The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
به نظر من تقصیره مرتضی (که این ایرادات رو میگیره ) نیست...خب ما توقع نداشتیم تو یه بازی یارو وقتی می خواد تفنگ رو برداره دولا شه قشنگ تفنگ رو لمس کنه و برداره و بعدش تیراش رو دونه دونه بشمره و جا بزنه!!!این تقصیره ناتی بود با اون تریلر خیره کنندش که انتظارات رو این قدر بالا اورد....
من که جلو خودم رو گرفتم و تریلر رو ندیدم ولی چرا حالا عوض شد و دوستان میگن مثلا تفنگ هارو مثل دموی e3 برنمیداره؟
ایراد که نیستن اگه نباشه بازم شاهکاره ولی همین چیزای تلو باعث شده هنوز بازی ریلیز نشده 367 ص تاپیک بره جلو...نمیگم فقط این منظورم کل جزئیات بی نظیر،هوش مصنوعی فراتر از نسل،گیم پلی متفاوت و واقع گرایانه ،اتمسفر و... هست....
کاش تلوی نهایی سطح پایین تر از تلوی E3 نباشه!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
آها پس چون تلو بازی بزرگیه ایراداتی که توی بقیه بازیها هست و دیده نمیشه اینجا باید به شدت بولد بشه و بازی رو باهاش له کنیم ؟
کی بشدت بولد کرد؟ وقتی ایراد خاصی بجز همین یکی دوتایی که گفتم نیست دیگه چی رو بخوایم بگیم که اینا بولد نشن؟
اگه از نظرت من داشتم بازیو له میکردم که هیچی#:-s خوبه اواخر میگفتم ایرادات ریز که برطرف میشه و ...
درمورد اون معیار هات واسه ایراد بودن یک چیز که اصلا بحث نمیکنم چون بشدت سلیقه ای گفتی و تو همین تلو هم برداشتن مهمات و... اگه بخوام با اغراق بگم از همون فاصله 10 متری انجام میشد!
اون موردی هم که درباره مقایسه تلو با بازیهای دیگه هست رو من منظورم امتیاز دادن نبود و صرفا با توجه به شرکت های پشت بازی منتظر یه چیز انقلابی هستم (که با وجود این ایرادات، بازم هست) کلا خیلی اغراق امیز پست میدی و نمیشه موردی بحث کرد مثلا میگی
این توی فلان جاها فرو میره (یه ایراد بزرگ) خب موقع برداشتن فلان چیز دستش یه کم اونورتره (یه ایراد بزرگ دیگه) خب موقع پریدن یه کم اینور تر پرید (یه ایراد خیلی بزرگ) موقع بالا رفتن از نردبان دستش دقیقِ دقیق روی میله ها نبود (یه فاجعه ی عظیم) حالا این وسط گیم پلی خیلی عالی ای هم داره (که البته مهم نیست چون بازیه بزرگیه باید گیم پلیش عالی باشه) خب امتیاز نهایی 50 :biggrin1:
با اینکه بارها بعد هر پستم درباره ناچیز بودن این مشکلات گفتم بازم این چیز ها تو نظرت هست خب اینو من نمیتونم تغییر بدم باید متوجه بشی که اگه کسی میگه یه ایراد ریز تو بازی مورد علاقت پیدا کردم، هدفش له کردن، یه ایراد بزرگ دیگه، فاجعه عظیم و ... نیست.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
کاربرد دکمه ها در بازی :
1607830-L225QAL.jpg

سیستم ترکیب اشیا :
1607870-DJ6ZCZ1.jpg

mamal47

کاربر سایت
May 18, 2013
40
ببخشید که خیلی نامحترمانه با آواتار HALO وارد جمع ps3 بازان شدم .... :d

امیدوارم این بازی last of us به همون اندازه که شلوغش کردین خوب باشه .

میخوام ایکس باکسمو بدم به دوستم Gears of war بازی کنه منم ps3 شو بگیرم اینو بازی کنم ....

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کی بشدت بولد کرد؟ وقتی ایراد خاصی بجز همین یکی دوتایی که گفتم نیست دیگه چی رو بخوایم بگیم که اینا بولد نشن؟
اگه از نظرت من داشتم بازیو له میکردم که هیچی#:-s خوبه اواخر میگفتم ایرادات ریز که برطرف میشه و ...
درمورد اون معیار هات واسه ایراد بودن یک چیز که اصلا بحث نمیکنم چون بشدت سلیقه ای گفتی و تو همین تلو هم برداشتن مهمات و... اگه بخوام با اغراق بگم از همون فاصله 10 متری انجام میشد!
اون موردی هم که درباره مقایسه تلو با بازیهای دیگه هست رو من منظورم امتیاز دادن نبود و صرفا با توجه به شرکت های پشت بازی منتظر یه چیز انقلابی هستم (که با وجود این ایرادات، بازم هست) کلا خیلی اغراق امیز پست میدی و نمیشه موردی بحث کرد مثلا میگی

با اینکه بارها بعد هر پستم درباره ناچیز بودن این مشکلات گفتم بازم این چیز ها تو نظرت هست خب اینو من نمیتونم تغییر بدم باید متوجه بشی که اگه کسی میگه یه ایراد ریز تو بازی مورد علاقت پیدا کردم، هدفش له کردن، یه ایراد بزرگ دیگه، فاجعه عظیم و ... نیست.

ببین من نمی گم داری بازی رو له میکنی یا هر چیز دیگه :D دارم میگم داری میگی ایراد ریز خب اینو توی بقیه هم ببین :D چرا همین ایراد ریز رو برای بقیه بازیها نمی بینی ؟ :D مثلاً میای توی بقیه بازیها بگی مثلاً فلانی توی فلان جا فرو رفت ؟ :D عمراً نمیای بگی :D حالا چون به نظرت یا یه چیز عادیه یا ریزه :D حالا اینجا دوست داری بگی خب به من ربطی نداره :D هر چیزی دوست داشته باشی می تونی بگی ولی یه کم حرفهات رو مقایسه کن اگر این اینجا یه ایراد ریزه پس توی بقیه بازیها هم هست غیر از اینه ؟ :D اگر توی اون یک بازیها قابل چشم پوشیه پس اینجا هم باید باشه دیگه ؟ حالا سازنده ی پشت بازی هر کسی باشه :D
در مورد نمره هم گفتم :
البته این امتیاز بالا صرفاً مثال بودا نه اینکه واقعاً قراره امتیاز بدیم :biggrin1: از کل حرفم به این می خوام برسم که با همون ترازویی که باقی بازیها سنجیده میشن تلو هم با همون باید سنجیده بشه
یعنی اگر توی این تاپیک میگیم فلان چیز یه ایراد خیلی ریز و جزیی ـه پس توی بقیه بازی ها هم باید به همین ایرادات اشاره بشه دیگه ؟ نه فقط در مورد این بازی :D
نمی دونم تونستم منظور رو برسونم یا نه :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
what the f!$!@ a :-o
تو عکس اول رو ببینید! قضیه چیه؟ shake controller to temporary recharge flashlight
دسته (کنترولر ) رو تکون بدید تا چراغ قوه موقتا شارژ بشه؟ :eek: سیکساکسیکس آیا!؟

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کاربرد دکمه ها در بازی :
1607830-L225QAL.jpg

انصافا نگاه کردن به این عکس هم کلی لذت داره چه برسه وقتی بخوای بازی کنی:x
ادم وقتی این عکسو میبینه میخواد سرشو بکوبه به دیوار:wallbash: چرا بازی عرضه نمیشه پس؟؟)x

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
وسواس و حساسیت زیاد نشون دادن هیچ وقت نتیجه خوبی به دنبال نداره و منجر به دیساپوینت شدن میشه =(( :d
باید انتظارات منطقی باشه :yes:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
ببخشید که خیلی نامحترمانه با آواتار HALO وارد جمع ps3 بازان شدم .... :d

امیدوارم این بازی last of us به همون اندازه که شلوغش کردین خوب باشه .

میخوام ایکس باکسمو بدم به دوستم Gears of war بازی کنه منم ps3 شو بگیرم اینو بازی کنم ....

عیب نداره داداش حالا که وارد شدی ..:laughing:

مطمئن باش کسی الکی شلوغش نکرده. با توجه به استودیو سازنده بازی و نوابغی که بازی رو میسازن همه این انتظارات و هایپ ها طبیعیه.شما بهتره نگران مسایل دیگه باشی:whistling:

در ضمن شما به اون دوستت بگو یه ابی به صورتش بزنه .الان همه اونایی که ps3 ندارن به خاطر این بازی دارن ps3 میخرن اونایی هم که خودشون دارن دودستی چسبیدنش تا روز عرضه بازی بعد این رفیق شما داره ps3 میده که jears بازی کنه :confused::lol:

mamal47

کاربر سایت
May 18, 2013
40
عیب نداره داداش حالا که وارد شدی ..:laughing:

مطمئن باش کسی الکی شلوغش نکرده. با توجه به استودیو سازنده بازی و نوابغی که بازی رو میسازن همه این انتظارات و هایپ ها طبیعیه.شما بهتره نگران مسایل دیگه باشی:whistling:

در ضمن شما به اون دوستت بگو یه ابی به صورتش بزنه .الان همه اونایی که ps3 ندارن به خاطر این بازی دارن ps3 میخرن اونایی هم که خودشون دارن دودستی چسبیدنش تا روز عرضه بازی بعد این رفیق شما داره ps3 میده که jears بازی کنه :confused::lol:

نه اول خودش اینو بازی میکنه بعد میده به من O_O شک نکن !

تازه قبلا هیلو 4 و هیلو ریچ هم با ایکس باکس من بازی کرده .

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
من فقط ویدئو پیش نمایش یوروگیمر رو دیدم ، کسایی که بقیه تریلرهای گیم پلی رو دیدند جوئل بلاخره چطوری گلوله برمیداره ؟ مثل نمایش E3 ــست یا اون مدلی که تو دموهای PAX East دیدیم ؟

ایراد یعنی اینکه من قبل از عرضه ی آنچارتد 3 میگفتم کفش نیت چرا وقتی ثابت وایساده می پره هوا و بال بال میزنه :d

جدی میگی اینو ؟!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر