PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
گویا مدهای گرافیکی بازی لیک شدن
[Leak] New TLOUS Part 1 Remake Images and Clips are floating around Rumor - Sony

🔹️Graphics🔹️
با رزولوشن 4K Native و نرخ 30 فریم در ثانیه اجرا میشه
🔹️Performance🔹️
با رزولوشن 1440p Upscaled To 4K و با نرخ فریم 60 اجرا میشه
🔹️Balanced🔹️
گویا فقط در نمایشگرهای 120 هرتزی در دسترسه و با رزولوشن 4K Native و نرخ فریم 40 اجرا میشه!
🔹️VRR🔹️
برای نمایشگرهایی که VRR ساپورت میکنن در دسترسه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
گویا مدهای گرافیکی بازی لیک شدن
[Leak] New TLOUS Part 1 Remake Images and Clips are floating around Rumor - Sony

🔹️Graphics🔹️
با رزولوشن 4K Native و نرخ 30 فریم در ثانیه اجرا میشه
🔹️Performance🔹️
با رزولوشن 1440p Upscaled To 4K و با نرخ فریم 60 اجرا میشه
🔹️Balanced🔹️
گویا فقط در نمایشگرهای 120 هرتزی در دسترسه و با رزولوشن 4K Native و نرخ فریم 40 اجرا میشه!
🔹️VRR🔹️
برای نمایشگرهایی که VRR ساپورت میکنن در دسترسه
عالی
فقط من خیلی منتظر گیم پلی بازیم
باتوجه به سابقه ناتی داگ و این که اولین ریمیکی هست که تولید میکنن با برچسب ۷۰ دلار انتظار یه گیم‌پلی خیلی تمیز رو دارم

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عالی
باتوجه به سابقه ناتی داگ و این که اولین ریمیکی هست که تولید میکنن با برچسب ۷۰ دلار انتظار یه گیم‌پلی خیلی تمیز رو دارم
این ویدیو هم لیک شده از اون سکانس ابتدای کار
پ.ن: به احترام افرادی که بعد از یک دهه هنوز پلی ندادن پارت اول رو، میزارم تو اسپویلر

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,234
این ویدیو هم لیک شده از اون سکانس ابتدای کار
پ.ن: به احترام افرادی که بعد از یک دهه هنوز پلی ندادن پارت اول رو، میزارم تو اسپویلر
عجب سکانسی.لامصب نسخه 1 از نظر کارگردانی و شخصیت ها تو بالاترین سطح بود واقعا....همچنین شخصیت اصلی بازی جول ماندگارین شخصیت سری

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
راجب گیم پلی خبری نیومده؟تغییراتی داشته یانه؟
کسی که لیک کرده گفته نه ولی فوتجی که لیک کرده از اول بازیه و ممکنه اصلا تغییراتو ندیده باشه.
خلاصه که صبر کنید تا نمایش رسمی.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
با توجه به سبقه درخشان ناتی کبیر و تجربیاتی که از این چن ساله از عناوین این عزیزان داشتیم قطعا روز عرضه بازی همگی با این میمیک صورت مواجه خواهیم شد :D این چن روزم دندون رو جیگر بزاریدو صبر کنید.
Screenshot_20220720-162528_YouTube.jpg

• Like
Reactions: Dead2021 and Taha75

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
عالی
بفرما
دو تا گیم پلی لیک شده که خودم آپلود کردم، حالا دیگه تمیزه یا نه قضاوت با خودت:D
جفت ویدیوها HDR هستن

فقط نمیدونم چرا برای PS4 عرضش نمیکنن؟ گرافیکش در حد همون پارت2

The Last of Us.mp4 - AnonFiles

The Last of Us Part I Encounter.mp4 - AnonFiles

آخرین ویرایش:

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
676
نام
امیررضا
بفرما
دو تا گیم پلی لیک شده که خودم آپلود کردم، حالا دیگه تمیزه یا نه قضاوت با خودت:D
جفت ویدیوها HDR هستن

فقط نمیدونم چرا برای PS4 عرضش نمیکنن؟ گرافیکش در حد همون پارت2

The Last of Us.mp4 - AnonFiles

The Last of Us Part I Encounter.mp4 - AnonFiles
من که نظر خودمو میگم با احترام به نظر دوستان
اصلا 70 دلار نمی ارزه و هیچ تغییری در گیم پلی بازی ندیدم به ویژه در هوش مصنوعی تمام المان های گیم پلی رو توی سال 2014 دیده بودیم به جز craft که انیمیشن رو از لست 2 برداشتن خلاصه انگار اومدن یه ماد گرافیکی انداختنن
نسخه ریمیستر عالی بود 2014 اومد و گیم پلی هم تازگی داشت و داستان هم هنوز خاص بود
توی این نسل این سبک بازی ها تعدادشون خیلی بیشتر شد و الان اون جذابیت سال 2014 رو نداره مثال همین oh man گفتن های الی.
بازی کاملا میتونست روی ps4 هم بیاد که خودت هم اشاره کردی به این موضوع
اون کسی که تا الان تجربه نکرده بگیره عشق کنه اما کسی که نسخه ps4 رو بازی کرده اصلا پیشنهاد نمیکنم انقدر پول بده و صبر کنه بیاد توی ps extra
خلاصه اگه منتقد ها واقعا منتقد باشن بازی باید متاش بشه 80 تا 85. که صنعت گیم یاد بگیره که دیگه از یه بازی انقدر ندوشه و اگه ریمیک میکنن واقعا ریمیک کنن یه چیزی مثل resident evil 2 نه این.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
حقیقتا نه از ریمیک سازی ناتی داگ خوشحالم و نع از مولتی ساختنش. ریمیکه که یکی از بیخودترین بازیایی هست که تو عمرم دیدم و واقعا هدف سونی رو نمیدونم که چرا این ریمیک رو داد دست خود ناتی داگ. کاش همه اینا دروغ بود و ناتی داگ به جای اینا یه ip جدید سینگل می‌ساخت و همین اوایل نسل میداد نه اینکه مشخص نباشه کی عرضه میشه حتی. به نظرم واقعا سونی به اینا خیانت کرد. چقدر وضعیت خرابه که بهترین و داستانگوترین استودیوی ویدیوگیم داره ریمیک و مولتی پلیر میسازه. اونم همچین ریمیک بیخودی که فقط شکسته شدن شیشه ماشینارو از تلو 2 آوردن بهش اضافه کردن و افتخار هم میکنن کرانچ نداشتن. هم سانا و هم گوریلا و این اینسامنیاک دارن بازی جدیدشونو میسازن و پیشرفت میکنن و اونوقت ناتی داگ وضعش اینه. استودیویی که پیشرفت نسل رو بهمون نشون میداد دیگه مشخص نیست بازی جدیدش کی میاد حتی

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,485
حقیقتا نه از ریمیک سازی ناتی داگ خوشحالم و نع از مولتی ساختنش. ریمیکه که یکی از بیخودترین بازیایی هست که تو عمرم دیدم و واقعا هدف سونی رو نمیدونم که چرا این ریمیک رو داد دست خود ناتی داگ. کاش همه اینا دروغ بود و ناتی داگ به جای اینا یه ip جدید سینگل می‌ساخت و همین اوایل نسل میداد نه اینکه مشخص نباشه کی عرضه میشه حتی. به نظرم واقعا سونی به اینا خیانت کرد. چقدر وضعیت خرابه که بهترین و داستانگوترین استودیوی ویدیوگیم داره ریمیک و مولتی پلیر میسازه. اونم همچین ریمیک بیخودی که فقط شکسته شدن شیشه ماشینارو از تلو 2 آوردن بهش اضافه کردن و افتخار هم میکنن کرانچ نداشتن. هم سانا و هم گوریلا و این اینسامنیاک دارن بازی جدیدشونو میسازن و پیشرفت میکنن و اونوقت ناتی داگ وضعش اینه. استودیویی که پیشرفت نسل رو بهمون نشون میداد دیگه مشخص نیست بازی جدیدش کی میاد حتی
در مورد ریمیک با شما موافقم اما مولتی خیر وقتی اینهمه استعداد دارن چرا نسازن یه بازی single تو این سبک نهایتا بتونه 40 ساعت شما رو سرگرم کنه اما یه مولتی خوب کلی سرگرمیه مولتی قسمت اول خیلی جالب بود زمان خودش ولی منم کلا با ریمیک مخالفم مگه یه چیزی باشه واقعا لازم باشه مثلا بازی 20 سال پیش

• Sad
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر