The Silent Ship (بازی ایرانی)

با اجازه از داش رضا ما تاپیک این بازی هم زدیم دیدیم همه تاپیکی برا هر بازی هست به جز این بازی .من فقط تاپیک رو زدم خوده رضا اطلاعات بازی رو در اینجا قرار میده .
موفق باشید.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
انتقاد به مدل اقاي مهندس Dead Proxy

آقا چرا طرف رو میزنین؟؟؟؟دلیل این که پیشرفت نمیکنیم "انتقاد ناپذیر"بودنمونه...یعنی هر چیزی که ساختن بگیم به به و چه چه؟!!! :| پس کی میخوایم درست بشیم؟

البته اون "حال"هست...
عقل سلیم حکم میکنه بعد از امتحان کردن چیزی در موردش سخن بگیم...
اين اسمش انتقاده؟به نظر شما اين انتقاده؟
خوب معلومه با اين مدل انتقاد هيچ وقت صنعت بازي در ايران هيچوقت پيشرفت نميكنه
اين كار اسمش تمسخر كردن اونم تمسخر كردن يه ايراني كه اومده تو اين اشفته بازار ايران تمام زحمت خودشو كشيده تا بتونه 1 بازي درست درمون به دست خلق الله اين مملكت
اقاي Dead Proxy بازي رو دوست نداري بازي نكن؟شما مثله اينكه انتقاد كردن بلد نيستي
شما خجالت نميكشي اقاي Dead prpxy؟خيلي ادعات ميشه كه بلدي؟فكر كردي چون 4 تا خبر ميذاري ديگه شاهكاره خلقتي؟اره؟
نظره شخصيت؟؟؟فكر كردي هرچي دلت بخواد ميتوني بگي بعدش بگي نظر شخصيمه؟اره؟
بچه هارو مسخره ميكني؟فكر كردي در حدي هستي كه بتوني بچه هارو مسخره كني؟اره؟
من نميدونم بچه هاي سايت بگن اسم اين كار چيه
ويرايش:اين پست رو من ندادم

آخرین ویرایش:

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
اگه از کمبود خوشحالی و خنده رنج میبرید حتما بازی رو تهیه کنید. من موندم الان با موبایل هم صدا ضبط کنی کیفیتش از دیالوگ ها بازی بیشتر میشه. بعد مثل اینکه به شخصیت اصلی یه کلید اویزونه همین جوری راه میره صدای جیلینگ جیلینگ میده(خیلی رو مُخه) قربونش برم یه option هم داخل بازی نیست. گرافیک هم دیگه حرفی نمیزنم:D یادش بخیر FPS های N64 چه گرافیکی داشتند. کلا خوشحال شدیم.
حالا که يک ایرانی بازی ساخته شما به جای تعريف بيا زد حال بزن
خوب اینم خودش کار بزرگيه:smile:
حيف که وست اینجا نمايندگی نداره:-"

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
اين كار اسمش تمسخر كردن اونم تمسخر كردن يه ايراني كه اومده تو اين اشفته بازار ايران تمام زحمت خودشو كشيده تا بتونه 1 بازي درست درمون به دست خلق الله اين مملكت
اقاي Dead Proxy بازي رو دوست نداري بازي نكن؟شما مثله اينكه انتقاد كردن بلد نيستي
شما خجالت نميكشي اقاي Dead prpxy؟خيلي ادعات ميشه كه بلدي؟فكر كردي چون 4 تا خبر ميذاري ديگه شاهكاره خلقتي؟اره؟

حالا شما واسه چي جوش مياري نمي دونم منظورت از هرچي كه دلت مي خواد ميگي چي

بود. ايشون كه خدايي نكرده فحش ندادن . كاملا نظر شخصي خودشون رو گفتن . منم كه براي

بار اول trailer اين بازي رو دادم خداييش خندم گرفت يه مدت برو بكس ميومدن خونمون

ميزاشتم ميخنديدم . من به عنوان يكي از بچه هاي سايت ميگم اسم اين كار انتقاد كردن

هست

نمي دونم واسه چي همه جمله هات دو سوالي هست. منظورت از هي اره گفتن اينه كه خيلي لاتي ؟

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان

1204227512.jpg

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
دوستان لطف میکنید در راستا هدف های تاپیک بحث و تبادل نظر کنید و این رفتار های بچه گانه رو به فراموشی بسپارید؟ این بحث های شما رو من سال ها پیش در این فروم دیدم و در رنگ های مختلف حتی همین تحریریه گذروندم و میدونم عاقبت خوبی نداره پس به نظرات هم معتقد باشیم و در کنارش مسخره گرفتن کار های ارزشمند رو کنسل کنیم.

please

This behavior of children to gain the trust oblivion

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
دوستان اینقدر پای کشور رو به این جور مسائل باز نکنید و به نظرات همدیگر هم احترام بزارید ... (لطفا)

از نکات منفی بازی این بود که قدرت ماورایی داشت و میتونست اجسام رو بلند کنه ،حالا نمی دونم تو این نسخه برطرف شده باشه یا نه ...

بزرگترین نقطه ضعف بازی سرعت load تکسچر ها بود نمیدونم که به شما گفته با افزایش اندازه تصاویر بکار رفته در تکسچر ها کیفیت کار بالا میره ...(البته این خطا رو همه گیمر ساز های ایرانی انجام میدن حالا نمی دونم توجه کردن یا نه )

و دیگه اینکه سعی نکنید با یه انجین مفتی و ضعیف کرایسیس بسازید ، سعی کنید بیشتر رو گیم پلی مانوور بدید و کلا قید گرافیک رو بزنید .

بهتره یه نگاه به بازی های Fps قدیمی بندازید و ببینید چه عاملی باعث شده اون ها اینقدر موفق باشند از تجربیاتشون استفاده کنید ...

به امید ایرانی اباد تر در ضمینه گیم :D

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
دوستان اینقدر پای کشور رو به این جور مسائل باز نکنید و به نظرات همدیگر هم احترام بزارید ... (لطفا)

از نکات منفی بازی این بود که قدرت ماورایی داشت و میتونست اجسام رو بلند کنه ،حالا نمی دونم تو این نسخه برطرف شده باشه یا نه ...

بزرگترین نقطه ضعف بازی سرعت load تکسچر ها بود نمیدونم که به شما گفته با افزایش اندازه تصاویر بکار رفته در تکسچر ها کیفیت کار بالا میره ...(البته این خطا رو همه گیمر ساز های ایرانی انجام میدن حالا نمی دونم توجه کردن یا نه )

و دیگه اینکه سعی نکنید با یه انجین مفتی و ضعیف کرایسیس بسازید ، سعی کنید بیشتر رو گیم پلی مانوور بدید و کلا قید گرافیک رو بزنید .

بهتره یه نگاه به بازی های Fps قدیمی بندازید و ببینید چه عاملی باعث شده اون ها اینقدر موفق باشند از تجربیاتشون استفاده کنید ...

به امید ایرانی اباد تر در ضمینه گیم :D

وای ی ی ی ی ی نه!!!

آقا از روی دمو نظر نده! اون طرح بسیار بسیار ساده از بازی بود! و اصلا حتی 1 درصد به صورت فنی هم شامل نسخه نهایی نمیشه!!!

توی ساخت این بازی کسی به من چیزی نگفته و پیکس بندی تصاویر ربطی به ریزولیشن در ابعاد مختلف نداره و Dpi معرف کیفیت هر تصویری هست. دقیقا مثل چیزی که در صفحه مونیتور میبینید و در پرینت با تفاوت های بسیار!

تفاویت کوچیک:

دمو بازی :

777pcp.jpg

نسخه نهایی بعد از گذشت 7 ماه از دمو :

351uywh.jpg

آخرین ویرایش:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
بنده این بازی رو گرفتم و انجام دادم از لحاظ صدا گذاری با کاربر Death Proxyموافقم..گرافیک یه مقدار اذیت میکنه یعنی یه ساعت بیشتر نمیشه پاش نشست به هر حال برای اولین کار چیزه خوبی بود اما زیاد جای انتقاد داره که اینجا نمیشه گفت چون نتیجه این میشه:
قفل شدن تاپیک+بن شدن چند نفر+کارت گرفتن چند نفر=تراژدی

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شما گويا سايت با كوچه اشتباه گرفتي ؟ خوبه من هم بگم به شما هيچ ربطي نداره . خودتون به چه شكل حرف ميزنيد كه مياند ميگيد اعضاي تحريريه جو گيرند ؟
رك بگم همون ممد مي تونه 10 برابر بدتر باهاتون حرف بزنه اما اينجا اسمش سايت هست و اين سايت يك سري قوانين داره كه بايد بهش احترام گذاشته بشه. اگر يك بار ديگه ببينم كسي اينجا رو با كوچشون اشتباه گرفته از شرمندگيش در ميام.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
نکات مثبت :
موزیک بازی خوب کار شده.
صداگذاری به جز صدای شخصیت بازی خوب کار شده ( مخصوصاً جاهایی که صدای فریاد زامبی ها میاد. )
Intro هنرکده پویانمایی سرزمین آینده خیلی قشنگه ( به جز قسمتی که صدای پای Faith و دیرینگ دیرینگ EA میاد ! )

نکات منفی :
گرافیک دشمنان منو یاد House of the dead انداخت.
داستان خیلی قوی نبود.
افکت خون مزخرف بود. ( امیدوارم رضا جان ناراحت نشده باشی ولی خداییش خونش چرت بود ! )
Unlimited Ammo
گم شده در بازی به خاطر نگفتن Objective ها و نبودن Map ( که بعضی وقت ها واقعاً بدرد می خورد. )
محیط بازی بیش از حد تاریکه

اینا نظرات شخصیم بود امیدوارم بدردبخور باشن;)
ممنون بهنام جان

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
یک ذره از داستان بازی بگین؟
سیستم چی می خواد؟

به نظر من هر چی باشه باز یک بازی ایرانیه باید حمایت بشه حالا هر مشکلی داشته باشه.
وگر نه صنعت بازی هیچ وقت تو ایران پیشرفت نمی کنه.انتقاد هم که می کنیم بهتر حالت سازنده داشته باشه نه مخرب.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
نکات مثبت :
موزیک بازی خوب کار شده.
صداگذاری به جز صدای شخصیت بازی خوب کار شده ( مخصوصاً جاهایی که صدای فریاد زامبی ها میاد. )
Intro هنرکده پویانمایی سرزمین آینده خیلی قشنگه ( به جز قسمتی که صدای پای Faith و دیرینگ دیرینگ EA میاد ! )

نکات منفی :
گرافیک دشمنان منو یاد House of the dead انداخت.
داستان خیلی قوی نبود.
افکت خون مذخرف بود. ( امیدوارم رضا جان ناراحت نشده باشی ولی خداییش خونش چرت بود ! )
Unlimited Ammo
گم شده در بازی به خاطر نگفتن Objective ها و نبودن Map ( که بعضی وقت ها واقعاً بدرد می خورد. )

اینا نظرات شخصیم بود امیدوارم بدردبخور باشن;)
امیر جون درست میگه اما سوتی دادی ها...مزخرف درسته:|:D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
الان این تکنیک Motion Blur که اینقدر روش مانور دادید کجا هست؟ من 3 تا لول رفتم ولی هیچی ندیدم درست اون گرافیکی رو دارم میبینم که رضا برای نسخه دمو گذاشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر