PlayStation The Order: 1886 - *** تاپیک اسپویل داستانی ***

اگر بازی رو به اتمام نرسوندید همین الان تاپیک رو ببندید و ادامه ندید. عواقب خواندن پست ها بر عهده خود شخص خواهد بود.

تقریبا تو هر فرومی که این اواخر رفتم یه همچین تاپیکی دیده بودم که توش بحث های جالبی در مورد داستان بازی صورت میگرفت. گفتم ما هم یه همچین تاپیکی بزنیم تا هم راحت و بدون اسپویلر حرف بزنیم هم بحث های داستانی تو خود تاپیک بازی نره که سهون موجب اسپویل شدن دیگران بشه.

میتونیم با صحبت در مورد مرد نقاب دار که به شکل Assassin ها میپوشید صحبت کنیم.
یا با تغییر ناگهانی اخلاقی لیدی ایگرین، که با اینکه عاشق گالاهاد بود، اینطور با جدیت به دنبال کشتنش میره.

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
این همه گفتین یه نکته مهم رو نگفتین!!:d
این رد جراحت و پنجه های روی گردن ایزی واسه چی بود، میتونست کار الستور باشه??

مال اون قسمت كه يه گرگينه محترم به ايزي حمله ميكنه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
مال اون قسمت كه يه گرگينه محترم به ايزي حمله ميكنه :d
نه! از همون اول کار اگر دقت کنید اون زخم هست!

به نظر خودم Isi از گرگینه بودن برادرش خبر داشته:-" و مثلا اون یک جر و بحث شدید بینشون بوده:-"
اما چون توی بازی بهش اشاره نشد به نظرم، نظری که داشتم اشتباست و یحتمل گذاشتن برای بعد که بهش بپردازن وو بگن چی شده که این زخم ایجاد( و موندگار! ) شده!
چون دیدیم بلک واتر خیلی سریع جای زخم رو خوب میکنه... ولی این کاملا موندگاره! ( شایدم مربوط به قبل از شوالیه ی میزگرد شدنشه...و بلک واتر زخمای قدیمی رو خوب نمیکنه:-" )

این Sir Bors هم یه زخم خفن رو صورتش داشت:-"

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
نه! از همون اول کار اگر دقت کنید اون زخم هست!

به نظر خودم Isi از گرگینه بودن برادرش خبر داشته:-" و مثلا اون یک جر و بحث شدید بینشون بوده:-"
اما چون توی بازی بهش اشاره نشد به نظرم، نظری که داشتم اشتباست و یحتمل گذاشتن برای بعد که بهش بپردازن وو بگن چی شده که این زخم ایجاد( و موندگار! ) شده!
چون دیدیم بلک واتر خیلی سریع جای زخم رو خوب میکنه... ولی این کاملا موندگاره! ( شایدم مربوط به قبل از شوالیه ی میزگرد شدنشه...و بلک واتر زخمای قدیمی رو خوب نمیکنه:-" )

این Sir Bors هم یه زخم خفن رو صورتش داشت:-"

جدا؟ :d
دقت نكرده بودم :d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اين همه نكته و حفره هاي خالي تو داستان بود كه بچه ها گفتن رو اگه تو بازي قرار ميدادن بازي زمانش به 20 ساعت هم ميرسيد :d
حالا كسي هستش كه بتونه داستان كامل بازي رو همراه با ذكر كاتسين ها بگه (يعني مثلا بگه فلان قسمتي كه گفتم مربوط به فلان صحنه ي بازي ميشه :-" )

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر