PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
در مورد ریمیک با شما موافقم اما مولتی خیر وقتی اینهمه استعداد دارن چرا نسازن یه بازی single تو این سبک نهایتا بتونه 40 ساعت شما رو سرگرم کنه اما یه مولتی خوب کلی سرگرمیه مولتی قسمت اول خیلی جالب بود زمان خودش ولی منم کلا با ریمیک مخالفم مگه یه چیزی باشه واقعا لازم باشه مثلا بازی 20 سال پیش
ببینید ناتی داگ مولتی های خوبی قبلا ساخته و استعداد دارن توی این زمینه ولی ذاتا این استودیو داستانگو هست و به نظر من رسالتش داستان گفتن هست. بازی سینگل که میسازه میتونه یه مولتی کوچیکم کنارش بسازه نه اینکه کلا بازی استندالون مولتی بسازه. سونی استودیوهایی داره که میتونن مولتی خیلی خوب بسازن مثل بانجی و نیاز نبود اینو بندازه گردن ناتی داگ. پتانسیلشون هدر میره

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
خب منم ویدیو هارو دیدم
این ریمیک نیست، همون ریمستر رو اومدن ریمستر کردن
کسی رو پلی استیشن بابت این بازی پول بده به شعور مشتری های سونی توهین کرده
دیگه خود دانید

عمو جیمی اشتباه میکنه اگه اینو برا پلاس اکسترا نده
گویا فقط کات سین هارو درست حسابی ریمیک کرده بودن که منم با همونا تحت تاثیر قرار گرفتم الان میبینم هیچ خبری نیست :D
ینی رو همون PC هم شاید نگیرمش نسخه ریمستر رو صد و پنجاه ساعت بازی کردم اونقدرا هم زمان نگذشته که نوستالژی حساب شه

• Smile
Reactions: Taha75 and Dead2021

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
براساس تجربه قبلی (دیمون سولز ریمیک) انتظار تغییرات اساسی در گیم پلی و مکانیک های بازی نداشته باشید. اگه اینجوری بود که میشد پارت3

فلسفه این ریمیک فروش بیشتر در کنار سریال هست و عرضه بازی روی پی سی. وگرنه کدوم سونی فن هست که ندونه داستانش چیه و سکانس به سکانس رو یادش نباشه؟!

ولی 70 دلار هم نمی ارزه هرچند ارتقا گرافیکی خیلی خفن باشه، میتونستن با مبلغ خیلی کمتر بفروشن به اونایی که نسخه قبلی رو خریدن و الان در لایبرری ـشون موجوده (نه اونایی که از پلاس رایگان گرفتن) این مورد هم بعد از انتشار با یوزراسکور گوشمالی داده میشن که درس عبرت بشه واسشون
پ.ن: این آخری رو برای خارجیا گفتم وگرنه خودمون اکانت ظرفیت اول میگیریم 100 تومن نوش جونشون :D

• Like
Reactions: Taha75

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
ببینید ناتی داگ مولتی های خوبی قبلا ساخته و استعداد دارن توی این زمینه ولی ذاتا این استودیو داستانگو هست و به نظر من رسالتش داستان گفتن هست. بازی سینگل که میسازه میتونه یه مولتی کوچیکم کنارش بسازه نه اینکه کلا بازی استندالون مولتی بسازه. سونی استودیوهایی داره که میتونن مولتی خیلی خوب بسازن مثل بانجی و نیاز نبود اینو بندازه گردن ناتی داگ. پتانسیلشون هدر میره
اگه مالتی‌پلیرشون همونطور که ادعا کردن یه بازی خاص و داستانی و متفاوت باشه چی ؟
ضمن اینکه من کلا سر مالتی‌پلیر 2 تا بازی بیشتر از 100 ساعت وقت گذاشتم که هر دو برای ND بوده ... TLOU و U2
IP جدید رو باهات کاملا موافقم ولی نسبت به این پروژه مالتی‌پلیر هم حس بدی ندارم.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اگه مالتی‌پلیرشون همونطور که ادعا کردن یه بازی خاص و داستانی و متفاوت باشه چی ؟
ضمن اینکه من کلا سر مالتی‌پلیر 2 تا بازی بیشتر از 100 ساعت وقت گذاشتم که هر دو برای ND بوده ... TLOU و U2
IP جدید رو باهات کاملا موافقم ولی نسبت به این پروژه مالتی‌پلیر هم حس بدی ندارم.
نیما شاید اصا بازی مولتی شون شاهکار باشه ها ولی من ذاتا نسبت به بازیای مولتی یکم زاویه دارم. ترجیح می‌دادم کلا فقط سینگل بسازن. اگه مولتیش حالت داستانی داشته باشه باید دید چی درمیاد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اون موقع که از تغییرات در استدیو هایی که زیاد باهاشون اشنا نبودید یا بازی هاشون باب میلتون نبود یا بستنشون استقبال کردید، گفتیم که این قضیه اعلام سلیقه و اجبار مدیریتی فقط به همون استودیو ها ختم نمیشه و دامن گیر کل مجموعه میشه
میگفتید زیادی داریم غر میزنیم 😂😂😂

حالا این تازه اولشه 🤗

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
یه مساله دیگه اینکه من میگم نیل دراکمن و کلا اعضای با سابقه استودیو وقتی متای این بازی رو ببینن چه حسی دارن؟
سابقه درخشان و بدون لکه این استودیو با یه ریمیک اشتباه خراب میشه که اصلا سزاوار نیست
درستش این بود که میذاشتن نسخه PC رو همزمان میدادن و کد دانلود منتقدا رو هم رو PC میدادن
اینجوری ایراد تکراری بودن و نمرات پایین نمیومد چون با یه پورت PC درست حسابی و قابل انتظار طرف بودیم نه یه ریمستر ریمستر!

• Like
Reactions: Taha75 and hitman68

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بفرما
دو تا گیم پلی لیک شده که خودم آپلود کردم، حالا دیگه تمیزه یا نه قضاوت با خودت:D
جفت ویدیوها HDR هستن

فقط نمیدونم چرا برای PS4 عرضش نمیکنن؟ گرافیکش در حد همون پارت2

The Last of Us.mp4 - AnonFiles

The Last of Us Part I Encounter.mp4 - AnonFiles
لیک های گیم پلی رو دیدم حقیقتش اگه گیم پلی اینه که گیمر جماعت خیلی باید مغزش فندقی باشه که ۷۰ دلار بده پا بازی
از ناتی داگ بعید بود این حرکت
البته بعضیا میگفتن که لیک از بیلد قدیمه ولی من گمون نمیکنم از بیلد قدیمی باشه با توجه به سابقه درخشان ناتی داگ تو لو رفتن بازیاش
دیگه لیک های لست ۲ فراموش نمیشه

• Sad

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
حقیقتا نه از ریمیک سازی ناتی داگ خوشحالم و نع از مولتی ساختنش. ریمیکه که یکی از بیخودترین بازیایی هست که تو عمرم دیدم و واقعا هدف سونی رو نمیدونم که چرا این ریمیک رو داد دست خود ناتی داگ. کاش همه اینا دروغ بود و ناتی داگ به جای اینا یه ip جدید سینگل می‌ساخت و همین اوایل نسل میداد نه اینکه مشخص نباشه کی عرضه میشه حتی. به نظرم واقعا سونی به اینا خیانت کرد. چقدر وضعیت خرابه که بهترین و داستانگوترین استودیوی ویدیوگیم داره ریمیک و مولتی پلیر میسازه. اونم همچین ریمیک بیخودی که فقط شکسته شدن شیشه ماشینارو از تلو 2 آوردن بهش اضافه کردن و افتخار هم میکنن کرانچ نداشتن. هم سانا و هم گوریلا و این اینسامنیاک دارن بازی جدیدشونو میسازن و پیشرفت میکنن و اونوقت ناتی داگ وضعش اینه. استودیویی که پیشرفت نسل رو بهمون نشون میداد دیگه مشخص نیست بازی جدیدش کی میاد حتی
درمورد نیاز نبودن به این ریمیک باهاتون موافقم ولی خب کسی نمیتونه منکر این بشه که براشون فروش داره، خصوصا به واسطه سریال
ولی طبق اطلاعاتی که هست ریمیک دست ناتی داگ نبوده و ناتی داگ بعد از دیدن کیفیت کار خودش اومده خودشو قاطی ریمیک کرده. اصلا اینطور نیست که اگر این ریمیک در کار نبود، ناتی داگ یه آی‌پی جدید اوایل نسل میداد.
چون در جایگاه اول، ریمیک مراحل ابتداییش دست یه تیم دیگه بوده و در جایگاه دوم، ناتی داگ وقتی میاد خودشو قاطی ریمیک کنه این استدیو رو میخره که روش نظارت داشته باشه. یعنی اعضای اصلی ناتی‌داگ آنچنان درگیر این بازی نبودن.
اینم لازم به ذکره که این تیم جدید تخصصش صرفا مسائل ویژوالیه. یعنی اینطور نیست که بگیم اگر ناتی داگ اینا رو با هدف دیگه‌ای میخرید بازیشون خیلی زودتر عرضه میشد، چون قطعا پروژه فعلیشون هنوز در مراحل اولیه ساخته.
در کل ناتی داگ الان 3 تا پروژه داره
آی پی جدید و فکشنز جدید که طبق روال خودشون دارن جلو میرن
و ریمیک که ناتی داگ براش نیرو اضافه کرده

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
دوستان یه مسئله دیگه یکی این imposter استودیو پیدا کنه یعنی دهن استودیو, این آدم به فنا داد 😔😑😑😑
انقدر لیک از این استودیو خیلی عجیبیه.
کات سین لو میره، پروژه شون لو میره تریلر لانچ لو میره گیم پلی لو میره چه وضعشه 😑😑😑😑😑😑😑😑😑

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Taha75 and Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
حقیقتا نه از ریمیک سازی ناتی داگ خوشحالم و نع از مولتی ساختنش. ریمیکه که یکی از بیخودترین بازیایی هست که تو عمرم دیدم و واقعا هدف سونی رو نمیدونم که چرا این ریمیک رو داد دست خود ناتی داگ. کاش همه اینا دروغ بود و ناتی داگ به جای اینا یه ip جدید سینگل می‌ساخت و همین اوایل نسل میداد نه اینکه مشخص نباشه کی عرضه میشه حتی. به نظرم واقعا سونی به اینا خیانت کرد. چقدر وضعیت خرابه که بهترین و داستانگوترین استودیوی ویدیوگیم داره ریمیک و مولتی پلیر میسازه. اونم همچین ریمیک بیخودی که فقط شکسته شدن شیشه ماشینارو از تلو 2 آوردن بهش اضافه کردن و افتخار هم میکنن کرانچ نداشتن. هم سانا و هم گوریلا و این اینسامنیاک دارن بازی جدیدشونو میسازن و پیشرفت میکنن و اونوقت ناتی داگ وضعش اینه. استودیویی که پیشرفت نسل رو بهمون نشون میداد دیگه مشخص نیست بازی جدیدش کی میاد حتی
من با مولتی ساختنه مشکل ندارم چون به نظرم مولتی شماره اول واقعا یونیک و عالی بود
و به طور کلی امکانش هست یه بتل رویال خیلی خوب برای بازی بدن! (و به تم بازی هم میاد)

ولی با این ریمیکه خیلی مشکل دارم!
یعنی اگر تمام تغییرات شماره دومم تو بازی میدیدیم، باز هم به نظرم ارزش وقتی که پاش گذاشته شده رو نداره!(اگر ارزش مالی برای سونی و ND رو ببینیم آره داره:-" )

یک DLC و یا یک بازی در ابعاد TLL و یا حتی اصلا دو تا مپ اضافه برای همون فکشن به نظر من کار با ارزش تری بود

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من ویدیو ها رو ندیدم و بسنده میکنم به حرف های نیل دراکمن روی استیج که گفته بود گیم پلی و هوش مصنوعی مثل نسخه دوم شده. ولی خب شما که بازیتون گلد شد دیگه چرا یه تریلر گیم پلی درست و حسابی نشون نمی دید؟ باید حتما منتظر باشید سونی یک هفته قبل از عرضه بازی SOP اختصاصی بزاره؟

• Sad

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من امروز صبح این ویدئوها رو دیدم، از شدت بد بودن و عمق فاجعه دوست دارم فکر کنم یا فیکن، یا بیلدهای اولیه بازی و قرار نیست کیفیت بازی این باشه. وگرنه که 70 دلار فروختن ایشون عین دزدی و کلاه برداریه.

اما کماکان دوست دارم متصور باشم فیک بوده باشه. چون حالا منهای گیم پلی که عینن همون بود اما ND صراحتا گفته از ابتدا ساخته شده، حتا گرافیک هم به نظرم به زور و زحمت تفاوتی داره. تازه اینم باقی بچه ها میگن، وگرنه به نظر من که همون قبلیس:D در کل من تو ریمیک منتظر دیدن AI و سیستم انیمیشن Last 2 بودم که به نظرم بهترین بود، نه این.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر