The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
اون مرحله ای که جول در فاضلاب یه موتوربرق رو روشن میکنه و بعد یه غول گنده بک میادش و تعدادی از این زامبی ها،من همش میمیرم چون این زامبی ها اسیرم میکنن بعد غوله میاد مباد با یه ضربه خلاصم میکنه،راه حل خاصی هست برای این مرحله خیلی رو اعصابم رفته
با کوکتل بسوزونش اگر هم نداری از دستش فرار کن (ازش فاصله بگیر ) و دورو بریاشو تکی تکی بکش برگرد سراغ خودش بهش تیر بزن و وقتی دوید سمتت دوباره فرار کن و به همین کار ادامه بده .. من این طوری کشتمش دوستان دیگه اگه راه بهتر و سریعتری بلدن ما رو هم دریغ نکنن ممنون

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اون مرحله ای که جول در فاضلاب یه موتوربرق رو روشن میکنه و بعد یه غول گنده بک میادش و تعدادی از این زامبی ها،من همش میمیرم چون این زامبی ها اسیرم میکنن بعد غوله میاد مباد با یه ضربه خلاصم میکنه،راه حل خاصی هست برای این مرحله خیلی رو اعصابم رفته

قبل از اینکه موتور برق رو روشن کنی . طبقه بالا توی اتاق یه دونه کارت هست . اول اونو پیدا کن . انتهای همون سالن یه در هست که باید با اون کارت بازش کنی . حالا برگرد ژنراتور برق رو روشن کن و سریع فرار کن به سمت همون در و تمام ! نیازی نیست با کسی درگیر بشی . فقط قبل از روشن کردن موتور برق خوب محیط رو شناسایی کن که بدونی از چه سمتی باید سریع فرار کنی .

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
قبل از اینکه موتور برق رو روشن کنی . طبقه بالا توی اتاق یه دونه کارت هست . اول اونو پیدا کن . انتهای همون سالن یه در هست که باید با اون کارت بازش کنی . حالا برگرد ژنراتور برق رو روشن کن و سریع فرار کن به سمت همون در و تمام ! نیازی نیست با کسی درگیر بشی . فقط قبل از روشن کردن موتور برق خوب محیط رو شناسایی کن که بدونی از چه سمتی باید سریع فرار کنی .

منم یکم کاملش کنم:)
ببین وقتی که دویدی سمت همون دره که باید با کارت بازش کنی باید حواست باشه که اون غول هم دقیقا از همونجا میاد برا همین باید یکم صبر کنی تا غول بپره چایی از اونجا بعدش فرار کنی

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
منم تازه بازی the last of us خریدم.. اورجینال 100 تومن.. تخفیف داد اساسی بهم.. فعلا غرق داستانم تا گیم پلی..

غصه هم می خورم چرا هارد بازی نکردم.. از اون اول.. کسی می دونه چطور میشه وسطش عوض کرد؟ اصلا میشه؟

امیدوارم با این همه مشغله زودتر تموم کنم.. بیام آنلاین هم بازی کنم... اگه gta v بگذاره البته :D

پ.ن: امیدوارم هی از این بازی ها بسازن :D خدایا بازی های دو سال آینده حداقل انحصاری های سونی واسه ps3 هم بیاد نه فقط ps4

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
با اینکه gta v اومده.. اما شاهکاری مثل the last of us رو نمیشد تموم نکرده بازی دیگه رو شروع بکنم..12 ساعت پشت سر هم بازی کردم و داستانیش رو تموم کردم
( از وسطای تابستون شروع کردم امروز)

من بدون فکر کردن بازی بعدی Naughty Dogs رو می خرم حتما..!

امیدوارم هیچ وقت شماره 2 ای ازش نسازند (که بعید می دونم).. چون امکان نداره بتونن چیزی قوی تر از رابطه ی بین الی و جوئل پیدا کنن که ما رو همراه داستان کنن

خداحافظ الی خداحافظ جوئل.. خدا حافظ سارا.. (دیگه تا آخر عمر وقت نمی کنم دوباره بازیتون کنم:D ) خدا کنه از شما یه فیلم بسازند

--------------------

دوستان آنلاینش خوب هست برم شروع کنم؟؟ یا اینکه دیگه برم سر وقت gta v :D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بعد جند ماه پیش که بازی رو تمام کردم از دیروز نشستم پاش دارم بازیش میکنم یعنی هم چی تمام همون حسی را دارم که دفعا اول بازی کرده بودم شاید از اونم بهتر واقعا باید گفت منشکریم ناتی داگ

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان منم بالاخره رفتم این شاهکار رو:x
گرچه Uncharted بیشتر بهم حال داد ولی این هم عالی ـه!
رو دستگاه پسرخالم تا یه جایی با هم رفتیم و بعدا خودم می‌گیرم تمومش می‌کنم :D
تا اینجا رفتیم چقدر تا آخرش مونده:
رسیدیم به Bill و اون هم رفت خونه دوستش Frank و با ماشین اون از اونجا رفتیم بیرون و الان یه ذره جلو تر از جایی هستیم که حمله شد بهمون و با آجر کوبیدن تو ماشین و...

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
تا اینجا رفتیم چقدر تا آخرش مونده:
رسیدیم به Bill و اون هم رفت خونه دوستش Frank و با ماشین اون از اونجا رفتیم بیرون و الان یه ذره جلو تر از جایی هستیم که حمله شد بهمون و با آجر کوبیدن تو ماشین و...
نصف هم نکردی هنوز :d
30% شاید...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
آقا ما با لطف و عنایت پروردگار بعد از چند ماه تلاش بازی رو تموم کردیم.

یک بحث های داغی در مورد انتهای بازی توی این تاپیک انجام شده بود. کوجاس الآن؟:d

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,322
من بار اول که بازی رو normalرفتم حال داد ولی یه نمه خسته کننده بود چون به دلیل کمبود محمات مجبور بودی مخفی کاری در بیاری ولییییییی!!!!دفعه دوم رو normal+که رفتم تازه فهمیدم چیه این چون سلامتی مهمات و.... همه تکمیل بود میزدم تودل دشمن ایی حال میداد اصلا خسته نمیشی واقعا اکشن این بازی عالی ووطبیعی هیجانشم بالاتر میره چون همه دنبالتن روحالت + حتما بزنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من بار اول که بازی رو normalرفتم حال داد ولی یه نمه خسته کننده بود چون به دلیل کمبود محمات مجبور بودی مخفی کاری در بیاری ولییییییی!!!!دفعه دوم رو normal+که رفتم تازه فهمیدم چیه این چون سلامتی مهمات و.... همه تکمیل بود میزدم تودل دشمن ایی حال میداد اصلا خسته نمیشی واقعا اکشن این بازی عالی ووطبیعی هیجانشم بالاتر میره چون همه دنبالتن روحالت + حتما بزنید
:|
مزه بازی به این که از کمبود مهمات و اسلحه، یک دفعه یه Clicker جلوت ظاهر شه گریه کنی از بدبختی و نداری!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

:|
پیشنهاد میکنم Call Of Duty بازی کنید:|
*
اصل لذت بازی روی درجه ی Survivor هستش اونوقت شما
t2.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر