The Rusty Old School Communtity

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب خوبه :D
نکته اول این‌که این‌جا فقط درباره PC بحث می‌شه :D حالا منم عشق رزیدنت دارم ولی خب رزیدنت اصولا کنسولی و مالتی پلتفورم بدنیا اومده ... پس بحث‌های کنسولی رو رو ببرید تو بخش کنسولی ...
نکته دوم این‌که خو هرکی بره NFS بازی کنه از اون نسخه‌های اولیش که تو آتشفشان و اینا راه‌مخفی داشت، اولد اسکول نمیشه :D نکته بعدی این‌که پست آقای Robin Hood واقعا جظاب (:D) و طماشایی (:D) بود ... عزیزان مجبور نیستند بیان و پست بدن ها‌ !

خب بریم سراغ یک بازی قدیمی و بسیار باحال :D

Sheep,%20Dog%27n%20Wolf.jpg

Sheep Dog And Wolf یا بقول دافی داک Who Wants to Be a Sheep Stealer ؟
یک بازی خوف‌انگیز :D با شرکت دافی داک، سم شیپ‌داگ و رالف ولف :D (از فک و فامیل‌های Wile.E Coyot.
بازی البته یک‌مقدار روی ویندوز XP مشکل داره که فیکسش رو می‌تونید دانلود کنید.
Torrent
داستان بازی درباره یه مسابقه‌ست که رالف بعنوان شرکت کننده واردش می‌شه و دافی داک میزبان مسابقه‌س و باید گوسفند‌های سم رو بدزدن :D
گرافیک بازی با وجود این‌که فوق‌العاده قدیمیه خیلی دوست‌داشتنی‌ هستش و گیم‌پلیش هم بسیار سرگرم کننده :D جالب‌ترین نکته‌ای که توش دیدم استفاده از آیتم‌های مختلف معروف Looney Tunes ـی (Acme) هستش که خیلی خداست :D کلا شوخی‌های Loony Tunes توش زیاد داره :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نکته بعدی این‌که پست آقای Robin Hood واقعا جظاب (:D) و طماشایی (:D) بود ... عزیزان مجبور نیستند بیان و پست بدن ها‌ !
:confused::confused:

یک بازی خوف‌انگیز :D با شرکت دافی داک، سم شیپ‌داگ و رالف ولف :D (از فک و فامیل‌های Wile.E Coyot.
Torrent
داستان بازی درباره یه مسابقه‌ست که رالف بعنوان شرکت کننده واردش می‌شه و دافی داک میزبان مسابقه‌س و باید گوسفند‌های سم رو بدزدن :D
گرافیک بازی با وجود این‌که فوق‌العاده قدیمیه خیلی دوست‌داشتنی‌ هستش و گیم‌پلیش هم بسیار سرگرم کننده :D جالب‌ترین نکته‌ای که توش دیدم استفاده از آیتم‌های مختلف معروف Looney Tunes ـی (Acme) هستش که خیلی خداست :D کلا شوخی‌های Loony Tunes توش زیاد داره :D

جناب به اصطلاح old School !!
این بازی برای کنسول PS1 هم عرضه شده بود و بنده هم روی همین کنسول بازی کردم
کلا بازیه بدی نبود و شوخی های باحالی داشت ولی امتیازهای افتضاحی گرفت .

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
جناب به اصطلاح old School !!
این بازی برای کنسول PS1 هم عرضه شده بود و بنده هم روی همین کنسول بازی کردم
کلا بازیه بدی نبود و شوخی های باحالی داشت ولی امتیازهای افتضاحی گرفت .
خب چیکار کنم مثلا خب ؟ ما داریم رو نسخه PCـیش بحث می‌کنیم که به خیلی بازی‌های خیره کننده الان شرف داره ... مشکلی داری می‌تونی بگی من خوشم نیومد :D و دوباره :D
الان مثلا از این‌که ارتباط بین Diablo و GoW رو نتونستی توجیه کنی ناراحتی ؟
ولی امتیازهای افتضاحی گرفت .
کسی که برای امتیاز بازی کنه قائدتا باید Oblivion بهترین RPG عمرش باشه و Mass Effect دومین بهترین RPG عمرش باشه !
بچه ها کسی NetHack زده ؟ با مود Hawk's Eye ؟

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
خب خوبه :D
نکته اول این‌که این‌جا فقط درباره PC بحث می‌شه :D حالا منم عشق رزیدنت دارم ولی خب رزیدنت اصولا کنسولی و مالتی پلتفورم بدنیا اومده ... پس بحث‌های کنسولی رو رو ببرید تو بخش کنسولی ...
نکته دوم این‌که خو هرکی بره NFS بازی کنه از اون نسخه‌های اولیش که تو آتشفشان و اینا راه‌مخفی داشت، اولد اسکول نمیشه :D نکته بعدی این‌که پست آقای Robin Hood واقعا جظاب (:D) و طماشایی (:D) بود ... عزیزان مجبور نیستند بیان و پست بدن ها‌ !

Torrent
بازی قشنگیه ولی فوق العاده اعصاب قوی نیاز داره !!:biggrin1:
من رو Vista دارم بازی میکنم برای بار N ـــم ... مشکلی نداره امیر ... شاید فقط با XP مشکل داره ...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
آره خیلی باید کار کنی تو اونجوری که باید گوسفند بدزدی :D
مسعود فقط رو XP مشکل داره که یه فیکس ناقابل حل می‌کنه مشکل رو

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
من با بازیهای زیاد و خیلی جالبی خاطره دارم که وقتی به یادشون می افتم تنم می لرزه
39.gif
از بهترین های اونا میشه به Commandos 2 اشاره کرد که واقعا بازی قشنگی بود و از نظر من از نظر گیم پلی و موسیقی با بازیهای کنونی هم قابل مقایسه است ! بازی هایی مثل مافیا و ابلیویون هم به جای خود که واقعا قشنگ بودند و جای بحث نداره ! همچنین سریهای قدیمی NFS مثل Hot porsuite 2 و NFS 2 که اسمشو یادم نیست ، همه واقعا بازی هاییست که برام خاطرند ! البته پلنگ ضورتی هم فراموش نشه !
39.gif

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
کسی Desperados :Wanted Dead Or Live رو بازی کرده ؟
من خیلی قبلا باهاش حال میکردم ... از اون بازیای قشنگ بود ... ولی شماره ی دومش ... .:(
خبری از شماره ی 3ـــش نیست ؟!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خب چیکار کنم مثلا خب ؟ ما داریم رو نسخه PCـیش بحث می‌کنیم که به خیلی بازی‌های خیره کننده الان شرف داره ... مشکلی داری می‌تونی بگی من خوشم نیومد :D و دوباره :D
اتفاقا من عاشق این بازی بودم و با اینکه بسیار سخت و گاهی عذاب آور بود تمومش کردم یادش بخیر ...

کسی که برای امتیاز بازی کنه قائدتا باید Oblivion بهترین RPG عمرش باشه و Mass Effect دومین بهترین RPG عمرش باشه !
امتیازها برای من اهمیتی نداره ولی آخه امتیازهایی که این بازی گفت نشون دهنده کم لطفی بسیاری نسبت به این بازی بود که اصلا حقش همچین امتیازهایی نبود

کسی Desperados :Wanted Dead Or Live رو بازی کرده ؟
من خیلی قبلا باهاش حال میکردم ... از اون بازیای قشنگ بود ... ولی شماره ی دومش ... .:(
خبری از شماره ی 3ـــش نیست ؟!
به نکته بسیار بسیار بسیار بسیار زیبا و عالی اشاره کردی Desperados Wanted Dead or Alive واقعا یکی از اون بازی های استراتژی قدیمی بود که خیلی باهاش حال کردم و هنوزم دارمش
Desperados 2 Coopers Revenge هم خوب بود حداقل من که طرفدار این بازیم خیلی خوشم اومد
شماره 3ش هم ریلیز شده خبر نداری؟ پارسال اومده توی یک سایت ایرانی دیدم داره ولی متاسفانه امکان خریدش نبود و لینکش خراب بود :(
من که هنوز نتونستم گیر بیارم حسابی تو کفم
ضمنا عنوان شماره 3ش Helldorado هستش

آخرین ویرایش:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
Oblivion از نظر خیلیها بهترین بازی RPG عمرشونه ( از جمله من ) و از نظر من امتیاز Oblivion باید بالای 9.5 هم می شد حتی در سایتی مثل گیم اسپات . هیچ کس این بازی رو به خاطر امتیازش نمی پسنده ، به خاطر فوق العاده بودنش می پسنده
119.gif

آخرین ویرایش:

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
Oblivion از نظر خیلیها بهترین بازی RPG عمرشونه ( از جمله من ) و از نظر من امتیاز Oblivion باید بالای 9.5 هم می شد حتی در سایتی مثل گیم اسپات . هیچ کس این بازی رو به خاطر امتیازش نمی پسنده ، به خاطر فوق العاده بودنش می پسنده
119.gif
Oblivion برای شادی روح و اینا خیلی خوبه، آدم بازی میکنه خوشحال میشه .. ولی مشکل اینه که اصلا RPG نیست به اون صورت که بخواد بهترین RPG عمر آدم بشه .. :D خودم MorrowinD رو ترجیح میدم هرچند هیچ وقت تمومش نکردم .. bah bah I am an Old School .. :D

این جام هست تاپیک The Rusty Old School. محض یادآوری : دی

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
119.gif
خب امیر منظورش اینه که Oblivion بازی ـی نیست که Old School های RPG بازِ خفن دوستش داشته باشن، بیشتر Oblivion برای کسانی جالب هست که RPG باز نیستند.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
چقدر خوب ...
119.gif

vd0h89.jpg

بعله ... بعد از کلی بحث و تبادل نظر جسته گریخته، تصمیم بر آن شد که یک ترد در مورد ملت Old School از مُد افتاد بزنیم و توش درباره بازی‌هایی که یک عمرش باهاش زندگی شده ( Fallout, Nethack, Diablo, NwN و ... ) بحث بشه ... اگر هم ملت علاقه داشتند خب میایم یک گپ خوشگل (به نقل از مجری خز و خیل برنامه خز و خیل دم افطار) درباره اینکه واقعا چرا این بازی‌ها دارند از بین می‌رند میزنیم !

• موفق باشید !

من همین اول یک توضیحی بدم دوستانی که میخوان اینجا پست بدن اول به اسم تاپیک دقت کنند .این تاپیک برای طرفدارهای بازیهای قدیمی تقریبا یک حالت شخصی و نوستالژی خواهد داشت و مربوط به بحث در مورد بازیهایی که ازشون لذت بردیم ولی اکثرشون در شماره های بعدی خراب و نابود شدند. دوستانی که نمیتونن این جور بحث ها رو تحمل کنند همون بهتر که وارد این تاپیک نشوند . در صورت مشاهده هرگونه رفتار خارج از چهارچوب این تاپیک شدیدا برخورد خواهد شد.
ممنون از همکاریتون .

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ُسلام

منم میشه نظرمو بگم. نوستالژی بازی های قدیمی ...

اولین چیزی که به ذهنم می رسه : Kain و Raziel هستش. اولین بار سری Legacy of Kain رو با Soul Reaver 2 بازی کردم. یک بازی به یاد ماندنی. یادمه حدود 1 هفته سر اون 3 تا قلبه که باید می گرفتم و میزاشتم توی سینه اون جسده، مونده بودم ( اسمش الان یادم رفته ). باید بال هاشو باز می کرد و یک کیلومتر رو هوا می پرید. یادمه یه بار کیبوردمو به خاطر این بازی خراب کردم. ولی به نظر من توی Defiance بازی میشد بهتر روش کار بشه. ولی در کل یکی از بهترین بازی های Action - Adventure من بود. ولی حیف که براش ادامه ای نساخت این Crystal Dynamic. داره روی TR کار می کنه.

نکته دیگه در مورد Dungeon Siegeـه این بابا کیریس تیلور دوست حمیده .. شماره اولش خیلی خوب بود. اون زمان باسه خودش شاخی بود. ولی شماره دومش یکم افت کرد و نسخه اضافه شونده اش چی بود اسمش Broken World .. خیلی افتضاح بود. میشد یه عنوان به یادماندی ازش دراورد.

هاووون...

حالا میرسیم سر دیابلو ،
منم مثل مصطفی اولین بار با بربر شروع کردم. و با بربر تموم کردم. خاطرات با دیابلو رو تازگیا بدست اوردم که جاش اینجا نیست.

در مورد Commandos هم خیلی خوب اومدی. شماره اخرش یک فاجعه بود. الان فکر کنم تیم طراح بازی Commandos 2 : Men of Courage داره روی یک بازی RPG کار می کنه. اسمش فکر کنم Land of Creatures کار می کنه.

فعلا تا اینجا ...

تا بعد...

یا علی ..

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اولین چیزی که به ذهنم می رسه : Kain و Raziel هستش. اولین بار سری Legacy of Kain رو با Soul Reaver 2 بازی کردم. یک بازی به یاد ماندنی. یادمه حدود 1 هفته سر اون 3 تا قلبه که باید می گرفتم و میزاشتم توی سینه اون جسده، مونده بودم ( اسمش الان یادم رفته ). باید بال هاشو باز می کرد و یک کیلومتر رو هوا می پرید. یادمه یه بار کیبوردمو به خاطر این بازی خراب کردم. ولی به نظر من توی Defiance بازی میشد بهتر روش کار بشه. ولی در کل یکی از بهترین بازی های Action - Adventure من بود. ولی حیف که براش ادامه ای نساخت این Crystal Dynamic. داره روی TR کار می کنه.
154fs232528.gif
سری بازی کم نقصی بود واقعآ. Soul Reaver 2 جزو Top 10 من میمونه همیشه. به خاطر جو عالیش , به خاطر گیم پلی فوق العاده و روونش , به خاطر داستانش ( که متاسفانه یه سری چیزاش رو متوجه نشدم اون موقع , الآنم دیگه حس و حال قدیم رو برای بازی کردن ندارم {پیر شدیم رفت !} ) و به خاطر حالتهای پلتفورمی و پریدن و این ور اون ور رفتن و ... بی نظیر ( کم نظیر ! ) بودن این بازی و Defiance ( مخصوصآ پایان به شدت تاریکش )
128fs4765852.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر