The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
ببین من نمی گم داری بازی رو له میکنی یا هر چیز دیگه :D دارم میگم داری میگی ایراد ریز خب اینو توی بقیه هم ببین :D چرا همین ایراد ریز رو برای بقیه بازیها نمی بینی ؟ :D مثلاً میای توی بقیه بازیها بگی مثلاً فلانی توی فلان جا فرو رفت ؟ :D عمراً نمیای بگی :D حالا چون به نظرت یا یه چیز عادیه یا ریزه :D حالا اینجا دوست داری بگی خب به من ربطی نداره :D هر چیزی دوست داشته باشی می تونی بگی ولی یه کم حرفهات رو مقایسه کن اگر این اینجا یه ایراد ریزه پس توی بقیه بازیها هم هست غیر از اینه ؟ :D اگر توی اون یک بازیها قابل چشم پوشیه پس اینجا هم باید باشه دیگه ؟ حالا سازنده ی پشت بازی هر کسی باشه :D
در مورد نمره هم گفتم :

یعنی اگر توی این تاپیک میگیم فلان چیز یه ایراد خیلی ریز و جزیی ـه پس توی بقیه بازی ها هم باید به همین ایرادات اشاره بشه دیگه ؟ نه فقط در مورد این بازی :D
نمی دونم تونستم منظور رو برسونم یا نه :D
مرحبا:d همین این ایرادات که میگم خیلی کوچیکن و تو این بازی حتی نسبت به بازیای دیگه خیلی کمتر به نظر میان ولی من تقریبا فقط تو فروم های بعضی انحصاریای سونی فعالم و به اون صورت واسه بازی های دیگه فعالیت ندارم که بخوام تو تاپیکشون باشم بله 100درصد بازیای دیگه هم ایم مشکلات رو دارن فجیع تر هم دارن کسی منکر این نیست که
منم تو ویدیو های این بازی که پیگیرش هستم یکی دو تا مشکل دیدم گفتم همین:d حالا بعضی دوستان گفتن این مشکلات وجود نداره یا ... و سیاه نمایی هست که من هم توضیح دادم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
2 روز من نبودم. چقدر تاپیک جلو رفته اینجا :d . دوستان ترکوندن . بچه ها خواهشا تو این چند روز هر چی ویدیو از بازی اومده رو لینک بدین .بد جوری تو کفم از بس گیف دیدم . مرسی
دو تا ویدیو 30 دقیقه ای و 10 دقیقه ای رو دیدم . تا اینجا که بازی واقعا عالیه . باید یه چند بار ببینم تا نظری بدم . عاشق این بد دهنی های الی شدم :d

آخرین ویرایش:

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
با وجود محیط فوق العاده بازی جدا کی دلش میاد از دکمه spirint استفاده کنه ؟

وقتی 2تا بات گردن کلف با هوش مصنوعیی شبیه به انسان واقعی یا چند عدد رانر بی اعصاب یا چند کلیکر محترم دنبالت افتادن تا کمی به راه راست هدایتت کنن اون موقع دکمه spirint که سهله 6 تا دکمه دیگه قرض میگیری فرار رو بر قرار ترجیح میدی

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اینا که هیچکدوم باز نمیشه
اگه کسی باز کرد خوند واسه ما هم بذاره ببینیم اوضاع از چه قراره؟

اون 3 تا به خاطر شيلتر گر فروم شيلتر شدن !

با يه سرچ دريافتيم اسم سايت هست LATEST NEWS EXPLORER ! حالا خودت اون قسمتهايي كه كمه رو جايگزين كن حل ميشه

گر چند من اينهارو هم نديدم :-s ديگه مي ترسم حتي پست هارو بخونم:d:-s

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
55778737737111965241.jpg

HD--SD

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
مرسی از علی ویدیو رو دیدم خیلی رو بخش ترکیب کردن و ... تاکید داشت همیشه تو ذهنم نگران این بودم که این بخش کرفت پیچیده نباشه که دیگه تضمین کردن کمترین دکمه بازی و پییدگی رو داره:d
البته من از رو ویدیو ها متوجه نشدم دقیقا چجوریه این سیستم کرفت کردن؟ اگه کسی میدونه بگه
فکر کنم اینجوریه که مثلا شما برای درست کردن یه ماده منفجره باید مواد مورد نیاز رو بدست بیارید بعد از تو منو ساخت ماده منفجره رو انتخاب کنید و با زدن X خودش اون مواد اولیه رو ازتون کم میکنه و یه ماده منفجره میسازه حالا نمیدونم همینجور هست یا نه ولی امیدوارم به همین سادگی ها باشه:d

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
محتویات تایپیک [FONT=&amp]tlou[/FONT]
[FONT=&amp]1. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک اینکه در زبان ژاپنی حرف ل تلفظ می شه یا نه (تایپیک حروف الفبا ی ژاپنی و مقایسه اون با حروف الفبای زبان فارسی)[/FONT]
[FONT=&amp]2. [/FONT][FONT=&amp]تایپیکت ریش و پشم یه یارو (چرا ریش داره چرا نداره)[/FONT]
[FONT=&amp]3. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک اینکه چرا یارو جوون موند و اون یکی چقدر پیر شد[/FONT]
[FONT=&amp]4. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک عوض شدن شخصیت افراد هنگامی که رنگشون بنفش می شه و تحلیل نوع رنگ با میزان عوض شدن شخصیت[/FONT]:-?
[FONT=&amp]5. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک خیار و کیوی و شباهت و تفاوت های این دو میوه[/FONT]
[FONT=&amp]6. [/FONT][FONT=&amp]تایپک شرط بندی و مفاد شرط بندی ارتباط این بازی با بازی بایوشک[/FONT]
[FONT=&amp]7. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک قد کی کوتاهه قد کی بلنده[/FONT]
[FONT=&amp]8. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک صدای یه خانم که اخر نفهمیدیم حامله بود یا نه (البته خانم اقا احمد)[/FONT]:d
[FONT=&amp]9. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک بله گفتن عروس و زیر لفظی
[/FONT] 10. [FONT=&amp]تایپیک رنگ خون سیاهه یا قرمز یا شایدم سفید اینقدر منو شک برداشته [/FONT]:-?[FONT=&amp]که خون چه رنگی هست چاقو برداشتم خودمو زخمی کردم تا اینکه بلاخره متوجه شدم خون قرمزه[/FONT]
11. [FONT=&amp]تایپیک مقایسه بازی استاد گرانقدر میکامی با بازی [/FONT][FONT=&amp]tlou[/FONT]
[FONT=&amp]امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه (خلاصه کلام اینکه بهم حمله نکنید)[/FONT]:d
البته اینها همه از عوارض انتظار زیاد( انتظار زمانی نه انتظارکیفیتی بازی) برای بهترین بازی سال هست خوب لابد دوستان با پرداختن به مسائل بالا فشار[FONT=&amp] بالای[/FONT][FONT=&amp] انتظار براشون می یاد پایین.
[/FONT] [FONT=&amp] بهترین بخش این تایپیک مانگای[/FONT]:x[FONT=&amp] اقا احسان عزیز بود که به امید مانگا میام توی [/FONT][FONT=&amp]تایپیک وقتی میام توی تایپیک می بینم چند صفحه رفته جلو به خودم می گم وای بازم مانگا، ولی با کمال ناباوری با محتویات بالا مواجه میشم.[/FONT]

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
^^ دیگه آخه اغراق هم حد و حساب داره ! :d
من که خودم چند صفحه اخیر رو دنبال کردم چیزی خارج از بحث و جدل های معمول تو تاپیک یه بازی ندیدم ! بحث های حاشیه ای هم اتفاقا جالب بودن بنا نیست تاپیک یه بازی همش اخبار موثق و عکس و تریلر باشه !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
محتویات تایپیک [FONT=&amp]tlou[/FONT]
[FONT=&amp]1. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک اینکه در زبان ژاپنی حرف ل تلفظ می شه یا نه (تایپیک حروف الفبا ی ژاپنی و مقایسه اون با حروف الفبای زبان فارسی)[/FONT]
[FONT=&amp]2. [/FONT][FONT=&amp]تایپیکت ریش و پشم یه یارو (چرا ریش داره چرا نداره)[/FONT]
[FONT=&amp]3. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک اینکه چرا یارو جوون موند و اون یکی چقدر پیر شد[/FONT]
[FONT=&amp]4. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک عوض شدن شخصیت افراد هنگامی که رنگشون بنفش می شه و تحلیل نوع رنگ با میزان عوض شدن شخصیت[/FONT]:-?
[FONT=&amp]5. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک خیار و کیوی و شباهت و تفاوت های این دو میوه[/FONT]
[FONT=&amp]6. [/FONT][FONT=&amp]تایپک شرط بندی و مفاد شرط بندی ارتباط این بازی با بازی بایوشک[/FONT]
[FONT=&amp]7. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک قد کی کوتاهه قد کی بلنده[/FONT]
[FONT=&amp]8. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک صدای یه خانم که اخر نفهمیدیم حامله بود یا نه (البته خانم اقا احمد)[/FONT]:d
[FONT=&amp]9. [/FONT][FONT=&amp]تایپیک بله گفتن عروس و زیر لفظی
[/FONT] 10. [FONT=&amp]تایپیک رنگ خون سیاهه یا قرمز یا شایدم سفید اینقدر منو شک برداشته [/FONT]:-?[FONT=&amp]که خون چه رنگی هست چاقو برداشتم خودمو زخمی کردم تا اینکه بلاخره متوجه شدم خون قرمزه[/FONT]
11. [FONT=&amp]تایپیک مقایسه بازی استاد گرانقدر میکامی با بازی [/FONT][FONT=&amp]tlou[/FONT]
[FONT=&amp]امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه (خلاصه کلام اینکه بهم حمله نکنید)[/FONT]:d
البته اینها همه از عوارض انتظار زیاد( انتظار زمانی نه انتظارکیفیتی بازی) برای بهترین بازی سال هست خوب لابد دوستان با پرداختن به مسائل بالا فشار[FONT=&amp] بالای[/FONT][FONT=&amp] انتظار براشون می یاد پایین.
[/FONT] [FONT=&amp] بهترین بخش این تایپیک مانگای[/FONT]:x[FONT=&amp] اقا احسان عزیز بود که به امید مانگا میام توی [/FONT][FONT=&amp]تایپیک وقتی میام توی تایپیک می بینم چند صفحه رفته جلو به خودم می گم وای بازم مانگا، ولی با کمال ناباوری با محتویات بالا مواجه میشم.[/FONT]

12. لنگ جول بیشتر توی محیط فرو میره یا لنگ کرکتر بقیه بازیها :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر