The Rusty Old School Communtity

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
به به . میبینم که بحث محبوبترین سری بازی خودم راه افتاده ! :cheesygri
(همچین طرف میگه خودم که انگار خودش ساخته ! :biggrin1: )
راستش من اولین شماره از سری بازی Legacy Of Kain شماره دوم یعنی Soul Reaver 1 بود که بازی کردم. حسی که در حین بازی و بعد از بازی کردن و تموم کردن این بازی داشتم به هیچ وجه قابل وصف نیست! فقط میتونم بگم منم خودمو تو این بازی جزوی از بازی حس میکردم. انگار خودم بودم که تو داستان بازی پیش میرفتم. تمامی حس های بازی رو میتونستی دقیقا مثل خود رازیل تو قیافه منم ببینی. هیچی نمیتونم در مورد این بازی بگم جز اینکه این بازی برای من قابل پرستش هست !!
فضا سازی, گیم پلی, موسیقی, داستان, شخصیت پردازی همه و همه برای من بی نظیر هستن.
شماره دوم هم خیلی خوب بود اما برای من شماره اول که سال 1999 اومد یه چیز دیگس.
البته یه چیزی رو باید اعتراف کنم. هر چند اسم یوزر من Kain هست اما از نظر سطح بازی به نظر من Blood Omen ها از Soul Reaver ها سطحشون پایین تره و من گیم پلی و فضای Soul Reaver رو خیلی بیشتر قبول دارم. خیلی بیشتر . :love:
-------
خوب جا داره از یه بازی دیگه هم یاد بکنم که دقیقا مثله Soul Reaver1 منو دگرگون کرد !
Shadow Man که به لطف یکی از دوستان از رپیدشیر دانلود کردم و الان 1 هفته ای هست دارم بازی میکنم. (فعلا دیابلو تعطیل :biggrin1:)
این بازی هم از نظر فضاسازی و گیم پلی شاهکاره. البته یه سری مشکلات کوچیک تو کنترل کاراکتر داره که زیاد به چشم نمیاد. مبارزاتش هم یه مقدار اعصاب خورد کنه بعضی وقتا اما گیم پلی و داستان و فضاسازی حرف نداره.
اگه حال و حوصلش رو دارین و این بازی رو اصلا بازی نکردین برین تو تاپیک درخواست دانلود واسه بازیهای قدیمی دانلود کنین و بازی کنین ببینین نظر دوستان چی چی هست.
من که الان دارم دوباره بازی میکنم (اون قدیما تمومش نکردم) و دارم زندگی میکنم. واقعا شاهکاره . :love::love:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ه نکته بسیار بسیار بسیار بسیار زیبا و عالی اشاره کردی Desperados Wanted Dead or Alive واقعا یکی از اون بازی های استراتژی قدیمی بود که خیلی باهاش حال کردم و هنوزم دارمش
Desperados 2 Coopers Revenge هم خوب بود حداقل من که طرفدار این بازیم خیلی خوشم اومد

امید تو ام؟

این D2 CR بازیش خدا بود. یه بازی استراتژی خوش ساخت. خیلی حال کردم باهاش. اوایل از چیتش هم استفاده می کردم :D اما تا دوباره بازی رو بدون چیت رفتم.وقتی خبر نسخه دوم شنیدم خوشحال شدم ولی وقتی گرفتمش قیافم :sick: شد.لا مصب من یه عادت بد داشتم قبلا اونم این بود که هر بازی رو که تموم می کردم بلافاصله پاکش می کردم و بعد یه هفته پشیمون میشدم و دوباره نصبش می کردم یا می خریدمش. اما این دسپرادو پیدا نشد که نشد :D اینترنت هم ذغالیه که نمیشه دوباره DL کرد.یادش بخیر.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خو یه بازی قدیمی هست من اینو رو لپتاپ زغالیم بازی میکردم خیلی قدیم.
Heart of Darkness
931.jpg

این یه بازی دو بعدی جذاب بود که راجع به یه پسر به اسم اندی بود که یه سگ به اسم ویسکی داشت که طی یه سری ماجرا که چندان یادم نیس سگشو میدزدن، آقام پا میشه میره دنبالش :D

hmm.. back then, I had Dell Intel Pentium 166MHz laptop with 64 MB of RAM. hell I don't even remember what was the GPU sh!t. I had this game along with Redneck Rampage, Street Fighter something!, DooM and nevahood... old days. Good times.​

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خو یه بازی قدیمی هست من اینو رو لپتاپ زغالیم بازی میکردم خیلی قدیم.
Heart of Darkness

این یه بازی دو بعدی جذاب بود که راجع به یه پسر به اسم اندی بود که یه سگ به اسم ویسکی داشت که طی یه سری ماجرا که چندان یادم نیس سگشو میدزدن، آقام پا میشه میره دنبالش :D

hmm.. back then, I had Dell Intel Pentium 166MHz laptop with 64 MB of RAM. hell I don't even remember what was the GPU sh!t. I had this game along with Redneck Rampage, Street Fighter something!, DooM and nevahood... old days. Good times.​

چه جالب دوستان همه بیشتر با بازیهای پلتفرمر و باحال دهه 90 خاطره دارن
منم این بازی رو روی PS1 بازی کردم (البته بیشتر اون زمان برای PS1 و PC عرضه میشدند) و از معدود بازیهای اون زمان بود که روی دو تا CD بود و همین خیلی ها رو به انجام این بازی ترقیب میکرد یادش بخیر CG های با کیفیت و جذابی میان مرحله هاش داشت هنوز هم اCD هاش رو دارم :cheesygri

امید تو ام؟
این D2 CR بازیش خدا بود. یه بازی استراتژی خوش ساخت. خیلی حال کردم باهاش. اوایل از چیتش هم استفاده می کردم :D اما تا دوباره بازی رو بدون چیت رفتم.وقتی خبر نسخه دوم شنیدم خوشحال شدم ولی وقتی گرفتمش قیافم :sick: شد.لا مصب من یه عادت بد داشتم قبلا اونم این بود که هر بازی رو که تموم می کردم بلافاصله پاکش می کردم و بعد یه هفته پشیمون میشدم و دوباره نصبش می کردم یا می خریدمش. اما این دسپرادو پیدا نشد که نشد :D اینترنت هم ذغالیه که نمیشه دوباره DL کرد.یادش بخیر.
ما که بله ! :biggrin1: Desperados 2 : Coopers Revenge که سال 2006 ریلیز شد و ادامه ماجراجویی های John Cooper و همراهان باحالش بود ولی اون Desperados Wanted Dead or Alive عنوان اولیش بود که سال 2000 ریلیز شد و واقعا یکی از شاهکارهای استراتژی اون زمان بود ( طراحی هنری و جلوهای بسیار زیبای مراحل و شخصیت پردازی فوق العاده و CG های بین مراحل بازیش به معنای واقعی بی نظیر بود) من هنوز CD ش رو با پکش سالم نگه داشتم ! عجب بازیی بود هنوزم بعضی اوقات که بی کار میشم میرم یکی دو مرحله ازش رو دوباره بازی میکنم
این عنوان سومیش Helldorado ادامه این سری هست معلوم نیست چی شده مثل اینکه یک Publisher درست جسابی نداره که عرضه جهانی بشه (دو عنوان قبلی ناشرشون ATARI بود) ولی این یکی بدون ناشر مونده مثل اینکه پارسال ریلیز شده ولی زیاد گیر نمیاد
منم که حسابی تو کف این بازی موندم :( این سایت استودیوی سازندشه فکر کنم قدیمیها همه این استودیوی آلمانی با سابقه رو بشناسند بازیهای استراتژی زیادی رو عرضه کرد گاهی به سایتش سر میزم
www.spellbound.de

الان به سایتش دوباره سر زدم مثل اینکه آپدیت شده و سخت مشغول ساخت بازی Arcania - A Gothic Tale هستش
یکی از بازیهای درحال ساختش رو هم عقب انداخته به خاطر Gothic
حتما به سایتش سر بزنید

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
Heart of Darkness

واقعا بازي بي نظيري بود . بعضي جاهاش بد سخت ميشد . فكر كنم فضايي ها همچين چيزي حمله ميكردند فكر كنم اخرشم تمام اين چيز ها رو خواب ديده بود . من خيلي سال پيش بازي رو تموم كردم .واقعا بازي فوق العاده بود . زمان پادشاهي Interplay بود . MDK كجايي ؟؟؟؟

.......................
MDK هم بي خيال جدا كدوم بازي ميتونه جاي بازي مثل Earthworm Jim بگيره . مطمئنا شماره 4 گند خواهد زد بدون شك اونم با اين بودجه محدود Interplay !!!

256px-Earthworm_Jim_%28EUR%29.PNG

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
Darkfield
این بازی از اولین بازیهایی بود که من تجربه کردم و واقعا هم اون زمان برام قشنگ بود . یادش بخیر واقعا بازی جالبی بود . گرچه ازش چیزی یادم نیست
39.gif

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
یاد Monkey Island شماره 1 بخیر... چقدر بازی قشنگی بود ... شروع عالی... گیم پلی فوق العاده... پایان بیادماندنی... چرا نسل این بازیها از بین رفت؟ حتی شماره 2 اش هم خوب بود ولی شماره اولش یه چیز دیگه بود ... یادمه تو جزیره یه جاش 3 ماه گیر کرده بودم! اون موقع ها که اینترنت نبود، اصلاً راهنمای بازی نمیدونستیم چی هست... چیزی که خاطرم مونده راه حلش این بود که باید میرفتی از بالای یه تپه ای یه میمونی رو سربسرش میزاشتی تا از بالا درخته یه طناب آویزون کنه پایین بعد طناب رو میبستی دور یه سنگ بزرگ که چسبیده بود به زمین اونطرفشو به یه سنگ کوچیک، بعد از بالا سنگ کوچیکرو با تیرکمون میزدی راه میفتاد پایین سرعتش زیاد میشد سنگ بزرگ رو میکند از بالا تپه مینداخت تو دره که میافتاد رو یه درخت الاکلنگی که روش یه سنگ گنده تر بود اون سنگه پرت میشد تو کشتی نزدیک جزیره!!!:cheesygri حالا بگید چرا سه ماه گیر کرده بودی!
راستی اون قسمت شمشیر بازیهاش که باید Sword Master میشدی خیلی باحال بودن ، باید تیکه ها و فحشای Pirate ها رو یاد میگرفتی که اگه وسط شمشیر بازی چیزی بهت گفتن جوابشونو بدی...
چه خاطره ای:blushing:;)

یادمه اون زمان که دیابلو اومده بود یه بازی دیگه هم ریلیز شد که اسمش Nox بود و سبکشم RPG ؛ که با اون بازی هم خیلی خاطره دارم و خیلی لذت بخش بود (حتی بیشتر از دیابلو، آخه تو دیابلو وقتی میمردی دوباره لود میکردی همه دشمنایی که کشته بودی زنده میشدن که خیلی میرفت رو اعصاب اون موقع ها! ما هم که بی اعصاب:mad:!) ولی Nox هم خیلی قشنگ بود و هم گیم پلی عالی داشت و هم حس طنز و لول دیزاین فوق العاده ؛ سه تا هم پایان داشت که بسته به شخصیتی که اول بازی انتخاب میکردی پایان های مختلفی رو میدیدی. حیف که نه انقد مطرح شد که معروف بشه و نه دنباله ای واسش اومد . واقعاً حیف.
راستی یادم اومد که بگم Nox ساخت استدیو Westwood بود...

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سلام خدمت معمار تاپیک برادر بایوهزرد (بایوهزارد؟:biggrin1:)گل.
1.برادر می خواستم ببینم بازیهای هویج خمار سگا(همون خرگوشه:biggrin1:)هم جزو الد اسکول(لطفا برداشت بد نکنید منظورم مدرسه هست هااا:biggrin1:)شما محسوب میشه یا نه؟
بازیهای مارتین گوتیک و پارازیت ایو ps1 چطور؟اینا هم جزو اولد(خز:biggrin1:)اسکول هستند یا نه؟
2.ممنون از تاپیک قشنگتون(:biggrin1:تون)
3.برای3چیزی یادم نمیاد بنویسم!!!!:biggrin1:
4.یا (پ.ن.:biggrin1:)لا اله الا ا...:biggrin1:Dگه به بچه ی مردم (مجری برنامه افطار) چیکار داری:biggrin1:
از قدیم گفته اند الحسود لا یسود!:biggrin1:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
اون قدیما یکم وسطاش یه بازی بود اگه اشتباه نکنم اسمش پلیس 2000 بود یه ماشین پلیس با امواج خودروهای دیگه رو متوقف میکرد اه یادش بخیر اخره هیجان بود و از اموال ps1 :D

Rado

کاربر سایت
Sep 14, 2007
18
سلام
منم میخواستم یه باززیه قدیمیه دیگه معرفی کنم .
اسم بازی Time commando بود .برای سال 1996 هستش .یه بازی Action-Adventure بود که داستانش این بود که در اینده ارتش با کمک یک سازمان خصوصی کامپیوتری درست میکنند که تواناییه شبیه سازی هر جنگی در تاریخ رو داره.ولی یه برنامه نویس از شرکت رقیب (شرکت خصوصی) ویروسی درست میکنه و کامپیوتر ارتش رو با اون الوده میکنه و که اگه جلوش رو نگیرند دنیا نابود میشه . بعد ما در نقش یک کارمند این موسسه وارد سیستم میشیم تا ویروس رو متوقف کنیم و باید در دوره های مختلف تاریخ بجنگیم.کلا 7 دوره مختلف داشت مثلا انسانهای اولیه و امپراطوری روم و جنگ جهانی .
من این بازی رو با یه Pentium 133mhz و 32mb Ram و 4mb Vga بازی میکردم
Time_Commando_PC__10122.jpg

modern.jpg

TimeCom1.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دستتون درد نکنه ! خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم دو تا از بهترین و به یاد موندنی ترین بازیهای عمرم رو شما هم میشناسین !
Heart Of Darkness : یه بازی محشر ! حس طنز جالب , دشمنهای واقعآ جدید , یه بازی سخت !!! , غافلگیری آخر بازی هیچ وقت یادم نمیره :D همین یه سال پیش بود که دوباره دانلود کردم و با لذت تا آخرش رفتم چون از اون بازیهایی هست که هیچ وقت قدیمی نمیشه.
Time Commando : بدون شک یکی از 10 بازی ای که همیشه توی ذهنم میمونه. دلیلش هم اینه که جزو اولین بازیهایی بود که اون موقع توی CD گرفتم ! قیمتش هم دقیقآ یادمه 2500 تومن بود از مجتمع پایتخت که اون موقع توی یکی از طبقاتش یه قسمت فقط برای CD و بازی و ... بود به صورت مغازه های کوچیک کوچیک ! :D یه مرحله هم داشت که فکر کنم زمان ژاپن فئودال و اینا بود ( یا شایدم روم بود ؟! ) اولش یه زنه آروم آروم از دور میومد و بعد یه دفعه حمله میکرد !! غول آخرش ( اون ماهیه ) هم هیچ وقت یادم نمیره. { واجب شد برم دانلودش کنم :D }

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
Time Commando

خيلي بازي جالبي بود . اولش تو عصر حجري بد ميري روم باستان . چين . جنگ جهاني . زمان اينده البته كار با تفنگش مسخره بود . يادمه مرحله جنگ جهاني به بعدش سخت ميشد . لباسشم بد تو ذوق ميزد زرد خردلي :biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه بازی بود فکر کنم من سال 2000 بازی میکردمش به نام The Operative: No One Lives Forever گرافیک بازی خیلی عالی بود مخصوصا طراحی شخصیت ها خیلی خوب کار شده بود.هوش مصنوعی دشمن ها هم خیلی خوب بود.بازی روی درجه Hard خیلی سخت میشد.داستان بازی هم تا اونجایی که یادم میاد درباره یه جاسوس زن بود اگر اشتباه میکنم بهم بگید.کلا بازی خوبی بود.:D یه ورژن دیگه هم ازش ساخته شده بود فکر کنم.

9.jpg

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
یه بازی بود فکر کنم من سال 2000 بازی میکردمش به نام The Operative: No One Lives Forever گرافیک بازی خیلی عالی بود مخصوصا طراحی شخصیت ها خیلی خوب کار شده بود.هوش مصنوعی دشمن ها هم خیلی خوب بود.بازی روی درجه Hard خیلی سخت میشد.داستان بازی هم تا اونجایی که یادم میاد درباره یه جاسوس زن بود اگر اشتباه میکنم بهم بگید.کلا بازی خوبی بود.:D یه ورژن دیگه هم ازش ساخته شده بود فکر کنم.

9.jpg

يادمه شماره اول با Delta Force 3 با هم گرفتم . بازي قشنگي بود . مخصوصا اسلحه هاي خيلي جالبي داشت . شماره دومش از لحاظ گرافيكي براي زمان خودش عالي بود يادمه هم تو روسيه بود هم چين بعد توي چين كه بود يه اسلحه داشت تير كمون پرت ميكرد . اما نميدونم اين شماره 2 چرا هيجان نداشت :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر