The Silent Ship (بازی ایرانی)

با اجازه از داش رضا ما تاپیک این بازی هم زدیم دیدیم همه تاپیکی برا هر بازی هست به جز این بازی .من فقط تاپیک رو زدم خوده رضا اطلاعات بازی رو در اینجا قرار میده .
موفق باشید.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
اين بازي توسط شركت وست گيم (ناشر بازي) عرضه شد و مي توانيد از تمامي نمايدگي هاي وست گيم خريداري كنيد.

ممنون.;)

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
خبر خیلی خوبی بود. اگر در این تاپیک هم چند تا Screenshot از بازی بگذارید ممنون میشم، چون پیدا کردن اسکرین شات از بازی های ایرانی زیاد آسون نیست. :happy:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستاني كا اين بازي رو خريدن بيان يكم در باره بازي توضيح بدن
اگه از کمبود خوشحالی و خنده رنج میبرید حتما بازی رو تهیه کنید. من موندم الان با موبایل هم صدا ضبط کنی کیفیتش از دیالوگ ها بازی بیشتر میشه. بعد مثل اینکه به شخصیت اصلی یه کلید اویزونه همین جوری راه میره صدای جیلینگ جیلینگ میده(خیلی رو مُخه) قربونش برم یه option هم داخل بازی نیست. گرافیک هم دیگه حرفی نمیزنم:D یادش بخیر FPS های N64 چه گرافیکی داشتند. کلا خوشحال شدیم.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اگه از کمبود خوشحالی و خنده رنج میبرید حتما بازی رو تهیه کنید. من موندم الان با موبایل هم صدا ضبط کنی کیفیتش از دیالوگ ها بازی بیشتر میشه. بعد مثل اینکه به شخصیت اصلی یه کلید اویزونه همین جوری راه میره صدای جیلینگ جیلینگ میده(خیلی رو مُخه) قربونش برم یه option هم داخل بازی نیست. گرافیک هم دیگه حرفی نمیزنم:D یادش بخیر FPS های N64 چه گرافیکی داشتند. کلا خوشحال شدیم.

خدا رو شکر بازی برای شما طنز رو به همراه داشت و این خودش نکته مثبتی هست هیچ سیستمی و هیچ کاربری توی این 3 روز عرضه تقریبا 500 نفری هیچ صدای کلیدی گزارش نشده و بر میگرده به نا همگونی کارت صدای شما " if not onboard "و پلیر هایی که روی سیستم نصب هست.

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خدا رو شکر بازی برای شما طنز رو به همراه داشت و این خودش نکته مثبتی هست هیچ سیستمی و هیچ کاربری توی این 3 روز عرضه تقریبا 500 نفری هیچ صدای کلیدی گزارش نشده و بر میگرده به نا همگونی کارت صدای شما " if not onboard "و پلیر هایی که روی سیستم نصب هست.
بله حتما مشکل از سیستم صوتی من هست که با تمام بازی های روز هماهنگ هست ولی با بازی شما نیست.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
از شما که عضو تحریریه ای محاله ... :mad: شما به جای اینکه از بازی که یک ایرانی که هم وطن شماست ساخته و تجربه ی اولشه چه توقعی داری ؟ میخوای Bioshok بسازه ؟ رضا یک نفره کل این بازی رو ساخته و فقط برای صدا پیشگی از دوستش کمک گرفته ... متاسفم برای بعضی ها .
من این بازی نگرفتم هنوز ولی اگر بازی مثل بازی های اتاری هم باشه باهاش حال میکنم.

آخرین ویرایش:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
آقا چرا طرف رو میزنین؟؟؟؟دلیل این که پیشرفت نمیکنیم "انتقاد ناپذیر"بودنمونه...یعنی هر چیزی که ساختن بگیم به به و چه چه؟!!! :| پس کی میخوایم درست بشیم؟
من این بازی نگرفتم هنوز ولی اگر بازی مثل بازی های اتاری هم باشه باهاش هال میکنم.
البته اون "حال"هست...
عقل سلیم حکم میکنه بعد از امتحان کردن چیزی در موردش سخن بگیم...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
از شما که عضو تحریریه ای محاله ... :mad: شما به جای اینکه از بازی که یک ایرانی که هم وطن شماست ساخته و تجربه ی اولشه چه توقعی داری ؟ میخوای Bioshok بسازه ؟ رضا یک نفره کل این بازی رو ساخته و فقط برای صدا پیشگی از دوستش کمک گرفته ... متاسفم برای بعضی ها .
من این بازی نگرفتم هنوز ولی اگر بازی مثل بازی های اتاری هم باشه باهاش هال میکنم.
باشه از این به بعد من به جای طرفداری از Benz میرم سمند میخرم میگم عجب تکنولوژی برتری داره.در ضمن فکر نکنم برای گفتن نظر شخصیم باید از کسی اجازه بگیرم;)شما هم برو بازی رو بخر باهاش هال کن:laughing:

ویرایش:

من نگفتم که برو به جای بنز سمند بخر میگم با توجه به اینکه این اولین بازیه ایشون هست و تنها درستش کردن خیلی هم خوبه هرچقدر هم بد باشه ادم باید از سرمایه ملیش دفاع کنه نه که بزنه تو سرش .
ببین دوست عزیز مشکل شما اینه که داری طرفداری کورکورانه میکنی وقتی یه چیزی مشکل داره نمیشه اومد گفت چه قدر خوبه منم نظرم رو گفتم حالا اون دیگه به من برمیگرده که از چه نوع ادبیاتی استفاده کنم. در ضمن سعی نکن به زور نظرت رو تحمیل کنی. خود رضا جواب داد من منتظر جواب شخصه دیگه ای نبودم.

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
من فقط مشکل دوستمون رو گفتم و گرنه همه بگن بازی بد بود مشکلی نداره من با جون و دل و احترام انتقاد رو کاملا میپذیرم عزیزان.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
باشه از این به بعد من به جای طرفداری از Benz میرم سمند میخرم میگم عجب تکنولوژی برتری داره.در ضمن فکر نکنم برای گفتن نظر شخصیم باید از کسی اجازه بگیرم;)شما هم برو بازی رو بخر باهاش هال کن:laughing:
من نگفتم که برو به جای بنز سمند بخر میگم با توجه به اینکه این اولین بازیه ایشون هست و تنها درستش کردن خیلی هم خوبه هرچقدر هم بد باشه ادم باید از سرمایه ملیش دفاع کنه نه که بزنه تو سرش .
من با این بازی حال میکنم . خوب شد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر