The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
خوب اولین بنچمارک از بازی هم امد تو اینترنت البته زیاد نترسید بازی رو 1080 هست :d و کلا همه چیز تا اخرین حد برده بالا

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
خواهشا این بحث گرافیک بنچ مارک PCGaming اینا رو راه نندازید دوباره یه بازی درست درمون اومد اسپم ها باش اومد به جای که در مورد خود بازی نکات مثبت منفیش داستان این چیزا حرف بزنید اومدید 3 صفحه فقط در مورد گرافیک PCGaming حرف زدید!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
28 تا پست کاملا بی ربط به مبحث رو پاک کردم.
لطفا رعایت کنید اینجا تاپیک مربوط به بازی هست نه بحث در مورد کارت گرافیک یا بنچمارک.

• Like
Reactions: βehdad

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
امروز بعد از مدتها به آرزوی دیرینه خودم رسیدم و بهترین بازی عمرم رو قبل از اینکه بمیرم بازی کردم .
همین الان نصب بازی تموم شد و بعد از نصب 2 عدد dvd9 زیبا و ریختن پچ و کرک از نوع paull.dll وارد لانچر بازی شدم و گزینه گرافیکی اون رو دیدم و تمام گزینه ها رو روی enable و high و ultra تنظیم کردم و خوشحال و خندان وارد بازی شدم . رزولوشن (1920X1080):d. ابتدا وارد منوی داخل بازی شدم که از زیبایی اون چیزی نمی تونم بگم . خودتون ببینید . با زدن fraps فریمی رو که مشاهده کردم رو باور نکردم فریم 1350 .:d با دیدن این فریم کلی ذوق کردم و new game روزدم خلاصه بعد از دمو ها و غیره وارد بازی شد و دموی اولیه بازی رو که توسط سیستم رندر میشد رو دیدم و اینجا بود که کلا از زندگی سیر شدم چرا ؟:((:((!. خودتون حدس زدید دیگه تا حالا ! بله چیزی که دیدم اصلا فکرشو نمی کردم . بازی با این دمو و با فریم 11 شروع شد و در بهترین حالت اجرای دمو به نهایت 18 فریم رسید . باز ما این رو به فال نیک گرفتیم و ادامه دادیم .
بعد از این دمو شما طبق همان تصاویری که ملاحظه فرمودید وارد خود بازی شدم .
از این لحظه به بعد شما بازی نمی کنید بلکه فیلم سینمایی مشاهده می کنید . چشمان زرد رنگ و گرگی ویچر به همراه بدن پر از خط و خراشیدگی و محیط قابل توصیف نیست .
این فقط cut scene بود از شروع بازی . در لودینگ بعد شما وارد محیط اسفبار و بزرگ ویچر خواهید شد . محیطی که بعد از نمایش دموی خیلی خیلی خیلی خیلی زیباش:d(خودتون ببینید). از چادر بیرون اومدم و با صحنه ای مواجه شدم که دهنم باز موند و قادر به تکان دادن موس نبودم . بله این قدرت موتور گرافیکی یک بازی انحصاری فقط و فقط برای pc است .:d:d.
این بازی خود واقعیت است . به عنوان مثال وقتی شما داخل فضایی تاریک هستید و مدتی در آنجا باقی می مانید هنگامی که از آن محل به محلی روشن تر در محیط باز بیرون می آیید لحظه ای چشمان شما از شدت نور منقبض شده و در این حالت شما محیط بیرون را کاملا نورانی میبینید .اما بعد از چند ثانیه مردمک چشم شمابا میزان نور محیط اپتیمایز شده و در مجموع نور کاهش میابد تا به حد نورمال برسد . خب این دقیقا اتفاقیست که شما در ویچر 2 خواهید دید . یعنی مکانیسم بدن انسان در برابر عوامل طبیعی .

بنده فعلا جرات نکردم بیش از این بازی را ادامه بدم . اما در ادامه چند عکس از گیم پلی خودم رو براتون میزارم

این بازی رو با یک gtx 460 1gig amp! core 810 با 8 gig memory و یک پردازنده 4 هسته ای قوی اجرا کردم
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Saeed Gamer

Cs Mili

کاربر سایت
Mar 17, 2011
31
امروز بعد از مدتها به آرزوی دیرینه خودم رسیدم و بهترین بازی عمرم رو قبل از اینکه بمیرم بازی کردم .
همین الان نصب بازی تموم شد و بعد از نصب 2 عدد dvd9 زیبا و ریختن پچ و کرک از نوع paull.dll وارد لانچر بازی شدم و گزینه گرافیکی اون رو دیدم و تمام گزینه ها رو روی enable و high و ultra تنظیم کردم و خوشحال و خندان وارد بازی شدم . رزولوشن (1920X1080):d. ابتدا وارد منوی داخل بازی شدم که از زیبایی اون چیزی نمی تونم بگم . خودتون ببینید . با زدن fraps فریمی رو که مشاهده کردم رو باور نکردم فریم 1800 .:d با دیدن این فریم کلی ذوق کردم و new game روزدم خلاصه بعد از دمو ها و غیره وارد بازی شد و دموی اولیه بازی رو که توسط سیستم رندر میشد رو دیدم و اینجا بود که کلا از زندگی سیر شدم چرا ؟:((:((!. خودتون حدس زدید دیگه تا حالا ! بله چیزی که دیدم اصلا فکرشو نمی کردم . بازی با این دمو و با فریم 11 شروع شد و در بهترین حالت اجرای دمو به نهایت 18 فریم رسید . باز ما این رو به فال نیک گرفتیم و ادامه دادیم .
بعد از این دمو شما طبق همان تصاویری که ملاحظه فرمودید وارد خود بازی شدم .
از این لحظه به بعد شما بازی نمی کنید بلکه فیلم سینمایی مشاهده می کنید . چشمان زرد رنگ و گرگی ویچر به همراه بدن پر از خط و خراشیدگی و محیط قابل توصیف نیست .
این فقط cut scene بود از شروع بازی . در لودینگ بعد شما وارد محیط اسفبار و بزرگ ویچر خواهید شد . محیطی که بعد از نمایش دموی خیلی خیلی خیلی خیلی زیباش:d(خودتون ببینید). از چادر بیرون اومدم و با صحنه ای مواجه شدم که دهنم باز موند و قادر به تکان دادن موس نبودم . بله این قدرت موتور گرافیکی یک بازی انحصاری فقط و فقط برای pc است .:d:d.
این بازی خود واقعیت است . به عنوان مثال وقتی شما داخل فضایی تاریک هستید و مدتی در آنجا باقی می مانید هنگامی که از آن محل به محلی روشن تر در محیط باز بیرون می آیید لحظه ای چشمان شما از شدت نور منقبض شده و در این حالت شما محیط بیرون را کاملا نورانی میبینید .اما بعد از چند ثانیه مردمک چشم شمابا میزان نور محیط اپتیمایز شده و در مجموع نور کاهش میابد تا به حد نورمال برسد . خب این دقیقا اتفاقیست که شما در ویچر 2 خواهید دید . یعنی مکانیسم بدن انسان در برابر عوامل طبیعی .

بنده فعلا جرات نکردم بیش از این بازی را ادامه بدم . اما در ادامه چند عکس از گیم پلی خودم رو براتون میزارم

این بازی رو با یک gtx 460 1gig amp! core 810 با 8 gig memory و یک پردازنده 4 هسته ای قوی اجرا کردم
.
وا ی ی ی خدا ! دیگه نمی خواد چیزی از بازی بگی!!! نمی تونم دیگه تحمل کنم!!
می تونی مشخصات دقیق CPUـتو بگی؟
شما بازی رو خریدی یا دانلود کردی؟ اگه خریدی از کجا خریدی؟
ادیت: راستی تو بازی چندتا فریم می گیری؟

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
درود
فقط خودتون را کنترل کنید مواظب قلبتون هم باشید

مراجعه شود به پست قبلی بنده توضیحات راجب عملکرد چشم انسان

فیزیک به معنی واقعی کلمه (البته از نوع nvidia)

با تشکر از دوست خوبم sheypooochi

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Skychaser

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر