PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یعنی خداوکیلی من دیگه نمیدونم با چه زبونی باید بگن که مردم باورشون بشه. :D
Druckmann : So much thought went into this - I know there's trepidation about going back to these characters. We feel that as well. No-one loves these characters more than we do, and we wouldn't do it if we didn't have the right idea. I had ideas with different characters and it didn't feel right. The Last of Us is about these two characters. All I ask is that fans of the first one put some faith in us - we're going to do right by you.
خوبه ملت جو و هایپ رو به اندازه ی نگهدارن که سازنده جرات بکنه ادامه سری رو بسازه. یه وقت نشه مثل HL3 :D.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بیاین بحث ببریم یکم سمت چیز هایی که دوست دارین تو بازی باشن و چیز هایی که فکر میکنین قراره تو بازی باشه :D

بشخصه خیلی دوست دارم مراحل شب تو محیط های ساختمونی بیشتر باشه، یه چیزی مثل همون مرحله اوایل بازی که تو دو برج سقوط کرده تو شب بود :D با این تفاوت که یه محیط بزرگ پر از کلیکر و اینفکتد :D داخل خود برج ها یا ساختمون ها هم نه :D یه چیزی شبیه همون چند دقیقه ابتدایی بازی که شهر ها داشتن سقوط میکردن.
یکی از معدود کمبود های نسخه اول همون مراحل شب و تاریک بود که ادرنالین رو بچسبونه به سقف :D اون مرحله داخل هتل که جوئل و الی از هم جدا میشن و تو بخش موتورخونه بودیم عالی بود، شدیدا استرس زا و خوفناک :D یه همچین مرحله هایی بیشتر باشه خیلی خوبه

چیزی هم که فکر میکنم صد در صد تو بازی قراره باشه محیط های سندباکس هست با توجه به انچارتد ۴ و لاست لگسی، کنترل یه خودرو رو بنظرم داریم. البته پیشرفته تر و جذاب تر.
یه عکس من دیدم یعنی تو ذهنم هست که دیدم که الی و جوئل بالای یه آسمون خراش بودن و تو افق خیره شده بودن جلوشون پر از آسمون خراشای فرسوده و آخرالزمانی بود حالا عکس نمیدونم فن آرت بود یا کانسپت. هر چی هم میگردم پیداش نمیکنم. بشدت دوست دارم یه همچین جایی تو بازی باشه فوق العاده بود
اگر کسی لینک اون عکس رو هم داشته باشه که یه لایک از اعماق وجود بهش میدم:-bd

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,541
یه عکس من دیدم یعنی تو ذهنم هست که دیدم که الی و جوئل بالای یه آسمون خراش بودن و تو افق خیره شده بودن جلوشون پر از آسمون خراشای فرسوده و آخرالزمانی بود حالا عکس نمیدونم فن آرت بود یا کانسپت. هر چی هم میگردم پیداش نمیکنم. بشدت دوست دارم یه همچین جایی تو بازی باشه فوق العاده بود
نمیدونم توی عکسام دارمش یا نه ، زیاد اینجا فن آرت گذاشتم ، حالا که بحثش پیش اومد ، یکی از عکسهایی که خیلی دوسش دارم اینه .

o4pd_img_20190224_002104_880.jpg

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
images.jpeg
فک کنم این نیست ولی
بچه‌ها گذاشته بودن و گفته بودن کپی کامل این فیلم از این بازیه
MV5BMjZkOGI4YTUtYzQyMC00ZTUyLWE0NDEtM2I0YjMzNDZhZjUyXkEyXkFqcGdeQXVyMzYwNTc4NDA@._V1_.jpg

• Like
Reactions: benjohn

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
نسل بعد XBOX که تقربیا مشخص شده
Xbox Lockhart And Anaconda To Be Revealed At E3 2019; Halo Infinite To Be A Launch Title

PS5 هم به احتمال زیاد تا 20 روز تو GDC 2019 سخت افزارش کاملا به صورت اتفاقی لو می ره :D

با توجه به پشتیبانی کامل از نسل قبل
PS5 backwards compatibility all but confirmed by newly discovered Sony patent | GamesRadar+

بی شک Death Stranding و Ghost of Tsushimaو The Last of Us Part 2 برای PS5 هم عرضه می شن اونم 4K 60 فریم <:-P

• Like
Reactions: saeed_sg

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
Xbox Lockhart And Anaconda To Be Revealed At E3 2019; Halo Infinite To Be A Launch Title

PS5 هم به احتمال زیاد تا 20 روز تو GDC 2019 سخت افزارش کاملا به صورت اتفاقی لو می ره :D

PS5 backwards compatibility all but confirmed by newly discovered Sony patent | GamesRadar+

بی شک Death Stranding و Ghost of Tsushimaو The Last of Us Part 2 برای PS5 هم عرضه می شن اونم 4K 60 فریم <:-P
یعنی باور کنیم کنسول نسل بعد مایکرو از نسل قبلش ضعیفتره؟
شاهکار بزرگی میشه واقعا
من ترجیح میدم بجای پرداختن به این شایعات صد من یه غاز تا معرفی رسمی کنسولا منتظر بمونم

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
گوستاوو سانتئولایا چند روز پیش گفته TlouII خیییییییلی زود میاد
اگه حرفش درست باشه کار به PS5 نمیکشه
یه حرفی زده ولی به احتمال 90 درصد بازی میان نسلی میشه شواهد هم همینو نشون میده سونی این بار عمرا از پتانسیل وحشتناک این 3 تا بازی برای فروش PS5 نمیگذره!

PS5 صد درصد بکوارد داره ولی برای بازیای نسل فبل مثل GOW ، HZD ، U4 و ...
اما این 3 بازی TLOU PII ، GOT ، DS شک نکن کاور و نسخه مخصوص PS5 خواهند داشت و احتمالا باندل PS5 هم داشته باشن چون وقتی وارد بازار میشن که PS5 هم تو بازاره!

• Like
Reactions: saeed_sg

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
یعنی باور کنیم کنسول نسل بعد مایکرو از نسل قبلش ضعیفتره؟
شاهکار بزرگی میشه واقعا
من ترجیح میدم بجای پرداختن به این شایعات صد من یه غاز تا معرفی رسمی کنسولا منتظر بمونم

بزرگترین مشکل کنسول های نسل حاضر CPU های با معماری قدیمی بسیار ضعیف
CPU رایزن 7 نانومتری یه جهش در نتیجه نقشه های عظیم تر و با جزییات بیشتر ارتقای هوش مصنوعی لودینگ های کوتاه تر افت فریم کمتر و ...
Xbox Lockhart یه کنسول 300 دلاری بدون درایو خواهد بود
این مشخصات اولیه است شاید به 6 ترافلاپ ارتقا پیدا کنه اما بقیه مشخصات کاملا درست

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دو دوست بالایی
من کاری به تحلیل شما ندارم میخوام بدونم بر اساس کدوم مدرک این حرفو میزنید?
در مورد کنسول مایکروسافت
درسته فیل گند زده ولی واقعا اینقدر اونجا بیدر و پیکره که کنسول نسل بعدشون ضعیفتر از وان اکس باشه؟ آخه هر چی که تو اینترنت میخونید که حقیقت نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر