از دست ندهید.

در حدود 30 دقیقه از ابتدای بازی "Geralt" وارد یک اصطبل میشود و بر روی دسته ای کاه، یک جسد افتاده است که کاملا شبیه الطائر در بازی فرقه اساسین است. ظاهرا الطائر در حین انجام "Leap Of Faith" اتفاقی برایش افتاده که به این سرنوشت دچار شده است و البته "Geralt" هم بی تفاوت از این صحنه می گذرد!

این اولین باری نیست که شرکت های بازیساز رقیب، صحنه های خنده داری از بازی های یکدیگر را نشان می دهند. اجساد Doom2 در دوک نوکم، اشاره به شخصیت درایور در GTA3، شمشیر آرتاس در مردان ایکس و ... اینها لحظات خنده داری است که همه ما آنها را دیده ایم. اما مرحوم الطائر در ویچر 2 اصلا چیز دیگری است.

dbazinews.com/uploads/TheWitcher2-Altair_10246.jpg

• Like
Reactions: S.T Infamous

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تا الان همچین گیم پلی ندید بودم بازی را جوری طراحی کرد اند که حتی 1 ثانیه هم خسته یا تکراری نمیشه
جزئیات بازی تا حدی بالا هست که مثلا از فاصله 500 متری هم تکان خوردن برگ درختان قابل مشاهده هست

:dوقتی تو باز ی بد شانسی بیاری اینطوری میشه حالا اگه میتونی در برو :d

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
یکی به من بگه این چجوری جون میخوره ؟ زرت و زرت اتیش میگیرم میمیرم :d
فرهاد جان ما رو که این همه تو بازارهای سبک کلاسک و مدرن خبره هستیم در سایتهای معتبر جهانی راه نمی دهند بعد شما اومدی میگی من چطور خون برای کاراکتر در بازی ویچر 2 پیدا کنم . باور کن خیلی باحالی
هر جور راحتی براش خون جور کن عزیزم اما فراموش نکن میتونی از معجون های قرمز رنگ و از مکانهای که گرات باید تجدید قوا کنه استفاده کنی و از برگ گیاهانی که قابلیت شفاء دهی دارند و یا گوشت حیوانات که شکار میکنی. در کل من هنوز بازیو تهیه نکردم اما اگر تهیه کردم یک توضیحی در مورد ترکیب کردن گیاهان وحشی جور میکنم که چطور میشه اکسیر های تولید کرد که گذشته از بالا بردن دانش و دیگر مهارت ها به کمک شما در خون گیری کاراکتر اصلی کمک کنه. کلا باید بگم که اکسیر سازی در وچر دنیایی خاص خودشو داره و اگر حرفه ای عمل کنی میتونی به راحتی از پس مراحل خیلی سخت هم بر اید و یا از گرات یک هیولا بسازی :d

آخرین ویرایش:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
تازه بعد از این همه مدت رسیدم به chapter 1 بازی .:d
چند تا عکس دیگه میزارم .

ازت زدم جلو :dحالا حالا حالا ها باید بری:d:d:d

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان چه قدر عکس میذارید؟ از این بازی فقط گرافیکشو متوجه میشید؟مثلا این یک بازی نقش آفرینی هست.
در باره سیستم مبارزها،دز نقش آفرینی بازی،روایت داستان،خود داستان ،درخت پیشرفت و ......
این همه چیز تو بازی هست اگه میشه در مورد اینها هم توضیح بدین!
مثلا هنوز هم داستان از افسانه های کهن لهستانی میاد؟

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
آقا من همون اول بازی گیر کردم! با پادشاه تو ی دهکده هستیم، بعد من رو میفرستن که برم به Temple, توی دهکده هم همه راه ها بسته بید، چند نفر رو هم گذاشتند گوشه دیوار میخان بکشند، یک پل شکسته هم بید. نمیدونم چیکار کنم! میشه راهنمائی کنید؟!

Last edited by a moderator:

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
آقا من همون اول بازی گیر کردم! با پادشاه تو ی دهکده هستیم، بعد من رو میفرستن که برم به Temple, توی دهکده هم همه راه ها بسته بید، چند نفر رو هم گذاشتند گوشه دیوار میخان بکشند، یک پل شکسته هم بید. نمیدونم چیکار کنم! میشه راهنمائی کنید؟!

دوستان لطف کنند از اسپویلر استفاده کنند ، ممنون

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
با پویا موافقم.هرچند امروز بازی رو میگیرم(فعلاً درگیر LA NOIRE هستم) اما بهتر بود
کمی هم در مورد سیستم مبارزات ،تاثیر انتخابات در سناریو(البته اگر داشته باشه) و
کلاً قسمت رول پلینگ بازی که اگر چیزی ازش باقی مونده باشه توضیح میدادید.
هر چند نمیشه گفت با اکشن شدن بازی مخالفم اما بهتر بود بیشتر به رول پلینگ میپرداختند.
این بازی طرفدارانش رو با رول پلینگ بازها به دست آورد ،الآن یه جور خیانته اگر سبک رو عوض
کرده باشند(البته اگر به صورت سازنده سبک اکشن در کنار رول پلینگ اضافه شده باشه
عالیه ،واگرنه زیاد جالب نیست از نظر من).

به هر حال . . .

پایدار باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر