The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود این هم configuration tool یک بازی که به صورت انحصاری برا pc عرضه می شود :d
وقتی بازی با این سطح به صورت انحصار برا pcدرست شده باشد نتیجه این می شود که 26 تا گزینه گرافیکی برای تنظیم کردن دارد خودتون دیگه عظمت کار را حساب کنید
فکر کنم کمتر بازی ساخته شده باشه که این تعداد تنظیمات گرافیکی داشته باشد

برای دیدن تصویر روی ان کلیک کنید :

آخرین ویرایش:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
با سلامی دوباره خدمت دوستان مخصوصا حسین خان .
ورود مجدد خودم رو به سایت تبریک عرض م یکنم .

دیگه واقعا صبر کردن خیلی سخت شده برای این بازی
اما از اونجایی که این بازی از ابتدا برای پی سی ساخته شده باید انتظار داشته باشیم که دایرکت ایکس 11 رو کامل در ابتدای امر پشتیبانی کنه .

فقط می ماند کرک که در این یکی 2 روزه اونم خواهد آمد و ی دل سیر از یک بازی تک پلتفرمی در خواهیم آورد .:d

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
درود این هم configuration tool یک بازی که به صورت انحصاری برا pc عرضه می شود :d
وقتی بازی با این سطح به صورت انحصار برا pcدرست شده باشد نتیجه این می شود که 26 تا گزینه گرافیکی برای تنظیم کردن دارد خودتون دیگه عظمت کار را حساب کنید
فکر کنم کمتر بازی ساخته شده باشه که این تعداد تنظیمات گرافیکی داشته باشد

برای دیدن تصویر روی ان کلیک کنید :

تبارکالله !!! به به :d عجب سیستم گرافیکی نازی داره !!! Object هاش Physical هستن همه !!

عجب تکنیک هایی !! بهترین RPG سال میشه حتما" !!
کاستوم کی QWERTY هم داره :d

امیدوارم 5870 بتونه همه رو تا high بکشه :-s

زیاد جدی نگیرید من خیلی هل شدم از این همه امکانات و تنظیمات گرافیکی :))

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
SSAO = Screen Space Ambient Occlusion

روشی برای رندر Ambient Occlusion ــه.
اولین بار این روش رندر توسط شرکت Crytek در بازی کرایسیس در سال 2007 مورد استفاده قرار گرفت. یک روش کارامد برای تخمین زدن انسداد محیط بر زمان واقعی است . الگوریتمی اجرای به عنوان سایه زن پیکسلی است، که به تجزیه و تحلیل عمق بافر صحنه می پردازد که در بافت ها ذخیره می شود. برای هر پیکسل در صفحه نمایش، نمونه های سایه زن پیکسل برای عمق بهتر خصوصیات اطراف پیکسل جاری تلاش می کند و برای محاسبه میزان انسداد از هر یک از نقاط نمونه برداری به عمل می اورند.
Screen_space_ambient_occlusion.jpg

خصوصیات این گونه رندر:
مستقل از پیچیدگی صحنه است.
نیازی به data pre-processing ندارد، بدون نیاز به بارگذاری و همچنین نیاز نبودن به بار گذاری درحافظه سیستم.
قابلیت کار کردن با صحنه های dynamic .
سازگار بودن با هر پیکسل در صفحه نمایش.
بدون استفاده از پردازنده -- می توان آن را به طور کامل بر روی پردازنده گرافیکی اجرا کرد.
و یک پارچه سازی ان در تمام گرافیک های مدرن.

• Like
Reactions: POOYA1989

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من فقط از یک چیز میترسم،اون هم اینه که گرافیک بازی خیلی سنگین باشه!
خدا کنه بتونن بازی رو به خوبی بهینه کنند،از اون جایی که مقصد اصلیه بازی PC هست
و روی این قضیه هم زیاد مانور داده شده احتمالا همین طور خواهد شد.
دوستان فقط یک سوال!
سبک بازی همون نقش آفرینی کلاسیک(D&D) هست؟
یا کلا به بازی های مثل DRAGON AGE نزدیکتره؟

• Like
Reactions: MR TASH

mousey

کاربر سایت
Jul 20, 2008
25
نام
محسن اميدواري
من فقط از یک چیز میترسم،اون هم اینه که گرافیک بازی خیلی سنگین باشه!
خدا کنه بتونن بازی رو به خوبی بهینه کنند،از اون جایی که مقصد اصلیه بازی PC هست
و روی این قضیه هم زیاد مانور داده شده احتمالا همین طور خواهد شد.
دوستان فقط یک سوال!
سبک بازی همون نقش آفرینی کلاسیک(D&D) هست؟
یا کلا به بازی های مثل DRAGON AGE نزدیکتره؟

مثل ورژن قبلیش و فیلم هایی که ازش اومده مثل dragon age هست .
چند تا نکته جالب در مورد بازی اینه که 16 تا پایان مختلف داره و اینکه شرکتش گفته DLC هایی که برای بازی در آینده می آید free هست .

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
این رو حتما بخونید جالبه ( البته قیلتزه)
کامنت هاش رو بخونید !

دوستان یه نفر این رو امتحان کنه فکر کنم کرکش درسته چون خوب seed میده . کامنتهاشم نشون میده که درسته. من خودم بازی رو امشب میخوام داونلود کنم .
http://www.btscene.eu/details/2510435/The+Witcher+2+Assassins+of+Kings+Crack.html

شک نکن که فیک هست هنوز هیچ کدوم از سایت های ریلیز هیچ خبری ازش ندادن و تورنتی هم که دادی حتی 1 کامنت نداره !
بازی هم به صورت اینترنتی اکتیو میشه ! پس باید تا روز ریلیر بازی صبر کرد که حداقل ببینن با اکتیو کردنش چه اتفاقاتی میفته !
تو این 1 2 روز به احتمال زیاد شاهد کرک نخواهیم بود !

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان یه نفر این رو امتحان کنه فکر کنم کرکش درسته چون خوب seed میده . کامنتهاشم نشون میده که درسته. من خودم بازی رو امشب میخوام داونلود کنم .
http://www.btscene.eu/details/2510435/The+Witcher+2+Assassins+of+Kings+Crack.html
عزیز بهتر نبود سوال تو اینجا مطرح می کردی !!!
مشکلات The Witcher 2 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
ایول ... من که به توصیه دوستان Witcher 1 رو شروع کردم خیلی دارم حال میکنم. انصافا عجب کمری داره این گرالت ... هنوز اول بازیه من ترتیب 4 نفرو دادم :D

• Like
Reactions: Squidward

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر