PlayStation The Order: 1886 - *** تاپیک اسپویل داستانی ***

اگر بازی رو به اتمام نرسوندید همین الان تاپیک رو ببندید و ادامه ندید. عواقب خواندن پست ها بر عهده خود شخص خواهد بود.

تقریبا تو هر فرومی که این اواخر رفتم یه همچین تاپیکی دیده بودم که توش بحث های جالبی در مورد داستان بازی صورت میگرفت. گفتم ما هم یه همچین تاپیکی بزنیم تا هم راحت و بدون اسپویلر حرف بزنیم هم بحث های داستانی تو خود تاپیک بازی نره که سهون موجب اسپویل شدن دیگران بشه.

میتونیم با صحبت در مورد مرد نقاب دار که به شکل Assassin ها میپوشید صحبت کنیم.
یا با تغییر ناگهانی اخلاقی لیدی ایگرین، که با اینکه عاشق گالاهاد بود، اینطور با جدیت به دنبال کشتنش میره.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اصلا پایان بازی خیلی گنگ بود! تکلیف خیلی چیزا مشخص نشد

مخصوصا اون Lord hastings

- - -ویرایش - - -

اون تغییر اخلاق ایگیرین بخاطر این بود که گالاهاد اوردر رو ول کرده بود دیگه :D
من جریان این vampire ها رو درست نفهمیدم :|

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
RAD واسه باس آخر دقیقاً همون QTE و انیمیشن های اولین رویارویی با لایکن رو کپی پیست کرده !!!!! این به نظر من آخر هرچی کم کاری و افتضاح ـه !

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
با این پایان احتمال 80 درصد بازی ادامه دار خواهد بود

اون اساین که معلوم نشد کیه ( ولی به صداش دقت کنید.تا حدودی مثل precevel بود )

حمله ایگرین به وایتچپل هم نشون ندادند

ادامه سرنوشت شوالیه ها رو هم همینطور.برای همین پیشبینیس میشه بازی ادامه دار خواهد بود.فقط امیدوارم دوباره نخوان واسه QTE ها کم کاری کنن !

• Sad
Reactions: Destro

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
با این پایان احتمال 80 درصد بازی ادامه دار خواهد بود

حمله ایگرین به وایتچپل هم نشون ندادند

ادامه سرنوشت شوالیه ها رو هم همینطور.برای همین پیشبینیس میشه بازی ادامه دار خواهد بود.فقط امیدوارم دوباره نخوان واسه QTE ها کم کاری کنن !

من اول فکر کردم همون پرسیواله !:d من بیشتر دوست دارم ببینم چه بلایی سر Lord hastings میاد :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واسه چی تو اسپویلر میذارید عکس ها و نوشته ها رو :| این تاپیک کلش اسپویله دیگه. کسی بخواد بدون خوندن اسم تاپیک بیاد تو مقصر خودشه. پست اول هم نوشتم به اون گندگی :D

مخصوصا اون Lord hastings
اون تغییر اخلاق ایگیرین بخاطر این بود که گالاهاد اوردر رو ول کرده بود دیگه :biggrin1:
من جریان این vampire ها رو درست نفهمیدم :|
این قضیه لرد هیستینگ که موند واسه شماره بعدی :D

اخلاق ایگرین رو از این جهت میگم که این عاشق و شاگرد گالاهاد بود. انتظاری که ازش میرفت این بود که، همونطور که گالاهاد به معلم خودش یعنی پرسیول اعتماد داشت، اینم باید به گالاهاد میداشت و حداقل به خاطر عشقش در صدد فهمیدن واقعیت بر میومد اما اینطور نشد و این خودش حداقل برای من یه شک بود!

قضیه خون آشام هام این بود که لرد هیستینگ خودش هم خون آشام بود که همون جک ریپر هم بود، و برای اینکه جلوی گرگینه ها رو بگیره، نژاد خودشون رو وارد شهر میخواست بکنه تا نسل گرگینه ها رو از بین ببره و شهر رو به طور کامل توسط خون آشام ها کنترل کنه.

اتفاقا تو فروم ها خیلی ها میگفتن که این پرسیول بوده! و شبیه اونه.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
واسه چی تو اسپویلر میذارید عکس ها و نوشته ها رو :| این تاپیک کلش اسپویله دیگه. کسی بخواد بدون خوندن اسم تاپیک بیاد تو مقصر خودشه. پست اول هم نوشتم به اون گندگی :D

اخلاق ایگرین رو از این جهت میگم که این عاشق و شاگرد گالاهاد بود. انتظاری که ازش میرفت این بود که، همونطور که گالاهاد به معلم خودش یعنی پرسیول اعتماد داشت، اینم باید به گالاهاد میداشت و حداقل به خاطر عشقش در صدد فهمیدن واقعیت بر میومد اما اینطور نشد و این خودش حداقل برای من یه شک بود!

قضیه خون آشام هام این بود که لرد هیستینگ خودش هم خون آشام بود که همون جک ریپر هم بود، و برای اینکه جلوی گرگینه ها رو بگیره، نژاد خودشون رو وارد شهر میخواست بکنه تا نسل گرگینه ها رو از بین ببره و شهر رو به طور کامل توسط خون آشام ها کنترل کنه.

نمرده مگه:((

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

ولی ایگرین هنوزم دوسش داره ....اون قسمتی که گالاهاد خودشو میندازه تو دریا یه جوری میگه گالاهاد :|

راستی اگه لرد هیستینگ خون اشامه و میخواد نژاد گرگینه ها رو از بین ببره پس برای چی الیستار که خودش گرگینه بود رو به خدمت گرفته بود ؟:-/

- - -ویرایش - - -

درضمن اون مرده امکان نداره پرسیوال بوده باشه ! خودمون جسدشو دیدیم !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ولی ایگرین هنوزم دوسش داره ....اون قسمتی که گالاهاد خودشو میندازه تو دریا یه جوری میگه گالاهاد :|

راستی اگه لرد هیستینگ خون اشامه و میخواد نژاد گرگینه ها رو از بین ببره پس برای چی الیستار که خودش گرگینه بود رو به خدمت گرفته بود ؟:-/

- - -ویرایش - - -

به نکته جالبی اشاره کردی :D اینجاشو فکر نکرده بودم! :D

والا ما یه جسد دیدیم حالا دیدی اومدن گفتن این نمرده بوده و با بلک واتر زنده شده. چه میدونم :D اما منم فکر نکنم پرسیول باشه چون پرسیول خودش با این یارو 2 بار حرف زده و گالاهاد دیدتشون.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
به نکته جالبی اشاره کردی :D اینجاشو فکر نکرده بودم! :D

والا ما یه جسد دیدیم حالا دیدی اومدن گفتن این نمرده بوده و با بلک واتر زنده شده. چه میدونم :D اما منم فکر نکنم پرسیول باشه چون پرسیول خودش با این یارو 2 بار حرف زده و گالاهاد دیدتشون.

و جالب اینجاست مثه اینکه نیکولا تسلا هم یارو رو میشناخته !:d

گویا تسلا قبل از گالاهاد از همه چی خبر داشت !
---
ولی این قضیه ی الیستار خیلی برام جالب بود... :d

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi

- - -ویرایش - - -

الیستار رو به خدمت گرفته بود چون نفوذش زیاد بوده دیگه
بهترین استفاده ابزاری رو میتونست از الیستار بکنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر