نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ویدیو بازی سنتر کار ساختش شروع شده.
ویدیو امسال با عینک هوشمند meta یا همون Ray-Ban meta smart glass ضبط شده. عینکی که حدود یک ماه قبل وارد بازار شده و TGA بهانه خوبی بود تا هم این عینک هوشمند بررسی بشه و هم از اون برای ضبط ویدیو های TGA استفاده کنم. که البته با تموم شدن شارژش وسط کار یک ضد حال اساسی زد و مجبور شدم با گوشی بعضی قسمت هارو ضبط کنم.
1000018515.jpg
نمونه ویدیو مربوط به ری اکشن دی ال سی gow که با این عینک ضبط شده:
View attachment 1000018516.mp4

ویدیو کامل پوشش مراسم هم احتمالا یک تا دو روز آینده از یوتیوب بازی سنتر پخش خواهد شد.

در خصوص مصاحبه هم متاسفانه به خاطر شرایط امسال موفق نشدم با کسی صحبت کنم. البته مارک سرنی رو تونستم در حد یک سلام و احوال پرسی و یک عکس یادگاری باهاش صحبت کنم.
با یکی از اعضای استودیو ناتی داگ هم کمی صحبت کردم قبل از شروع مراسم اما خب بیشتر جنبه خوش و بش کردن داشت تا این که بخواد چیز دیگه ای باشه. قرار بود با ساسان سپهر هم صحبتی داشته باشم اما متاسفانه باز هم به دلیل محدودیت ها نتونستم بهش دسترسی پیدا کنم.

خلاصه این که امیدوارم از نتیجه کار خوشتون بیاد وقتی ویدیو آماده شد.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خوشحالم که مراسم رو زنده ندیدم
همین الان تو یک ساعت کلشو دیدم و هر چی بازی ایندی و سسشعر بود زدم جلو، تیکه های اصلی رو دیدم. از سال دیگه اگه ساعت 7 شبم باشه همین کارو میکنم :)

--

کریستوفر جاج و تیکه ش به COD عالی بود (یکی دیگه از کمپانی هایی که هیچوقت باهاش کار نمیکنم =)) )

دی ال سی رایگان VALLHALA چیزی بود که خوشحالم کرد واقعا. وجود موزیک های سه گانه + چندتا انمی از دوران پلی استیشن 2 داخل این DLC باعث شد این نسخه رو برای 5 بگیرم تا دوباره تجربه ش کنم.

ROTR سبک مورد علاقه م نیست ولی خب نیمه اول 2024 تاریخ خورد و باید ببینیم برای نیمه دوم سونی چی داره.

مثل همیشه دراکمن و لست آو آس حضور داشتن و یه جایزه دیگه هم بردن که خب حقشون هم بود اونم از دست بازیگران سریال Fallout :D

بازی استاد کوجیما هم که مشخص نبود چی به چیه ولی تجربه کلاود با ایکس باکس منو یاد CD3 میندازه! ایشالا که بگیره.

اکثر بازی هایی که نشون دادن یا ربات داشت یا شبیه به ریترنال بود و ... زیاد حال نکردم باهاشون.

فصل دوم سریال Twisted Metal هم معرفی شد که مشخصه فن زیاد داره.

---

مجدد رفیقمون یه چندتا بازی مالتی پلتفرم رو سند زد به اسم خودشون :)) هلبلید هم که همچنان واک سیمولاتور بود و بعیده زیاد کار خاصی انجام بده تو این صنعت.

ببنیم استودیو های مایکروسافت با بازی های مارول چیکار میکنن. در حد اینسامنیاک ظاهر میشن یا اون آی پی رو هم باید بگیرن ازشون :)

--

6/10

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سم لیک خیلی خوبه لعنتی :D

اصلا انتظار نداشتم بیاد وسط، طوری هم که دوربین یدفعه کات میخوره بهش یه حالت کمدی طوری داشت :-"

در کل همین تحویل گرفته شدن الن ویک 2 و رمدی بهترین بخش های امسال بودن برای من.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
در کل مراسم خوبی بود و جوایز هم مناسب پخش شده بود.

معرفی هایی هم صورت گرفت در مجموع جالب بودن. از 5 تا بازی سگا که یک جا معرفی شد تا OD و بازی جدید Moon.

البته من صبح نشستم دیدم و انصافا کم جلو زدم ویدیو را. یعنی محتوای خوب زیادی وجود داشت.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
برای کسایی که سالهاس 30 رو رد کردن و دوران کودکی شون رو با کنسول سگا گذروندن بعید میدونم با دیدن Shinobi حالی به حالی نشده باشن :D تو اون دوران فک کنم بالای 50/60 بار تمومش کردمو هنوزم صدای واق واق کردنش وقتی از دیوار بالا میرفتیم تو گوشمه :D ینی اگه یه اچیومنت داشت که با چشم بسته بازی رو تموم کنید مطمینم میتونستم آنلاکش کنم :D در واقع با دیدن عناوین کلاسیک سگا ' گیم اواردز برای من تموم شد ( بقیه ش اضافی بود :D ) . فقط امیدوارم محصول نهایی با کیفیت باشه تر نزنن تو نوستالژی بچگیمون و قضیه shenmue 3 تکرار نشه . البته ایندفعه ناشر خودشه و احتمال گندکاری خیلی کمه :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
امسال یکی از بزرگترین سال‌های صنعت بازی بود و رقابت به شدت سخت و سنگین. :D
یعنی وضعیت در حدی بود که Tears of the Kingdom به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ با میانگین ۹۶ هم فقط یه جایزه گرفت و کلا از اون دوره‌هایی بود که شاید تا مدت‌ها تکرار نشه.
اتفاقا امسال خیلی هم نزدیک نبوده و رقابت بین سه تا بازی BG3 و زلدا و AW2 هست و فعلا درو کردن.
مثلا بازی ای مثل الن ویک ۲ با وجود اینکه متاش دو نمره کمتر از اسپایدرمن شده، تا حالا کلی جایزه گرفته. دو سه تا اینجا گرفت، یه ۷-۸ تایی هم گوتی گرفته تا حالا، ولی اسپایدرمن هیچی (حالا یا این آندرریتده یا اون اورریتد:D)
اگه دقت کنی، بقیه بازیهای ۹۰+ امسال طوری نیستن که گوتی زیاد ببرن. SFVI که فایتینگه. متروید پرایم و RE4 ریمستر و ریمیکن. سوپر ماریو واندر هم یه پلتفرمر بیشتر متمرکز روی کواپه.
بقیه بازیها زیر ۹۰ هستن و خب طبیعیه در برابر دو تا ۹۶ نمیتونن خیلی جایزه ببرن. غیر از اونایی که بالا نام بردم فقط یه اسپایدرمن تو سبک اکشن/ادونچر هست که امتیاز ۹۰+ داره و میتونه رقابت کنه که ظاهرا خبری نیست...:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نینتندو تو سه تا سبک بازی داد
هر سه تا سبک هم برد جایزه شو
People don't call them a King with no Reason

جدا از اون، درخشش رمدی فوق العاده بود. امسال که من قسمت نشد الن ویک 2 رو بزنم
ولی یه روز همه کاتالوگ رمدی رو دوباره چیزخورش می کنیم از بس خوبن :x

بقیه جوایز هم اکثرا به حق بودن. به شخصه هنوز ناراحتم Octopath 2 نامزد بهترین موسیقی نشد ولی خب چیزیه که شده

خود مراسم هم لحظه های جالب و سورپرایز کم نداشت ولی طبق معمول زیر کمر بازی های جنریک و مدت زمان طولانی مراسم کمرنگ میشن این چیزا
و این که امسال خیلی دیگه از بخش Award اش زده بودن. چی بود اون Wrap Up ها. فکر کن کارگردان یه بازی به بزرگی زلدا و بالدورز گیت میره بالا. میگه اقا من میخوام از رفقایی که تو راه توسعه و عرضه این گیم فوت کردن هم قدردانی کنم بعد تابلو میزنه اون پشت Wrap it up
What the Fuck :|

از بین بازی های معرفی شده که چیزی ازشون نمیدونستیم
Crazy Taxi جدید و بازی جدید استدیو Moon فوق العاده بودن

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
بعد از مدت ها مراسم رو لایو ندیدم و راضیم :D.
البته در کل بد نبود سوپرایز های خوبی هم داشت مثل بازی جدید Moon و Hello Games که خوب به نظر میرسیدن.
دی ال سی GoW هم خوب بود عملا پرونده بازی رو بستن ببینیم بازی جدید سانتا توی شوکیس ۲۰۲۴ سونی معرفی میشه یا نه.
جوایز هم عادلانه بود به نظرم (غیر از پرفورمنس که میتونستن به یوری بدن) امسال سال AW2 و بالدرزگیت بود و چیز دیگه ای هم انتظار نداشتم.

• Like
Reactions: SiminSecret

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
برای کسایی که سالهاس 30 رو رد کردن و دوران کودکی شون رو با کنسول سگا گذروندن بعید میدونم با دیدن Shinobi حالی به حالی نشده باشن :D تو اون دوران فک کنم بالای 50/60 بار تمومش کردمو هنوزم صدای واق واق کردنش وقتی از دیوار بالا میرفتیم تو گوشمه :D ینی اگه یه اچیومنت داشت که با چشم بسته بازی رو تموم کنید مطمینم میتونستم آنلاکش کنم :D در واقع با دیدن عناوین کلاسیک سگا ' گیم اواردز برای من تموم شد ( بقیه ش اضافی بود :D ) . فقط امیدوارم محصول نهایی با کیفیت باشه تر نزنن تو نوستالژی بچگیمون و قضیه shenmue 3 تکرار نشه . البته ایندفعه ناشر خودشه و احتمال گندکاری خیلی کمه :D

اصلا یک وضعی شدم. یک نفر جالب نوشته بود که یک E3 را تو یک تریلر معرفی کردن. بینشون به نظرم Shinobi و Jet Set و Crazy بهتر و کاملتر به نظر می اومدن. از همینا 3 تاش خوب دربیاد بسمونه :D
............

اینم اضافه کنم یادم افتاد. خوشحال شدم Hifi Rush هم جایزه برد. بازی های یونیک به نظرم بهتره بیشتر توجه میشه بهشون

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اتفاقا امسال خیلی هم نزدیک نبوده و رقابت بین سه تا بازی BG3 و زلدا و AW2 هست و فعلا درو کردن.
مثلا بازی ای مثل الن ویک ۲ با وجود اینکه متاش دو نمره کمتر از اسپایدرمن شده، تا حالا کلی جایزه گرفته. دو سه تا اینجا گرفت، یه ۷-۸ تایی هم گوتی گرفته تا حالا، ولی اسپایدرمن هیچی (حالا یا این آندرریتده یا اون اورریتد:D)
اگه دقت کنی، بقیه بازیهای ۹۰+ امسال طوری نیستن که گوتی زیاد ببرن. SFVI که فایتینگه. متروید پرایم و RE4 ریمستر و ریمیکن. سوپر ماریو واندر هم یه پلتفرمر بیشتر متمرکز روی کواپه.
بقیه بازیها زیر ۹۰ هستن و خب طبیعیه در برابر دو تا ۹۶ نمیتونن خیلی جایزه ببرن. غیر از اونایی که بالا نام بردم فقط یه اسپایدرمن تو سبک اکشن/ادونچر هست که امتیاز ۹۰+ داره و میتونه رقابت کنه که ظاهرا خبری نیست...:D
آره متاسفانه Spider-Man 2 اورریتد هست و منتقدها فریب خوردن و بهش امتیازهای بالایی دادن! :(
اینکه بازی توی یه سری سایت‌ها جزو بهترین‌های سال معرفی شده و توی TGA هم نامزد ۸ تا جایزه بوده و از بین ده‌ها بازی ۲۰۲۳ به جمع ۶ تای اول رسیده هم مهم نیست و فقط باید جایزه می‌گرفته که از اورریتد بودن دربیاد! :(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این وسط یه جایزه هم به Tchia دادن گه عمو یوشیدا اومد گرفت از طرفشون. خیلی خوشحال شدم. هم اینکه بازی شدیدا خوبی بود و هم اینکه یوشیدا رو هم دیدیم :D
بازی جدید سازنده‌های Dead Cells هم خیلی خوب میزد و البته کاملا متفاوت نسبت به دد سلز. اسمش هم Windblown بود. سبک بازی هم قراره روگ‌لایت باشه. هر چه ازینا رسد نکوست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر