The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
خبر DLCـها اومد بالاخره! :d
اولین DLC که 15 اکتبر منتشر میشه شامل 4 مپ برای مولتی خواهد بود!
Suburbs
Bus Depot
Hometown
Bookstore
در مورد هرکدوم هم یه سری توضیحات دادن که حس نوشتن نیست! :-"

DLC داستانی، همینطور که دوستمون هم گفته برای دسامبر-ژانویه برنامه ریزی شده!
با توجه به این :
We just wrapped up a long casting process for a new character, and we’re starting our performance capture shoot next week.
احساس میکنم شخصیت اصلی شاید Joel نباشه :d شایدم شخصیت همراه جدید میباشد:-"

DLC بعدی هم برای نیمه ی اول 2014 برنامه ریزی شده، اطلاعات جدید هم در آینده فقط گفتن که برای بخش مولتی خواهد بود :d

60 تا آیتم برای سر و اینا هم علی الحساب ، برای سیزن پس دارها خواهد آمد! عکس دوتاشون رو گذاشته بودن، یکیش که خیلی خفن بود! :d :-"(البته برای بقیه هم هست :d )
و گفتن اگر سیزن پس رو بگیرید 75% ارزون تر پاتون در میاد تا اینکه همشون رو جدا جدا بخرید :d

برای دیدن تصاویر هم،مراجعه کنید اینجا !

و در آخر اینکه،جای منم خالی :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
امیدوارم DLC یک add-one واسه بخش single و داستانی بازی باشه.. چون من به شخصه اصلا با آنلاین بازی ارتباط برقرار نکردم

(البته خب با بازیکن های واقعی بازی کردن یعنی هوش واقعی.. دیگه خبری از هوش مصنوعی نیست.. ما هم که گروه ایرانی پیدا نکردیم

این خارجی هایی هم که رندوم به تور ما خورد اصلا گروهی کار نکردن.. تکون می خوردیم تیم رو به رو.. تیکه پارم می کردن.. هی هم تند تند تکون

می خورن.. خب بچه یجا وایسا بیام کمین کنم برات دیگه :D

--------

ویدئو هم فوق العاده بود.. از شدت خنده نزدیک بود خفه شم :))
بیا با خودم بازی کن تمام ایرانی های تویه این بازی رو اد میکنی (allunfinished)

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سیو بازی با فلش قابل انتقاله احتیاج نیست بازی رو از اول بری:)
انتقال میشه داد ولی موقع اجرا میگه سیو مال یوزر دیگه ای هست اجازه نمیده از اون سیو استفاده کنی مگه اینکه سیو رو ریساین کنه بعد میتونه از سیو استفاده کنه

RED-NATAN

کاربر سایت
Jul 1, 2013
32
نام
علیرضا
سلام دوستان بازی رو دیروز تمومش کردم به نظرم بهترین بازی بود از زیبایی از داستان از گرافیک هر چی بگم کم گفتم به امید ساخت شماره 2 مرسی از ناتی داگ فعلا بی صبرانه منتظر BEYOND هستم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
خب منم بازی رو تموم کردم . همش مخفی کاری بود که :D
بازیه خیلی خوبی بود . واسه کسی مثل من که دست به بازی های مخفی کاری نمیزنه خیلی عالی بود فقط یه کم گیم پلیش تکراری و خسته کننده بود واسم . یه ذره هم کلا مثل فیلم های Oscar Bait ـیی بود چجوری بگم یعنی اگه کمی Epic تر بود و کمتر سنگین بود بیشتر حال میکردم :D
موزیک Ending ( اول Credits ) هم خیلی عالی بود کاش بیشتر اینطور موزیک هایی تو خود بازی استفاده میشد .
اون یه ربع اولش هم فوق العاده بود .
آهان یک نکته ایی که بسیار ازش نا امید شدم Camera Angle بود . من نظرم اینه که نصف هیجان بازی رو همین دوربین گرفت نه خیلی نزدیک بود مثل مثلا Evil ها نه خیلی دور مثل آنچارتد من اصلا حال نکردم با زاویه دوربین .
البته بازی فوق العاده بود مثلا بخوام بهش نمره بدم 9 میدم ولی دوست داشتم ( یعنی از ناتی داگ انتظار داشتم ) بهتر باشه .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان تمام All Optional Conversations هارو باید تو یک دور گوش بدیم؟ نمیشه چپترهارو لود کنیم و بعد از صحبت کردن ، چپتر دیگه ای رو لود کنیم؟
راستی میشه جوک های الی رو تو همون چپتر مربوطش گوش بدیم؟ یعنی بازی رو از اول نریم و فقط همون چپترو لود کنیم؟

دوستان تمام All Optional Conversations هارو باید تو یک دور گوش بدیم؟ نمیشه چپترهارو لود کنیم و بعد از صحبت کردن ، چپتر دیگه ای رو لود کنیم؟
راستی میشه جوک های الی رو تو همون چپتر مربوطش گوش بدیم؟ یعنی بازی رو از اول نریم و فقط همون چپترو لود کنیم؟

نخواستیم باوو !! :|
از اول رفتم و تمام جوکارو گرفتم !! :|
چیزی تا گرفتن همه وسایل نمونده !! b-)

Last edited by a moderator:

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
خب منم بازی رو تموم کردم . همش مخفی کاری بود که :D
بازیه خیلی خوبی بود . واسه کسی مثل من که دست به بازی های مخفی کاری نمیزنه خیلی عالی بود فقط یه کم گیم پلیش تکراری و خسته کننده بود واسم . یه ذره هم کلا مثل فیلم های Oscar Bait ـیی بود چجوری بگم یعنی اگه کمی Epic تر بود و کمتر سنگین بود بیشتر حال میکردم :D
موزیک Ending ( اول Credits ) هم خیلی عالی بود کاش بیشتر اینطور موزیک هایی تو خود بازی استفاده میشد .
اون یه ربع اولش هم فوق العاده بود .
آهان یک نکته ایی که بسیار ازش نا امید شدم Camera Angle بود . من نظرم اینه که نصف هیجان بازی رو همین دوربین گرفت نه خیلی نزدیک بود مثل مثلا Evil ها نه خیلی دور مثل آنچارتد من اصلا حال نکردم با زاویه دوربین .
البته بازی فوق العاده بود مثلا بخوام بهش نمره بدم 9 میدم ولی دوست داشتم ( یعنی از ناتی داگ انتظار داشتم ) بهتر باشه .

خب با این توصیفات شما برو کال آف بازی کن بیشتر خوشت میاد
از دوربینه بازی ایراد میگیری؟؟؟؟ :))
مثه این میمونه بگی گرافیک بازی خیلی کم بود در حد نسل ۶ یکی از نقاط قوت بازی همین دوربین بود
از ناتی داگ انتظار بیشتر داشتی؟دیگه بیشتر از این چی میخوای؟ یعنی بیشتر از اینم هست؟؟
به نظرت احترام میذارم تو اصلا به بازی ۲ بده دیگه نظرته ولی ایراد بنی اسرائیلی نگیرید
ممکنه اگه بازی کمتر سنگین بود شما بیشتر حال میکردید به هر حال سلیقست ولی اگه اینجوز بود دیگه میشد کال آف نه tlou و لقب همشهری کین بازی ها رو نمیگرفت و شاهکار تاریخ نمیشد

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,145
نام
آرمان
خب با این توصیفات شما برو کال آف بازی کن بیشتر خوشت میاد
از دوربینه بازی ایراد میگیری؟؟؟؟ :))
مثه این میمونه بگی گرافیک بازی خیلی کم بود در حد نسل ۶ یکی از نقاط قوت بازی همین دوربین بود
از ناتی داگ انتظار بیشتر داشتی؟دیگه بیشتر از این چی میخوای؟ یعنی بیشتر از اینم هست؟؟
به نظرت احترام میذارم تو اصلا به بازی ۲ بده دیگه نظرته ولی ایراد بنی اسرائیلی نگیرید
ممکنه اگه بازی کمتر سنگین بود شما بیشتر حال میکردید به هر حال سلیقست ولی اگه اینجوز بود دیگه میشد کال آف نه tlou و لقب همشهری کین بازی ها رو نمیگرفت و شاهکار تاریخ نمیشد

شاهکار تاریخ ؟ :))

جو زدگی هم حدی داره

خود زنی نکن قصد امثال شما کاملا مشخصه دیگه طرفدار جی تی ای و این حرفا کاری که تلو کرد هیچ بازی نتونسته انجام بده فقط یه بازی تونسته اونم هالف لایفه این دو بازی یک استاندارد تو صنعت گیم تعریف کردن یعنی یه جورایی یه ‌مرحله این صنعت رو جلو بردن

باشه

آخرین ویرایش:

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان

جو زدگی هم حدی داره

خود زنی نکن قصد امثال شما کاملا مشخصه دیگه طرفدار جی تی ای و این حرفا کاری که تلو کرد هیچ بازی نتونسته انجام بده فقط یه بازی تونسته اونم هالف لایفه این دو بازی یک استاندارد تو صنعت گیم تعریف کردن یعنی یه جورایی یه ‌مرحله این صنعت رو جلو برد

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی

جو زدگی هم حدی داره

باشه
عزيزه من خيلي عقبيا!!!تازه يادت افتاده ترول كني؟اينجا خودت رو خسته نكن،كسي حال جواب دادن به كامنت هاي خوشحال رو بعد از اين همه مدت نداره،خودت رو اماده كن واسه بياند.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,145
نام
آرمان
عزيزه من خيلي عقبيا!!!تازه يادت افتاده ترول كني؟اينجا خودت رو خسته نكن،كسي حال جواب دادن به كامنت هاي خوشحال رو بعد از اين همه مدت نداره،خودت رو اماده كن واسه بياند.

هر کی بگه TLOU بهترین بازی تاریخ نیست یعنی هدفش تروله ؟ :) یکمی منطقی تر باشید بهتره ;)

منم منکر این نیستم که TLOU شاهکار بود ولی واقعا بهترین بازی تاریخ نیست ، بازی های خیلی بهتری هم هستن مثل MGS3 و HL2 ، به هر حال TLOU حداقل واسه من جز 5 بازی برتر تاریخ هست ولی بهترین نه

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
هر کی بگه TLOU بهترین بازی تاریخ نیست یعنی هدفش تروله ؟ :) یکمی منطقی تر باشید بهتره ;)

منم منکر این نیستم که TLOU شاهکار بود ولی واقعا بهترین بازی تاریخ نیست ، بازی های خیلی بهتری هم هستن مثل MGS3 و HL2 ، به هر حال TLOU حداقل واسه من جز 5 بازی برتر تاریخ هست ولی بهترین نه
خب یک نکته رو باید دوستان بپیذیرن که اگه بپیذیرن خیلی از بی احترامی ها و کل کل ها خود به خود محو میشه و اونم اینکه بهترین بازی تاریخ و نسل و ...یک چیز سلیقه ای و شخصی هست !
البته منظورم در بین عناوین موفق و شاهکاره و مثلا کسی بر فرض یک بازی ناموفق مثل جدیدترین نسخه ی مدال افتخار رو بیاد و بگه بهترین بازی نسل و تاریخ و حتی سال خب حرفش کاملا غیر منطقی هست ولی کسی که میاد در بین بازی های موفق مثل آخرین ما و متال گیر و مس افکت و جی تی ای و بایوشاک و....بازی ای رو به عنوان بهترین بازی تاریخ انتخاب می کنه یک دید شخصی هست و باید بهش احترام گذاشت!
مثلا 3 بازی برت من به ترتیب آخرین ما و مافیا 1 و رزیدنت ایول 3 هست و شاید برا یکی به ترتیب جی تی ای و متل گیر و هیلو باشه و برا یک کس دیگه ای چیز دیگه ای !
همه ی این انتخاب ها در نوع خودشون منطقی هستن و باید بهشون انتخاب گذاشت!
خلاصه اینکه چیزی به اسم بهترین بازی تاریخ وجود نداره چون به اندازه ی تمام گیمر های دنیا بهترین بازی تاریخ وجود داره و اگه 100 میلیون گیمر بر فرض داشته باشیم مکنه 100 میلین بازی برتر تاریخ هم وجود داشته باشه! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر